Донецька область - одномандатний виборчий округ №61

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ Докучаєвської міської ради

13

Відділ ведення ДРВ Сніжнянської міської ради

44

Відділ ведення ДРВ Донецької РДА

40

Відділ ведення ДРВ Кальміуської РДА

41

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
140001 м.Амвросіївка – вул.Глінки, вул.Калініна, вул.Красний Октябрь, вул.Ленінградська, вул.Лермонтова, вул.Осіпенко, вул.Партизанська, вул.Совхозна, вул.Тургєнєва, вул.Урицького, вул.Філатова, вул.Фрунзе: 33–51; вул.Чайковського, вул.Шевченко, пров.Бабушкіна, пров.Харківський, Будинки 3-го відділення КСП ’Мирний’ вул.Урицького, 3, м.Амвросіївка, Донецький р-н, Донецька обл., 87300 (будинок культури, фойє) Середня

140002 м.Амвросіївка – вул.Гризодубової, вул.Карла Лібкнехта: 1–45; вул.Л. Чайкіної, вул.Орджонікідзе, вул.Павших Комунарів: 1–13, 27; вул.Тельмана, вул.Фрунзе: 2–27; вул.Школьна, вул.18 партз’їзд, вул.2 П’ятирічка, 1191 км вул.Фрунзе, 19, м.Амвросіївка, Донецький р-н, Донецька обл., 87300 (спортивна школа, фойє) Середня

140003 м.Амвросіївка – вул.Гагаріна, вул.Красноармейська, вул.Матросова, вул.Павших Комунарів: 14–25, 29–84; вул.Побєди, вул.С. Кітайського, вул.Толстого: 1–17, 19–19А, 21–21А, 23–23А, 25, 29, 35–35А; вул.Черняховського вул.2 П’ятирічка, 17, м.Амвросіївка, Донецький р-н, Донецька обл., 87300 (школа №4, фойє) Середня

140004 м.Амвросіївка – вул.Бєлінського, вул.Ватутіна, вул.Гастелло, вул.Карла Лібкнехта: 46–76; вул.Комуністична, вул.Кутузова, вул.Леніна: 85, 87, 89, 91, 93, 95–95А, 97–225; вул.Мира, вул.Мічуріна, вул.Некрасова, вул.Ніколаєва, вул.Одеська, вул.П. Комуни, вул.Толстого: 18, 20, 22, 24, 26–28, 31–33, 37–91; вул.Ушакова, вул.Чехова, пров.Южний вул.Кутузова, 37, м.Амвросіївка, Донецький р-н, Донецька обл., 87300 (професійний ліцей, фойє) Велика

140005 м.Амвросіївка – вул.Артема: 1–18; вул.Воровського, вул.З. Космодем’янської, вул.Заводська, вул.Карнаухова, вул.Кірова, вул.Клубна, вул.Комсомольська, вул.Кузнєчна, вул.Л. Українки, вул.Н. Крупської, вул.Піонерська, вул.Плєханова, вул.Рози Люксембург, вул.Свердлова, вул.Тітова, вул.Тітовки, вул.Чкалова, вул.Шмідта, вул.22 з’їзд КПРС: 1–18, 20А, 22, 24, 26, 28, 30; пров.Красний, пров.Почтовий вул.Леніна, 7, м.Амвросіївка, Донецький р-н, Донецька обл., 87300 (школа мистецтв, мала актова зала) Середня

140006 м.Амвросіївка – вул.Войкова, вул.Горького, вул.Дзєржинського, вул.К. Цеткін, вул.Котовського: 1–26, 28; вул.Куйбишева, вул.Московська, вул.Первомайська: 2–37, 59; вул.Садова, вул.Совєтська, вул.22 з’їзд КПРС: 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31–80; вул.8 Марта: 1–19А, 21, 23–23А; пл.ім. Леніна вул.Леніна, 15, м.Амвросіївка, Донецький р-н, Донецька обл., 87300 (технікум, спортивна зала) Середня

140007 м.Амвросіївка – вул.Донецька: 1–81, 83, 87, 89; вул.Енгельса, вул.Єсеніна, вул.К. Маркса, вул.Кавказька, вул.Леніна: 1–84, 86, 88, 90, 92, 94, 96; вул.Пушкіна: 1А–74А; вул.Українська, вул.Щорса, вул.40 лєт Октября: 1–25, 27, 29–31; вул.8 з’їзд рад: 1–36; пл.ім. Леніна, центр культури, м.Амвросіївка, Донецький р-н, Донецька обл., 87300 (центр культури і дозвілля, фойє) Середня

140008 м.Амвросіївка – вул.Гоголя, вул.Котельнікова, вул.Ломакіна: 1–81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99; вул.Матвієнко, вул.Пролетарська, вул.Чапаєва, вул.Чернишевського: 1–99, 101, 103, 105; вул.9 Января, пров.Вєтєрінарний пл.ім. Леніна, 1, м.Амвросіївка, Донецький р-н, Донецька обл., 87300 (школа №2, фойє) Середня

140009 м.Амвросіївка – вул.Вощенко, вул.Добровольського, вул.Донецька: 82, 84–86, 88, 90–109; вул.Дружби, вул.Железнодорожна, вул.Комарова, вул.Літвінова, вул.Ломакіна: 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100–119; вул.Петровського, вул.Пушкіна: 75–97; вул.Свободи, вул.Смірнова, вул.Солнечна, вул.Цвітний Бульвар, вул.Чернишевського: 100, 102, 104, 106–204; вул.8 з’їзд рад: 37–99; вул.Свободи, 2А, м.Амвросіївка, Донецький р-н, Донецька обл., 87300 (райбібліотека, читальна зала) Велика

140010 м.Амвросіївка – вул.Волгоградська, вул.Єсауленко, вул.Котовського: 27, 29–51; вул.Краснодонців, вул.Ломоносова, вул.Маяковського, вул.Молодіжна: 1–40, 43, 45, 47–55, 63–67; вул.О. Кошевого, вул.Первомайська: 38–58, 60–125А; вул.Стаханова, вул.Суворова, вул.Толбухіна, вул.40 лєт Октября: 26, 28, 32–95; вул.8 Марта: 20, 22, 24–32; вул.Молодіжна, 3А, м.Амвросіївка, Донецький р-н, Донецька обл., 87300 (школа №6, спортивна зала) Велика

140011 м.Амвросіївка – вул.Інтернаціональна, вул.Молодіжна: 42, 44, 46, 59–61; вул.8 з’їзд рад: 100–173; вул.8 з’їзд рад, 100А, м.Амвросіївка, Донецький р-н, Донецька обл., 87300 (УЖКГ, актова зала) Середня

140012 м.Амвросіївка – вул.Артема: 20–42; вул.Б. Хмельницького, вул.Гвардєйська, вул.Герасименка, вул.Дімітрова, вул.Добролюбова, вул.Докучаєва, вул.Жуковського, вул.Київська, вул.Лєсная, вул.Островського, вул.Севастопольська, вул.Соснова, вул.Тімірязєва, вул.Ульяновська, вул.Ціолковського, вул.20 з’їзд КПРС, пров.Зелений, пров.Кар’єрний вул.Ульяновська, 40, м.Амвросіївка, Донецький р-н, Донецька обл., 87300 (школа №5, спортивна зала) Середня

140013 смт Копані, с-ще Обрізне вул.Шкільна, школа, смт Копані, Донецький р-н, Донецька обл., 87350 (школа, фойє) Середня

140014 смт Кутейникове вул.Шкільна, 55, смт Кутейникове, Донецький р-н, Донецька обл., 87321 (будинок культури, фойє) Середня

140015 смт Новоамвросіївське вул.Миру, 5А, смт Новоамвросіївське, Донецький р-н, Донецька обл., 87333 (будинок культури, фойє) Велика

140016 с.Артемівка, с.Красний Луч, с-ще Кринички, с-ще Рубашкине вул.Шевченка, 60А, с.Артемівка, Донецький р-н, Донецька обл., 87340 (сільська рада, сесійна зала) мала

140017 с.Карпово-Надеждинка, с-ще Овочеве вул.Шкільна, 2, с.Карпово-Надеждинка, Донецький р-н, Донецька обл., 87341 (школа, фойє) мала

140018 с.Білоярівка вул.Мічурина, будинок культури, с.Білоярівка, Донецький р-н, Донецька обл., 87343 (будинок культури, обрядова зала) Середня

140019 с-ще Житенко, с-ще Нижньокринське, с-ще Сергієве-Кринка вул.Цвєточна, дитячий садок, с-ще Нижньокринське, Донецький р-н, Донецька обл., 87344 (дитячий садок, ігрова кімната) мала

