Донецька область - одномандатний виборчий округ №54

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ Жданівської міської ради

2

Відділ ведення ДРВ Кіровської міської ради

8

Відділ ведення ДРВ Сніжнянської міської ради

8

Відділ ведення ДРВ Торезької міської ради

2

Відділ ведення ДРВ Харцизької міської ради

48

Відділ ведення ДРВ Шахтарської міської ради

46

Відділ ведення ДРВ Донецької РДА

9

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
140538 с.Велика Шишівка, с.Шапошникове вул.60 років ВЛКСМ, 2А, с.Велика Шишівка, Горлівський р-н, Донецька обл., 86253 (будинок культури, фойє) Середня

140539 с.Тернове вул.Колхозна, 25А, с.Тернове, Горлівський р-н, Донецька обл., 86200 (сільський клуб, фойє) мала

140540 с.Грабове вул.Совєтська, 32, с.Грабове, Горлівський р-н, Донецька обл., 86234 (будинок культури, фойє) Середня

140541 с-ще Балочне, с.Рівне вул.Октябрська, 25А, с.Рівне, Горлівський р-н, Донецька обл., 86200 (сільський клуб, фойє) мала

140542 с.Дмитрівка – вул.Велико-Руська, вул.Гагаріна, вул.Герасимівська, вул.Закутня, вул.Зарічна, вул.Кочебіна, вул.Кутузова, вул.Лермонтова, вул.Мельнична, вул.Мирошніченка, вул.Набережна, вул.Нагольна, вул.Підгірна, вул.Пушкіна, вул.Центральна: 1–77, 84, 92; вул.Чехова, вул.Чумаченка, вул.Шевченка, вул.202 артполку, вул.40 гвардійської дивізії, вул.87 стрілкової дивізії, вул.95 Погранотряду, пров.Восточний, пров.Межевий, пров.Рафієва, пров.Річний, пров.Южний, с.Верхній Кут, с.Зрубне, с.Передерієве, с.Розсипне(Дмитрівська с/р), с.Чугуно-Крепинка вул.Центральна, 35, с.Дмитрівка, Горлівський р-н, Донецька обл., 86262 (школа, фойє) Середня

140543 с.Дмитрівка – вул.Бородіна, вул.Куйбишева, вул.Маяковського, вул.Міуська, вул.Молодіжна, вул.Мостова, вул.Новостройка, вул.Садова, вул.Степна, вул.Центральна: 83, 85–91, 93–380; с-ще Кожевня вул.Центральна, 122, с.Дмитрівка, Горлівський р-н, Донецька обл., 86262 (ТОВ ім.Челюскінців, актова зала) Середня

140544 с.Латишеве вул.Соловйова, 49А, с.Латишеве, Горлівський р-н, Донецька обл., 86200 (магазин, торговельна зала)
/
вул.Соловйова, 49, с.Латишеве, Горлівський р-н, Донецька обл., 86200
мала

140545 с.Дібрівка вул.Центральна, 16, с.Дібрівка, Горлівський р-н, Донецька обл., 86200 (сільський клуб, фойє) мала

140546 с.Золотарівка, с.Дубівка вул.Ломоносова, 8, с.Золотарівка, Донецький р-н, Донецька обл., 86252 (школа, фойє) Середня

140547 с.Новомиколаївка, с.Новопелагіївка вул.Куйбишева, 1А, с.Новопелагіївка, Донецький р-н, Донецька обл., 86252 (сільський клуб, фойє) мала

140548 с.Малоорлівка, с.Новоорлівка, с-ще Славне, с.Шевченко(Малоорлівська с/р) вул.Северна, 18, с.Малоорлівка, Горлівський р-н, Донецька обл., 86222 (школа, фойє) Середня

140549 с.Комишатка вул.Утіна, 42, с.Комишатка, Горлівський р-н, Донецька обл., 86223 (школа, спортивна зала) мала

140550 с.Мануйлівка вул.Горького, 3А, с.Мануйлівка, Горлівський р-н, Донецька обл., 86261 (школа, фойє) мала

140551 с.Петрівське вул.К.Маркса, 43А, с.Петрівське, Горлівський р-н, Донецька обл., 86261 (сільський клуб, актова зала) мала

140552 с.Нікішине, с.Веселе, с.Круглик, с-ще Рідкодуб вул.Леніна, 70А, с.Нікішине, Горлівський р-н, Донецька обл., 86220 (будинок культури, обрядова кімната) Середня

140553 с-ще Кумшацьке вул.Железнодорожна, 1А, с-ще Кумшацьке, Горлівський р-н, Донецька обл., 86220 (залізничний вокзал, зала очікування) мала

140554 с.Орлово-Іванівка вул.Центральна, 43, с.Орлово-Іванівка, Горлівський р-н, Донецька обл., 86231 (школа, фойє) Середня

140555 с.Михайлівка, с-ще Степне вул.Побєди, 59А, с.Михайлівка, Горлівський р-н, Донецька обл., 86200 (будинок культури, глядацька зала) мала

140556 с.Петропавлівка, с.Красний Луч, с-ще Польове, с.Стіжкове вул.Українського, 44А, с.Петропавлівка, Горлівський р-н, Донецька обл., 86230 (школа, фойє) Середня

140557 с.Розівка вул.Щорса, 7, с.Розівка, Горлівський р-н, Донецька обл., 86221 (школа, актова зала) Середня

140558 с.Шевченко(Розівська с/р) вул.Шевченка, 6А, с.Шевченко, Горлівський р-н, Донецька обл., 86200 (сільський клуб, глядацька зала) мала

140559 с.Розсипне(Розсипненська с/р), с.Відродження, с.Стрюкове, с.Тимофіївка вул.Леніна, 21, с.Розсипне, Горлівський р-н, Донецька обл., 86263 (будинок культури, фойє) мала

140560 с-ще Садове вул.Первомайська, 7А, с-ще Садове, Горлівський р-н, Донецька обл., 86251 (будинок культури, фойє) Середня

140561 с-ще Молодецьке вул.40 лет Побєди, 2А, с-ще Молодецьке, Горлівський р-н, Донецька обл., 86211 (фельдшерський пункт, приймальний кабінет) Середня

140562 с-ще Зарощенське, с-ще Захарченко вул.Весела, 2, с-ще Зарощенське, Горлівський р-н, Донецька обл., 86206 (фельдшерський пункт, приймальний кабінет) мала

140563 с-ще Зачатівка вул.Миру, 57, с-ще Зачатівка, Горлівський р-н, Донецька обл., 86251 (магазин, торговельна зала) мала

140564 с.Степанівка, с.Саурівка, с.Тарани вул.Єжкова, 93, с.Степанівка, Горлівський р-н, Донецька обл., 86260 (будинок культури, фойє) Середня

140565 с.Маринівка, с.Червона Зоря вул.Селіверстова, 15, с.Маринівка, Горлівський р-н, Донецька обл., 86200 (школа, спортивна зала) мала

141337 м.Харцизьк – вул.Бардіна, вул.Доватора, вул.Дружби, вул.Космодем’янської: 1–24; вул.Мечникова, вул.Миру: 16–97; вул.Набережна, вул.Остапа Вишні: 1–9, 11, 15, 17, 21, 23, 29, 31; вул.Полєжаєва, вул.Фучика, вул.Чекаліна, вул.Чкалова, пров.Ворошилова, пров.Інтернаціональний, пров.Козакова, пров.Левітана, пров.Лисенка, пров.Молодіжний, пров.Робочий, пров.Толбухіна, пров.Федорова, пров.Фестивальний вул.Чекаліна, будинок культури, м.Харцизьк, Донецький р-н, Донецька обл., 86700 (будинок культури ВАТ "ХТЗ", фойє) Середня

