Опитування

Як Ви оцінюєте впровадження сервісу "Особистий кабінет виборця"?
Потрібний, доступний і зручний сервіс, вже скористався
  55,27%  (6942)

Потрібний сервіс, обов’язково скористаюся
  28,08%  (3527)

Сервіс не приносить користі
  11,82%  (1485)

Мене це не цікавить
  4,82%  (606)

Проголосувало: 12560

 Архів опитувань

Опитування

Як вплинуло впровадження Державного реєстру виборців на якість списків виборців?
Списки виборців покращились
  47,62%  (2616)

Нічого не змінилось
  26,92%  (1479)

Списки виборців погіршились
  16,93%  (930)

Мене це не цікавить
  8,51%  (468)

Проголосувало: 5493

 Архів опитувань


Новини органів Державного реєстру виборців Хмельницької області

Протягом 14  ̶ 18 травня 2018 року за участі начальника управління забезпечення та контролю функціонування Реєстру Служби розпорядника Державного реєстру виборців Самойловича Олександра Євгеновича, головного консультанта відділу взаємодії з регіональними органами адміністрування Реєстру та контролю за виконанням рішень розпорядника Реєстру управління забезпечення та контролю функціонування Реєстру Служби розпорядника Реєстру Кавуна Івана Володимировича, начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців Задорожної Ірини Дмитрівни та головного спеціаліста  відділу адміністрування Державного реєстру виборців Лепкої Аліни Володимирівни апарату Хмельницької обласної державної адміністрації здійснено перевірку дотримання відділами ведення Державного реєстру виборців апаратів Віньковецької, Волочиської, Городоцької, Деражнянської, Дунаєвецької, Кам’янець-Подільської, Красилівської, Летичівської, Новоушицької, Старосинявської, Хмельницької, Чемеровецької районних державних адміністрацій,  Кам’янець-Подільської та Хмельницької міських рад  вимог Закону України  "Про Державний реєстр виборців".

За її результатами працівниками Служби розпорядника Державного реєстру виборців надано консультативно-методичну допомогу органам ведення Реєсту щодо ведення Реєстру та забезпечення функціонування комплексної системи захисту інформації автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи "Державний реєстр виборців". Також проведено робочі зустрічі з керівництвом зазначених районних державних адміністрацій та міських рад, на яких обговорювались проблемні питання відділів ведення Реєстру та шляхи їх вирішення.


Новини органів Державного реєстру виборців Київської області

23 травня 2018 року відбувся пілотний тренінг для працівників органів Державного реєстру виборців на тему "Роль Державного реєстру виборців у виборчому процесі", учасниками якого стали представники органів Державного реєстру виборців Житомирської, Київської та Чернігівської областей.

Тренінг організовано Центральною виборчою комісією та Міжнародною фундацією виборчих систем в Україні (проект IFES) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку та Посольства Великої Британії в Україні.

Основною метою навчання було підвищення обізнаності працівників органів Державного реєстру виборців щодо виборчого законодавства та особливостей організації виборчого процесу для кожного виду виборів. Протягом тренінгу учасники розглядали особливості роботи виборчих комісій на кожному з етапів виборчого процесу, порядок утворення одномандатних виборчих округів на чергових, перших та додаткових місцевих виборах, а також особливості роботи зі складання списків виборців для спеціальних виборчих дільниць під час організації та проведення різних видів виборів.


Новини органів Державного реєстру виборців Львівської області

23 травня у приміщенні Львівської обласної державної адміністрації відбувся семінар-нарада з питань роботи відділів ведення Державного реєстру виборців Львівської області, в якому взяли участь керівники всіх відділів ведення Державного реєстру виборців області.

На семінарі-нараді, який провела начальник відділу адміністрування Реєстру апарату обласної державної адміністрації Зоряна Павлів, були розглянуті такі питання, як  збереження документації у відділі ведення Реєстру, процедура їх знищення, ведення електронного документообігу в автоматизованій інформаційно-телекомунікаційній системі "Державний реєстр виборців" та застосування електронного цифрового підпису, ведення документації комплексної системи захисту інформації автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи "Державний реєстр виборців".

Також було розглянуто питання щодо висвітлення роботи відділів ведення Реєстру в електронних ЗМІ та на сторінці "Державний реєстр виборців. Львівщина" у соціальній мережі Facebook.


Новини органів Державного реєстру виборців Луганської області

8 та 9 травня 2018 року в Луганській області відбулися міські та районні заходи до Дня пам'яті і примирення та Дня Перемоги, в яких брали участь працівники відділів ведення Державного реєстру виборців області, а також члени їх родин.