140020 с.Благодатне – вул.Білостоцького, вул.Енгельса, вул.Кірова, вул.Краснополянська, вул.Куйбишева, вул.Леніна, вул.Миру, вул.Паші Ангеліної, вул.Первомайська, вул.Петровського, вул.Садова, вул.Скельова, вул.Степна, вул.Тельмана, пров.Базарний, пров.Безимянний, пров.Береговий, пров.Воровського, пров.Горького, пров.Каменний, пров.Кринський, пров.Лагерний, пров.Леніна, пров.Ньютона, пров.П’ятихатки, пров.Рози Люксембург, пров.Стрілковий, пров.Шевченко, пров.Шкільний, пров.Шмідта, с.Мала Шишівка, с.Садове(Благодатнівська с/р), с.Сіятель вул.Леніна, 24, с.Благодатне, Донецький р-н, Донецька обл., 87330 (будинок культури, фойє) Середня

140021 с.Благодатне – вул.Братів Ковальових, вул.Димитрова, вул.Калініна, вул.Комсомольська, вул.Красний Октябрь, вул.Лиманська, вул.Мічуріна, вул.Молодежна, вул.Некрасова, вул.Островського, вул.Пролетарська, вул.Українська, вул.Фрунзе, вул.Чапаєва, пров.Лиманський, пров.Низовий, пров.Садовий, пров.Сиренівський, пров.Тиловий, пров.Щорса, с.Новоклинівка вул.Миру, 41, с.Благодатне, Донецький р-н, Донецька обл., 87330 (школа, актова зала) Середня

140022 с-ще Жукова Балка, с-ще Калинове, с-ще Родники вул.Октябрська, 27, с-ще Родники, Донецький р-н, Донецька обл., 87332 (сільський клуб, фойє) мала

140023 с.Велике Мішкове вул.Миру, 49, с.Велике Мішкове, Донецький р-н, Донецька обл., 87331 (школа, фойє) мала

140024 с.Василівка, с.Кошарне, с.Петропавлівка вул.Шкільна, 35, с.Василівка, Донецький р-н, Донецька обл., 87360 (школа, фойє) Середня

140025 с.Мокроєланчик вул.Шкільна, школа, с.Мокроєланчик, Донецький р-н, Донецька обл., 87361 (школа, фойє) мала

140026 с.Єлизавето-Миколаївка, с-ще Трепельне вул.Леніна, сільський клуб, с.Єлизавето-Миколаївка, Донецький р-н, Донецька обл., 87335 (сільський клуб, фойє) мала

140027 с.Зелене, с.Вербівка, с.Садове(Зеленівська с/р), с.Федорівка вул.Леніна, 77А, с.Зелене, Донецький р-н, Донецька обл., 87310 (сільська рада, сесійна зала) Середня

140028 с-ще Кленівка, с-ще Дзеркальне, с-ще Мережки, с-ще Петренки, с-ще Побєда, с-ще Свободне вул.Леніна, 5, с-ще Кленівка, Донецький р-н, Донецька обл., 87324 (сільський клуб, фойє) Середня

140029 с-ще Лисиче, с-ще Квашине, с-ще Харківське вул.Московська, 82, с-ще Лисиче, Донецький р-н, Донецька обл., 87370 (сільська рада, зала засідань) Середня

140030 с-ще Металіст, с-ще Бондаревське вул.Леніна, 9, с-ще Металіст, Донецький р-н, Донецька обл., 87323 (школа, фойє) Середня

140031 с.Многопілля, с.Агрономічне, с-ще Верхньоосикове, с.Григорівка(Многопільська с/р), с.Полтавське, с.Червоносільське вул.Шкільна, 4А, с.Многопілля, Донецький р-н, Донецька обл., 87311 (громадський центр, зала засідань) Середня

140032 с-ще Грабське, с-ще Кобзарі, с-ще Придорожнє вул.Центральна, 65, с-ще Грабське, Донецький р-н, Донецька обл., 87312 (школа, фойє) мала

140033 с.Новоіванівка, с.Павлівське вул.Совєтська, школа, с.Новоіванівка, Донецький р-н, Донецька обл., 87352 (школа, фойє) мала

140034 с.Киселівка, с.Верхньоєланчик, с.Новоєланчик, с.Ольгинське вул.Терешкової, 2, с.Верхньоєланчик, Донецький р-н, Донецька обл., 87353 (їдальня, загальна зала) мала

140035 с-ще Улянівське вул.Леніна, школа, с-ще Улянівське, Донецький р-н, Донецька обл., 87354 (школа, фойє) Середня

140036 с.Олексіївське, с.Григорівка(Олексіївська с/р), с.Комишуваха, с.Вільхівчик, с.Новоукраїнське, с.Семенівське вул.Миру, школа, с.Олексіївське, Донецький р-н, Донецька обл., 87342 (школа, фойє) мала

140037 с.Степано-Кринка, с.Русько-Орлівка вул.Первомайська, сільський клуб, с.Степано-Кринка, Донецький р-н, Донецька обл., 87320 (сільський клуб, фойє) Середня

140038 с.Покровка вул.Ульянівська, сільський клуб, с.Покровка, Донецький р-н, Донецька обл., 87320 (сільський клуб, фойє) мала

140039 с.Успенка, с-ще Виселки, с.Калинове, с-ще Катеринівка, с.Манич, с-ще Степне вул.Шкільна, 61, с.Успенка, Донецький р-н, Донецька обл., 87371 (школа, спортивна зала) Середня

140463 смт Старобешеве – вул.Берегова, вул.Гоголя: 2/1–2/2, 6–6А, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20–20А, 22, 24, 26, 28, 30, 32–62; вул.Леніна, вул.Личова, вул.Мира, вул.М.Хапланова, вул.Набережна, вул.Освобождєніє Донбасу, вул.Поштова, вул.Советська: 2–120; пров.Заготівельний, пров.Комсомольський: 1–23/2, 25; пров.Кузьмінова: 1–31, 33, 35; пров.Підгорний: 1/1–7; пров.Толстого: 1–25, 27, 29, 31–31А; пров.Шкільний, просп.Ангеліної: 1–14/2; просп.Чкалова: 1–16, 18–20, 22; вул.Советська, 45, смт Старобешеве, Кальміуський р-н, Донецька обл., 87200 (районний центр культури та дозвілля, танцювальна зала, 1-й поверх) Велика

140464 смт Старобешеве – вул.Агеева, вул.Ворошилова, вул.Гоголя: 1, 3–5, 7–7А, 9, 11, 13, 15–15А, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31; вул.Дзержинського, вул.Дружби, вул.Кошевого Олега, вул.Мічуріна, вул.М.Юр’єва, вул.Победи: 1–83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99/1–99/2, 101, 103, 105, 107, 113, 115–171; вул.Польова, вул.Шкільна: 1–16; пров.Гаражний, пров.Горького, пров.Комсомольський: 24–24А, 26–53; пров.Котовського: 1–4, 6–6А; пров.Кузнечний, пров.Кузьмінова: 32, 34, 36–61А; пров.Підгорний: 8–17А; пров.Піонерський, пров.Толстого: 26, 28, 30–30А, 33А–49; просп.Ангеліної: 17–23, 25, 27, 29–37, 39; просп.Больничний: 1–13, 15–17; вул.Советська, 41, смт Старобешеве, Кальміуський р-н, Донецька обл., 87200 (школа мистецтв, актова зала, 2-й поверх) Велика

140465 смт Старобешеве – вул.Гагаріна, вул.Кірова, вул.Лермонтова, вул.Победи: 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96–96А, 98, 100, 102, 104, 106, 108–112, 114; вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Советська: 122–130А; вул.Сумська, вул.Чапаєва, вул.Чехова, вул.Шкільна: 17–36; вул.Щорса, вул.40 лет Победи, пров.Котовського: 5, 7–37; пров.Маяковського, пров.Новий, просп.Ангеліної: 24, 26, 28, 38, 40–69; просп.Больничний: 14–14А; просп.Донецький, просп.Чкалова: 17, 21, 23–68А; просп.Ангеліної, 34, смт Старобешеве, Кальміуський р-н, Донецька обл., 87200 (школа, їдальня, 1-й поверх) Велика

140466 м.Кальміуське – вул.Дзержинського, вул.Достоєвського, вул.Енгельса, вул.Нагорна, вул.Невського, вул.Островського, вул.Поперечна, вул.Пролетарська, вул.Степна, вул.Толбухіна, вул.Толстого, вул.Тургенєва, вул.Чкалова вул.Енгельса, 11А, м.Кальміуське, Кальміуський р-н, Донецька обл., 87250 (клуб, актова зала) мала

