Новини органів Державного реєстру виборців Черкаської області

[ Друк ]

27 та 28 лютого 2018 року в місті Черкаси відбувся тренінг "Взаємодія органів Державного реєстру виборців з виборчими комісіями", проведений у рамках співпраці Центральної виборчої комісії та Міжнародної фундації виборчих систем в Україні.

У заході взяли участь представники органів Державного реєстру виборців Черкаської області. Було розглянуто питання  повноважень органів Державного реєстру виборців та виборчих комісій, напрями і механізм взаємодії органів ведення Реєстру з територіальними та дільничними виборчими комісіями. Також обговорено основні організаційні заходи підготовки та проведення виборів за участі органів Реєстру та відповідних виборчих комісій, опрацьовано питання інформування територіальними виборчими комісіями Центральної виборчої комісії через відділи ведення Державного реєстру виборців про хід підготовки та проведення місцевих виборів шляхом надання відомостей за формами, встановленими постановою Центральної виборчої комісії від 9 вересня 2015 року № 239 "Про порядок надання Центральній виборчій комісії інформації щодо підготовки та проведення місцевих виборів", розглянуто на практиці типові помилки під час складання таких форм.

Під час тренінгу відбувся обмін досвідом та практичними навичками між працівниками відділів ведення Державного реєстру виборців Черкаської області.

За результатами тренінгу 38 працівників одержали відповідні сертифікати.

[ Закрити вікно ]