141338 м.Харцизьк – вул.Братів Осташків, вул.Колхозна: 1А–77; вул.Красна: 1–39; вул.Крилова, вул.Лугова, вул.Миру: 1–15; вул.Огарьова: 2, 4–29, 31, 33, 35–35А, 37–39, 41, 43, 45, 49; вул.Пугачова, вул.Родникова, вул.Харцизька, вул.Цвєточна, вул.Щербакова, пров.Вишинського, пров.Докучаєва, пров.Дундича, пров.Красногвардійський, пров.Куйбишева, пров.Леваневського, пров.Литейний, пров.Матросова, пров.Петровського, пров.Соціалістичний, пров.Товстухи, пров.Тракторний, пров.Транспортний, пров.Тупиковий, сел. Енергетик вул.Огарьова, 2А, м.Харцизьк, Донецький р-н, Донецька обл., 86700 (школа №6, спортивна зала) Велика

141339 м.Харцизьк – вул.Кондратьєва, вул.Невського, вул.Патона: 1–28А; вул.Кондратьєва, 2, м.Харцизьк, Донецький р-н, Донецька обл., 86700 (палац спорту "Трубник", спортивна зала) Середня

141340 м.Харцизьк – вул.Глінки, вул.Зарічна, вул.Космодем’янської: 25–57; вул.Лихолєтова, вул.Металургів, вул.Недосєкіна, вул.Остапа Вишні: 10, 12–14, 16, 18–20, 22, 24–28, 30, 32–67; вул.Патона: 29–55, 57–71; вул.Серафимовича, вул.Строітельна, вул.Титова, вул.Щорса, пров.Водний, пров.Репіна вул.Патона, 30, м.Харцизьк, Донецький р-н, Донецька обл., 86700 (гуртожиток, фойє) Велика

141341 м.Харцизьк – вул.Богдана Хмельницького, вул.Гвардійська, вул.Колхозна: 79–101; вул.Красна: 40–77, 79–154; вул.Міцкевича, вул.Огарьова: 30, 32, 34, 36, 40, 42, 44, 46–48, 50–77; вул.Паризької Комуни, вул.Тимирязєва, вул.Франка, вул.Чехова, пров.Енергетичний, пров.Лазарева, пров.Лесі Українки, пров.Павлика Морозова, пров.Павлова, пров.Садовий, пров.Терешкової, пров.Технічний вул.Огарьова, 67, м.Харцизьк, Донецький р-н, Донецька обл., 86700 (клуб заводу "Армліт-Донбас", актова зала) Середня

141342 м.Харцизьк – вул.Виноградна, вул.Горького, вул.Зубкова, вул.Зугресівська: 2–11, 13, 15, 17–19А, 21, 25А, 27, 29, 31–37, 39, 41А, 45–51А; вул.Кірова, вул.Корольова, вул.Космонавтів, вул.Купріна, вул.Курчатова, вул.Островського, вул.Польова, вул.Совєтська: 1–3, 5; вул.Спортивна, пров.Виноградний, пров.Луговий вул.Зугресівська, 3, м.Харцизьк, Донецький р-н, Донецька обл., 86700 (Харцизький автодор, актова зала) Середня

141343 м.Харцизьк – вул.Артема: 1–24А; вул.Баумана: 1–11, 13, 15, 17, 19, 21, 23; вул.Блюхера, вул.Ватутіна: 1–22; вул.Воїнів Інтернаціоналістів, вул.Воровського, вул.Герцена, вул.Дзержинського, вул.Добролюбова, вул.Донецька: 1–24; вул.Енгельса, вул.Калиновського: 1–22А, 24, 26; вул.Київська, вул.Комсомольська, вул.Короленка, вул.Котовського, вул.Кутузова: 1–22; вул.Ломоносова, вул.Луганська, вул.Пригородна, вул.Сєвєрна: 2–8, 10–24; вул.Толстого, вул.Фурманова, вул.Чернишевського, вул.Шахтарська, вул.Ювілейна, с-ще Ведмеже вул.Даргомижського, 17, м.Харцизьк, Донецький р-н, Донецька обл., 86700 (адмінбудинок КП Компанія "ДЕФА", фойє) Велика

141344 м.Харцизьк – вул.Відродження, вул.Вокзальна: 1А–29А, 30А–31А; вул.Героїв Сталінграда: 2, 4–7, 28–74А; вул.Зугресівська: 12, 14, 16, 20, 24, 26, 28, 30, 38, 40, 42–44, 53–75; вул.Корчагіна, вул.Макаренка, вул.Мічуріна, вул.Постишева: 1–10, 18, 20, 22, 24, 28, 30; вул.Сибірська, вул.Совєтська: 7–23; вул.Трудова, вул.Чапаєва, вул.Шаумяна: 1–27А, 29–34; вул.8 Березня, пров.Алехновича, пров.Болотова, пров.Гоголя, пров.Красноармійський, пров.Кузнєцова, пров.Панфілова, пров.Пушкіна, пров.Ткачука, пров.Тургенєва вул.Шаумяна, 25, м.Харцизьк, Донецький р-н, Донецька обл., 86700 (школа №4, фойє) Велика

141345 м.Харцизьк – вул.Вокзальна: 34–50; вул.Героїв Сталінграда: 3, 9; вул.Краснознаменська: 1–32, 34, 38–38А, 40–56А, 60–62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 88–90, 92–94; вул.Октябрська: 5–7; вул.Пролетарська, вул.Свободи: 6–63; вул.Сергія Лазо: 1–5, 13; вул.Совєтська: 4, 6, 41–50; вул.Шалімова, пров.Ніколенка: 2–2А, 4; пров.Піонерський вул.Кононенка, 2, м.Харцизьк, Донецький р-н, Донецька обл., 86700 (їдальня ТОВ "Машзавод", зала) Велика

141346 м.Харцизьк – вул.Адамця: 1–111; вул.Артема: 25А–93; вул.Баумана: 12, 14, 16, 18, 20, 22, 25–51; вул.Ватутіна: 23–92; вул.Ветеранів, вул.Донецька: 25–47, 49, 51, 53А, 55, 57, 59, 61, 63, 65–65А, 67–67А; вул.Калиновського: 23, 25, 27–41; вул.Калініна, вул.Кутузова: 25–94; вул.Олега Кошевого: 20–30; вул.Постишева: 11–17, 19, 21, 23, 25–27, 29, 32–156; вул.Сергія Лазо: 26–26А, 29–31; вул.Сєвєрна: 25–52; вул.Тухачевського, вул.Чайковського: 1–16, 18–79; пров.Вознесенського: 1А–6, 8–12, 16–20; пров.Єгорова, пров.Шишкова вул.Адамця, 44, м.Харцизьк, Донецький р-н, Донецька обл., 86700 (школа №5, спортивна зала) Велика

141347 м.Харцизьк – вул.Артема: 94–122; вул.Будьонного, вул.Ватутіна: 93–122; вул.Декабристів, вул.Донецька: 48–48Д, 50, 52, 54–54А, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 69–117А; вул.Загородня, вул.Карбишева, вул.Качалова, вул.Лісова, вул.Мічурінська, вул.Огінського, вул.Сєрова, п. Липово вул.Олега Кошевого, 36, м.Харцизьк, Донецький р-н, Донецька обл., 86700 (КП "Міськсвітло", фойє) Середня