140467 м.Кальміуське – вул.Андрєєва, вул.Бєлінського, вул.Водочиститель, вул.Войкова, вул.Гаражна, вул.Горького: 1–31, 33, 35, 37; вул.Донецька: 1–12, 14, 16, 18, 20; вул.Дружби, вул.Загаражна, вул.Кальміуська, вул.Кірова: 1–14; вул.Котовського, вул.Набережна: 1–4; вул.Нефтяників, вул.Орджонікідзе: 1–21; вул.Пушкіна, вул.Садова: 2–4, 6–6А, 8, 12; вул.Свєрдлова вул.Набережна, 1, м.Кальміуське, Кальміуський р-н, Донецька обл., 87250 (санаторій "Струмок", вестибюль, 1-й поверх) Середня

140468 м.Кальміуське – вул.Гоголя, вул.Горького: 37А, 39, 41, 45, 47, 49; вул.Донецька: 13/1–13/2, 15/1–15/2, 17/1–17/2, 19/1–19/2, 21/1–34, 36, 38, 40, 42, 44, 46; вул.Кірова: 15–27; вул.Красноармійська, вул.Куйбишева: 1–84, 86, 88, 90, 92, 94–118А; вул.Леніна: 6; вул.Лермонтова, вул.Набережна: 5–9; вул.Орджонікідзе: 22–42; вул.Продольна, вул.Садова: 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28–34А; вул.Черняховського, вул.Шевченка вул.Кірова, 14А, м.Кальміуське, Кальміуський р-н, Донецька обл., 87250 (школа №2, вестибюль, 1-й поверх) Середня

140469 м.Кальміуське – вул.Артема, вул.Б.Хмельницького: 4–37; вул.Донецька: 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47–68; вул.Зелена, вул.З.Космодем’янскої: 1–76, 78, 80, 82; вул.Куйбишева: 120–162; вул.Матросова, вул.Нєкрасова, вул.Октябрьська: 1–57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75–77, 79–85; вул.Орджонікідзе: 43–83; вул.Первомайська: 1–70, 72, 74, 76, 78, 80; вул.Петровського: 1–91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113; вул.Побєди, вул.Раскової, вул.Садова: 5, 7, 9–11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 36–58; вул.Совєтська, вул.Суворова, вул.Українська, вул.Франка, вул.Чехова вул.Б.Хмельницького, 3, м.Кальміуське, Кальміуський р-н, Донецька обл., 87250 (дитяча музична школа, вестибюль, 1-й поверх) Середня

140470 м.Кальміуське – вул.Ватутіна, вул.Гагаріна, вул.Гастелло, вул.Добролюбова, вул.Єсєніна, вул.Железнодорожна, вул.З.Космодем’янскої: 77, 79, 81, 83–134; вул.Калініна, вул.Кооперативна, вул.Крупської, вул.Куйбишева: 168–170; вул.Кутузова, вул.Леніна: 14А, 16, 18, 20–20А, 22–22А, 24, 26, 28, 30, 32, 34–73; вул.Ломоносова, вул.Лугова, вул.Маяковського: 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23–89; вул.Мира, вул.Молодіжна, вул.О.Кобилянської, вул.О.Кошевого, вул.Октябрьська: 58, 60, 62, 64А, 66, 68, 70, 72, 74, 78; вул.Осипенка, вул.Пархоменка, вул.Первомайська: 71, 73, 75, 77, 79, 81–120; вул.Петровського: 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114–187; вул.Піонерська, вул.Свободи, вул.Спортивна, вул.Ушакова, вул.Філатова, вул.Фрунзе, вул.Циса, вул.Челюскинців, вул.Щецури вул.Маяковського, 9, м.Кальміуське, Кальміуський р-н, Донецька обл., 87250 (Комсомольський індустріальний технікум, вестибюль, 1-й поверх) Середня

140471 м.Кальміуське – вул.Куйбишева: 85, 87, 89, 91, 93; вул.Леніна: 12, 14, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33; вул.Маяковського: 7–10, 12, 14, 16, 18, 20, 22; вул.Октябрьська: 93–107; вул.Шкільна, 1А, м.Кальміуське, Кальміуський р-н, Донецька обл., 87250 (школа №1, вестибюль, 1-й поверх) Середня

140472 м.Кальміуське – вул.Б.Хмельницького: 1; вул.Горького: 32, 34, 36, 38, 40, 51, 53, 55, 57–59; вул.Куйбишева: 164–166; вул.Леніна: 5, 7–11, 13, 15, 17; вул.Маяковського: 4, 6; вул.Октябрьська: 87–91; вул.Шкільна вул.Леніна, 12Б, м.Кальміуське, Кальміуський р-н, Донецька обл., 87250 (палац культури, фойє, 1-й поверх) Середня

140473 м.Кальміуське – вул.Горького: 42–44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 61–65; вул.Громова, вул.Кірова: 30–38; вул.К.Маркса, вул.Леніна: 1–3; вул.Маяковського: 1–3, 5; вул.Набережна: 10–13; вул.Транспортна, вул.Чапаєва, вул.Щорса вул.Куйбишева, 170, м.Кальміуське, Кальміуський р-н, Донецька обл., 87250 (професійний машинобудівний ліцей, вестибюль, 1-й поверх) Велика

140474 смт Новий Світ – вул.Будівельна, вул.Енергетична: 2–24; вул.Кірова: 3, 5, 7, 11–11А, 13–17А; вул.Комсомольська: 1–4, 10, 12, 14–28; вул.Леніна: 6–7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21–23, 25–25А, 27, 29, 31–32; вул.Мира: 8–17; вул.Московська: 4–16; вул.Промислова: 43; вул.Радянська: 1–12; вул.Шкільна: 1–11, 14, 16; вул.Шкільна, 12, смт Новий Світ, Кальміуський р-н, Донецька обл., 87230 (школа, вестибюль, 1-й поверх) Велика

140475 смт Новий Світ – вул.А.Романовой, вул.Комсомольська: 5–9, 11, 30; вул.Леніна: 8, 10, 12, 14, 16–16А, 18, 20, 24, 26–26А, 28, 30; вул.Московська: 22; вул.Промислова: 21, 31–33; вул.Радянська: 13–24; вул.Шкільна: 13, 15–15А, 18–28; вул.Шкільна, 16А, смт Новий Світ, Кальміуський р-н, Донецька обл., 87230 (будинок культури, лекційна зала, 1-й поверх) Велика

140476 смт Новий Світ – вул.Енергетична: 28–46; вул.Залізнична, вул.Комсомольська: 13, 32; вул.Промислова: 4А–19, 23–30, 35–41; вул.Шкільна: 30; вул.Промислова, 12, смт Новий Світ, Кальміуський р-н, Донецька обл., 87230 (школа, їдальня, 2-й поверх) Велика

140477 смт Новий Світ – вул.Гурова, вул.Енгельса, вул.Енергетична: 54; вул.Зої Космодем’янської, вул.Кірова: 2, 4, 6, 8–10, 12, 18–62; вул.Космонавтів, вул.Кутузова, вул.Мира: 1–6; вул.Мічуріна, вул.Промислова: 2–2Б; вул.Садова, вул.Суворова, вул.Тімірязєва, вул.Чапаєва, вул.Щорса вул.Мічуріна, 43, смт Новий Світ, Кальміуський р-н, Донецька обл., 87230 (музична школа, актова зала, 2-й поверх) Велика

140478 с.Олександрівка, с.Андріївка(Олександрівська с/р), с.Вознесенка, с.Горбатенко, с.Світле, с.Чумаки вул.Миру, 30В, с.Олександрівка, Кальміуський р-н, Донецька обл., 87232 (сільський будинок культури, фойє) Середня

140479 с.Кумачове, с.Вишневе, с.Культура, с.Світлий Луч вул.Леніна, 54, с.Кумачове, Кальміуський р-н, Донецька обл., 87260 (школа, актова зала, 2-й поверх) Середня

140480 с.Берестове, с.Лужки, с.Побєда вул.Побєди, 53А, с.Побєда, Кальміуський р-н, Донецька обл., 87260 (відділення терцентру, вестибюль) мала

140481 с.Глинка, с.Шевченко(Кумачівська с/р) вул.Шкільна, 7, с.Глинка, Кальміуський р-н, Донецька обл., 87260 (школа, вестибюль, 1-й поверх) мала

140482 с.Новозар’ївка, с.Андріївка(Новозар’ївська с/р), с.Веселе, с.Кам’яне, с.Зелене вул.Шкільна, 1Г, с.Новозар’ївка, Кальміуський р-н, Донецька обл., 87253 (сільський центр культури та дозвілля, фойє, 1-й поверх) Велика

140483 с-ще Бурне, с-ще Колоски вул.Центральна, сільський клуб, с-ще Колоски, Кальміуський р-н, Донецька обл., 87254 (сільський клуб, актова зала) мала

