Донецька область - одномандатний виборчий округ №59

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ Волноваської РДА

46

Відділ ведення ДРВ Покровської РДА

52

Відділ ведення ДРВ Вугледарської міської ради

16

Відділ ведення ДРВ Докучаєвської міської ради

2

Відділ ведення ДРВ Новогродівської міської ради

10

Відділ ведення ДРВ Селидівської міської ради

15

Відділ ведення ДРВ Кіровської районної у м.Донецьку ради

3

Відділ ведення ДРВ Пролетарської районної у м.Донецьку ради

2

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
140087 смт Велика Новосілка – вул.Верхня, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.Сєвєрна, вул.Тараса Шевченка: 45А; пров.Береговий, пров.Сільгосптехніки, с.Новий Комар вул.Зарічна, 29, смт Велика Новосілка, Волноваський р-н, Донецька обл., 85500 (Великоновосілківський професійний ліцей, фойє) Середня

140088 смт Велика Новосілка – вул.Весела, вул.Вишнева, вул.Грецька, вул.Матросова, вул.Стадіонна, вул.Тараса Шевченка: 1–45, 46–52; вул.Фонтанна, вул.Шкільна: 1–105, 107; вул.Янісольська: 1–55, 57; пров.Аграрний: 17, 19–19А, 21–21А, 23–23Б, 25, 27, 29–29Б, 36–68А; пров.Ветеринарний, пров.Крайній, пров.Кузнечний, пров.Партизанський: 38–49; просп.Гагаріна: 16, 24–24А, 26–61; вул.Весела, 40А, смт Велика Новосілка, Волноваський р-н, Донецька обл., 85500 (Великоновосілківська гімназія, фойє) Середня

140089 смт Велика Новосілка – вул.Андрія Шептицького: 38, 40, 42–133; вул.Пушкіна: 42–147; вул.Українська: 35–37, 39, 41–43А, 45, 47, 49, 51, 55–160; вул.Центральна: 43–134; вул.Шкільна: 106, 108–162; вул.Янісольська: 56, 59–151; пров.Бригадний, пров.Весняний, пров.Лиманний, пров.Огородній, пров.Партизанський: 1–37; пров.Привольний, пров.Узький, пров.Урожайний, пров.Ясельний, просп.Гагаріна: 2–14, 17–23, 25; вул.Центральна, 33, смт Велика Новосілка, Волноваський р-н, Донецька обл., 85500 (районний культурно-оздоровчий комплекс, гостьова, 2-й поверх) Велика

140090 смт Велика Новосілка – вул.Азовська, вул.Андрія Шептицького: 1–37, 39, 41; вул.Мирна, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Нижня, вул.Нова, вул.Отрадна, вул.Пушкіна: 1–35; вул.Садова, вул.Степна, вул.Українська: 2–34, 38, 40, 44, 46, 48, 50, 52–54; вул.Центральна: 1–30; вул.Чайковського, пров.Аграрний: 1–16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30–35А; пров.Затишний, пров.Середній, пров.Сонячний, пров.Южний вул.Азовська, 1, смт Велика Новосілка, Волноваський р-н, Донецька обл., 85500 (школа №2, їдальня) Середня

140091 с.Времівка вул.Героя, 86, с.Времівка, Волноваський р-н, Донецька обл., 85581 (сільський будинок культури, фойє) Середня

140093 с.Нескучне вул.Немировича-Данченка, 45, с.Нескучне, Волноваський р-н, Донецька обл., 85582 (школа, фойє) мала

140094 с-ще Благодатне вул.Мічуріна, 4, с-ще Благодатне, Волноваський р-н, Донецька обл., 85506 (сільський будинок культури, фойє) мала

140095 с.Андріївка вул.Миру, 41, с.Андріївка, Волноваський р-н, Донецька обл., 85540 (сільський будинок культури, танцювальна зала) Середня

140096 с.Петропавлівка, с.Слов’янка, с.Шевченко(Великоновосілківська селищна територіальна громада) вул.Макарова, 45, с.Шевченко, Волноваський р-н, Донецька обл., 85541 (контора СТОВ "Побєда", зала засідань) мала

140097 с.Багатир просп.Миру, 23, с.Багатир, Волноваський р-н, Донецька обл., 85530 (сільська рада, зала засідань) Середня

140098 с.Зелений Кут, с.Новоукраїнка(Великоновосілківська селищна територіальна громада), с.Олексіївка вул.Миру, 2, с.Олексіївка, Волноваський р-н, Донецька обл., 85531 (школа, хол) Середня

140099 с.Євгенівка вул.Центральна, 39, с.Євгенівка, Волноваський р-н, Донецька обл., 85563 (сільський будинок культури, танцювальна зала) мала

140100 с.Зелене Поле, с.Новопіль, с.Новосілка вул.Центральна, 20А, с.Зелене Поле, Волноваський р-н, Донецька обл., 85525 (приміщення колишньої контори КСП "Дружба", актова зала, 2-й поверх) мала

140102 с.Іскра вул.Центральна, 35А, с.Іскра, Волноваський р-н, Донецька обл., 85510 (сільський будинок культури, фойє) мала

140103 с-ще Зелений Гай вул.Ювілейна, 64, с-ще Зелений Гай, Волноваський р-н, Донецька обл., 85511 (сільський будинок культури, хол) Середня

140104 с.Комар, с.Запоріжжя, с.Зірка, с.Ялта вул.Єгорова, 6, с.Комар, Волноваський р-н, Донецька обл., 85520 (сільський будинок культури, мала зала) Середня

140105 с.Веселе(Комарська сільська територіальна громада), с.Дніпроенергія, с.Новоочеретувате, с.Скудне, с.Федорівка вул.Гагаріна, 39, с.Веселе, Волноваський р-н, Донецька обл., 85521 (школа, спортивна зала) Середня

140107 с.Костянтинопіль вул.Мічуріна, 26, с.Костянтинопіль, Волноваський р-н, Донецька обл., 85542 (сільський клуб, зала) Середня

140108 с.Улакли вул.Молодіжна, 57, с.Улакли, Волноваський р-н, Донецька обл., 85543 (школа, спортивна зала) Середня

140109 с-ще Розлив вул.Центральна, 27, с-ще Розлив, Волноваський р-н, Донецька обл., 85544 (сільський будинок культури, фойє) Середня

140110 с.Красна Поляна – вул.Больнична, вул.Братів Героїв, вул.Грецька, вул.Григорія Балжи, вул.Набережна, вул.Олександра Невського, вул.Підгорна, вул.Тополина, пров.Аптечний, пров.Веселий, пров.Кооперативний, пров.Поштовий, пров.Сільрадовський, пров.20 років Перемоги вул.Григорія Балжи, 56, с.Красна Поляна, Волноваський р-н, Донецька обл., 85571 (культурно-дозвіллєвий комплекс, актова зала) Середня

