Новини органів Державного реєстру виборців Вінницької області

[ Друк ]

З 16 до 27 квітня 2018 року у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області відбулося навчання начальників та спеціалістів відділів ведення Державного реєстру виборців Вінницької області.

Учасники ознайомилися із завданнями та результатами програми EGAP у Вінницькій області, основними принципами та методами роботи аналітично-інформаційної та телекомунікаційної системи Державного реєстру виборців, концептуальними засадами розвитку електронного урядування та електронної демократії, розглянули особливості доступу до публічної інформації та роботи з відкритими даними в Державному реєстрі виборців.

25 квітня 2018 року в рамках навчання відбулося практичне виїзне засідання на базі відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Літинської районної державної адміністрації Вінницької області. У нараді взяли участь керівники Літинської районної державної адміністрації, начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців управління інформаційних технологій апарату Вінницької обласної державної адміністрації Андрій Кравченко, заступник директора Центру підвищення кваліфікації публічних службовців Вінницької області, тренер з е-урядування та е-демократії програми EGAP Сергій Войтенко, начальники та спеціалісти відділів ведення Державного реєстру виборців.

Керівник відділу та спеціалісти відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Літинської райдержадміністрації поділилися досвідом ведення та обліку наказів керівника відділу ведення Державного реєстру виборців в електронній формі з використанням електронного цифрового підпису.

Після закінчення навчання учасники отримали відповідне свідоцтво та сертифікат учасника короткострокового семінару-тренінгу "Впровадження електронного урядування та електронної демократії".

[ Закрити вікно ]