140484 с.Верхокам’янка, с.Кам’янка(Новозар’ївська с/р), с.Широке вул.Перемоги, 55/3, с.Кам’янка, Кальміуський р-н, Донецька обл., 87263 (фельдшерський пункт, вестибюль) мала

140485 с.Сонцеве, с.Новомихайлівка вул.Леніна, 44, с.Сонцеве, Кальміуський р-н, Донецька обл., 87262 (школа, вестибюль, 1-й поверх) Середня

140486 с.Краснопілля вул.Гагаріна, 46, с.Краснопілля, Кальміуський р-н, Донецька обл., 87263 (сільський клуб, танцювальна зала) мала

140487 с.Роздольне – вул.Леніна, вул.Миру, вул.Нова, вул.Папаніна, вул.Радянська: 1–66; вул.Чкалова вул.Леніна, 99, с.Роздольне, Кальміуський р-н, Донецька обл., 87252 (школа, актова зала, 1-й поверх) Середня

140488 с.Роздольне – вул.Дружби, вул.Зарічна, вул.Кірова, вул.Набережна, вул.Олега Кошового, вул.Радянська: 67–151; вул.Чапаєва вул.Леніна, 99, с.Роздольне, Кальміуський р-н, Донецька обл., 87252 (школа, спортивна зала, 1-й поверх) Середня

140489 с.Василівка вул.Шкільна, 5, с.Василівка, Кальміуський р-н, Донецька обл., 87252 (школа, спортивна зала) Середня

140490 с.Стила – вул.Герцена, вул.Горького, вул.Заря, вул.Калініна, вул.Кірова, вул.Котовського, вул.Маяковського, вул.Мічуріна, вул.Пархоменко, вул.Поштова, вул.Радянська, вул.Свердлова, вул.Тельмана, вул.Фрунзе, вул.Чапаєва, вул.Щорса, вул.60 р. Жовтня, вул.95 Погранзагону, пров.Горького, пров.Заря, пров.Котовського, пров.Толстого, пров.Чапаєва, с.Петрівське(Стильська с/р) вул.Радянська, 29, с.Стила, Кальміуський р-н, Донецька обл., 87221 (школа, актова зала, 1-й поверх) Середня

140491 с.Стила – вул.Артема, вул.Ватутіна, вул.Гагаріна, вул.Дзержинського, вул.Зелена, вул.Іскра, вул.Леніна, вул.Лермонтова, вул.Мира, вул.Набережна, вул.П.Ангеліної, вул.Перемоги, вул.П.Морозова, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Степова, вул.Чкалова, вул.Шевченко, вул.Ювілейна, вул.1 Травня, вул.40 р. Жовтня, пров.Береговий, пров.Ворошилова, пров.Гагаріна, пров.Іскра, пров.Комсомольський, пров.Леніна, пров.П.Ангеліної, пров.Перемоги, пров.Шевченко вул.Леніна, 30А, с.Стила, Кальміуський р-н, Донецька обл., 87221 (сільський будинок культури, фойє, 1-й поверх) Середня

140492 с.Мар’янівка вул.Миру, 13Г, с.Мар’янівка, Кальміуський р-н, Донецька обл., 87210 (сільський будинок культури, фойє) Середня

140493 с.Новобешеве, с.Новоселівка, с.Обільне вул.Миру, 24, с.Новоселівка, Кальміуський р-н, Донецька обл., 87211 (школа, вестибюль, 1-й поверх) Середня

140494 с-ще Манжиків Кут, с-ще Верезамське, с-ще Менчугове, с.Придорожнє вул.Леніна, 12, с.Придорожнє, Кальміуський р-н, Донецька обл., 87212 (контора агроцеху, актова зала, 2-й поверх) Середня

140495 с.Сарабаш вул.Лермонтова, 2, с.Сарабаш, Кальміуський р-н, Донецька обл., 87220 (сільський будинок культури, актова зала) Середня

140496 с.Піщане вул.Леніна, 24, с.Піщане, Кальміуський р-н, Донецька обл., 87220 (сільський клуб, актова зала) мала

140497 с.Кам’янка(Комунарівська с/р) вул.Бєляєва, 3, с.Кам’янка, Кальміуський р-н, Донецька обл., 87220 (сільський клуб, актова зала) мала

140498 с.Любівка, с.Новокатеринівка, с.Берегове, с.Прохорівське, с.Ребрикове, с.Шмідта вул.Леніна, 44А, с.Новокатеринівка, Кальміуський р-н, Донецька обл., 87240 (школа, актова зала, 1-й поверх) Середня

140499 с-ще Строїтель, с.Шевченко(Новокатеринівська с/р) вул.Леніна, 7А, с-ще Строїтель, Кальміуський р-н, Донецька обл., 87243 (сільський клуб, фойє) мала

140500 с.Петрівське(Петрівська с/р), с.Підгірне вул.Центральна, 14, с.Петрівське, Кальміуський р-н, Донецька обл., 87242 (сільський будинок культури, фойє, 1-й поверх) Середня

140501 с-ще Зернове, с-ще Кипуча Криниця, с-ще Родникове вул.Шкільна, 2, с-ще Родникове, Кальміуський р-н, Донецька обл., 87241 (дитячий сад, вестибюль, 1-й поверх) мала

140502 с.Осикове вул.Шкільна, 51, с.Осикове, Кальміуський р-н, Донецька обл., 87233 (школа, вестибюль, 1-й поверх) Середня

140792 м.Докучаєвськ – вул.Артема, вул.Виноградна, вул.Восточна, вул.Гагаріна, вул.Грибна, вул.імені Володимира Крепкого, вул.Карла Маркса: 1–3, 5; вул.Котовського, вул.Крупської, вул.Леніна: 1–10А; вул.Лесі Українки, вул.Молодіжна, вул.Пролетарська, вул.Садова, вул.Сєдова, вул.Степова, вул.Суворова, вул.Шевченка, вул.Шкільна: 2, 4, 6; вул.Южна, пров.Будівельний вул.імені Володимира Крепкого, 2, м.Докучаєвськ, Кальміуський р-н, Донецька обл., 85741 (Будинок культури "Докучаєвський", глядацька зала) Середня

140793 м.Докучаєвськ – вул.Горна, вул.Дзержинського, вул.Дружби, вул.Енгельса, вул.Зарєчна, вул.Карла Маркса: 4, 6–31; вул.Котляревського, вул.Леніна: 11, 13, 17, 19, 21, 23–24, 25, 27–31; вул.Мічуріна, вул.Мостова, вул.Олега Кошевого, вул.Петровського, вул.Піонерська, вул.Туполєва, вул.Шкільна: 1, 3, 5–5А, 7–17; пров.Рудничний вул.Петровського, 13, м.Докучаєвськ, Кальміуський р-н, Донецька обл., 85741 (школа №1, актова зала) Середня

140794 м.Докучаєвськ – вул.Геологічна, вул.Грибоєдова, вул.Керченська, вул.Київська, вул.Леніна: 12, 14–16, 18–18А, 20, 22, 24/13, 26/20, 32/6–39А, 41–41А, 43, 45, 47–47А, 49; вул.Мельникова: 1/9–8; вул.Набережна: 1–18, 20, 22; вул.Незалежності України: 1А–13; вул.Октябрська: 6, 12; вул.Победи, вул.Ползунова: 1–18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32; вул.Свободи: 1А–19, 21, 23, 25, 27–27А, 29, 31, 33, 35, 37; вул.Советська, вул.Сонячна, вул.Театральна, вул.Тельмана: 2–34; вул.Центральна: 1–1А, 3, 5, 7, 9–9А, 11, 13–13А; вул.Чкалова: 1–10, 12–12А; вул.Щорса: 1–23, 25, 27; вул.Юбілейна, вул.40 років Перемоги, пров.Комунальний, пров.Садовий вул.Леніна, 30, м.Докучаєвськ, Кальміуський р-н, Донецька обл., 85740 (будівля колишнього міжшкільного навчально-виробничого комбінату, коридор, 2-й поверх) Велика

140795 м.Докучаєвськ – вул.Больнична, вул.Калініна: 10, 12, 14–16; вул.Комсомольська: 1–20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 40; вул.Крилова, вул.Лермонтова, вул.Набережна: 19, 21–21А, 23–84; вул.Незалежності України: 14/38; вул.Партизанська, вул.Первомайська, вул.Ползунова: 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33–68; вул.Свободи: 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32–32А, 34, 36, 38–75; вул.Тельмана: 35–56А; вул.Центральна: 2–2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14–32, 34, 36, 40/17, 46/15–48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62/8; вул.Чкалова: 11, 13–72; вул.Щорса: 24, 26, 28–74; вул.8 Марта, пров.Больничний: 5–10; пров.Волкова, пров.Краснофлотський, пров.Рибалка вул.Незалежності України, 26, м.Докучаєвськ, Кальміуський р-н, Донецька обл., 85740 (центр культури та дозвілля імені О.С.Пушкіна, фойє) Середня

