Опитування

Як Ви оцінюєте впровадження сервісу "Особистий кабінет виборця"?
Потрібний, доступний і зручний сервіс, вже скористався
  55,27%  (6942)

Потрібний сервіс, обов’язково скористаюся
  28,08%  (3527)

Сервіс не приносить користі
  11,82%  (1485)

Мене це не цікавить
  4,82%  (606)

Проголосувало: 12560

 Архів опитувань

Опитування

Як вплинуло впровадження Державного реєстру виборців на якість списків виборців?
Списки виборців покращились
  47,62%  (2616)

Нічого не змінилось
  26,92%  (1479)

Списки виборців погіршились
  16,93%  (930)

Мене це не цікавить
  8,51%  (468)

Проголосувало: 5493

 Архів опитувань


Новини Служби розпорядника Державного реєстру виборців

16 лютого у прес-центрі Центральної виборчої комісії відбулась презентація міжнародного експерта з виборчих технологій Ронана МакДермотта на тему «Системи встановлення результатів виборів-міжнародна точка зору» за участі представників Секретаріату Комісії та Служби розпорядника Державного реєстру виборців.

У ході презентації міжнародний експерт розповів про ключові принципи системи встановлення результатів виборів, а також фактори, які слід враховувати при її впровадженні. Особливу увагу Ронан МакДермотт присвятив питанню прозорості  на всіх етапах виборчого процесу. На основі аналізу міжнародного досвіду Кенії та Індонезії він наголосив на ризиках, які можуть виникнути при запровадженні різноманітних систем встановлення результатів виборів. Також на презентації було розглянуто питання, що стосувалось механізмів кібербезпеки під час виборчого процесу.

Наприкінці заходу були представлені висновки та рекомендації щодо ініціативи Центральної виборчої комісії стосовно проведення державного експерименту з передачі відомостей про підрахунок голосів виборців з виборчих дільниць до Центральної виборчої комісії з використанням технічних і програмних засобів для обробки та передачі інформації каналами телекомунікаційного зв’язку.

 


Новини органів Державного реєстру виборців Сумської області

9 лютого 2018 року в місті Суми у приміщенні конгрес-центру Сумського державного університету відбувся круглий стіл "Проблемні питання організації, підготовки та проведення перших виборів в об’єднаних територіальних громадах. Регіональний погляд на перспективи виборчої реформи в Україні".

Круглий стіл проведено в рамках серії регіональних заходів Офісу Ради Європи в Україні (Венеціанська комісія) у співпраці з Комітетом Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя і Сумською обласною державною адміністрацією.
У ході вказаного заходу Олександр Черненко, народний депутат України, голова підкомітету Верховної Ради України з питань виборів та референдумів, і Сергій Ткаченко, керівник проектів Венеціанської комісії Офісу Ради Європи в Україні поінформували присутніх про прийняття у першому читанні Виборчого кодексу Верховною Радою України.

Володимир Венгер, доцент кафедри загальнотеоретичного правознавства та публічного права Національного університету "Києво-Могилянська академія", розповів учасникам про низку проблемних питань, пов’язаних із виборами в об’єднаних територіальних громадах, які на сьогодні вже проаналізовані науковцями.

 


Новини органів Державного реєстру виборців Тернопільської області

Протягом листопада - грудня 2017 року відділами ведення Державного реєстру виборців апаратів Бережанської, Збаразької, Лановецької районних державних адміністрацій та виконавчого комітету Кременецької міської ради проведено наради із суб'єктами подання відомостей.

В ході проведених заходів розглянуто та обговорено питання ведення реєстру територіальних громад, а також взаємодії із відділами ведення Державного реєстру виборців, роз’яснено основні вимоги до заповнення форм подань з відомостями про виборців, на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців, та термінів їх подання до відділу ведення Реєстру.  

Також надано роз’яснення, консультації та  методичну допомогу.


Новини органів Державного реєстру виборців міста Києва

9 листопада 2017 року в рамках дводенного робочого візиту в Україну представники Державної реєстраційної служби та Центральної виборчої комісії Киргизької Республіки з метою ознайомлення з функціонуванням Державного реєстру виборців відвідали відділ ведення Державного реєстру виборців Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.

Під час зустрічі заступник начальника відділу ведення − Устенко Юлія Станіславівна презентувала гостям автоматизовану інформаційно-телекомунікаційну систему "Державний реєстр виборців", ознайомила їх із завданнями, які виконують відділи ведення Державного реєстру виборців у процесі підготовки та проведення виборів або референдуму, а також розповіла про матерільно-технічне оснащення робочих приміщень відділу.

Новини органів Державного реєстру виборців Дніпропетровської області

Протягом 23 – 27 жовтня 2017 року за участі начальника управління забезпечення та контролю функціонування Реєстру Служби розпорядника Державного реєстру виборців Самойловича О.Є., головного консультанта відділу комплексної системи захисту інформації Реєстру управління захисту інформації та адміністрування систем Реєстру Служби розпорядника Державного реєстру виборців Глущенка Є.О. та начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Дніпропетровської обласної державної адміністрації Найденка О.Л. здійснено перевірку дотримання відділами ведення Державного реєстру виборців Васильківської, Криворізької, Криничанської, Межівської, Петропавлівської, Покровської районних державних адміністрацій, виконавчого комітету Першотравенської та Синельниківської міських рад, Соборної, Центральної, Чечелівської районних у м. Дніпрі рад, виконавчих комітетів Металургійної, Центрально-Міської районних у м. Кривому Розі рад та адміністрацій Заводського і Південного районів Кам’янської міської ради вимог Закону України "Про Державний реєстр виборців" та інших нормативно-правових актів з питань ведення Державного реєстру виборців, а також функціонування комплексної системи захисту інформації автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи "Державний реєстр виборців". За результатами проведеної перевірки працівниками Служби розпорядника Державного реєстру виборців надано консультативно-методичну допомогу відділам ведення Реєстру з питань застосування чинного законодавства.