140111 с.Красна Поляна – вул.Виноградна, вул.Войциха, вул.Гагаріна, вул.Заводська, вул.Зарічна, вул.Лесі Українки, вул.Мала Садова, вул.Олександра Матросова, вул.Оськіна, вул.Східна Застава, пров.Мічуріна, пров.Шкільний вул.Григорія Балжи, 52, с.Красна Поляна, Волноваський р-н, Донецька обл., 85571 (Краснополянська ЗОШ І-ІІІ ступенів, фойє) Середня

140112 с.Красна Поляна – вул.Лейтенанта Садового, вул.Ювілейна вул.Лейтенанта Садового, 103, с.Красна Поляна, Волноваський р-н, Донецька обл., 85571 (школа, класна кімната) мала

140113 с.Новопетриківка – вул.Борисівська: 1–46; вул.Квітнева, вул.Миру, вул.Поштова, вул.Садова, с.Георгіївка вул.Центральна, 1, с.Новопетриківка, Волноваський р-н, Донецька обл., 85570 (будівля механізаторів СТОВ "Прогрес", зала засідань) мала

140114 с.Новопетриківка – вул.Борисівська: 47–140; вул.Дачна, вул.Кар’єрна, вул.Молодіжна, вул.Набережна: 1–72, 81, 185; вул.Степна: 1–16; вул.Центральна: 1–97; вул.Яр вул.Центральна, 44, с.Новопетриківка, Волноваський р-н, Донецька обл., 85570 (контора ТОВ "Южноє", зала засідань) Середня

140115 с.Новопетриківка – вул.Набережна: 73–80, 82–184, 186–248; вул.Степна: 17–58; вул.Центральна: 98–248; вул.Центральна, 185, с.Новопетриківка, Волноваський р-н, Донецька обл., 85570 (школа, спортивна зала) мала

140116 с.Малий Керменчик, с.Ялинське вул.Блакитна, 1, с.Ялинське, Волноваський р-н, Донецька обл., 85570 (сільський клуб, танцювальна зала) мала

140117 с-ще Керменчик вул.Паркова, 3, с-ще Керменчик, Волноваський р-н, Донецька обл., 85561 (школа, спортивна зала) Середня

140118 с-ще Новодонецьке вул.Полєтаєва, 16, с-ще Новодонецьке, Волноваський р-н, Донецька обл., 85561 (сільський будинок культури, зала) мала

140119 с.Новомайорське вул.Центральна, 46, с.Новомайорське, Волноваський р-н, Донецька обл., 85562 (сільський будинок культури, фойє) мала

140120 с.Піддубне, с.Грушівське, с.Новохатське, с.Толстой просп.Київський, 12, с.Піддубне, Волноваський р-н, Донецька обл., 85512 (школа, хол) Середня

140121 с.Мирне, с-ще Перебудова вул.Центральна, 36А, с.Мирне, Волноваський р-н, Донецька обл., 85513 (сільський будинок культури, фойє) мала

140122 с-ще Роздольне вул.Центральна, 23, с-ще Роздольне, Волноваський р-н, Донецька обл., 85532 (сільський будинок культури, глядацька зала) Середня

140123 с-ще Одрадне вул.Широка, 5, с-ще Одрадне, Волноваський р-н, Донецька обл., 85514 (дитячий садок, спортивна зала) мала

140124 с.Старомайорське, с.Рівнопіль(Великоновосілківська селищна територіальна громада) вул.Кооперативна, 21, с.Старомайорське, Волноваський р-н, Донецька обл., 85550 (сільський будинок культури, фойє) мала

140125 с.Макарівка, с.Сторожеве вул.Миру, 2, с.Макарівка, Волноваський р-н, Донецька обл., 85550 (сільський будинок дозвілля, зала) мала

140126 с-ще Урожайне вул.Центральна, 26, с-ще Урожайне, Волноваський р-н, Донецька обл., 85551 (сільський будинок культури, фойє) Середня

140127 с.Старомлинівка – вул.Б.Набережна: 88, 90–164; вул.Демуренка, вул.Зарічна, вул.Зелена: 51, 53, 55–130; вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Молодогвардійська, вул.Степова, вул.Толстого, вул.Фонтанна, вул.Франка, вул.Центральна: 80, 82, 85–151; вул.Чкалова: 41–120; вул.Шевченка: 18А–71; вул.Ялинська, пров.Гоголя, пров.Маломостовий, пров.Парковий, пров.Північний, пров.Поштовий, пров.Фонтанний, пров.Шкільний вул.Б.Набережна, 112А, с.Старомлинівка, Волноваський р-н, Донецька обл., 85552 (центр культури та дозвілля, фойє) Середня

140128 с.Старомлинівка – вул.Б.Набережна: 1А–87, 89; вул.Зелена: 1–50, 52, 54; вул.Каніщева, вул.Кошевого, вул.Кримська, вул.Темира, вул.Центральна: 1–79, 81, 83; вул.Челюскінців, вул.Чкалова: 1–39; вул.Шевченка: 1–18; пров.Будівельний, пров.Кримський, пров.Мічуріна, пров.Південний, пров.Садовий, пров.Тімірязєва, пров.Труда, с-ще Ключове, с.Орлинське вул.Центральна, 99, с.Старомлинівка, Волноваський р-н, Донецька обл., 85552 (школа №1, фойє) Середня

140130 с.Володине, с.Завітне Бажання вул.Першотравнева, 31, с.Завітне Бажання, Волноваський р-н, Донецька обл., 85553 (сільський клуб, фойє) мала

140131 с-ще Золота Нива вул.Маяковського, 32, с-ще Золота Нива, Волноваський р-н, Донецька обл., 85560 (магазин "Центральний", друга зала) мала

140132 с.Шахтарське вул.Центральна, 20, с.Шахтарське, Волноваський р-н, Донецька обл., 85560 (сільський будинок культури, фойє) Середня

140133 с-ще Ясна Поляна вул.Гагаріна, 32, с-ще Ясна Поляна, Волноваський р-н, Донецька обл., 85560 (сільський будинок культури, актова зала) мала

140134 с.Вільне Поле, с.Привільне(Комарська сільська територіальна громада) вул.Нова, 1, с.Вільне Поле, Волноваський р-н, Донецька обл., 85524 (сільський будинок культури, фойє) мала

140135 с.Воскресенка, с.Олександроград вул.Гагаріна, 37, с.Воскресенка, Волноваський р-н, Донецька обл., 85523 (сільський будинок культури, танцювальна зала) мала

140136 с-ще Шевченко, с-ще Бурлацьке, с-ще Комишуваха вул.Шевченка, 1, с-ще Шевченко, Волноваський р-н, Донецька обл., 85522 (сільський будинок культури, фойє) Середня

140306 м.Мар’їнка – вул.Благодатна: 3–72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100–100А, 102–102Б, 104–104А, 106–106А, 108–108А; вул.Заводська, просп.Дружби: 40–53; с.Побєда вул.Заводська, 21, м.Мар’їнка, Покровський р-н, Донецька обл., 85600 (школа №1, вестибюль) Велика