140796 м.Докучаєвськ – вул.Блюхера, вул.Ватутіна: 1/80, 3, 5–5А; вул.Гайдара, вул.Калініна: 1–6, 11; вул.Куйбишева, вул.Леніна: 40, 42, 44, 46, 48–48А, 50–74, 75Б, 78/2–84, 88; вул.Мельникова: 10/7–22/5; вул.Октябрська: 5А, 9–11; вул.Свердлова, вул.Центральна: 39, 41–45, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63–74, 78/2, 80–82А, 84, 86; вул.Леніна, 65, м.Докучаєвськ, Кальміуський р-н, Донецька обл., 85744 (школа №3, коридор, 1-й поверх) Велика

140797 м.Докучаєвськ – вул.Будьонного, вул.Гвардійська: 1–29; вул.Горького: 1–24, 26–26А; вул.Калініна: 13/17, 17–24/4; вул.Комсомольська: 21/25, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35–37, 39, 41/23, 48–48А, 50, 52, 54, 56–70; вул.Лихолєтова: 1/19–16/15; вул.Октябрська: 1–4А, 27–33; вул.Олімпійська, вул.Островського: 1–26, 28, 30, 32; вул.Пархоменка, вул.Робоча: 1–22; вул.Центральна: 33/13, 35–35А, 37; вул.Октябрська, 16, м.Докучаєвськ, Кальміуський р-н, Донецька обл., 85740 (школа №4, коридор, 1-й поверх) Середня

140798 м.Докучаєвськ – вул.Ватутіна: 2, 4, 6–8; вул.Гвардійська: 30–124; вул.Горького: 25, 27–98; вул.Гречка, вул.Комсомольська: 43–45/8, 49–49А, 51–51А, 53–53А, 55–55А, 72–178; вул.Лихолєтова: 18–25/8; вул.Миру, вул.Островського: 27, 29–29А, 31–31А, 33–138; вул.Польова: 1(П)–2, 3(П)–4, 5(П)–6, 7(П)–8, 9(П)–27; вул.Пушкіна, вул.Робоча: 23–92; вул.Толбухіна, вул.Фрунзе, вул.Фурманова, вул.Чайковського, вул.Чапаєва, вул.Черняховського, пров.Абрикосовий, пров.Сонячний, пров.Травневий, пров.Цвєточний вул.Чайковського, 3, м.Докучаєвськ, Кальміуський р-н, Донецька обл., 85740 (школа №5, коридор, 2-й поверх) Велика

140799 м.Докучаєвськ – вул.Леніна: 75А, 75В, 86, 90, 96–106, 112–112А; вул.Леніна, 75, м.Докучаєвськ, Кальміуський р-н, Донецька обл., 85744 (адмінбудівля Комунального підприємства "Прометей", актова зала) Середня

140800 м.Докучаєвськ – вул.Ватутіна: 15; вул.Леніна: 108–110; вул.Польова: 1, 3, 5, 7, 9; вул.Центральна: 95–97; пров.Березовий вул.Леніна, 102А, м.Докучаєвськ, Кальміуський р-н, Донецька обл., 85744 (дошкільний навчальний заклад №7, музична зала) Середня

140801 м.Докучаєвськ – вул.Ватутіна: 9–13; вул.Леніна: 92; вул.Центральна: 77, 79, 83, 85, 87–93; вул.Чайковського, 3, м.Докучаєвськ, Кальміуський р-н, Донецька обл., 85740 (школа №5, коридор, 1-й поверх) Середня

140802 с-ще Ясне вул.Валова, 1, с-ще Ясне, Кальміуський р-н, Донецька обл., 85747 (ДП"Сільськогосподарське підприємство "Таїровське", зал засідань) Середня

140803 м.Докучаєвськ – вул.Донецька, вул.Западна, вул.Зелена, вул.Колхозна, вул.Комарова, вул.Космонавтів, вул.Коцюбинського, вул.Майданчик ДОЗа, вул.Матросова, вул.Маяковського, вул.Огородна, вул.Орджонікідзе, вул.Стасюка, вул.Харченка, вул.Челюскінців, вул.Яковицького, пров.Больничний: 1–4; пров.Галанського, пров.Елеваторний, пров.Заводський, пров.Кооперативний, пров.Купріна, пров.Лінійний, пров.Ломоносова, пров.Молодіжний, пров.Овражний, пров.Озерний, пров.Річний, пров.Северний, пров.Фабричний, пров.Чехова, пров.Шахтарський, пров.Шолохова, пров.Ясельний вул.Космонавтів, 58, м.Докучаєвськ, Кальміуський р-н, Донецька обл., 85743 (школа №6, коридор) Велика

141249 смт Сєверне – вул.Ватутіна, вул.Дубровського, вул.Железноводська, вул.Кемеровська, вул.Кібальчича, вул.Козлова, вул.Кокшарова, вул.Кольцова, вул.Коміссаржевської, вул.Корольова, вул.Красовського, вул.Курнатовського, вул.Лакоба, вул.Лобачевського, вул.Лядова, вул.Майкопська, вул.Мельнікайте, вул.Могилевська, вул.Мурманська, вул.Нижньоудинська, вул.Новомосковська, вул.Пожарського, вул.П’ятницького, вул.Ріхарда Штрауса, вул.Свідерського, вул.Софії Пєровської, вул.Стєклова, вул.Тамбовська, вул.Угрюмова, вул.Фелікса Кона, вул.Шацького, вул.Шліхтера, вул.Шуйська, вул.Шушенська, вул.Юра, вул.17-го Партз’їзду, пров.Мурманський вул.Мурманська, 51, смт Сєверне, Горлівський р-н, Донецька обл., 86584 (Сєверна школа, фойє) Середня

141250 смт Сєверне – вул.Гамарника, вул.Голібкіна, вул.Дурова, вул.Заслонова, вул.Ізюмська, вул.Карагандинська, вул.Космонавтів, вул.Красноярська, вул.Кримська, вул.Лазо, вул.Лебєдєва, вул.Лихачова, вул.Миргородська, вул.Мінська: 1–19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35–39; вул.Мойсеєнка, вул.О. Перегудова, вул.Писарева, вул.Плеханова, вул.Світлоградська, вул.Серьогіна: 1, 3, 5, 9–13; вул.Шахматова: 1–31, 33, 35; вул.Ялтинська, вул.20 років РККА, пров.Даманський, пров.Станціонний, пров.Сухумський, пров.Ювілейний пров.Курганський, 2, смт Сєверне, Горлівський р-н, Донецька обл., 86584 (Спортивно-культурний комплекс ТО "Шахта Зоря" ДП Сніжнеантрацит", спортивна зала) Середня

141251 смт Сєверне – вул.Кіровоградська, вул.Ландау, вул.Мінська: 45; вул.Серьогіна: 2, 4, 6; вул.Шахматова: 32, 34, 36–43; вул.Серьогіна, 3, смт Сєверне, Горлівський р-н, Донецька обл., 86584 (Сєверна школа №1, фойє) Середня

141252 смт Сєверне – вул.Войніча, вул.Горбатова, вул.Даргомизького, вул.Дмитра Донського, вул.Довженка, вул.Жердія, вул.Іванівська, вул.Іжевська, вул.Каблукова, вул.Квітки: 1, 4, 6, 8, 9–140; вул.Ковпака, вул.Кулібіна, вул.Левіна, вул.Ленгніка, вул.Лепешинського, вул.Лісна Сторожка, вул.Ломова, вул.Мукачевського, вул.Муранова, вул.Нальчинська, вул.Новошахтинська, вул.Ярославського, пров.Архангельський, пров.Курський, пров.Магнітогорський, пров.Марковнікова, пров.Махачкалінський, пров.Мурашевський, пров.Новоросійський, пров.Рудченковський, пров.Североморський, пров.Чернігівський вул.Квітки, 1, смт Сєверне, Горлівський р-н, Донецька обл., 86583 (Центр первинної медико-санітарної допомоги, фойє, ліворуч, 1-й поверх) Середня

141253 смт Сєверне – вул.Аксьонова, вул.Виноградна, вул.Дунаєвського, вул.Квітки: 1А–3А, 4А–5А, 6А–7А, 8А–8В; вул.Кецховелі, вул.Мінська: 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34; вул.Сагайдачного, вул.Шекспіра, вул.Янки Купала, вул.30 років РККА, пров.Курганський вул.Квітки, 1, смт Сєверне, Горлівський р-н, Донецька обл., 86583 (Центр первинної медико-санітарної допомоги, центральний вхід, 1-й поверх) Середня