141348 м.Харцизьк – бульв.Шевченка, вул.Вокзальна: 60–70; вул.Октябрська: 9–39; пров.Ніколенка: 3, 5; пров.Спартаківський: 1–2; вул.Вокзальна, 57, м.Харцизьк, Донецький р-н, Донецька обл., 86700 (міська школа мистецтв, актова зала) Велика

141349 м.Харцизьк – вул.Вокзальна: 30, 32–33; вул.Краснознаменська: 59, 63; вул.Октябрська: 70; вул.Сергія Лазо: 15–17; пров.Ніколенка: 11; пров.Спартаківський: 5; вул.Октябрська, 64, м.Харцизьк, Донецький р-н, Донецька обл., 86700 (школа №1, спортивна зала) Велика

141350 м.Харцизьк – вул.Краснознаменська: 81, 83, 85; вул.Октябрська: 41–43, 78–90; вул.Первомайська: 1–8; вул.Свободи: 79–79А, 88–90; пров.Мануїльського, пров.Склярова: 2, 4, 6–6А; пл.Леніна, 1, м.Харцизьк, Донецький р-н, Донецька обл., 86700 (палац культури, фойє) Велика

141351 м.Харцизьк – бульв.Полупанова: 2, 4, 6–8, 10, 18; вул.Вокзальна: 72А–76; вул.Краснознаменська: 91; вул.Октябрська: 47–53, 92–94; вул.Свободи: 85–87, 94–99; пров.Максименка, пров.Склярова: 1, 3, 5, 7–11; вул.Октябрська, 45, м.Харцизьк, Донецький р-н, Донецька обл., 86700 (різнопрофільний ліцей №1, фойє) Велика

141352 м.Харцизьк – вул.Гагаріна, вул.Краснознаменська: 33–33А, 35, 39, 65, 67, 69–69А, 71, 73, 75, 77–77А, 79, 100–164Ч; вул.Олега Кошевого: 1А–18; вул.Первомайська: 10–54; вул.Сергія Лазо: 8–12, 14, 19–25А, 27; пров.Вознесенського: 7, 13–15; пров.Спартаківський: 10–12; вул.Краснознаменська, 87, м.Харцизьк, Донецький р-н, Донецька обл., 86700 (школа №2, спортивна зала) Велика

141353 м.Харцизьк – бульв.Полупанова: 20, 22, 24–26; вул.Адамця: 117–125; вул.Краснознаменська: 166–180; вул.Постишева: 157–226; вул.Семашка, пров.Медицинський, пров.Сєчєнова вул.Постишева, 228, м.Харцизьк, Донецький р-н, Донецька обл., 86700 (дитячо-юнацька спортивна школа, фойє) Велика

141354 м.Харцизьк – бульв.Полупанова: 1, 3, 5, 9, 13–17А, 19, 21, 23; вул.Вокзальна: 77–112; вул.Гайдара: 3–21, 24–32, 34–36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50; вул.Гастелла: 1–65; вул.Карла Маркса: 1–30; вул.Крупської: 1–58; вул.Лермонтова: 1–32; вул.Маяковського: 1–57; вул.Нахімова: 1–31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 53, 55, 57, 59, 61–61А, 63, 65–65А; вул.Некрасова: 2–30, 32, 34, 36; вул.Орджонікідзе: 1–58; вул.Свердлова: 1–58; вул.Суворова, вул.Фрунзе: 1–29; вул.Челюскінців: 2–58; пров.Бірюзова, пров.Паторжинського вул.Нахімова, 1, м.Харцизьк, Донецький р-н, Донецька обл., 86700 (Харцизьке управління газового господарства, актова зала) Велика

141355 м.Харцизьк – вул.Гайдара: 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51–96, 98, 102, 104, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122–126, 130; вул.Гастелла: 68–121; вул.Карла Маркса: 31–70; вул.Крупської: 59–78; вул.Лермонтова: 33–92; вул.Маяковського: 58–59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77; вул.Нахімова: 32–32А, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66–70, 71, 73, 75–119; вул.Некрасова: 31, 33, 35, 37–90, 92, 94, 96; вул.Орджонікідзе: 59–139; вул.Свердлова: 59–138; вул.Фрунзе: 31–70, 72, 74, 76, 78–88; вул.Челюскінців: 59–78; вул.Чумака: 1–19; пров.Шмідта вул.Нахімова, 32А, м.Харцизьк, Донецький р-н, Донецька обл., 86700 (Харцизький технікум Дон НТУ, актова зала) Середня

141356 м.Харцизьк – вул.Березова, вул.Гайдара: 97, 99–101, 103, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 127, 132–210Б; вул.Гастелла: 122–155; вул.Карла Маркса: 71–76; вул.Лермонтова: 93–120; вул.Нахімова: 70А, 72–72А, 74, 121–135; вул.Некрасова: 91–91А, 93, 95, 97–124; вул.Орджонікідзе: 140–207; вул.Свердлова: 139–169; вул.Фрунзе: 71, 73, 75, 77, 90–114; пров.Березовий Другий, пров.Березовий Перший, пров.Березовий Четвертий: 3, 5–20; пров.Жуковського: 2; пров.Зелений, пров.Канатний Другий, пров.Канатний Перший, пров.Канатний Третій, пров.Сосюри, пров.Тепличний, 1148 км вул.Нахімова, 72, м.Харцизьк, Донецький р-н, Донецька обл., 86700 (приміщення комунальної власності, фойє) Велика

141357 м.Харцизьк – вул.Крупської: 139А–146; вул.Маяковського: 139–171; вул.Челюскінців: 139–204; вул.Чумака: 49, 52–118; вул.40 років визволення України: 53; пров.Жуковського: 1А–1Б, 43; м-н Ювілейний: 22–24А, 29; м-н Ювілейний, різнопрофільний ліцей №2, м.Харцизьк, Донецький р-н, Донецька обл., 86700 (різнопрофільний ліцей №2, фойє) Велика

141358 м.Харцизьк – вул.Чумака: 44–48, 50–50А; вул.40 років визволення України: 25–35; м-н Ювілейний: 28; м-н Ювілейний, різнопрофільний ліцей №2, м.Харцизьк, Донецький р-н, Донецька обл., 86700 (різнопрофільний ліцей №2, актова зала) Велика

141359 м.Харцизьк – вул.Крупської: 79–138; вул.Маяковського: 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72–72А, 74, 76, 78–138; вул.Челюскінців: 79–138; м-н Металургів: 18–19; м-н Ювілейний: 1–10; вул.Чумака, 38, м.Харцизьк, Донецький р-н, Донецька обл., 86700 (ТОВ "ІБК Лєолтон-М", фойє) Велика

141360 м.Харцизьк – вул.Клари Цеткін, вул.40 років визволення України: 17–21; м-н Металургів: 50; м-н Ювілейний: 37–38; вул.Клари Цеткін, 31, м.Харцизьк, Донецький р-н, Донецька обл., 86700 (центр фізичного здоров’я населення, фойє) Велика

141361 м.Харцизьк – м-н Металургів: 40–48, 51А–53; вул.Любавіна, 1, м.Харцизьк, Донецький р-н, Донецька обл., 86700 (автопастранс ВАТ"Сурмс", актова зала) Велика

141362 м.Харцизьк – м-н Металургів: 3–6, 10–17, 20–23, 49; м-н Металургів, школа №25, м.Харцизьк, Донецький р-н, Донецька обл., 86700 (школа №25, фойє) Велика

141363 м.Харцизьк – м-н Металургів: 1, 7–9, 38–39; м-н Металургів, школа №25, м.Харцизьк, Донецький р-н, Донецька обл., 86700 (школа №25, фойє) Середня

