Новини органів Державного реєстру виборців Сумської області

[ Друк ]

9 лютого 2018 року в місті Суми у приміщенні конгрес-центру Сумського державного університету відбувся круглий стіл "Проблемні питання організації, підготовки та проведення перших виборів в об’єднаних територіальних громадах. Регіональний погляд на перспективи виборчої реформи в Україні".

Круглий стіл проведено в рамках серії регіональних заходів Офісу Ради Європи в Україні (Венеціанська комісія) у співпраці з Комітетом Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя і Сумською обласною державною адміністрацією.
У ході вказаного заходу Олександр Черненко, народний депутат України, голова підкомітету Верховної Ради України з питань виборів та референдумів, і Сергій Ткаченко, керівник проектів Венеціанської комісії Офісу Ради Європи в Україні поінформували присутніх про прийняття у першому читанні Виборчого кодексу Верховною Радою України.

Володимир Венгер, доцент кафедри загальнотеоретичного правознавства та публічного права Національного університету "Києво-Могилянська академія", розповів учасникам про низку проблемних питань, пов’язаних із виборами в об’єднаних територіальних громадах, які на сьогодні вже проаналізовані науковцями.

 

[ Закрити вікно ]