Новини Служби розпорядника Державного реєстру виборців

[ Друк ]

16 лютого у прес-центрі Центральної виборчої комісії відбулась презентація міжнародного експерта з виборчих технологій Ронана МакДермотта на тему «Системи встановлення результатів виборів-міжнародна точка зору» за участі представників Секретаріату Комісії та Служби розпорядника Державного реєстру виборців.

У ході презентації міжнародний експерт розповів про ключові принципи системи встановлення результатів виборів, а також фактори, які слід враховувати при її впровадженні. Особливу увагу Ронан МакДермотт присвятив питанню прозорості  на всіх етапах виборчого процесу. На основі аналізу міжнародного досвіду Кенії та Індонезії він наголосив на ризиках, які можуть виникнути при запровадженні різноманітних систем встановлення результатів виборів. Також на презентації було розглянуто питання, що стосувалось механізмів кібербезпеки під час виборчого процесу.

Наприкінці заходу були представлені висновки та рекомендації щодо ініціативи Центральної виборчої комісії стосовно проведення державного експерименту з передачі відомостей про підрахунок голосів виборців з виборчих дільниць до Центральної виборчої комісії з використанням технічних і програмних засобів для обробки та передачі інформації каналами телекомунікаційного зв’язку.

 

[ Закрити вікно ]