141364 смт Гірне – вул.Восточна, вул.Кірова: 11, 24; вул.Коцюбинського: 37, 39, 41–43, 45, 47–84; вул.Молодіжна, вул.Олімпійська, вул.Садова, вул.Світла, вул.Цвєточна смт.Гірне, вул.Чкалова смт.Гірне: 33, 35–62; вул.Шахтарська смт.Гірне: 17–19, 21, 23, 25, 34–62; вул.Шевченка: 1–3, 5, 7, 9, 24; вул.Шкільна, пров.Желєзнодорожний вул.Шкільна, 36, смт Гірне, Донецький р-н, Донецька обл., 86782 (школа №19, актова зала) Середня

141365 смт Гірне – вул.Кірова: 12–22, 26; вул.Клубна, вул.Коцюбинського: 1–36, 38, 40, 44, 46; вул.Спортивна, вул.Суворова, вул.Чкалова смт.Гірне: 1–32, 34; вул.Шахтарська смт.Гірне: 1–16, 20, 22, 24, 26–33; вул.Шевченка: 4, 6, 8, 10; вул.Кірова, 24А, смт Гірне, Донецький р-н, Донецька обл., 86782 (приміщення КП "Міськводоканал", фойє) Середня

141366 смт Гірне – вул.Зелена, вул.Квартальна, вул.Колективна, вул.Цеемівська, вул.Южна, Третя ділянка, Третя ділянка Четвертий квартал Третя ділянка, обчислювальний центр, смт Гірне, Донецький р-н, Донецька обл., 86782 (обчислювальний центр, фойє) мала

141367 м.Зугрес – вул.Болгарська, вул.Гвардєйська, вул.Енергетична, вул.Зелена, вул.Красіна, вул.Крилова, вул.Леніна: 11–128; вул.Лермонтова, вул.Ломоносова, вул.Набережна, вул.Некрасова, вул.Разіна, вул.Річна, вул.Робоча, вул.Трудова, вул.Фрунзе, вул.Щорса, тупик Зуївський, Підстанція вул.Леніна, 16, м.Зугрес, м.Харцизьк, Донецький р-н, Донецька обл., 86783 (клуб "Зуївський енергомеханічний завод", фойє) Середня

141368 м.Зугрес – вул.Леніна: 7, 9, 10; вул.Піонерська, вул.Совєтська, вул.Станційна вул.Станційна, 1, м.Зугрес, м.Харцизьк, Донецький р-н, Донецька обл., 86783 (Зугреський технікум, актова зала) Велика

141369 м.Зугрес – вул.Желєзнодорожна, вул.Калініна: 1–1А, 3–3А, 5, 7–17; вул.Кутузова, вул.Леніна: 9А; вул.Степна, вул.Чапаєва, вул.Челюскіна, вул.Чехова, вул.Щебзаводська, Казарма 67км, Орлова Слобода вул.Комсомольська, 1, м.Зугрес, м.Харцизьк, Донецький р-н, Донецька обл., 86783 (школа №10, актова зала) Велика

141370 м.Зугрес – вул.Калініна: 2–2А, 4, 6; вул.Леніна: 1–6, 8; вул.Маяковського: 1–12; вул.Пушкіна: 7–12, 14; смт Миколаївка, с-ще Водобуд вул.Леніна, 8А, м.Зугрес, м.Харцизьк, Донецький р-н, Донецька обл., 86783 (палац культури, фойє) Середня

141371 м.Зугрес – вул.Корнієнка, вул.Ленінградська: 1–6А; вул.Пушкіна: 1–6; вул.Корнієнка, 1, м.Зугрес, м.Харцизьк, Донецький р-н, Донецька обл., 86783 (профільний ліцей, спортивна зала) Велика

141372 м.Зугрес – вул.Ватутіна, вул.Гастелло, вул.Горького, вул.Калініна: 20–24; вул.Карла Маркса: 11–20; вул.Київська, вул.Космодем’янської, вул.Кошового: 2–18; вул.Маяковського: 20; вул.Октябрьська, вул.Пархоменка, вул.Суворова, вул.Черняховського, вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.Ярошенка: 1–22, 26–32; вул.Маяковського, 24, м.Зугрес, м.Харцизьк, Донецький р-н, Донецька обл., 86783 (школа №9, спортивна зала) Середня

141373 м.Зугрес – вул.Алехновича, вул.Вишнева, вул.Дзержинського, вул.Димитрова, вул.Калошина, вул.Карла Маркса: 1–9, 28; вул.Ленінградська: 7–43; вул.Літейна, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Московська, вул.Первомайська, вул.Пролетарська, вул.Пушкіна: 13, 15–36; вул.Ринкова, вул.Садова, вул.Цвіточна, вул.Шахтарська вул.Маяковського, 6, м.Зугрес, м.Харцизьк, Донецький р-н, Донецька обл., 86783 (школа-інтернат №31, актова зала) Велика

141374 м.Зугрес – вул.Виноградна, вул.Ентузіастів, вул.Кошового: 19–80; вул.Паркова, вул.60 років Жовтня: 1–7, 8–9Б, 54–65; пров.Спортивний, с.Цупки вул.60 років Жовтня, 8, м.Зугрес, м.Харцизьк, Донецький р-н, Донецька обл., 86783 (гуртожиток №8 "Зуївська ТЕС", фойє) Середня

141375 м.Зугрес – вул.Весіння, вул.60 років Жовтня: 12, 23–45; вул.60 років Жовтня, 38, м.Зугрес, м.Харцизьк, Донецький р-н, Донецька обл., 86783 (культурний центр "Луч", фойє) Середня

141376 м.Зугрес – вул.60 років Жовтня: 7А, 10–11, 13–22; вул.60 років Жовтня, різнопрофільний ліцей №3, м.Зугрес, м.Харцизьк, Донецький р-н, Донецька обл., 86783 (різнопрофільний ліцей №3, спортивна зала) Середня

141377 м.Іловайськ – вул.Войкова: 1–85, 87–89, 91, 93, 97, 99, 101; вул.Вокзальна: 1–11; вул.Зелена, вул.Комова: 2–85; вул.Комуністична: 1–82, 84, 86, 88–92, 94, 96, 98; вул.Леніна: 1–81, 83, 85; вул.Октябрська: 1–92; вул.Первомайська: 1–77, 79, 81, 83, 85–87; вул.Шевченка: 1–33, 35–37, 39, 43, 47А, 49–73, 77; пров.Ватутіна, пров.Володарського, пров.Комінтерна, пров.Островського: 5, 7–9, 13, 15, 17А–19, 21–21Б, 23, 25; пров.Пушкіна, пров.Чехова вул.Шевченка, 18, м.Іловайськ, Донецький р-н, Донецька обл., 86793 (школа №13, спортивна зала) Середня

141378 м.Іловайськ – вул.Войкова: 86, 90, 92, 94–96А, 98, 100–100А, 105–161, 165, 167, 169, 171, 175–175А, 177, 181, 183, 187, 191, 193; вул.Гвардійська: 2–24, 90; вул.Донецька: 1–6, 12, 16, 18, 20, 22, 24; вул.Кірова: 1–25, 27, 29; вул.Комова: 86–120, 133, 135, 137, 139, 143, 145, 147, 149, 151А, 155–155А; вул.Комуністична: 83, 85, 87, 93, 95, 97, 99–148, 150–152, 154, 156, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172; вул.Леніна: 82, 84, 86–123, 129, 131, 137, 139, 141–143А, 145–147, 149, 157, 159–161, 163–167А, 169А; вул.ЛЕП, вул.Октябрська: 94–152, 156–160; вул.Первомайська: 78, 80, 82, 84, 88–119А; вул.Толбухіна: 1–22; вул.Фрунзе: 1–29; вул.Шевченка: 34, 38, 42, 44–46, 48, 76, 81–85, 131–135; пров.Горького, пров.Кімова, пров.Лермонтова: 1, 9–11, 13, 15, 17, 19, 21, 23; пров.Мічуріна, пров.Островського: 2, 6, 10–12, 14, 16, 20, 22, 24, 28–32; пров.Тупиковий, пров.Центральний, пров.Чапаєва, пров.Челюскіна, пров.Щорса вул.Шевченка, 78, м.Іловайськ, Донецький р-н, Донецька обл., 86793 (станція юних техніків, фойє) Велика