140307 м.Мар’їнка – вул.Героїв Чорнобиля: 1–117А, 119–119А, 121, 123, 125, 127, 129, 131–131А, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155; вул.Жовтнева: 10–172, 174–174А, 176, 178; вул.Матросова, вул.Нова, вул.Петра Карпова: 1–108; вул.Сергія Прокоф’єва: 10–164А, 166, 168–168А, 170, 172, 174, 176, 178; вул.Шевченка: 2–138А, 140, 142, 144, 146–146А, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184–184А, 186; просп.Дружби: 5–15; просп.Дружби, 29, м.Мар’їнка, Покровський р-н, Донецька обл., 85600 (будинок культури, дискозала) Середня

140308 м.Мар’їнка – вул.Благодатна: 73, 75, 77, 79–79А, 81, 83–83А, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101–101А, 103, 105, 107, 109–122; вул.Гагаріна, вул.Героїв Чорнобиля: 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130–130А, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154–154А, 156–297; вул.Жовтнева: 173, 175, 177, 179–224; вул.Молодіжна, вул.Петра Карпова: 109–158; вул.Садова, вул.Сергія Прокоф’єва: 165, 167, 169–169А, 171, 173, 175, 177, 179–300А; вул.Степна, вул.Шевченка: 139, 141, 143, 145–145А, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169–169А, 171–171А, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185–185Б, 187–310; вул.Ювілейна, пров.Шахтний просп.Дружби, 29, м.Мар’їнка, Покровський р-н, Донецька обл., 85600 (будинок культури, глядацька зала) Середня

140309 м.Мар’їнка – вул.Каштанова, вул.Лісова, вул.Набережна, вул.Поліграфічна, вул.Урожайна, вул.Шахтарська, просп.Дружби: 20; просп.Дружби, 4, м.Мар’їнка, Покровський р-н, Донецька обл., 85600 (школа №2, вестибюль) Середня

140310 м.Мар’їнка – вул.Донецька, вул.Зелена, вул.Зелений Гай, вул.Івана Франка, вул.Лесі Українки, вул.Миру, вул.Москалевського, вул.Осипенка, вул.Парижська, вул.Слов’янська просп.Дружби, 4, м.Мар’їнка, Покровський р-н, Донецька обл., 85600 (школа №2, хол, 2-й поверх) Середня

140311 м.Красногорівка – вул.Ватутіна, вул.Географічна, вул.Геологічна, вул.Желєзнодоріжна, вул.Історична, вул.Конституції, вул.Кутузова, вул.Лермонтова, вул.Лутугіна, вул.Соборна, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Щаслива, вул.8 Марта вул.Лермонтова, 36А, м.Красногорівка, м.Мар’їнка, Покровський р-н, Донецька обл., 85630 (школа №3, вестибюль) Середня

140312 м.Красногорівка – вул.Гоголя, вул.Некрасова, вул.Покровська, вул.Пушкіна, вул.Риночна, вул.Слов’янська, вул.Фермерська вул.Адміністративна, 3А, м.Красногорівка, м.Мар’їнка, Покровський р-н, Донецька обл., 85630 (військово-цивільна адміністрація міста Красногорівка, зал реєстрації актів цивільного стану) Середня

140313 м.Красногорівка – вул.Адміністративна, вул.Металургів, вул.Охтирська, вул.Суворова: 2, 4; вул.Ярослава Мудрого вул.Центральна, 13А, м.Красногорівка, м.Мар’їнка, Покровський р-н, Донецька обл., 85630 (міський клуб "Веселка", зала) Середня

140314 м.Красногорівка – вул.Академіка Корольова, вул.Суворова: 1, 3, 5–159; вул.Сумська: 23–34; вул.Чехова, вул.Чкалова вул.Центральна, 13А, м.Красногорівка, м.Мар’їнка, Покровський р-н, Донецька обл., 85630 (молодіжний центр, зала) Середня

140315 м.Красногорівка – вул.Відродження, вул.Гагаріна, вул.Калинова, вул.Конотопська, вул.Матросова, вул.Мічуріна, вул.Садова, вул.Сумська: 1–22; вул.Сумська, 17, м.Красногорівка, м.Мар’їнка, Покровський р-н, Донецька обл., 85630 (школа №5, вестибюль) Середня

140316 м.Красногорівка – вул.Б.Хмельницького, вул.Григорія Сковороди, вул.Ломоносова, вул.Медична, вул.Толстого, вул.Центральна: 2–14; вул.Центральна, ІV квартал вул.Охтирська, 2, м.Красногорівка, м.Мар’їнка, Покровський р-н, Донецька обл., 85630 (Державний навчальний заклад "Красногорівське вище професійне училище", вестибюль) Середня

140317 м.Красногорівка – вул.Восточна, вул.Центральна: 1; вул.Нахімова, 1, м.Красногорівка, м.Мар’їнка, Покровський р-н, Донецька обл., 85630 (Мар’їнська центральна районна лікарня, перший зал вестибюля) Середня

140318 м.Красногорівка – м-н Сонячний вул.Нахімова, 1, м.Красногорівка, м.Мар’їнка, Покровський р-н, Донецька обл., 85630 (Мар’їнська центральна районна лікарня, другий зал вестибюля) Середня

140319 м.Красногорівка – вул.Абрикосова, вул.Белінського, вул.Грушевського, вул.Западна, вул.Звьоздна, вул.І.Франка, вул.Каштанова, вул.Малинова, вул.Нахімова, вул.Орєхова, вул.Островського, вул.Сєвєро-восточна, вул.С.Прокоф’єва, вул.Студентів, вул.Чайковського, вул.1 Мая, пров.Виноградний, пров.Центральний вул.Нахімова, 2А, м.Красногорівка, м.Мар’їнка, Покровський р-н, Донецька обл., 85630 (технікум, вестибюль) Середня

140320 м.Красногорівка – вул.Дачна, вул.Зелена, вул.Кобзаря, вул.Лисенка, вул.Лозова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Олеся Гончара, вул.Панаса Мирного, вул.Сєвєрна, вул.Сєдова, вул.Челюскінців, вул.Шмідта, вул.Яблунева вул.Кобзаря, 101А, м.Красногорівка, м.Мар’їнка, Покровський р-н, Донецька обл., 85630 (школа №4, спортивна зала) Середня

140321 м.Курахове – вул.Грушева, вул.Енергетиків, просп.Запорізький: 2А–12А; Підстанція, с-ще Старі Терни просп.Запорізький, 2, м.Курахове, Покровський р-н, Донецька обл., 85612 (будинок культури, фойє) Середня

140322 м.Курахове – вул.Мечникова: 15–31; вул.Пушкіна: 13, 15, 18, 20, 22, 24–32; просп.Миру: 4А–21; просп.Прокоф’єва: 3–6; просп.Соборний: 11–12; вул.Пушкіна, 11А, м.Курахове, Покровський р-н, Донецька обл., 85612 (школа №2, спортивна зала, 2-й поверх) Велика