15 травня 2018 року начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Троїцької районної державної адміністрації Ірина Іванченко провела робочу нараду з спеціалістами органів реєстрації селищних та сільських рад, у ході якої було розглянуто питання створення та ведення реєстру територіальних громад, роз’яснено основні вимоги до заповнення форм подань з відомостями про виборців, на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців, та термінів їх подання до відділу ведення Реєстру, акцентовано увагу на типових помилках і неточностях, що трапляються у відомостях, обговорено способи їх уникнення. Спеціалістами відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації проаналізовано стан надходження відомостей про виборців за І квартал  2018 року.

16 травня 2018 року працівники відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Кремінської районної державної адміністрації провели нараду за участю представників Антрацитівського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану в Луганській області та Кремінського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану в Луганській області, на якій розглянули питання щодо дотримання строків подання та підвищення якості відомостей періодичного поновлення персональних даних Державного реєстру виборців. Крім того, було обговорено основні аспекти загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України "Я маю право!". За підсумками було підписано меморандум про співпрацю в межах указаного проекту з Кремінським та Антрацитівським районними відділами державної реєстрації актів цивільного стану.

У ніч з 17 на 18 травня 2018 року в Попаснянському районі  ̶  районі проведення операції Об’єднаних сил незаконними збройними формуваннями було обстріляне селище Троїцьке, однак працівники відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Попаснянської райдержадміністрації, як й інші держслужбовці, у повному складі — дві особи (начальник відділу і головний спеціаліст) за кількості виборців по району 58817 громадян прийшли на роботу та приступили до виконання своїх обов’язків з опрацювання відомостей періодичного поновлення персональних даних Державного реєстру виборців  та прийому громадян.

Уже не перший рік колективи відділів ведення Державного реєстру виборців області долучаються до святкування Всеукраїнського дня вишиванки 18 травня 2018 року, підтверджуючи єдність українського народу. У такій акції також брали участь і працівники регіонального відділу адміністрування.


Новини органів Державного реєстру виборців Івано-Франківської області

15 травня 2018 року за участю уповноважених осіб органів реєстрації сільських, селищних рад та працівників відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Рожнятівської районної державної адміністрації Івано-Франківської області проведено навчання-семінар, під час якого було розглянуто та обговорено питання взаємодії суб’єктів подання відомостей із відділом ведення Державного реєстру виборців.

У ході заходу надано роз’яснення, консультації та методичну допомогу щодо правил заповнення форм подань з відомостями про виборців, на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців, термінів їх подання до відділу ведення Реєстру, а також рекомендації стосовно підвищення якості відомостей та уникнення типових помилок під час роботи.


Новини органів Державного реєстру виборців Вінницької області

З 16 до 27 квітня 2018 року у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області відбулося навчання начальників та спеціалістів відділів ведення Державного реєстру виборців Вінницької області.

Учасники ознайомилися із завданнями та результатами програми EGAP у Вінницькій області, основними принципами та методами роботи аналітично-інформаційної та телекомунікаційної системи Державного реєстру виборців, концептуальними засадами розвитку електронного урядування та електронної демократії, розглянули особливості доступу до публічної інформації та роботи з відкритими даними в Державному реєстрі виборців.

25 квітня 2018 року в рамках навчання відбулося практичне виїзне засідання на базі відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Літинської районної державної адміністрації Вінницької області. У нараді взяли участь керівники Літинської районної державної адміністрації, начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців управління інформаційних технологій апарату Вінницької обласної державної адміністрації Андрій Кравченко, заступник директора Центру підвищення кваліфікації публічних службовців Вінницької області, тренер з е-урядування та е-демократії програми EGAP Сергій Войтенко, начальники та спеціалісти відділів ведення Державного реєстру виборців.

Керівник відділу та спеціалісти відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Літинської райдержадміністрації поділилися досвідом ведення та обліку наказів керівника відділу ведення Державного реєстру виборців в електронній формі з використанням електронного цифрового підпису.

Після закінчення навчання учасники отримали відповідне свідоцтво та сертифікат учасника короткострокового семінару-тренінгу "Впровадження електронного урядування та електронної демократії".


Новини органів Державного реєстру виборців Чернігівської області

13 квітня 2018 року в Сновській районній державній адміністрації з метою підвищення ефективності співпраці було проведено спільну нараду працівників відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації з працівниками Сновського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області, на якій розглянули питання щодо основних напрямків та удосконалення співпраці між відділами з виконання вимог Закону України "Про Державний реєстр виборців". Крім того, обговорено основні аспекти загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України  "Я маю право!", пілотних проектів у сфері державної реєстрації актів цивільного стану "Шлюб за добу", "Електронний сервіс проставлення апостиля", "Он-лайн будинок юстиції", "Веб-портал у сфері державної реєстрації актів цивільного стану" тощо.

17 та 18 квітня 2018 року працівники відділу ведення Державного реєстру виборців Новозаводської районної у місті Чернігові ради провели семінар-навчання з відповідальними особами військових частин та управління охорони здоров’я Чернігівської міської ради щодо правил заповнення форм подань з відомостями про виборців, на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних  Державного реєстру виборців. У ході занять було надано роз’яснення, консультації та методичну допомогу стосовно заповнення відомостей, проаналізовано типові помилки, які допускаються під час їх підготовки, а також наголошено на необхідності дотримання строків надання вказаних відомостей.