141379 м.Іловайськ – вул.Войкова: 162–162А, 166, 168, 170, 174, 176, 180, 182, 184, 188–190, 192, 194–217, 223–225, 227, 229, 231, 233, 235, 239, 243; вул.Вокзальна: 33–41; вул.Гвардійська: 26–64, 66; вул.Донецька: 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25–29, 32, 34, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 62–64; вул.Іловайська, вул.Кірова: 26, 28, 30–81; вул.Комова: 124–132, 134, 136, 138, 140, 144, 146, 148, 150, 157, 165, 169, 171, 173, 175, 177–179, 181, 183, 185, 187, 189–191; вул.Комуністична: 149, 153, 155, 157–159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173–204, 206, 210, 214, 216, 218–232; вул.Леніна: 124–128, 130, 132–136, 138, 140, 144, 148, 150–156, 158, 162, 171, 173, 175–179, 183, 187, 189, 193–195, 199, 203, 205–207, 209, 211, 213–231; вул.Мартинова: 1–3, 7–7А, 9, 11, 15А–34; вул.Октябрська: 153–155, 161–205, 207, 209–209А, 211; вул.Первомайська: 125–162, 166–168; вул.Суворова: 1–19; вул.Толбухіна: 24–74, 78; вул.Фрунзе: 31–80А, 82; вул.Шевченка: 80, 90–102, 141–173; пров.Воровського, пров.Гагаріна, пров.Желізнодорожний: 1–1Б, 3, 5; пров.Котовського, пров.Лермонтова: 2–8, 12, 14–14А, 16, 18, 20, 22, 26; вул.Вокзальна, 34, м.Іловайськ, Донецький р-н, Донецька обл., 86793 (пункт технічного огляду вагонів, актова зала) Середня

141380 м.Іловайськ – вул.Аудиторська, вул.Войкова: 220А–222, 226, 228, 230, 232, 234, 236–238, 240–242, 244–297; вул.Вокзальна: 47–63; вул.Гвардійська: 65, 68–89, 94–96; вул.Донецька: 31, 33, 37, 39, 41, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57–61, 66–92; вул.Кірова: 82–114; вул.Комова: 154, 158–164, 166–168, 170, 172, 174, 176, 180, 182, 184, 186, 188, 193–229Б, 233–235; вул.Комуністична: 205, 207–209, 211–213А, 215, 217, 234–250; вул.Леніна: 168–168А, 170, 172, 174, 180–182, 184–186, 188, 192, 196–198, 200А–202, 204, 208, 210, 212, 233–275; вул.Мартинова: 4, 8–8А, 10, 12–14; вул.Октябрська: 206, 208, 210, 212–237; вул.Первомайська: 165–165А, 169–262; вул.Покровського, вул.Садова, вул.Суворова: 20–47; вул.Толбухіна: 75–77, 82–98; вул.Фрунзе: 81, 83–121; вул.Циалковського, вул.Шевченка: 106–126, 183–217; пров.Желізнодорожний: 2, 4, 6–12; пров.Побєди, пров.Театральний, пров.Шкільний вул.Первомайська, будинок науки та техніки, м.Іловайськ, Донецький р-н, Донецька обл., 86793 (будинок науки та техніки локомотивного депо, фойє) Велика

141381 м.Іловайськ – вул.Гвардійська: 98–112; вул.Левіна, вул.Фрунзе: 123–125; вул.Ярославського, с-ще Виноградне – вул.Гагарина, вул.Докучаєва, вул.Комарова, вул.Мічуріна, вул.Набережна, вул.Огородня, вул.Смирнова, вул.Совхозна, вул.Тимирязєва: 1А–4, 6–57; пров.Дачний, пров.Федоренко, с.Третяки вул.Ярославського, 5А, м.Іловайськ, Донецький р-н, Донецька обл., 86793 (навчально-виховний комплекс №1, спортивна зала) Велика

141382 м.Іловайськ – вул.Артема: 1–139; вул.Волошина Власа, вул.Дзержинського, вул.Комсомольська: 1, 3, 5, 7–9, 11, 15, 17, 19–21А, 23, 25–25А, 29, 31, 33, 35–37, 39, 41–43, 45, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 65А, 67, 71, 73, 75–77, 79, 81, 83–87, 89, 93, 95, 97, 99–101, 107, 109, 111, 113, 115, 121, 125–127, 129; вул.Лєонова, вул.Пролетарська: 1–136; вул.Свободи: 1–100; вул.Титова: 1–14, 16, 18; пров.Гоголя: 1–7; пров.Заводський, пров.Ізотова: 1–9; пров.Красіна: 1–5, 8, 10; пров.Красноармійський: 1–7; пров.Маяковського: 1–11А; пров.Петровського, пров.Совєтський: 2, 4, 6–6А, 10; пров.Стєпний: 1–22; пров.Строітельний: 2–38; пров.Чкалова, Казарма 1163 км. вул.Пролетарська, 33, м.Іловайськ, Донецький р-н, Донецька обл., 86793 (локомотивне депо, актова зала) Середня

141383 м.Іловайськ – вул.Виноградна, вул.Калініна: 1–130, 134, 136, 138–140, 146; вул.Комсомольська: 2–2А, 4–4А, 6, 10, 14, 16, 18, 22А, 24–24А, 26–27, 30, 32, 34, 38, 40, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 62–64, 66, 68–70, 72, 74, 78, 80, 82, 88, 92, 94, 96, 98, 102–106, 108, 110, 112, 114, 116–120, 122–124, 128; вул.Краснознаменська: 1–125, 128, 130, 132, 134А–136, 138, 140, 142, 144–144А; вул.Ломоносова: 1–145, 147–149А; пров.Гоголя: 8–16; пров.Ізотова: 10–45Б; пров.Красіна: 7, 9, 12–18; пров.Красноармійський: 9–18; пров.Маяковського: 13–17; пров.Совєтський: 12, 14, 16, 18; пров.Стєпний: 25–42А; пров.Строітельний: 40–56; вул.Ломоносова, 54, м.Іловайськ, Донецький р-н, Донецька обл., 86793 (школа №14, актова зала) Середня

141384 м.Іловайськ – вул.Ангеліной Паши, вул.Артема: 140–186; вул.Калініна: 131–133, 135А, 137, 143–145, 147–190; вул.Комсомольська: 131–199; вул.Краснознаменська: 127, 129, 131–131А, 133, 137, 139, 141, 143, 145–226; вул.Ломоносова: 146, 150–187; вул.Ново-Деповська, вул.Пролетарська: 140–208; вул.Свободи: 101–127; вул.Титова: 15, 17, 19–72А; вул.Хмельницького Богдана, пров.Волочаївський, пров.Мопровський, пров.Осовіахімовський, пров.Партизанський, пров.Совєтський: 1–1А, 3, 5, 9, 11, 13, 15, 17, 19–21; пров.Транспортний, Казарма 57 км. вул.Ломоносова, 169, м.Іловайськ, Донецький р-н, Донецька обл., 86793 (колійно-машинна станція №191, фойє) Середня