140323 м.Курахове – вул.ІІ-Нагорна: 3–15; вул.І-Нагорна: 1–67; вул.Пушкіна: 19, 21, 23; просп.Прокоф’єва: 12, 14–16А, 18–24; вул.Пушкіна, 17, м.Курахове, Покровський р-н, Донецька обл., 85612 (школа №1, спортивна зала) Велика

140324 м.Курахове – вул.Лермонтова: 1–6, 8, 10; вул.Мечникова: 1–13А; вул.Пушкіна: 1–12, 14, 16; просп.Запорізький: 16, 22–22А, 24, 26–28, 30, 32–34А, 36; просп.Соборний: 3–10, 15, 17–21А; вул.Пушкіна, 6, м.Курахове, Покровський р-н, Донецька обл., 85612 (професійно-технічний ліцей, фойє, 1-й поверх) Середня

140325 м.Курахове – вул.Лермонтова: 17–30; вул.Побєди: 16–18, 20, 22; просп.Прокоф’єва: 11, 13, 17; вул.Пушкіна, 6, м.Курахове, Покровський р-н, Донецька обл., 85612 (професійно-технічний ліцей, фойє, 2-й поверх) Середня

140326 м.Курахове – вул.Лермонтова: 7, 9, 11А–16; вул.Побєди: 4А, 14; просп.Запорізький: 40–46; просп.Соборний: 14А, 16, 25, 27–31, 33; просп.Миру, 15А, м.Курахове, Покровський р-н, Донецька обл., 85612 (гімназія "Престиж",спортивна зала, 1-й поверх) Велика

140327 м.Курахове – м-н Южний просп.Миру, 52, м.Курахове, Покровський р-н, Донецька обл., 85612 (школа №5, перехід-хол, 1-й поверх) Велика

140328 м.Курахове – вул.Березова, вул.В.Салія, вул.Державна, вул.ІІ-Нагорна: 21–95; вул.І-Нагорна: 69–140; вул.Історична, вул.Марії Лобової, вул.Мічуріна, вул.Нахімова, вул.Побєди: 1–3, 5–13, 15, 19, 21, 22А–85; вул.Садова, вул.Слов’янська, вул.Чумацька, вул.Шевченка, пров.Базарний, пров.Веселий, пров.Зелений, пров.Межевий, пров.Некрасова, пров.Новий, пров.Отрадний, просп.Запорізький: 48–64; просп.Миру: 27–88; просп.Прокоф’єва: 25–86; просп.Соборний: 26, 32, 34–61; просп.Миру, 52, м.Курахове, Покровський р-н, Донецька обл., 85612 (школа №5, спортивна зала, 1-й поверх) Велика

140329 м.Курахове – вул.Вишнева, вул.Кутузова, вул.Ломоносова, вул.Покровська, вул.Степна, вул.Урожайна, вул.Ушакова, вул.Франка, пров.Затишний, просп.Запорізький: 74, 80; просп.Запорізький, 114, м.Курахове, Покровський р-н, Донецька обл., 85612 (школа №3, кабінет 5-9 класів) Середня

140330 м.Курахове – вул.Белінського, вул.Гоголя, вул.Григорія Сковороди, вул.Железнодоріжна, вул.Жуковського, вул.Калинова, вул.Козацька, вул.Коротка, вул.Металургійна, вул.Польова, вул.Станційна, вул.Східна, вул.Фермерська, вул.Шахтарська, вул.8 Марта, пров.Благодатний, пров.Весняний, пров.Роївський, просп.Запорізький: 19–21, 23, 25, 29, 31, 35, 39, 65–73, 77, 81–236; просп.Запорізький, 23А, м.Курахове, Покровський р-н, Донецька обл., 85612 (вокзал станції Роя, зала очікування) Середня

140331 м.Курахове – вул.Горіхова, вул.Джерельна, вул.Нова Іллінка, смт Іллінка, с.Степанівка вул.Центральна, 37, смт Іллінка, Покровський р-н, Донецька обл., 85615 (будинок дозвілля, каб.4) мала

140332 с-ще Острівське вул.Миру, 32, с-ще Острівське, Покровський р-н, Донецька обл., 85612 (Острівський клуб, кінозала) мала

140333 смт Олександрівка – вул.Горького: 1–180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198–198А; вул.Кірова: 1–98, 99; вул.Леніна: 1–181, 183–183А, 185, 187, 189, 191, 193; вул.Челюскінців, вул.Шевченка: 1–184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204–204А; вул.Шкільна: 1–172; вул.Леніна, 174, смт Олександрівка, Донецький р-н, Донецька обл., 85660 (міський клуб, фойє)
/
вул.Шкільна, 162, смт Олександрівка, Донецький р-н, Донецька обл., 85660
Велика

140334 смт Олександрівка – вул.Горького: 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199–414; вул.Землянична, вул.Кірова: 98А, 100–217А; вул.Леніна: 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194–440; вул.Шевченка: 184А–185А, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201–201А, 203, 206–351; вул.Шкільна: 173–409; вул.Шкільна, 171, смт Олександрівка, Донецький р-н, Донецька обл., 85660 (школа, вестибюль) Середня

140335 смт Старомихайлівка – вул.Артема, вул.Бакинських комісарів, вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.Дальнєвосточна, вул.Дніпропетровська, вул.Жуковського, вул.Кірова, вул.Комарова, вул.Комсомольська, вул.Коцюбинського, вул.Краснофлотська, вул.Леніна, вул.Набережна, вул.Октябрська, вул.Первомайська, вул.Піонерська, вул.Чкалова, вул.Шевченка, просп.Красноармійський вул.Октябрська, 9, смт Старомихайлівка, Донецький р-н, Донецька обл., 85635 (міський клуб, зала для глядачів) Велика

140336 смт Старомихайлівка – вул.Абакумова, вул.Желєзнодорожна, вул.Івана Марченка, вул.Калініна, вул.Котовського, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Партизанська: 1–176; вул.Сєвєрна, вул.Совєтська, вул.Фрунзе, вул.Чапаєва, вул.Челюскінців, вул.Щорса вул.Чапаєва, 78, смт Старомихайлівка, Донецький р-н, Донецька обл., 85635 (школа, їдальня) Велика

140337 смт Старомихайлівка – вул.Партизанська: 178; вул.Партизанська, 178, смт Старомихайлівка, Донецький р-н, Донецька обл., 85635 (Старомихайлівський психоневрологічний інтернат, хол) мала

140338 с.Богоявленка вул.Первомайська, 70, с.Богоявленка, Волноваський р-н, Донецька обл., 85643 (будинок народної творчості, танцювальна зала) Середня

140339 с.Галицинівка, с.Долинівка, с.Карлівка, с.Лісівка вул.Івана Середи, 1А, с.Галицинівка, Покровський р-н, Донецька обл., 85620 (школа, вестибюль) Середня

140340 с.Дачне вул.Шкільна, 1А, с.Дачне, Покровський р-н, Донецька обл., 85611 (школа, спортивна зала) Середня

