Новини органів Державного реєстру виборців Луганської області

[ Друк ]

8 та 9 травня 2018 року в Луганській області відбулися міські та районні заходи до Дня пам'яті і примирення та Дня Перемоги, в яких брали участь працівники відділів ведення Державного реєстру виборців області, а також члени їх родин.

15 травня 2018 року начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Троїцької районної державної адміністрації Ірина Іванченко провела робочу нараду з спеціалістами органів реєстрації селищних та сільських рад, у ході якої було розглянуто питання створення та ведення реєстру територіальних громад, роз’яснено основні вимоги до заповнення форм подань з відомостями про виборців, на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців, та термінів їх подання до відділу ведення Реєстру, акцентовано увагу на типових помилках і неточностях, що трапляються у відомостях, обговорено способи їх уникнення. Спеціалістами відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації проаналізовано стан надходження відомостей про виборців за І квартал  2018 року.

16 травня 2018 року працівники відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Кремінської районної державної адміністрації провели нараду за участю представників Антрацитівського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану в Луганській області та Кремінського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану в Луганській області, на якій розглянули питання щодо дотримання строків подання та підвищення якості відомостей періодичного поновлення персональних даних Державного реєстру виборців. Крім того, було обговорено основні аспекти загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України "Я маю право!". За підсумками було підписано меморандум про співпрацю в межах указаного проекту з Кремінським та Антрацитівським районними відділами державної реєстрації актів цивільного стану.

У ніч з 17 на 18 травня 2018 року в Попаснянському районі  ̶  районі проведення операції Об’єднаних сил незаконними збройними формуваннями було обстріляне селище Троїцьке, однак працівники відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Попаснянської райдержадміністрації, як й інші держслужбовці, у повному складі — дві особи (начальник відділу і головний спеціаліст) за кількості виборців по району 58817 громадян прийшли на роботу та приступили до виконання своїх обов’язків з опрацювання відомостей періодичного поновлення персональних даних Державного реєстру виборців  та прийому громадян.

Уже не перший рік колективи відділів ведення Державного реєстру виборців області долучаються до святкування Всеукраїнського дня вишиванки 18 травня 2018 року, підтверджуючи єдність українського народу. У такій акції також брали участь і працівники регіонального відділу адміністрування.

[ Закрити вікно ]