141254 с-ще Молчалине, с-ще Сухівське вул.Бахметьєва, 1А, смт Сєверне, Горлівський р-н, Донецька обл., 86584 (станція "Мочалінський", фойє) мала

141255 смт Андріївка – вул.Богуна, вул.Вільгельма Вольфа, вул.Волошина, вул.Вороніхіна, вул.Ганєва, вул.Гончарова, вул.Красногвардійська, вул.Лаптєва, вул.Лутугіна, вул.Медведєва, вул.Мельнична, вул.Ольшанського, вул.Павліка Морозова, вул.Смоленська, вул.Сурікова, вул.Ташкентська, пров.Єлецький, пров.Калінінградський, пров.Краснодонський, пров.Молодіжний, пров.Новікова, пров.Павленка вул.Мельнична, 15, смт Андріївка, Горлівський р-н, Донецька обл., 86581 (клуб імені Корнійчука, зал для глядачів) Середня

141256 смт Андріївка – вул.Бадаєва, вул.Байрона, вул.Бебеля, вул.Боженка, вул.Бойченка, вул.Елістинська, вул.Карамзіна, вул.Міуська, вул.Ногіна, вул.Подольського, вул.Сибірська, вул.Сімферопольська, вул.Стрельченка, вул.Ульянової, вул.Ферганська, вул.Юдіна вул.Сімферопольська, 43, смт Андріївка, Горлівський р-н, Донецька обл., 86583 (клуб, зал для глядачів) Середня

141257 м.Сніжне – вул.Вагнера, вул.Вахтангова, вул.Вознесенського: 10–12, 18, 20–24; вул.Гладкова, вул.Дачна, вул.Димитрова, вул.Заславського, вул.ІІІ-го Інтернаціонала, вул.Клари Цеткін, вул.Кобилянської, вул.Купріна, вул.Лазарева, вул.Лебєдєва-Кумача, вул.Лесі Українки, вул.Лозовського, вул.Макаренка, вул.Маркіна, вул.Менжинського, вул.Назарова, вул.Нахімова, вул.Павлова, вул.Паркова, вул.Первомайська, вул.Покровського, вул.Пугачова, вул.Рєпіна, вул.Рилєєва, вул.Серафімовіча, вул.Тімірязєва, вул.Ушакова, вул.Шишкіна, пров.Потьє, пров.Щолковський вул.Первомайська, 65, м.Сніжне, Горлівський р-н, Донецька обл., 86508 (школа №7, фойє) Середня

141258 м.Сніжне – вул.Болотова, вул.Вознесенського: 3–9, 13–17, 19; вул.Д. Бєдного, вул.Добропільська, вул.Душанбінська, вул.Єгорова, вул.Казакова, вул.Карбишева, вул.Котляревського, вул.Кропоткіна, вул.П. Комуни: 1–8, 12, 14, 16, 18–20, 22, 24, 26, 28, 30, 36, 38, 40–42; вул.Пєрова, вул.Радіщева, вул.Стасової, вул.Тевелєва, вул.Шахтарська: 26, 28–30, 40, 42, 44–81, 83, 93, 95–109; вул.Шевченка: 2–31, 34, 36, 38; вул.22-го Партз’їзду: 1–13, 15–17, 19, 21, 23–23А; пров.Березняковський, пров.Новоспаський вул.Тевелєва, ВГРЧ, м.Сніжне, Горлівський р-н, Донецька обл., 86508 (ВГРЧ, спортивна зала) Середня

141259 м.Сніжне – вул.Дундича, вул.Конармійська: 1–42, 48, 50–52; вул.П. Комуни: 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31–35, 37, 39, 43–84, 90–90А, 92, 94, 96, 100–102, 106, 108–110, 112, 114, 116–118, 120, 122, 126–128, 130–132, 188; вул.Уткіна: 1–116, 120, 122–126, 128, 132, 136; вул.Феоктістова, вул.Чапека, вул.Шахтарська: 1–25, 27, 31–39, 41, 43; вул.Шевченка: 33, 35, 37, 39–128; вул.22-го Партз’їзду: 14–14А, 18–18В, 20–20А, 22, 24–39, 43, 45, 47, 51, 53, 55–55А; пров.Пестеля вул.Феоктістова, 19, м.Сніжне, Горлівський р-н, Донецька обл., 86508 (школа №9, їдальня) Велика

141260 м.Сніжне – вул.Апшеронська, вул.Бізе, вул.Біломорська, вул.Бубнова, вул.Вишнева, вул.Конармійська: 43–47, 49, 53–60; вул.Маковського: 3–8, 10, 12–20; вул.Мануїльського, вул.Ніколаєва, вул.Новотка, вул.Омська, вул.П. Комуни: 85–87, 91, 93, 95, 97, 103, 107, 111, 113, 115, 119, 121, 123–125, 129, 135–186, 190–234; вул.Первоуральська, вул.Почтова, вул.Пригородна, вул.Раєвського, вул.Ростовська, вул.Терешкової: 16, 18, 24, 26, 28–36; вул.Томська, вул.Уляни Громової, вул.Уткіна: 117–119, 121, 127, 129–131, 133–135, 138–164; вул.Шахтарська: 82, 84–92, 94, 111–125; вул.Шевченка: 129–173; вул.22-го Партз’їзду: 40–42, 44, 46, 48–50, 52, 54, 56–84; пров.Бабушкіна, пров.Бардіна, пров.Валдайський, пров.Житомирський, пров.Катаєва, пров.Каховський вул.Новотка, 3, м.Сніжне, Горлівський р-н, Донецька обл., 86503 (будинок культури імені Н.Крупської, фойє) Середня

141261 м.Сніжне – вул.Анрі Барбюса, вул.Виборзька, вул.Воронезька, вул.Граве, вул.Грибоєдова, вул.Гризодубової, вул.Дружби, вул.Єнісейська, вул.Єрмолової, вул.Іртиська, вул.Кармелюка, вул.Магнітогорська, вул.Маковського: 9, 11; вул.Мира: 2–32; вул.Мирна, вул.Моздоцька, вул.Молодогвардійська, вул.Нежданової: 1–8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24–25, 28, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50; вул.Новосибірська, вул.Путіліна, вул.Синявіна, вул.Терешкової: 1–15, 17, 19–23, 25, 27; вул.Тюменська, вул.Урицького, вул.Хабаровська, вул.Харківська, вул.Челябінська вул.Маковського, 9, м.Сніжне, Горлівський р-н, Донецька обл., 86503 (гуртожиток СМЗ ВАТ "Мотор Січ", актова зала) Велика

141262 м.Сніжне – в’їзд Кривошликова, вул.Андрєєва, вул.Аральська, вул.Армавірська, вул.Армянська, вул.Брюлова, вул.Брянська, вул.Воровського, вул.Запорізька, вул.Кириченка, вул.Коссіора, вул.Круглікова, вул.Куліковська, вул.Мєдногорська, вул.Мира: 33–63; вул.Одеська, вул.Перекопська, вул.Раскової, вул.Тельмана, вул.Ушинського, вул.Франка, вул.Чорноярська, вул.Чубарева, вул.Щепкіна, пров.Азовський, пров.Благовіщенський, пров.Говорова вул.Мира, 58, м.Сніжне, Горлівський р-н, Донецька обл., 86503 (АПК ТОВ "Юнионуглегазодобыча", вестибюль) Середня

141263 м.Сніжне – вул.Березки, вул.Блюхера, вул.В. Чаленка, вул.Мира: 65–79; вул.Нежданової: 9, 11, 13–15, 17, 19, 21, 23, 26–27, 29, 31–33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51–94; вул.Постишева, вул.Придворова, вул.Терешкової: 37–51; вул.Токарева, вул.Тухачевського, вул.Уральська вул.Терешкової, 14, м.Сніжне, Горлівський р-н, Донецька обл., 86503 (школа №5, фойє) Середня

141264 м.Сніжне – вул.Арсенальська, вул.Артема: 55–131; вул.В. Лати: 2–4, 6–8, 69–113, 115–125; вул.Горького: 73–128, 130–132, 134; вул.Еренбурга, вул.Єрьоменка, вул.Калініна: 65, 67, 69, 73, 75–122, 124, 126, 128, 130, 132–134; вул.Курортна, вул.Молодої Гвардії, вул.Нестерова, вул.О. Кошового: 66, 68–129; вул.Правди, вул.Садовського, вул.Федорова, пров.Кантимирівський: 1–13; вул.В. Лати, 2А, м.Сніжне, Горлівський р-н, Донецька обл., 86510 (станція "Соф’їно-Бродська", фойє) Середня