140341 с.Костянтинопольське, с.Янтарне вул.Острівська, 31А, с.Костянтинопольське, Покровський р-н, Донецька обл., 85650 (школа, гардеробна) мала

140342 с.Зеленівка, с.Сухі Яли вул.Центральна, 2, с.Сухі Яли, Покровський р-н, Донецька обл., 85611 (магазин КТП "Комета", зала) мала

140343 с.Дальнє вул.Світла, 1А, с.Дальнє, Покровський р-н, Донецька обл., 85612 (адміністративна будівля ТОВ "Бугстройторг", кабінет бухгалтерії) мала

140344 с.Єлизаветівка(Мар’їнська міська територіальна громада), с.Іллінка, с.Романівка вул.Центральна, 45Г, с.Єлизаветівка, Покровський р-н, Донецька обл., 85651 (школа, актова зала) Середня

140345 с.Зоряне, с.Желанне Перше, с.Желанне Друге, с.Олександропіль(Мар’їнська міська територіальна громада) вул.Миру, 3, с.Зоряне, Покровський р-н, Донецька обл., 85621 (будинок соціально-культурних послуг, фойє) Середня

140346 с.Катеринівка, с.Антонівка вул.Центральна, 32А, с.Катеринівка, Покровський р-н, Донецька обл., 85652 (школа, вестибюль) Середня

140347 с.Костянтинівка вул.Шахтарська, 47Б, с.Костянтинівка, Покровський р-н, Донецька обл., 85653 (будинок культури, фойє) Середня

140348 с.Луганське, с.Сигнальне вул.Совхозна, 18, с.Луганське, Кальміуський р-н, Донецька обл., 85662 (культурно-спортивний центр, дискозала) Середня

140349 с.Кремінець вул.Островського, 1А, с.Кремінець, Кальміуський р-н, Донецька обл., 85662 (кафе ПП Мурашова І.Б., зала) мала

140350 с.Максимільянівка вул.Центральна, 100Б, с.Максимільянівка, Покровський р-н, Донецька обл., 85622 (будинок культури, обрядова зала) Велика

140351 с.Георгіївка вул.Гагаріна, 1, с.Георгіївка, Покровський р-н, Донецька обл., 85623 (школа, спортивна зала) Середня

140352 с.Славне, с.Новомихайлівка, с.Парасковіївка вул.Центральна, 56Г, с.Новомихайлівка, Покровський р-н, Донецька обл., 85654 (будинок культури, фойє) Середня

140353 с.Новоселидівка, с.Вовченка, с.Вознесенка, с.Ізмайлівка, с.Кремінна Балка вул.Сонячна, будинок дозвілля, с.Новоселидівка, Покровський р-н, Донецька обл., 85610 (будинок сімейного дозвілля, фойє) Середня

140354 с.Новоукраїнка(Вугледарська міська територіальна громада) вул.Шкільна, 17В, с.Новоукраїнка, Волноваський р-н, Донецька обл., 85640 (школа, спортивна зала) Середня

140355 с.Пречистівка вул.Центральна, 59, с.Пречистівка, Волноваський р-н, Донецька обл., 85642 (школа, актова зала) мала

140356 с.Максимівка вул.Новоселів, 56, с.Максимівка, Волноваський р-н, Донецька обл., 85641 (школа, спортивна зала) мала

140357 с.Павлівка вул.Центральна, 73, с.Павлівка, Волноваський р-н, Донецька обл., 85672 (школа, фойє) Велика

140358 с.Степне(Вугледарська міська територіальна громада), с.Тарамчук вул.Центральна, 28, с.Степне, Волноваський р-н, Донецька обл., 85665 (школа, фойє) Середня

140359 с.Солодке вул.Ветеранів, 21, с.Солодке, Волноваський р-н, Донецька обл., 85665 (сільський клуб, фойє) мала

140360 с.Водяне вул.Юбілєйна, 43А, с.Водяне, Волноваський р-н, Донецька обл., 85665 (фельдшерсько-акушерський пункт с.Водяне, фойє) мала

140361 с.Березове вул.Набережна, 1А, с.Березове, Волноваський р-н, Донецька обл., 85665 (будинок дозвілля, фойє) мала

140362 с.Успенівка(Курахівська міська територіальна громада), с.Веселий Гай, с.Ганнівка(Курахівська міська територіальна громада), с.Трудове вул.Центральна, 36А, с.Успенівка, Покровський р-н, Донецька обл., 85650 (Успенівська сільська рада, актова зала) Середня

140662 м.Вугледар – вул.Трифонова: 2, 4, 16, 28–46; вул.13 Десантників: 1–27; вул.13 Десантників, 20, м.Вугледар, Волноваський р-н, Донецька обл., 85670 (Політехнічний ліцей - загальноосвітня школа, ліве крило) Велика

140663 м.Вугледар – вул.Трифонова: 7, 15; вул.13 Десантників: 29–47; вул.13 Десантників, 20, м.Вугледар, Волноваський р-н, Донецька обл., 85670 (Політехнічний ліцей - загальноосвітня школа, праве крило) Велика

140664 м.Вугледар – вул.Трифонова: 3, 5, 9, 24–26; вул.30-річчя Перемоги: 4, 6, 8, 10, 12, 14; вул.30-річчя Перемоги, 2, м.Вугледар, Волноваський р-н, Донецька обл., 85670 (Вугледарський міський культурно-дозвіллєвий центр, фойє) Велика

140665 м.Вугледар – вул.Весняна, вул.Дачна, вул.Кольорова, вул.Літня, вул.Магістральна, вул.Садова, вул.Трифонова: 6, 8, 12–14, 18; вул.Шахтарська: 24–36; вул.Ювілейна, вул.30-річчя Перемоги: 1–3, 5, 7; вул.Шахтарська, 26, м.Вугледар, Волноваський р-н, Донецька обл., 85670 (Вугледарська загальноосвітня школа № 2, ліве крило) Велика

140666 м.Вугледар – вул.Шахтарська: 2–14, 22, 38–44; вул.30-річчя Перемоги: 9; вул.Шахтарська, 26, м.Вугледар, Волноваський р-н, Донецька обл., 85670 (Вугледарська загальноосвітня школа № 2, їдальня) Велика

140667 м.Вугледар – вул.Миру: 5–6; вул.Молодіжна вул.Миру, 2, м.Вугледар, Волноваський р-н, Донецька обл., 85670 (Вугледарський навчально-виховний комплекс "Мрія", їдальня) Велика

140668 м.Вугледар – вул.Миру: 7–9; вул.Шахтарська: 16; вул.13 Десантників: 49–51; вул.30-річчя Перемоги: 11, 13, 18–24; вул.Миру, 2А, м.Вугледар, Волноваський р-н, Донецька обл., 85670 (Дитячо-юнацька спортивна школа, спортивна зала, ліве крило) Велика