Новини органів Державного реєстру виборців Тернопільської області

Протягом жовтня 2017 року відділами ведення Державного реєстру виборців апаратів Кременецької, Підволочиської, Шумської районних державних адміністрацій та виконавчого комітету Чортківської міської ради проведено наради із відповідальними посадовими особами органів реєстрації місцевих рад.
У ході зустрічей працівниками органів ведення Реєстру надано роз'яснення, консультації, методичну допомогу щодо заповнення форм подань з відомостями про виборців, на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців, звернено увагу присутніх на необхідності вчасного подання відомостей про осіб, яким протягом наступного місяця виповниться 18 років, з метою забезпечення повноти бази даних Реєстру.

Новини органів Державного реєстру виборців Хмельницької області

13 жовтня 2017 року в районному виданні "Летичівська газета" № 80-81 та на сайті Летичівської районної державної адміністрації розміщено статтю "Десять років відділу ведення Державного реєстру виборців", підготовлену начальником відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Летичівської районної державної адміністрації Нагорним Б.І.
17 жовтня 2017 року на апаратній нараді голова Летичівської районної державної адміністрації від себе особисто та від імені адміністрації привітав працівників Реєстру із 10-річчям від дня утворення відділу.

Новини органів Державного реєстру виборців Івано-Франківської області

Протягом жовтня 2017 року працівники відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Яремчанської міської ради провели робочі зустрічі з уповноваженими посадовими особами органів реєстрації виконавчих комітетів Яремчанської міської, Ворохтянської селищної, Микуличинської, Поляницької, Татарівської, Яблуницької сільських рад, під час яких було розглянуто основні вимоги до заповнення форм подань з відомостями про виборців, на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців. Зокрема, увагу присутніх було звернуто на необхідності виконання вимог закону стосовно подання органами реєстрації відомостей про громадян, зареєстрованих за місцем проживання у відповідній адміністративно-територіальній одиниці, яким протягом наступного місяця виповниться 18 років.
Відділом також було проведено робочі наради з Микуличинським, Поляницьким, Татарівським, Яблуницьким сільськими та Ворохтянським селищним головами з питань подання відомостей про найменування та перейменування вулиць, присвоєння номерів новим будинкам і зміну нумерації існуючих.
3 жовтня 2017 року в залі засідань Коломийської районної державної адміністрації під головуванням очільника районної державної адміністрації Любомира Глушкова проведено семінар-нараду за участю начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Коломийської районної державної адміністрації Олега Гальковича з сільськими, селищними головами та представниками об’єднаних територіальних громад району. На нараді були розглянуті правила заповнення форм подань з відомостями про виборців, на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців, а також наголошено на необхідності дотримання строків надання цих відомостей.

Новини органів Державного реєстру виборців Чернігівської області

14 вересня 2017 року у приміщенні Талалаївської районної державної адміністрації проведено семінар-нараду з сільськими, селищним головами, секретарями, відповідальними посадовими особами органів реєстрації місцевих рад району та виконувачем обов’язків завідувача районного сектору Управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області. Учасники наради розглянули основні вимоги до заповнення форм подань з відомостями про виборців, на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців, та терміни їх подання до відділу ведення Реєстру. Також щодо проблемних питань, які виникають під  час періодичного поновлення Реєстру, виступив головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації Іван Можневський.

22 вересня 2017 року працівниками відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Куликівської районної державної адміністрації проведено семінар-навчання для секретарів та представників виконавчих комітетів селищної та сільських рад району. Під час семінару розглядалися проблемні питання, що виникають під час підготовки подань з відомостями про виборців, на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців. Зокрема, наголошувалося на необхідності виконання вимог закону стосовно подання органами реєстрації відомостей про громадян України, зареєстрованих за місцем проживання у відповідній адміністративно-територіальній одиниці, яким протягом наступного місяця виповниться 18 років.

Новини органів Державного реєстру виборців Черкаської області

7 вересня 2017 року в Маньківській районній державній адміністрації за участю голови районної державної адміністрації Ігоря Віштака та заступника голови районної ради Світлани Лещенко проведено нараду з селищними, сільськими головами щодо актуальних соціально-економічних питань району, зокрема підготовки проведення виборів Іваньківської територіальної громади Черкаської області.

У нараді також взяла участь начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Маньківської районної державної адміністрації Наталія Іванова. Під час свого виступу керівник відділу ознайомила присутніх з вимогами Законів України "Про місцеві вибори" і "Про Державний реєстр виборців", а також з Календарним планом основних організаційних заходів з підготовки та проведення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських селищних, міських голів 29 жовтня 2017 року.

Також було наголошено на необхідності вчасного подання відомостей про осіб, яким протягом наступного місяця виповниться 18 років, з метою забезпечення повноти бази даних Реєстру. У ході наради присутнім надано роз’яснення щодо засад Закону України "Про державний реєстр виборців", порядку перевірки персональних даних у Державному реєстрі виборців за допомогою програмного ресурсу "Особистий кабінет виборця".Інформаційний блок

Опитування

Чи сприяють громадські організації та політичні партії покращенню якості списків виборців?
За їх сприяння мене було включено до списків виборців
  4,14%  (118)

Їх діяльність забезпечила якісні списки виборців
  7,51%  (214)

Виконують роботу щодо виявлення неточностей у списках
  15,03%  (428)

Їх діяльність тільки заважає
  22,47%  (640)

Їх діяльність не приносить ніякої користі
  50,82%  (1447)

Проголосувало: 2847

 Архів опитувань