141265 м.Сніжне – вул.Балабаєва, вул.В. Лати: 16, 18, 20, 24–26, 28, 32–34, 36–37, 114, 127–133; вул.Горького: 129, 133, 135–163; вул.Донська: 1–19, 21, 23; вул.Заводська: 1; вул.Калініна: 123, 125, 127, 129, 131, 135–168; вул.Надії Крупської: 138–162; вул.О. Кошового: 130–175; вул.Советська: 100–120; вул.Чкалова: 101, 103, 105, 107, 109–109А, 111, 113, 115–154; пров.Кантимирівський: 14–22; пров.Мозирський вул.Заводська, 9А, м.Сніжне, Горлівський р-н, Донецька обл., 86510 (Офісно-розважальний центр, танцювальна зала) Велика

141266 м.Сніжне – вул.Заводська: 2–9; вул.Советська: 91; вул.250 років Донбасу: 12–17; вул.Советська, 101, м.Сніжне, Горлівський р-н, Донецька обл., 86510 (АПК ПАТ "Сніжнянськхіммаш", фойє, ліворуч) Велика

141267 м.Сніжне – вул.Акулова, вул.Донська: 20, 22, 24; вул.Советська: 89, 93; вул.Строітелей, вул.Фучика, вул.Хуторська, вул.Шаумяна, вул.250 років Донбасу: 5, 7–10А; вул.Донська, 26, м.Сніжне, Горлівський р-н, Донецька обл., 86510 (школа №8, фойє) Велика

141268 м.Сніжне – вул.Донська: 25–35; вул.Советська: 79, 81, 83, 85, 87; вул.250 років Донбасу: 6; вул.250 років Донбасу, 7А, м.Сніжне, Горлівський р-н, Донецька обл., 86510 (ВО "Сніжнетепломережа", актова зала, 2-й поверх) Середня

141269 м.Сніжне – вул.Брюсова, вул.Надії Крупської: 85, 87–89, 91, 93, 95, 97–136; вул.Советська: 70–78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 94–98; вул.Чкалова: 55, 57, 59–100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114; вул.250 років Донбасу: 1–4; вул.250 років Донбасу, 1А, м.Сніжне, Горлівський р-н, Донецька обл., 86510 (Будинок творчості, фойє, 2-й поверх) Велика

141270 м.Сніжне – вул.Артема: 1–53; вул.Бокія, вул.В. Лати: 1, 5, 9–15, 17, 19, 21–23, 27, 31, 35, 39–67; вул.Горького: 1–72; вул.Калініна: 3–64, 66, 68, 70–72, 74; вул.Клочкова, вул.Косарєва, вул.Л. Кармаєва, вул.Надії Крупської: 1–84, 86, 90, 92, 94, 96; вул.О. Кошового: 1–65, 67; вул.Советська: 2, 4, 10, 12, 14, 16, 18–20, 22, 24, 26, 28–30, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 60, 62, 64, 66, 68; вул.Чкалова: 1–54, 56, 58; пров.Алмазний, пров.Блока, пров.Воркутинський, пров.Інгулецький, пров.Прилуцький: 1–14; вул.Горького, 8, м.Сніжне, Горлівський р-н, Донецька обл., 86510 (Територіальний комітет "Сніжнянський", фойє) Середня

141271 м.Сніжне – вул.Антикайнена, вул.Белінського: 1–7; вул.Василя Стуса, вул.Гашека, вул.Герцена, вул.Добролюбова, вул.Керченська, вул.Лізи Чайкіної, вул.Орєхова, вул.Островського, вул.Панфілова, вул.Советська: 3, 5–9, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 31–33, 35, 37, 39, 41–43, 45, 47, 49, 51, 53, 55–57, 59, 61, 63, 65, 67, 69; вул.Стаханова, вул.Фрунзе, вул.Чайковського, вул.Черняховського, вул.Чехова, вул.16-го Липня, вул.20-го Партз’їзду, пров.Машинобудівний, пров.Мечнікова, пров.Новгородський, пров.Прилуцький: 15–27; вул.Островського, 3, м.Сніжне, Горлівський р-н, Донецька обл., 86510 (школа №3, вестибюль) Середня

141272 м.Сніжне – вул.Айвазовського, вул.Байдукова, вул.Баумана, вул.Белінського: 8–82; вул.Бірюзова, вул.В. Гайдука, вул.В. Петькіна, вул.Вересаєва, вул.Володарського, вул.Енгельса, вул.Жуковського, вул.Кленова, вул.Красноармійська, вул.Луначарського, вул.Міліцейська, вул.Мусорзького, вул.О. Невського, вул.О. Рульова, вул.Пришвіна, вул.Тітова, вул.Толбухіна, вул.Ціолковського, вул.Чернишевського, вул.Шолохова, вул.Я. Галана, пров.Латиський, пров.Самарський вул.Айвазовського, 1, м.Сніжне, Горлівський р-н, Донецька обл., 86500 (ВУВКГ, актова зала) Середня

141273 м.Сніжне – в’їзд Акмолінський, в’їзд Гавроша, в’їзд Калузький, в’їзд Новобазарний, вул.Актюбінська, вул.Барнаульська, вул.Будьоного, вул.Вавілова, вул.Варшавська, вул.Владивостокська, вул.Войкова, вул.Глінки, вул.Горноспасательна, вул.Д. Погрєбного, вул.Докучаєва, вул.Засядька, вул.Зої Космодем’янської, вул.Камозіна, вул.Комсомольська, вул.Котовського, вул.Лермонтова, вул.Малошосейна, вул.Маяковського, вул.Мічуріна, вул.Осипенка, вул.Підлєсна, вул.Піонерська, вул.Сергія Тюленіна, вул.Серго, вул.Суворова, вул.Фурманова, вул.Цвєтаєва, вул.Чапаєва, вул.19-го Партз’їзду, вул.40 років Октября, вул.60 років СРСР: 10, 12–14А, 16, 18, 20, 22–26, 30, 32, 34–36, 42–44, 47–113; пров.Барановічський, пров.Білгородський, пров.Борисоглібський, пров.Гомельський, пров.Костромський, пров.Ленкоранський, пров.Пінський, пров.Стравінського, пров.Строітельний, пров.Фадєєва вул.Владивостокська, 45, м.Сніжне, Горлівський р-н, Донецька обл., 86500 (Центральна міська лікарня, адміністративний корпус, актова зала) Велика

141274 м.Сніжне – вул.Волинова, вул.Восьмого Марта, вул.Доватора, вул.Єлісєєва, вул.Орджонікідзе, вул.Побєди, вул.С. Савицької, вул.Танкистів, вул.Хрунова, вул.Шаталова, вул.Шоніна, вул.Щербакова вул.Владивостокська, 45, м.Сніжне, Горлівський р-н, Донецька обл., 86500 (Центральна міська лікарня, поліклініка, фойє) Середня

141275 м.Сніжне – в’їзд Аксайський, в’їзд Шкірятова, вул.Берегова, вул.Восьмого Октября, вул.Гагаріна: 1–24, 43–47; вул.Єпанчина, вул.Карла Маркса, вул.Корабльова, вул.Октябрська: 1–130, 134, 138, 140, 142, 144, 146; вул.Садова: 16, 20, 22, 24, 26, 30, 34, 36–71; вул.Тургенєва, вул.Чумаченка, пров.Астраханський, проїзд Бухарський вул.Леніна, 3, м.Сніжне, Горлівський р-н, Донецька обл., 86500 (КП кінотеатр "Сніжинка", верхня зала) Велика

141276 м.Сніжне – в’їзд Васильєва, в’їзд Вахрушева, вул.Гагаріна: 26–36, 49; вул.Донецька, вул.Карапетяна: 50–130; вул.Кірова: 75, 77, 79; вул.Л. Толстого: 49; вул.Леніна: 1–4; вул.Поповича, вул.Садова: 1–15, 19, 21, 23, 25, 27–29, 31, 35; вул.Сіверса, пров.Ашгабадський, пров.Восточний, пров.Грековський, пров.Казанський вул.Карапетяна, 43, м.Сніжне, Горлівський р-н, Донецька обл., 86500 (школа №1, рекреація, 1-й поверх) Велика

141277 м.Сніжне – вул.В. Волкова, вул.Гнесіних: 22–24; вул.Декабристів: 5, 7, 11–13, 15, 20; вул.Карапетяна: 7–46; вул.Кірова: 1–74, 76, 78, 80–94; вул.Куйбишева, вул.Л. Толстого: 3–42; вул.Леніна: 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19–21; вул.Подгорна, вул.Сошальського, пл.50 років Октября: 2–3; пров.П. Ангеліної вул.Гнесіних, 17, м.Сніжне, Горлівський р-н, Донецька обл., 86500 (школа мистецтв, зал для концертів) Велика