141145 м.Новогродівка – вул.Ватутіна, вул.Виноградна, вул.Дачна, вул.Дубініна, вул.Карбишева, вул.Кольцова, вул.Космонавтів, вул.Нєкрасова, вул.Побєди, вул.Польова, вул.Привокзальна, вул.Р.Люксембург, вул.Степова, вул.С.Тюленіна, вул.Суворова, вул.Толбухіна, вул.Франко, вул.Шахтна, вул.Юності, вул.8 сєнтября вул.С.Тюленіна, 20, м.Новогродівка, Покровський р-н, Донецька обл., 85484 (школа №8, спортивна зала) Середня

141146 м.Новогродівка – вул.А.Матросова, вул.Весела, вул.Восточна, вул.Гродівська, вул.Желєзнодорожна, вул.Западна, вул.Зелена, вул.Каштанова, вул.Квіткова, вул.Ковпака, вул.Лєрмонтова, вул.О.Кошового: 6–22, 24, 26; вул.Островського, вул.Паркова: 5–7, 15, 19, 21–24; вул.Патріотична, вул.Райдужна, вул.Сєченова, вул.Тиха, вул.Толстого, вул.Шкільна, пров.Затишний вул.Шкільна, 15, м.Новогродівка, Покровський р-н, Донецька обл., 85483 (школа №9, вестибюль) Середня

141147 м.Новогродівка – вул.Вишнева, вул.Вуглезбірна, вул.Кобзаря, вул.Корольова, вул.Надії: 2–31; вул.О.Кошового: 23, 25, 28–44; вул.Паркова: 14, 16–18, 20, 26; вул.Правди, вул.Риночна: 63, 67–73, 75, 77–79, 81, 83, 87, 89, 91, 93, 99–139; вул.Садова, вул.Центральна: 1–3, 5, 7, 9, 11–13, 15, 17; вул.Чехова, вул.Шевченка: 4–25, 30, 36–40; пров.Сонячний вул.О.Кошового, 38, м.Новогродівка, Покровський р-н, Донецька обл., 85483 (школа №10, перехідна галерея) Середня

141148 м.Новогродівка – вул.Весняна, вул.Гоголя, вул.Донецька: 3, 5, 7–9, 11, 13; вул.Дружби, вул.Ломоносова, вул.Мічуріна: 36, 38, 40–55; вул.Молодіжна: 34–36, 38–62; вул.Паркова: 29–49, 51–67; вул.Риночна: 140; вул.Театральна: 28–30; вул.Фестивальна вул.Театральна, 18А, м.Новогродівка, Покровський р-н, Донецька обл., 85483 (музична школа, оркестрова зала) Велика

141149 м.Новогродівка – вул.Донецька: 4, 6, 15; вул.Мічуріна: 2, 4, 6–8, 14, 16, 18, 35, 37, 39; вул.Молодіжна: 15, 17–32, 37; вул.Паркова: 50; вул.Риночна: 141–147; вул.Театральна: 20–24; вул.Тургенєва: 21–23, 25, 27, 29–31; вул.Центральна: 21, 25; вул.Шевченка: 29, 31–35; вул.Центральна, 19, м.Новогродівка, Покровський р-н, Донецька обл., 85483 (Палац Культури, хол, 1-й поверх) Велика

141150 м.Новогродівка – вул.Гагаріна, вул.Донецька: 10, 12, 14; вул.Мічуріна: 22–32; вул.Тургенєва: 24, 26, 28; вул.Центральна: 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39; вул.Центральна, 19, м.Новогродівка, Покровський р-н, Донецька обл., 85483 (Палац Культури, малий зал, 2-й поверх) Велика

141151 м.Новогродівка – вул.Аварійна, вул.Больнична: 3, 5, 7–33; вул.Б.Хмельницького, вул.Водоп’янова: 4–23, 25, 27; вул.Воронова, вул.Гастелло, вул.З.Космодем’янської, вул.Кутузова, вул.Лісна: 3–17, 19, 23–43; вул.Маяковського, вул.Мира, вул.Надії: 34–81; вул.Покровська, вул.Пушкіна, вул.Риночна: 1–62, 64–66, 74, 76, 80, 82, 84–86, 88, 90, 92, 94–96; вул.Труда, вул.Ушакова, вул.Центральна: 4, 6, 8, 10, 14, 16, 18–20, 22, 26, 28, 30; вул.Чайковського, вул.Черняховського, вул.Чкалова, вул.10-річчя Незалежності України: 9; пров.Шахтарський вул.Молодіжна, 5, м.Новогродівка, Покровський р-н, Донецька обл., 85483 (Громадська організація "Молодіжна платформа НОВОСХІД", хол) Середня

141152 м.Новогродівка – вул.Больнична: 4, 6; вул.Водоп’янова: 24, 26, 28–47; вул.Лісна: 18, 20; вул.Мічуріна: 3, 5, 11–13, 15, 17; вул.Молодіжна: 1–14, 16; вул.Тургенєва: 2–18; вул.Центральна: 32, 34, 36, 38, 40–46; вул.10-річчя Незалежності України: 2–8, 10–12; вул.О.Кошового, 38, м.Новогродівка, Покровський р-н, Донецька обл., 85483 (школа №10, вестибюль) Середня

141153 м.Селидове – вул.Берегова: 1–136, 149–151, 153, 155, 157, 159, 161, 165, 167, 169, 171, 173, 175; вул.Верхня: 1А–110; вул.Гагаріна, вул.Героїв праці, вул.Заречна, вул.Зелена, вул.К.Ткаченко: 1–37, 39; вул.Л.Чайкіної, вул.Молодіжна, вул.Московська, вул.О.Кошового, вул.Павлова, вул.Первомайська, вул.Польова, вул.Степна, вул.Урожайна: 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21–21А, 23; вул.Центральна: 1–101, 103–103А, 105, 136–155; вул.Чкалова, вул.Шевченка: 1–91, 93–107, 118, 120, 124, 126, 128–130, 132–134; вул.Ясна: 3, 5, 7, 11, 13–15, 17, 19, 21, 25–31, 33, 35, 37, 41, 43–57; вул.Шевченка, 73, м.Селидове, Покровський р-н, Донецька обл., 85400 (школа №1, хол) Велика

141154 м.Селидове – вул.Берегова: 144–148Б, 152–152П, 154–154А, 156, 158, 160, 162–164, 166, 168, 170, 172, 174, 176–287; вул.Верхня: 113–184; вул.Зоряна, вул.І.Франка, вул.К.Ткаченко: 38–38А, 40–72; вул.Лазурна, вул.Лозоватська, вул.Л.Шевцової, вул.Мічуріна, вул.Молодогвардійська, вул.Некрасова, вул.Смирнова, вул.Толбухіна, вул.Урожайна: 2–2Б, 4, 6, 8, 10–12В, 14, 16, 18, 20, 22, 24–69; вул.Цвєточна, вул.Центральна: 102, 104, 106–114, 160–266Б; вул.Чехова, вул.Шевченка: 92, 109–117А, 119, 121–123, 125, 127, 131, 135–247; вул.Шкільна, вул.Ясна: 2, 4, 6, 10, 12, 16–16А, 18, 20, 22, 32, 34, 36, 38–40Б, 42; смт Вишневе вул.Шевченка, 73, м.Селидове, Покровський р-н, Донецька обл., 85400 (школа №1, спортивний зал) Велика