Новини органів Державного реєстру виборців Кіровоградської області

Протягом 22  ̶ 28 квітня 2018 року за участі Самойловича Олександра Євгеновича, начальника управління забезпечення та контролю функціонування Реєстру Служби розпорядника Реєстру, Кавуна Івана Володимировича, головного консультанта відділу взаємодії з регіональними органами адміністрування Реєстру та контролю за виконанням рішень розпорядника Реєстру управління забезпечення та контролю функціонування Реєстру Служби розпорядника Реєстру, Бразицького Дмитра Анатолійовича, завідувача відділу комплексної системи захисту інформації Реєстру управління захисту інформації та адміністрування систем Реєстру Служби розпорядника Реєстру, і Яцука Костянтина Володимировича, начальника відділу адміністрування Реєстру апарату Кіровоградської обласної державної адміністрації здійснено перевірку дотримання відділами ведення Державного реєстру виборців апаратів Бобринецької, Долинської, Зням’янської, Кіровоградської, Компаніївської, Маловисківської, Новгородківської, Новомиргородської, Олександрійської, Світловодської районних державних адміністрацій, Знам’янської, Олександрійської, Світловодської міських рад, Подільської та Фортечної районних у місті Кропивницькому рад вимог Закону України "Про Державний реєстр виборців" та інших нормативно-правових актів з питань ведення Державного реєстру виборців, а також функціонування комплексної системи захисту інформації автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи "Державний реєстр виборців".

За її результатами працівниками Служби розпорядника Державного реєстру виборців надано консультативно-методичну допомогу органам ведення Реєстру щодо ведення Реєстру та забезпечення функціонування комплексної системи захисту інформації автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи Реєстру. Також проведено робочі зустрічі з керівництвом зазначених районних державних адміністрацій та міських рад, на яких обговорено шляхи вирішення проблемних питань, що виникають під час роботи відділів ведення Реєстру.


Новини органів Державного реєстру виборців Житомирської області

З 24 до 26 квітня 2018 року начальники відділів ведення Державного реєстру виборців Житомирської області проходили навчання в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади. Під час курсів відбулися тематичні зустрічі з уповноваженими працівниками Державної міграційної служби та Служби безпеки України у Житомирській області, спеціалістами з питань запобігання та виявлення корупції, практичної психології.

25 квітня в рамках навчання на базі Бердичівської міської ради було проведено виїзний семінар з питань особливостей організації роботи відділу ведення Державного реєстру виборців.  

За результатами навчання учасники отримали посвідчення про  підвищення кваліфікації працівників органів державної влади.


Новини органів Державного реєстру виборців Сумської області

24 квітня 2018 року в місті Полтаві Центральною виборчою комісією спільно з Міжнародною фундацією виборчих систем в Україні (IFES) проведено навчання для членів дільничних виборчих комісій Сумської та Полтавської областей з підготовки до перших місцевих виборів в об’єднаних територіальних громадах, що відбудуться 29 квітня 2018 року. Навчання провели сертифіковані тренери з виборчого законодавства Центру управління навчанням учасників виборчих процесів при Центральній виборчій комісії, за участі голів, заступників та секретарів шести дільничних виборчих комісій Андріяшівської об’єднаної територіальної громади, а також начальника відділу ведення  Державного реєстру виборців апарату Роменської районної державної адміністрації Сумської області Куріпка В.В.  

У ході навчання були розглянуті питання щодо організації роботи дільничних виборчих комісій,  забезпечення дільничних виборчих комісій виборчими бюлетенями та іншою виборчою документацією, підготовки приміщень для голосування, порядку підрахунку голосів виборців на виборчих дільницях та складання протоколу про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці.

З метою забезпечення плідної співпраці між відділами ведення Державного реєстру виборців та дільничними виборчими комісіями начальник відділу ведення  Державного реєстру виборців ознайомив учасників навчань з вимогами постанови Центральної виборчої комісії від 25 вересня 2015 року № 370 "Про Роз’яснення щодо складання та уточнення списків виборців для підготовки і проведення голосування з місцевих виборів".
Інформаційний блок

Опитування

Чи сприяють громадські організації та політичні партії покращенню якості списків виборців?
За їх сприяння мене було включено до списків виборців
  4,14%  (118)

Їх діяльність забезпечила якісні списки виборців
  7,51%  (214)

Виконують роботу щодо виявлення неточностей у списках
  15,03%  (428)

Їх діяльність тільки заважає
  22,47%  (640)

Їх діяльність не приносить ніякої користі
  50,82%  (1447)

Проголосувало: 2847

 Архів опитувань