141385 смт Шахтне, с.Півче вул.Комсомольська, будинок медпункту, смт Шахтне, Донецький р-н, Донецька обл., 86791 (будинок медпункту смт Шахтне, фойє) Середня

141386 смт Троїцько-Харцизьк, смт Покровка вул.Совєтська, 3, смт Троїцько-Харцизьк, Донецький р-н, Донецька обл., 86790 (школа №18, фойє) Середня

141387 смт Благодатне, смт Широке – вул.Вокзальна, вул.Комуністична, вул.Лугова, вул.Новий Городок, вул.Октябрська, вул.Первомайська, вул.Рєчна, вул.Розсипна, вул.Садова, вул.Спортивна, вул.Степова, вул.Центральна, вул.Чапаєва: 10–11, 14–34; вул.Шахтьорська, вул.Шкільна, Будинки залізниці вул.Вокзальна, 2В, смт Широке, Донецький р-н, Донецька обл., 86792 (будинок профспілки шахти Іловайська, зала) Середня

141388 смт Зуївка – вул.Артема, вул.Бабушкіна, вул.Блюхера, вул.Ватутіна, вул.Добровольського, вул.Комсомольська, вул.Леніна, вул.Матросова, вул.Межева, вул.Октябрьська, вул.Побєди, вул.Садова, вул.Шевченко, вул.Щорса, пров.Красний, пров.Октябрьський, пров.Шахтний: 1–16В, 18–66; Гідроплотіна вул.Леніна, 4А, смт Зуївка, Донецький р-н, Донецька обл., 86781 (школа №11, спортивна зала) Середня

141389 смт Зуївка – вул.Берегового, вул.Вознесенського, вул.Гагаріна, вул.Енергетиків, вул.Калініна, вул.Келемця, вул.Колхозна, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Первомайська, вул.Петровського, вул.Полєтаєва, вул.Полупанова, вул.Прокопенка, вул.Стадіонна, пров.Агрономічний, пров.Партизанський, пров.Піонерський, пров.Поссоветський, пров.Поштовий, пров.Річний вул.Леніна, 4Б, смт Зуївка, Донецький р-н, Донецька обл., 86781 (будинок культури, зал) Середня

141393 м.Шахтарськ – мікрорайон 7: 4–15, 18–19; мікрорайон 7, Шахтарський профліцей, м.Шахтарськ, Горлівський р-н, Донецька обл., 86200 (Шахтарський профліцей, актова зала) Велика

141394 м.Шахтарськ – вул.Леніна: 2А, 6, 8, 10–12, 14, 16, 18, 20; мікрорайон 7: 1–3, 16; вул.Крупської, 22, м.Шахтарськ, Горлівський р-н, Донецька обл., 86200 (спортивний комплекс "Олімп", хол, 1-й поверх) Середня

141395 м.Шахтарськ – мікрорайон Журавлівка: 45–47, 54; мікрорайон 7: 23–25, 31–40; мікрорайон 7, 21, м.Шахтарськ, Горлівський р-н, Донецька обл., 86200 (школа №19, хол, 1-й поверх) Велика

141396 м.Шахтарськ – вул.Леніна: 22, 24; мікрорайон 7: 28–30, 41; мікрорайон 7, 27, м.Шахтарськ, Горлівський р-н, Донецька обл., 86200 (дошкільний навчальний заклад "Ёлочка", музична зала) Середня

141397 м.Шахтарськ – мікрорайон Журавлівка: 12, 15–16Б, 19–37А; мікрорайон Журавлівка, 36, м.Шахтарськ, Горлівський р-н, Донецька обл., 86200 (гімназія, хол, 1-й поверх) Велика

141398 м.Шахтарськ – мікрорайон Журавлівка: 1–11, 13–14, 17–18, 52–53; мікрорайон Журавлівка, 2, м.Шахтарськ, Горлівський р-н, Донецька обл., 86200 (центральна міська бібліотека, читальна зала) Велика

141399 м.Шахтарськ – вул.Леніна: 3–5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25–27; вул.Суворова: 4, 6, 8–12, 14, 16, 18, 22; вул.Крупської, 20, м.Шахтарськ, Горлівський р-н, Донецька обл., 86200 (ДП "Шахтарськантрацит", хол, 1-й поверх) Велика

141400 м.Шахтарськ – вул.Крупської: 12–19, 48; вул.Леніна: 1А–2; вул.Суворова: 1–3, 5, 7, 13, 15, 17, 19–21, 23–25, 27, 29, 31, 37; вул.Театральна: 21А–23, 24, 25–28, 30, 32; вул.50 років СРСР: 4–10, 12, 14; вул.Суворова, 11, м.Шахтарськ, Горлівський р-н, Донецька обл., 86200 (школа №18, актова зала, 1-й поверх) Середня

141401 м.Шахтарськ – вул.Берегового, вул.Ватутіна, вул.Дзержинського: 1–16; вул.Заслонова: 1–14; вул.Ломоносова: 1–11, 14; вул.Павлова, вул.Попова: 5–44, 46; вул.Суворова: 26, 28, 30, 32–34, 38–45, 47–49, 51, 53, 55; вул.Щербакова: 1–16; вул.50 років СРСР: 11, 13, 15–32; пров.Попова вул.Суворова, 46, м.Шахтарськ, Горлівський р-н, Донецька обл., 86200 (Шахтарський кінотехнікум, кінозала) Середня

141402 м.Шахтарськ – вул.Леніна: 33, 35–47, 49, 51, 53, 55, 57–61; вул.Суворова: 46, 50, 52, 54, 56–59А; вул.Суворова, 48, м.Шахтарськ, Горлівський р-н, Донецька обл., 86200 (КП "Комунальник", актова зала) Середня

141403 м.Шахтарськ – вул.Дзержинського: 18–59; вул.Заслонова: 15–42; вул.З.Космодем’янської, вул.Леніна: 34, 48, 50, 52, 54, 56, 63–83; вул.Ломоносова: 13, 15–36; вул.Менделєєва, вул.Молодіжна, вул.Пирогова, вул.Попова: 45, 47–89; вул.Постишева, вул.Суворова: 61–80; вул.Щербакова: 17–43; вул.50 років СРСР: 33–68; пров.Горняк, пров.Пирогова, пров.Трудовий, пров.Шкільний, мікрорайон Восточний, мікрорайон Журавлівка: 50–51А; вул.50 років СРСР, 61, м.Шахтарськ, Горлівський р-н, Донецька обл., 86200 (школа №2, актова зала) Велика

141404 м.Шахтарськ – вул.Абрикосова, вул.Енгельса, вул.Ключева, вул.Комунарів, вул.Крупської: 1–9, 34–38, 65; вул.Мічуріна, вул.Попова: 1–4А; вул.Театральна: 1–21, 23А, 24А, 29, 31, 32А–35; вул.Хмельницького, вул.50 років СРСР: 3; пл.Театральна, пров.Донбаський, пров.Комунарів вул.50 років СРСР, 5, м.Шахтарськ, Горлівський р-н, Донецька обл., 86200 (технікум ім.Туган-Барановського, хол, 1-й поверх) Середня

