Опитування

Як Ви оцінюєте впровадження сервісу "Особистий кабінет виборця"?
Потрібний, доступний і зручний сервіс, вже скористався
  55,27%  (6942)

Потрібний сервіс, обов’язково скористаюся
  28,08%  (3527)

Сервіс не приносить користі
  11,82%  (1485)

Мене це не цікавить
  4,82%  (606)

Проголосувало: 12560

 Архів опитувань

Опитування

Як вплинуло впровадження Державного реєстру виборців на якість списків виборців?
Списки виборців покращились
  47,62%  (2616)

Нічого не змінилось
  26,92%  (1479)

Списки виборців погіршились
  16,93%  (930)

Мене це не цікавить
  8,51%  (468)

Проголосувало: 5493

 Архів опитувань


Новини органів Державного реєстру виборців Хмельницької області

15 вересня 2017 року в районному виданні "Летичівська газета" № 72−73 опубліковано статтю "У період між виборами", а також на сайті Летичівської районної державної адміністрації в розділі "Вибори" розміщено статтю "До річниці місцевих виборів у Летичівському районі", підготовлені начальником відділу ведення Державного реєстру виборців Нагорним Б.І.

29 вересня 2017 року начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Чемеровецької районної державної адміністрації Осадчук Л.А. взяла участь у робочій нараді з представниками органів реєстрації сільських та селищних рад, під час якої було обговорено стан подання відомостей періодичного поновлення Державного реєстру виборців та наголошено на необхідності підвищення їх якості, а також проаналізовано типові помилки, що допускають у процесі подання таких відомостей.

Новини органів Державного реєстру виборців Житомирської області

15 та 19 вересня 2017 року з метою покращення якості подання суб’єктами, визначеними Законом України "Про Державний реєстр виборців", відомостей періодичного поновлення Державного реєстру виборців у Лугинській та Брусилівській районних державних адміністраціях проведено наради із залученням керівників районних підрозділів Державної міграційної служби України, органів юстиції, голів об’єднаних територіальних громад, сільських, селищних рад, посадових осіб, відповідальних за реєстрацію громадян.

Під час заходів було наголошено, що неподання, несвоєчасне подання чи подання неповних або недостовірних відомостей про виборців може призвести до порушення основних засад ведення Реєстру, що негативно позначиться на якості списків виборців і, як наслідок, створить загрозу реалізації громадянами України їх виборчих прав.

Новини органів Державного реєстру виборців Івано-Франківської області

29 серпня 2017 року начальником відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Верховинської районної державної адміністрації Марією Вережак була проведена робоча зустріч із представниками органу реєстрації Верховинської селищної ради. У ході зустрічі було надано роз'яснення, консультації, методичну допомогу щодо заповнення форм подань з відомостями про виборців, на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців, та термінів їх подання до відділу ведення Реєстру. Також було наголошено на необхідності вчасного подання відомостей про осіб, яким протягом наступного місяця виповниться 18 років, з метою забезпечення повноти бази даних Реєстру.

18 вересня 2017 року відбулась нарада за участю начальника відділу ведення Богородчанської районної державної адміністрації Надії Титиш, представників сільської територіальної виборчої комісії та голів сільських рад Дзвиняцької об’єднаної територіальної громади.

Під час наради обговорено процедуру формування виборчих округів відповідно до вимог Закону України "Про місцеві вибори", календарний план основних організаційних заходів з підготовки та проведення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 29 жовтня 2017 року та передано Дзвиняцькій сільській територіальній виборчій комісії відомості про кількість виборців, які проживають на території адміністративно-територіальних одиниць громади.

Новини органів Державного реєстру виборців Тернопільської області

18 серпня 2017 року начальником відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Заліщицької районної державної адміністрації Маринюком В.С. проведено робочу зустріч із представниками органу реєстрації Заліщицької міської ради, під час якої було розглянуто основні вимоги до заповнення форм подань з відомостями про виборців, на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців.

У серпні 2017 року працівники відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Гусятинської районної державної адміністрації провели нараду за участю представників районного сектору управління Державної міграційної служби України в Тернопільській області та районного суду, на якій розглянули питання щодо дотримання строків подання та підвищення якості відомостей періодичного поновлення персональних даних Державного реєстру виборців.