141156 м.Селидове – вул.Джерельна, вул.Дубініна, вул.Желанна, вул.Заводська, вул.Карбишева, вул.Кар’єрна, вул.Козацька, вул.Кучуринська, вул.Лугова, вул.Матросова, вул.Мостова, вул.Новосельська, вул.Перемоги: 5, 7–39, 41, 43; вул.Щербакова вул.Перемоги, 19, м.Селидове, Покровський р-н, Донецька обл., 85400 (школа №6, хол) Середня

141157 м.Селидове – вул.К.Маркса: 1–5, 7, 9–11, 13–31; вул.Перемоги: 4, 6, 40, 42; вул.Черняховського: 71; вул.К.Маркса, 35, м.Селидове, Покровський р-н, Донецька обл., 85400 (гірничий технікум, хол, 1-й поверх, ліворуч) Велика

141158 м.Селидове – вул.Михайлівська: 77; вул.Нагорна: 5–9, 11, 13, 15, 17, 19; вул.Сонячна: 4, 6, 8, 10, 12; вул.К.Маркса, 35, м.Селидове, Покровський р-н, Донецька обл., 85400 (гірничий технікум, хол, 1-й поверх) Середня

141159 м.Селидове – вул.Гоголя: 2, 4, 8, 10, 12, 20, 22, 24; вул.Солона: 112–116; вул.Сонячна: 3, 5, 7, 9, 11, 13–19; вул.Гоголя, 24, м.Селидове, Покровський р-н, Донецька обл., 85400 (центральна бібліотека, читальний зал) Велика

141160 м.Селидове – бульв.Шахтарської Слави, вул.Воїнів Інтернаціоналістів, вул.Гоголя: 19, 21, 23, 25, 27, 68–72; вул.Горького, вул.Кринична, вул.Кузнецова, вул.Лисичанська, вул.Л.Українки, вул.Маяковського: 1–13; вул.Миру, вул.Михайлівська: 1–76, 78–84; вул.Нагорна: 3, 10, 12–12А, 14, 16, 18, 20–28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42–50А; вул.Островського, вул.Солона: 1–110; вул.Сонячна: 2; вул.Східна, вул.Тініста, вул.У.Громової, вул.Челюскіна, вул.Черняховського: 1–68, 75–103; вул.8-го Сентября вул.К.Маркса, 41, м.Селидове, Покровський р-н, Донецька обл., 85400 (адмінбудівля ДП"Селидіввугілля", хол, 2-й поверх) Велика

141161 м.Селидове – вул.Глінки: 4, 6, 8–22; вул.Гоголя: 3, 5, 9, 11, 15–17, 26, 28–39; вул.З.Космодем’янської, вул.К.Маркса: 6, 8А, 12, 32–61; вул.Лермонтова, вул.Михайлівська: 90–94; вул.Нагорна: 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41–41А; вул.Паркова, вул.Поштова, вул.Пушкіна, вул.Тиха, вул.Тітова, вул.Тургенєва, вул.Чайковського: 2–30, 32, 34, 36–62; вул.Шахтна вул.Маяковського, 6А, м.Селидове, Покровський р-н, Донецька обл., 85400 (будинок культури, хол, 1-й поверх) Велика

141163 м.Селидове – вул.Донецька, вул.Кутузова, вул.Маяковського: 14–35, 37; вул.Надії, вул.Перемоги: 53–89; вул.Садова, вул.Свободи вул.Маяковського, 39, м.Селидове, Покровський р-н, Донецька обл., 85400 (школа №2, актовий зал, 1-й поверх) Середня

141164 м.Селидове – вул.Глінки: 3, 5, 7; вул.Довженка, вул.Маяковського: 36, 38–48; вул.Нахімова, вул.Чайковського: 31, 33, 35; вул.Чернишевського вул.Чернишевського, 9, м.Селидове, Покровський р-н, Донецька обл., 85400 (професійний ліцей, хол, 1-й поверх) Середня

141166 смт Комишівка вул.Шкільна, школа № 27, смт Комишівка, Покровський р-н, Донецька обл., 85482 (школа №27, хол, 1-й поверх) мала

141167 м.Гірник – вул.Благодатна, вул.Вишнева, вул.Вузька, вул.Горна, вул.Гурова, вул.Електровозна, вул.Желєзнодорожна, вул.Зелена, вул.Ізмайлівська, вул.Лазурна, вул.Матросова, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Надії, вул.Некрасова, вул.Нова, вул.О.Кошового, вул.Промислова, вул.Репіна, вул.Садова, вул.Середня, вул.Сонячна, вул.Териконна, вул.Тиха, вул.Тімірязєва, вул.Франка, вул.Цвєточна, вул.Центральна, вул.Чайковського, вул.Шкільна, вул.1-го Мая, пров.Аварійний, пров.Потьомкіна, пров.Тургенєва, пров.Центральний, пров.Шахтарський вул.Центральна, 28А, м.Гірник, м.Курахове, Покровський р-н, Донецька обл., 85487 (школа №19, хол, 2-й поверх) Велика

141168 м.Гірник – вул.Василькова, вул.Володимирська, вул.Донецька: 67, 69–102, 104, 108, 110, 112; вул.Островського, вул.Шахтарської Слави: 2–8; вул.Шевченка: 64–66, 68, 70–72, 74, 76–78, 84, 88–98; пров.Калиновий, пров.Клубний, пров.Мостовий, пров.Прокоф’єва: 3–22; пров.Стадіонний: 6–28, 34, 36–40; просп.Визволителів Донбасу: 2–25; вул.Донецька, 65, м.Гірник, м.Курахове, Покровський р-н, Донецька обл., 85487 (будинок культури, хол, 1 поверх) Велика

141169 м.Гірник – вул.Горького, вул.Донецька: 1–66, 68; вул.Затишна: 14, 16, 18; вул.Ломоносова, вул.Маяковського, вул.Свободи: 6, 8, 10, 14–16, 18, 20, 22, 24–26, 28, 30, 42–56; вул.Чкалова, вул.Шахтарської Слави: 14–19; вул.Шевченка: 1–55; пров.Жуковського: 1–23; пров.З.Космодем’янської, пров.Московський, пров.Покровський, пров.Світлий, пров.Челюскіна вул.Свободи, 34, м.Гірник, м.Курахове, Покровський р-н, Донецька обл., 85487 (Гірницьке професійно-технічне училище, хол, 1-й поверх) Середня

141170 м.Гірник – вул.Затишна: 15, 17, 19–28; вул.Пушкіна: 4–21; вул.Свободи: 1–5, 7, 9, 11, 17, 19; вул.Шахтарської Слави: 20–29; вул.Шевченка: 57–61; пров.Дружби: 3–10; пров.Жуковського: 24–30; пров.Прокоф’єва: 27–37; просп.Визволителів Донбасу: 35; вул.Пушкіна, 3, м.Гірник, м.Курахове, Покровський р-н, Донецька обл., 85487 (школа №17, актовий зал, 1-й поверх) Середня