141405 м.Шахтарськ – вул.Водопровідна, вул.Гагаріна: 1–30, 32–32А, 34, 36, 38, 40, 42–42А, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58–58А, 60, 62, 64–64А, 66, 68; вул.Горноспасатєльна, вул.Дем’яна Бідного, вул.Зорге, вул.Кірова: 16, 18, 20, 22–43А; вул.Маяковського: 1–49, 51, 53, 55, 57, 59А, 61, 63–63А, 65, 67, 69; вул.Московська: 1–31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89; вул.Осипенка, вул.Поштова, вул.Тимірязєва, вул.1-й Горноспасатєльний взвод, пров.Гагаріна: 1–1Б, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21; пров.Дем’яна Бідного, пров.Маяковського, пров.Урицького: 1–6; пров.Фурманова: 1–4; вул.Кірова, 28, м.Шахтарськ, Горлівський р-н, Донецька обл., 86200 (навчально-виховний комплекс №2, хол, 1-й поверх) Середня

141406 м.Шахтарськ – вул.Барнаульська, вул.Болотнікова, вул.Маяковського: 50, 52–52А, 54, 56, 58, 60, 62, 64–64А, 66–66А, 68, 70–109, 111, 113, 115–115А, 117–117Б, 119, 121, 123; вул.Московська: 32–32А, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46; вул.Невського, вул.Норильська, вул.Одеська, вул.Пожарського, вул.Родникова, вул.Соснова, вул.Стаханова, вул.Сусаніна, вул.Урицького, вул.Фурманова, вул.Черняховського, пров.Водопровідний: 3, 10–42; пров.Гагаріна: 2–2А, 4–4В, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 48; пров.Донецький, пров.Московський: 16–21; пров.Профсоюзний, пров.Середній, пров.Урицького: 8–47; пров.Фурманова: 5–42; пров.Центральний: 12–49; вул.Бєлінського, 25, м.Шахтарськ, Горлівський р-н, Донецька обл., 86200 (школа №11, хол) Велика

141407 м.Шахтарськ – вул.Айвазовського, вул.Багратіона: 34, 36, 38–136; вул.Бєлінського, вул.Блюхера, вул.Гагаріна: 97, 99, 101, 103, 105–105А, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125–125А, 127, 129, 131–184; вул.Маяковського: 110, 112, 114, 116–116А, 118, 120, 122, 124–177; вул.Московська: 48–48Ж, 50, 52, 54, 56–56А, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72–72А, 74–74А, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90–173; вул.Сєдова: 29, 31, 33, 35, 37–127; вул.Соціалістична, пров.Багратіона, пров.Деповський, пров.Сєдова, пров.Степний вул.Космонавтів, 1А, м.Шахтарськ, Горлівський р-н, Донецька обл., 86200 (ВП "Управління допоміжного виробництва" ДП "Шахтарськантрацит", актова зала) Середня

141408 м.Шахтарськ – вул.Багратіона: 1–33, 35, 37–37А; вул.Базарна, вул.Гагаріна: 31–31А, 33–33Б, 35, 37, 39–39А, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65–65А, 67, 69–96, 98, 100–100А, 102, 104–104А, 106–106А, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124–124А, 126, 128, 130; вул.Грибоєдова: 1–107; вул.Желєзнодорожна: 1–16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36–36А; вул.Кірова: 1–15, 17, 19, 21; вул.Красна порода, вул.Овощна, вул.Овощна база, вул.Побєди, вул.Сєдова: 2–28А, 30, 32, 34, 36; вул.Тельмана, вул.Тітова: 1–80; пров.Водопровідний: 2, 4–9; пров.Московський: 1–13, 38–71А; пров.Побєди, пров.Пожарний, пров.Ударний, пров.Центральний: 2–11; вул.Кірова, 6, м.Шахтарськ, Горлівський р-н, Донецька обл., 86200 (центральна збагачувальна фабрика "Шахтарська", актова зала) Середня

141409 м.Шахтарськ – вул.Голубєва: 1–26; вул.Готвальда, вул.Інтернаціональна, вул.Канатна, вул.Капустіна: 1–31А, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47–47А, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79; вул.Карбишева, вул.Котовського, вул.Крилова, вул.Макаренка, вул.Тургенєва: 120–148; вул.Ушакова, вул.Шахтарська, вул.60 років Октября, пров.Інтернаціональний, пров.Рудничний: 20–49; пров.Садовий, пров.Южний вул.Ушакова, 23, м.Шахтарськ, Горлівський р-н, Донецька обл., 86200 (КП "Промінь", хол, 1-й поверх) Середня

141410 м.Шахтарськ – вул.Антонова, вул.Восточна, вул.Голубєва: 27–71; вул.Капустіна: 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46А, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80–179; вул.Красногвардійська, вул.Мініна, вул.Мінська, вул.Набережна, вул.О.Кошового, вул.Орджонікідзе, пров.Восточний, пров.Короткий, пров.Рудничний: 3–17А; пров.1-й Постниковський, пров.2-й Постниковський вул.Мінська, 32, м.Шахтарськ, Горлівський р-н, Донецька обл., 86200 (ДП "Регіональні електричні мережі", актова зала) Середня

141411 м.Шахтарськ – вул.Іркутська, вул.Кутузова, вул.Матросова, вул.Мира, вул.Некрасова, вул.Пархоменка, вул.Разіна, вул.Севастопольська, вул.С.Лазо, вул.Тургенєва: 1–118; вул.Щорса, вул.40 років Октября, пров.Л.Українки, пров.Матросова, пров.Мирний, пров.Тургенєва вул.Матросова, 53, м.Шахтарськ, Горлівський р-н, Донецька обл., 86200 (Управління праці та соціального захисту населення Шахтарської міської ради, їдальня) Середня

141412 м.Шахтарськ – вул.Глінки, вул.Довженка, вул.Заводська, вул.Ковпака, вул.Мечнікова, вул.П.Морозова, вул.Пугачова, вул.Сеченова, вул.Совєтська, вул.Франка, вул.Шкільна, вул.8 Марта, пров.Глінки, пров.Заводський, пров.Пугачова, пров.Совєтський вул.Шкільна, 8, м.Шахтарськ, Горлівський р-н, Донецька обл., 86200 (школа №4, актова зала) Середня

141413 м.Шахтарськ – вул.Баумана, вул.Бєлгородська, вул.Брюллова, вул.Гастелло: 1–28; вул.Грабовського, вул.Жуковського, вул.Клінова, вул.Курчатова, вул.Плєханова: 1–30; вул.Ростовська, вул.Толстого, вул.Фрунзе, вул.Ціолковського, вул.Чернишевського, вул.Чехова: 5–50; вул.Чкалова: 5–45, 47, 49, 51; вул.Шевченка вул.Філатова, 1, м.Шахтарськ, Горлівський р-н, Донецька обл., 86200 (Шахтарська центральна районна лікарня, кабінет техніки безпеки) Середня

141414 м.Шахтарськ – вул.Амбулаторна, вул.Амурська, вул.Брестська, вул.Гайдара, вул.Гастелло: 29–79; вул.Герцена, вул.Димитрова, вул.Єрмака, вул.Житомирська, вул.Западна, вул.Плєханова: 31–78; вул.Полтавська, вул.Раскової, вул.Р.Люксембург, вул.Свердлова, вул.Строітельна, вул.Сумська, вул.Філатова, вул.Чернігівська, вул.Чехова: 52–92; вул.Чкалова: 46, 48, 50, 52–98; вул.Шаумяна, вул.Шахтостроітелів, пров.Амбулаторний, пров.Антрацитний, пров.Герцена, пров.Єрмака, пров.Калиновий, пров.Мирний(шахта 30), пров.Плєханова, пров.Ростовський, пров.Свердлова, пров.Технічний, пров.Філатова, пров.Шаумяна вул.Раскової, 10, м.Шахтарськ, Горлівський р-н, Донецька обл., 86200 (навчально-виховний комплекс №1, хол) Середня