Новини органів Державного реєстру виборців Київської області

15 - 17 серпня 2017 року у Центрі управління навчанням учасників виборчих процесів при Центральній виборчій комісії за методологією BRIDGE (Building Resources in Democracy, Governance and Elections) пройшов тренінг на тему: "Виборчі системи". Основною метою заходу було підвищення обізнаності учасників щодо різних видів виборчих систем та їх характерних ознак.

У тренінгу взяли участь працівники Секретаріату ЦВК, Державного реєстру виборців, представники громадських організацій та політичних партій, помічники народних депутатів України та викладачі вищих навчальних закладів з правових дисциплін. Представниками Державного реєстру виборців від Київської області були начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Київської обласної державної адміністрації Антоненко Д.Г. та начальник відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Обухівської міської ради Білека М.П.

Під час заходу учасники ознайомились з плюральними/мажоритарними, пропорційними, змішаними та іншими виборчими системами. Тренери представили принципи, за допомогою яких необхідно оцінювати ефективність виборчої системи. Також учасників було поінформовано про існуючі законодавчі ініціативи щодо зміни виборчої системи, подані народними депутатами України. Розглянуто питання забезпечення представництва жінок у парламенті в контексті різних виборчих систем.
Під час практичної частини учасники тренінгу активно долучилися до обговорення основних переваг та недоліків кожної виборчої системи, намагаючись знайти оптимальний варіант електоральних правил для України.

Тренінг був організований Міжнародною фундацією виборчих систем за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку, Міністерства міжнародних справ Канади та Посольства Великої Британії в Україні.

Новини органів Державного реєстру виборців Івано-Франківської області

11 серпня 2017 року в Городенківській районній державній адміністрації під головуванням керівника апарату районної державної адміністрації Степана Михайлюка проведено семінар із представниками органів місцевого самоврядування району.
Перед учасниками семінару виступив начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Городенківської районної державної адміністрації Руслан Шевага. Під час доповіді він поінформував присутніх про підсумки роботи відділу в ІІ кварталі 2017 року, звернув увагу на необхідності дотримання основних вимог до заповнення форм подань з відомостями про виборців, на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців, а також оперативного подання відомостей про найменування та перейменування вулиць, присвоєння номерів новим будинкам і зміну нумерації існуючих.

Новини органів Державного реєстру виборців Івано-Франківської області

 20 липня 2017 року в Надвірнянській районній державній адміністрації  за участю голови районної державної адміністрації Олександра Кеніза та голови районної ради Івана Гурмака проведено семінар з міським, селищними та сільськими головами щодо шляхів вирішення актуальних соціально-економічних питань району.
 У семінарі також взяв участь начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Надвірнянської районної державної адміністрації Мирослав Гільтайчук, який під час свого виступу звернув увагу присутніх на Вимоги до приміщень дільничних виборчих комісій та приміщень для голосування, встановлені постановою Центральної виборчої комісії від 19 січня 2012 року № 5, та Указ Президента України від 13 грудня 2016 року № 553/2016 "Про заходи, спрямовані на забезпечення додержання прав осіб з інвалідністю".
 За підсумками обговорення зазначеного питання міському, селищним та сільським головам дано доручення до 10 серпня 2017 року здійснити перевірку приміщень дільничних виборчих комісій та приміщень для голосування на предмет обладнання їх пандусами та іншими засобами, що забезпечують вільний доступ до них людей з інвалідністю, а у разі відсутності вказаних пристосувань обладнати приміщення відповідно до встановлених вимог.

Новини органів Державного реєстру виборців Тернопільської області

Протягом червня − липня 2017 року відділами ведення Державного реєстру виборців апаратів Борщівської, Козівської, Підгаєцької та Тернопільської районних державних адміністрацій проведено наради з суб'єктами подання відомостей.
У ході заходів було надано роз’яснення, консультації та методичну допомогу щодо заповнення форм подань з відомостями про виборців, на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців та термінів їх подання до відділу ведення Реєстру.

Новини органів Державного реєстру виборців Сумської області

14 та 26 червня 2017 року відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Роменської районної державної адміністрації проведено робочі зустрічі з працівниками органів реєстрації Пустовійтівської та Ріпчанської сільських рад. У ході цих зустрічей уточнено виборчу адресу 2917 виборців сіл Пустовійтівка, Вовківці, Герасимівка, Зінове, Правдюки, Скрипалі, Шилівське, Ріпки, В’юнне, Мокіївка. За результатами уточнення начальником відділу ведення Реєстру Куріпком В.В. видано наказ щодо внесення відповідних змін до бази даних Державного реєстру виборців.