141171 м.Гірник – вул.Гоголя, вул.Донецька: 103, 105–107, 109, 111, 113–122; вул.Лермонтова, вул.Миру, вул.Свободи: 58–70; вул.Чехова, вул.Шевченка: 73, 75, 81–83, 85, 102–120; пров.Абрикосовий, пров.Глінки, пров.Козацький: 3–44; пров.Комарова, пров.Стадіонний: 46; пров.Степний пров.Козацький, 48, м.Гірник, м.Курахове, Покровський р-н, Донецька обл., 85487 (школа №18, їдальня, 1-й поверх) Середня

141172 м.Гірник – вул.Пушкіна: 28–34; вул.Свободи: 21, 23, 27, 29, 31–35; вул.Шевченка: 67, 69; пров.Дружби: 14; пров.Козацький: 49–51; пров.Стадіонний: 29–33, 35, 54; просп.Визволителів Донбасу: 30–33, 36–40; пров.Прокоф’єва, 28, м.Гірник, м.Курахове, Покровський р-н, Донецька обл., 85487 (мистецька школа, концертний зал, 2-й поверх) Середня

141173 м.Українськ – вул.Богдана Хмельницького: 2–15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33; вул.Ватутіна: 6–11, 15; вул.Гоголя, вул.Енгельса: 3–12, 14, 16–18, 22–26, 28–30; вул.К.Маркса: 6; вул.Ломоносова, вул.Первомайська: 2–29, 31, 33, 35, 37–39, 41, 43–47, 49; вул.Петра Бігми: 3–21, 23, 25, 27; вул.Пирогова, вул.Репіна, пров.Базарний, пров.Попова, пров.Степний, пров.Шахтний вул.Ватутіна, 7, м.Українськ, м.Селидове, Покровський р-н, Донецька обл., 85485 (школа №12, спортивний зал, 1-й поверх) Велика

141174 м.Українськ – вул.Ватутіна: 12–14, 16–27; вул.Енгельса: 13, 15, 21, 27, 34–38; вул.К.Маркса: 8–28; вул.Петра Бігми: 22, 24, 26, 28–30; вул.Тараса Шевченка: 40; вул.Тімірязєва: 3, 5, 7, 9–22; вул.Чкалова: 45–47; пров.Пушкіна вул.Ватутіна, 7, м.Українськ, м.Селидове, Покровський р-н, Донецька обл., 85485 (школа №12, хол, 2-й поверх) Середня

141175 м.Українськ – вул.Айвазовського, вул.Богдана Хмельницького: 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 37–55; вул.Віталія Купрієнка: 1–21А; вул.Горького: 3–22, 24, 26; вул.Енгельса: 42–58; вул.Желєзнодорожна, вул.З.Космодем’янської: 3–14, 16, 18–22; вул.Л.Чайкіної: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18–32; вул.Матросова, вул.Миру, вул.Молодіжна: 3–18; вул.Первомайська: 30, 32, 34, 36, 40, 42; вул.Праці, вул.Тараса Шевченка: 7–34; вул.Тімірязєва: 4, 6, 8; вул.Чкалова: 5–11, 13, 15; вул.Шкільна, пров.Ливневий вул.Первомайська, 62, м.Українськ, м.Селидове, Покровський р-н, Донецька обл., 85485 (школа №13, спортивний зал) Велика

141176 м.Українськ – вул.Богдана Хмельницького: 30, 32, 36, 57–63; вул.Віталія Купрієнка: 23А–45; вул.Горького: 23, 25, 27–48; вул.З.Космодем’янської: 15, 17; вул.Л.Чайкіної: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17; вул.Молодіжна: 22–38; вул.О.Кошового, вул.Первомайська: 48, 50–66; вул.Чекаліна, вул.Чкалова: 12, 14, 16–43; пров.Лісний вул.Первомайська, 62, м.Українськ, м.Селидове, Покровський р-н, Донецька обл., 85485 (школа №13, хол) Велика

141178 смт Курахівка – вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Вокзальна, вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.Дружби, вул.Зелена, вул.Калинова, вул.Кутузова, вул.Лазаревих, вул.Л.Чайкіної, вул.Мерцалова, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна: 1–15; вул.Надії, вул.Некрасова, вул.О.Кошового, вул.Папаніна: 1–22А; вул.Перемоги, вул.Прокоф’єва, вул.Свободи, вул.Спасательна, вул.Степна, вул.Східна, вул.Териконна, вул.Тиха, вул.Толбухіна, вул.Центральна: 1–35, 37, 39; вул.Чкалова: 1–23, 25, 29, 31–33; вул.Шкільна, пров.Привокзальний, пров.Шахтарський вул.Молодіжна, 24, смт Курахівка, Покровський р-н, Донецька обл., 85490 (будинок культури, хол) Середня

141179 смт Курахівка – вул.Базарна, вул.Гоголя, вул.Горіхова, вул.Джерельна, вул.Квіткова, вул.К.Маркса, вул.Маяковського, вул.Миру, вул.Молодіжна: 25–45; вул.Набережна, вул.Осипенка, вул.Островського, вул.Папаніна: 25–71; вул.Первомайська, вул.Покровська, вул.Садова, вул.Сєрова, вул.Центральна: 36, 38, 40–57; вул.Чкалова: 24, 26–28, 30, 35–79; вул.Шевченка, вул.8-го Марта вул.Миру, 17, смт Курахівка, Покровський р-н, Донецька обл., 85490 (школа №22, хол, 1-й поверх) Середня

141180 смт Гостре – вул.Вишнева, вул.Желєзнодорожна, вул.Інтернаціональна, вул.Маресьєва, вул.Молодіжна, вул.Панфілова, вул.Погранична: 4–5; вул.Правди, вул.Прокоф’єва, вул.Севастопольська, вул.Спортивна, вул.Степна, вул.Тімірязєва, вул.Чернишевського, вул.Шахтарська, вул.Шевченка вул.Маресьєва, 7, смт Гостре, Покровський р-н, Донецька обл., 85493 (клуб, хол, 1-й поверх) Середня

141181 смт Цукурине вул.Вулиця Роз, 1А, смт Цукурине, Покровський р-н, Донецька обл., 85486 (школа №26, хол, 1-й поверх) Середня

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
140364 Комунальна лікувально-профілактична установа "Мар’їнська центральна районна лікарня" вул.Нахімова, 1, м.Красногорівка, м.Мар’їнка, Покровський р-н, Донецька обл., 85630 Мала
140365 Курахівська міська лікарня вул.Мечникова, 14, м.Курахове, Покровський р-н, Донецька обл., 85612 Мала
141183 Державна установа"Селидівська виправна колонія (№82)" вул.Погранична, 1, смт Гостре, Покровський р-н, Донецька обл., 85493 Середня