141278 м.Сніжне – вул.Биковського, вул.Вахітова, вул.Гагаріна: 51–124; вул.Гнесіних: 1–16; вул.Декабристів: 6, 8–10, 14, 16; вул.Дзержинського, вул.Комарова: 1, 3, 5–5Б, 54–70; вул.Крестьянська, вул.Леніна: 8, 10, 12, 14, 16, 18; вул.Леонова, вул.Свердлова, вул.Транспортна, вул.60 років СРСР: 1–9, 11, 15, 17, 19, 21, 29, 31, 33, 37–41, 45; пл.50 років Октября: 5–10; пров.Аверіна, пров.Кременчузький, пров.Уланової, пров.Шпагіна, пров.Щукіна вул.Транспортна, 1, м.Сніжне, Горлівський р-н, Донецька обл., 86500 (школа №2, рекреація, 1-й поверх) Середня

141279 м.Сніжне – вул.Антокольського, вул.Б. Хмельницького, вул.Дубова Балка, вул.Карапетяна: 1–5; вул.Катоніна, вул.Комарова: 2, 4, 6–46; вул.Кутузова, вул.Леніна: 29–45, 47; вул.Ломоносова, вул.Менделєєва, вул.Мицая, вул.Мухіної, вул.Октябрська: 131–133, 135–137, 139, 141, 143, 145, 148–200; вул.Рахманінова, вул.Руднєва, вул.Юр’єва, пров.Грановського, пров.Інтинський, пров.Ленінабадський, пров.Новий вул.Леніна, 38, м.Сніжне, Горлівський р-н, Донецька обл., 86500 (АПК шахти "Ударник", актова зала) Середня

141280 м.Сніжне – вул.Героїв Інтернаціоналістів, вул.Дідро, вул.Кабардинська, вул.Казахстанська, вул.Карла Лібкнехта, вул.Крилова, вул.Курчатова, вул.Леніна: 46, 48–59, 65–67, 71–73, 75–77, 79, 81–83, 87, 89; вул.Некрасова, вул.Павла Корчагіна, вул.Р. Люксембург, вул.Ріхарда Зорге, вул.Сєдова, вул.Щедріна, пров.Брестський, пров.Ваніна, пров.Ржевський вул.Героїв Інтернаціоналістів, 11, м.Сніжне, Горлівський р-н, Донецька обл., 86501 (школа №11, актова зала) Середня

141281 м.Сніжне – вул.Амурська, вул.Арсеньєва, вул.Берінга, вул.Вінницька, вул.Гапнера, вул.Грінкевича, вул.Знаменських, вул.Зорь, вул.Калиновського, вул.Костюшка, вул.Коцюбинського, вул.Краснодарська, вул.Леніна: 62–64, 68, 74, 78, 80, 84–86, 88, 90–140, 143; вул.Маршала Жукова, вул.Миколи Ємельянова, вул.Павла Власова, вул.Пензинська, вул.Пєшкова, вул.Псковська, вул.П’ятигорська, вул.Роднікова, вул.Самаркандська, вул.Семашка, вул.Черкаська, вул.Чистяковська, вул.Чичеріна, вул.Шишкова вул.Псковська, 1, м.Сніжне, Горлівський р-н, Донецька обл., 86501 (КП "Сніжне-Міськсвітло", актова зала) Середня

141282 м.Сніжне – вул.Александрова, вул.Бєляєва, вул.Грушева, вул.Єлізарова, вул.Земнухова, вул.І. Сєченова, вул.Ізотова, вул.Ілюшина, вул.Касьянова, вул.Кисельова, вул.Кожедуба, вул.Короленка, вул.Кочетова, вул.Леніна: 142, 144–235; вул.Ліста, вул.Петровського, вул.Ткаченка, вул.Шуберта вул.Кочетова, 79, м.Сніжне, Горлівський р-н, Донецька обл., 86507 (клуб імені Ісаковського, фойє) Середня

141283 м.Сніжне – вул.Ангарська, вул.Кочубея, вул.Луганська, вул.Полтавська, вул.Южна вул.Луганська, 8, м.Сніжне, Горлівський р-н, Донецька обл., 86505 (клуб ім.Франка, зал для глядачів) мала

141284 м.Сніжне – вул.Ахтирська, вул.Бестужева, вул.Більшовицька, вул.Бородіна, вул.Вітебська, вул.Віті Черевичкіна, вул.Волгоградська, вул.Грузчинська, вул.Гудкова, вул.Джамбульська, вул.Дніпровська, вул.Зарічна, вул.Київська, вул.Колхозна, вул.Красіна, вул.Липецька, вул.Львівська, вул.Люби Шевцової, вул.Магаданська, вул.Михайлівського, вул.Муравйова, вул.Обручева, вул.Огарьова, вул.Останкінська, вул.Партизанська, вул.Пермська, вул.Полєтаєва, вул.Потьомкіна, вул.Пржевальського, вул.Робоча, вул.Севастопольська, вул.Сейфуліної, вул.Таганрозька, вул.Філатова, вул.Чорноморська, вул.Шаляпіна, вул.Шостаковича, вул.Щорса, вул.21-го Партз’їзду вул.Вітебська, 6, м.Сніжне, Горлівський р-н, Донецька обл., 86505 (АПК Шахти № 4, актова зала) Середня

141285 смт Первомайський – вул.Папаніна, вул.Придніпровська, вул.Тбіліська, вул.Тольятті: 31, 33, 41, 43, 45, 49–51, 53–55, 57, 59–61, 69–118; смт Первомайське, смт Побєда вул.Придніпровська, 57, смт Первомайський, Горлівський р-н, Донецька обл., 86595 (клуб "Колос", зал для глядачів) Середня

141286 смт Первомайський – вул.Адорадського, вул.Богданова-Бельського, вул.Буйнакського, вул.Васильєва-Буглаєва, вул.Вернадського, вул.Вишневського, вул.Вяземська, вул.Гагрінська, вул.Галілея, вул.Гаршина, вул.Гоголя, вул.Гур’ївська, вул.Дюбуа, вул.Зубова, вул.Іванова, вул.Казарцева, вул.Клубна, вул.Костенка, вул.Нечуй-Левицького, вул.Нікопольська, вул.Новостандартна, вул.Пожарна, вул.Попова, вул.Пушкіна, вул.Ризька, вул.Ровенська, вул.Рязанська, вул.Салехардська, вул.Сальська, вул.Сосюри, вул.Сперанського, вул.Станіславського, вул.Сусаніна, вул.Тернопільська, вул.Технічеська, вул.Тимошенка, вул.Тольятті: 1–30, 32, 34–40, 42, 44, 46–46А, 52, 56, 58, 62–68; вул.30 років Визволення Донбасу, с-ще Балка вул.Адорадського, 1, смт Первомайський, Горлівський р-н, Донецька обл., 86595 (Первомайська школа, актова зала) Середня

141287 смт Залісне вул.Героїв Сталінграду, 2, смт Залісне, Горлівський р-н, Донецька обл., 86590 (Залісненська школа, актова зала) Середня

141288 смт Гірницьке – вул.Классона, вул.М. Балуєва, вул.Ново-Українка, вул.Одоєвського, вул.Скотта, вул.Центральна: 4–10, 13; вул.50 років Октября, смт Лиманчук, смт Никифорове вул.Центральна, 10, смт Гірницьке, Горлівський р-н, Донецька обл., 86591 (АПК СВК №127, актова зала) Середня

141289 смт Гірницьке – вул.Кінгісеппа, вул.Надєждінська, вул.Ньютона, вул.Обнорського, вул.Остапа Вишні, вул.Сумська, вул.Театральна, вул.Целінна, смт Бражине вул.Остапа Вишні, 11, смт Гірницьке, Горлівський р-н, Донецька обл., 86591 (Гірницька школа, рекреація, 1-й поверх) Середня

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
140040 Амвросіївська центральна районна лікарня вул.Мічуріна, 7, м.Амвросіївка, Донецький р-н, Донецька обл., 87300 Мала
140503 Старобешівська центральна районна лікарня вул.Победи, 94А, смт Старобешеве, Кальміуський р-н, Донецька обл., 87200 Мала
141290 Центральна міська лікарня м.Сніжне вул.Владивостокська, 45, м.Сніжне, Горлівський р-н, Донецька обл., 86500 Мала
141291 Міська лікарня №2 міста Сніжного вул.Первоуральська, 1, м.Сніжне, Горлівський р-н, Донецька обл., 86503 Мала
141292 Сніжнянська виправна колонія управління Державної пенітенціарної служби України в Донецькій області (№127) вул.Центральна, 10, смт Гірницьке, Горлівський р-н, Донецька обл., 86591 Мала
142440 Комунальна лікувально-профілактична установа - центральна міська лікарня м.Докучаєвська вул.Комсомольська, 36, м.Докучаєвськ, Кальміуський р-н, Донецька обл., 85740 Мала