Новини органів Державного реєстру виборців Івано-Франківської області

Протягом травня-червня 2017 року відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Верховинської районної державної адміністрації проведено робочі зустрічі з відповідальними особами органів реєстрації сільських рад району, Білоберізької об’єднаної територіальної громади, районним сектором управління Державної міграційної служби, відділом державної реєстрації актів цивільного стану, закладу охорони здоров’я, суду та територіального центру соціального обслуговування. У ході зустрічей розглянуто питання щодо необхідності дотримання строків подання відомостей періодичного поновлення під час проведення виборів, обговорено вимоги до заповнення форм подань з відомостями про виборців, а також помилки, які допускаються під час їх заповнення.

15 травня 2017 року за участю начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Косівської районної державної адміністрації Ірини Іванишин було проведено семінар-нараду з представниками районної асоціації сільських, селищних, міського голів. На нараді розглядалися основні вимоги до заповнення форм подань з відомостями про виборців, на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців, та терміни їх подання до відділу ведення Державного реєстру виборців, зокрема, наголошено на необхідності неухильного дотримання вимог частини шістнадцятої статті 22 Закону України "Про Державний реєстр виборців" щодо надання відомостей про найменування нових та перейменування існуючих вулиць, присвоєння номерів новим будинкам і зміну нумерації існуючих будинків у відповідних населених пунктах, особливо в рамках реалізації Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки". Підсумком наради було надання роз’яснень, консультацій та відповідей на запитання.

18 травня 2017 року в залі засідань Івано-Франківської обласної державної адміністрації під головуванням керівника апарату обласної державної адміністрації Романа Маланія відбулася нарада з керівниками апаратів районних державних адміністрацій за участю начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату обласної державної адміністрації Ігоря Владики. Під час наради увагу присутніх було зосереджено на проблемних питаннях, що виникають у роботі відділів ведення Державного реєстру виборців, зокрема організаційного функціонування Державного реєстру виборців, співпраці відділів ведення із суб'єктами подання відомостей періодичного поновлення бази даних Державного реєстру виборців та функціонування комплексної системи захисту інформації автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи "Державний реєстр виборців".

29 травня 2017 року у зв’язку з утворенням управлінням охорони здоров’я Івано-Франківської міської ради нової міської поліклініки № 5 та зміною повноважень Івано-Франківської центральної міської клінічної лікарні працівниками відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради проведено семінар-навчання для відповідальних осіб зазначених установ щодо заповнення форми 10.1 "Про виборців, щодо яких встановлено постійну нездатність пересуватися самостійно" та встановлення виборцям ознаки "постійна нездатність самостійно пересуватися". По завершенні наради-семінару учасникам були роздані пам'ятки про терміни подання, правила заповнення форм подань з відомостями про виборців, на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців.
8 червня 2017 року начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Снятинської районної державної адміністрації Людмила Савіцька взяла участь у нараді з приводу створення Заболотівської об'єднаної територіальної громади. Під час свого виступу вона ознайомила присутніх з вимогами Законів України "Про Державний реєстр виборців" та "Про місцеві вибори".

Протягом червня 2017 року відділом ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Яремчанської міської ради проводилися семінари-наради з працівниками органів реєстрації міської, селищної та сільських рад щодо надання відомостей про виборців для поновлення бази даних Державного реєстру виборців. Особливу увагу звернуто на необхідність контролю за повнотою та достовірністю відомостей про громадян, яким виповнилось 18 років.Інформаційний блок

Опитування

Чи сприяють громадські організації та політичні партії покращенню якості списків виборців?
За їх сприяння мене було включено до списків виборців
  4,14%  (118)

Їх діяльність забезпечила якісні списки виборців
  7,51%  (214)

Виконують роботу щодо виявлення неточностей у списках
  15,03%  (428)

Їх діяльність тільки заважає
  22,47%  (640)

Їх діяльність не приносить ніякої користі
  50,82%  (1447)

Проголосувало: 2847

 Архів опитувань