141415 м.Шахтарськ – вул.Братська, вул.Вишневського, вул.Грибоєдова: 109–183; вул.Декабристів, вул.Желєзнодорожна: 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33–33А, 35–35А, 37–114; вул.Желєзняка, вул.Комарова, вул.Комуністична, вул.Космонавтів, вул.Коцюбинського, вул.Озерна, вул.Репіна, вул.Свободи, вул.Сурікова, вул.Тітова: 81–146; вул.Цветочна, вул.26 Бакінських комісарів, пров.Братський, пров.Грибоєдова, пров.Ключевий, пров.Космонавтів, пров.Мостовий, пров.Низовий, пров.Свободи, пров.Чапаєва вул.Кірова, 1А, м.Шахтарськ, Горлівський р-н, Донецька обл., 86200 (вантажно-транспортне управління "Шахтарськвантажтранс", актова зала) Середня

141416 м.Шахтарськ – вул.Азовська, вул.Верхня, вул.Дачна, вул.Донецька, вул.Київська, вул.Косіора, вул.К.Цеткін, вул.Октябрьська: 92–273; вул.П.Ангеліної, вул.Панфіловців, вул.Пєшкова, вул.Підгорна, вул.Пролетарська, вул.Робоча, вул.Свирського, вул.Степна, вул.Тищенко, вул.Трудова, вул.Харківська, вул.Чайковського, вул.Шиллєра, пров.Гірників, пров.К.Цеткін, пров.Рудничний(Олексієво-Орлівка), пров.Шевченка вул.Косіора, 9, м.Шахтарськ, Горлівський р-н, Донецька обл., 86200 (школа №14, спортивна зала) Середня

141417 м.Шахтарськ – вул.Горна, вул.Кар’єрна, вул.Кооперативна, вул.Короленка, вул.Луначарського, вул.Маліновського, вул.Малоколхозна, вул.Молокова, вул.Октябрьська: 1–91; вул.Партизанська, вул.Річна, вул.Садова, вул.Салтикова-Щедріна, вул.Семашка, вул.Старостіна, вул.Ушинського, пров.Ілліча, пров.Кар’єрний, пров.Ольховий, пров.Річний, пров.Сердитенський, пров.1 Мая вул.Партизанська, 5, м.Шахтарськ, Горлівський р-н, Донецька обл., 86200 (громадський комітет "Олексієво-Орловка", хол) Середня

141418 м.Шахтарськ – вул.Артема, вул.Єсеніна, вул.Куйбишева, вул.Кутузова(Давидівка), вул.Ленінградська, вул.Межева, вул.Обручева, вул.Подвойського, вул.Сіренівська, вул.Складська, вул.Столєтова, вул.Ташкентська, вул.Тухачевського, вул.Ш.Руставелі, вул.Юбілейна, вул.50 років Октября, пров.Куйбишева, пров.Матросова(Давидівка), пров.Московський(Давидівка), пров.Столєтова, пров.Шахтарський, с-ще Зарічне вул.Ленінградська, клуб ім.Горького, м.Шахтарськ, Горлівський р-н, Донецька обл., 86200 (клуб ім.Горького, хол) Середня

141419 м.Шахтарськ – вул.Айвазовського(Давидівка), вул.Баранова: 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 158, 160–160А, 162–162А, 164–164А, 166, 168, 170, 172, 174–277; вул.Вавілова, вул.Войкова, вул.Гладкова, вул.Говорова, вул.Низова, вул.Риночна, вул.Руднична, вул.Тольятті, вул.Фабриціуса, пров.Красний, пров.Суворова вул.Руднична, 1А, м.Шахтарськ, Горлівський р-н, Донецька обл., 86200 (школа №21, хол) Середня

141420 м.Шахтарськ – вул.Асфальтна, вул.Баранова: 1–101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141–141А, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155–157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173; вул.Вентиляційна, вул.Воровського, вул.Голосного, вул.Красноярська, вул.Мельнична, вул.Нафтопровід, вул.Челюскіна, пров.Асфальтний, пров.Воровського, пров.Горняцький, пров.Калініна, пров.Мельничний, пров.Рівний, с-ще Кищенко вул.Голосного, 21, м.Шахтарськ, Горлівський р-н, Донецька обл., 86200 (школа №22, хол) Велика

141421 м.Шахтарськ – вул.Бабушкіна, вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Зелена, вул.Ізотова, вул.Кармелюка, вул.К.Маркса, вул.Краснофлотська, вул.Легендарна, вул.Шосейна, пров.Радищева вул.Шосейна, клуб ім.Пушкіна, м.Шахтарськ, Горлівський р-н, Донецька обл., 86200 (клуб ім.Пушкіна, хол, 1-й поверх) Середня

141422 с-ще Вікторія, с-ще Дорофієнко вул.Радищева, 7, с-ще Вікторія, Горлівський р-н, Донецька обл., 86203 (шахтоуправління ім.17 Партз’їзду, хол адміністративної будівлі) мала

141423 м.Шахтарськ – вул.Виїзна, вул.Громової, вул.Колхозна, вул.Мостова, вул.Ольмінського, вул.Польова, вул.С.Тюленіна, вул.Чичеріна, вул.Южна, пров.Партизанський, пров.Учбовий вул.Петровського, 55А, м.Шахтарськ, Горлівський р-н, Донецька обл., 86200 (будівля ПП Лагоди І.К., господарське приміщення) Середня

141424 м.Шахтарськ – вул.Львівська, вул.М.Тореза, вул.Петровського, вул.Піонерська, вул.Сєверна, вул.Степна(Вільхівчик), вул.Терешкової, вул.Чайкіної, вул.Шахтна, вул.Шевцової, вул.Шишкіна, пров.Бригадний, пров.Кіровський, пров.Криничний, пров.Кузнєчний, пров.Первомайський, пров.Піонерський, пров.Поссоветовський, пров.Прохідний, пров.Рилєєва, пров.Строітельний, пров.Широкий вул.Львівська, 8, м.Шахтарськ, Горлівський р-н, Донецька обл., 86200 (школа №8, спортивна зала) Середня

141425 с-ще Гірне вул.Полетаєва, 9, с-ще Гірне, Горлівський р-н, Донецька обл., 86208 (будівля ПП Передерєєвої Н.І., хол) Середня

141426 смт Контарне вул.Театральна, 1, смт Контарне, Горлівський р-н, Донецька обл., 86241 (Контарнівська селищна рада, хол) Середня

141427 смт Московське вул.Шкільна, 1, смт Московське, Горлівський р-н, Донецька обл., 86241 (навчально-виховний комплекс №3, хол) мала

141428 смт Сердите, с-ще Дубове, с-ще Лобанівка пров.Шкільний, 2, смт Сердите, Горлівський р-н, Донецька обл., 86250 (школа №13, хол) Середня

141429 смт Стіжківське – вул.Армійська, вул.Кірова, вул.Комуністична, вул.Леніна, вул.Маяковського, вул.Октябрьська: 1–38, 40, 42, 44, 46, 48–68; вул.Пархоменка: 1А, 9; вул.Побєди, вул.Севастопольська, вул.Совєтська, вул.Стіжківська, вул.Театральна, вул.Чапаєва, вул.Шахтарська, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Маяковського вул.40 лєт Октября, 5, смт Стіжківське, Горлівський р-н, Донецька обл., 86233 (центр первинної медіко-санітарної допомоги, амбулаторія №5, хол) Велика

141430 смт Стіжківське – вул.Артема, вул.Дзержинського, вул.Золота гора, вул.Калініна, вул.Комсомольська, вул.Ломоносова, вул.Мира, вул.Молодіжна, вул.Октябрьська: 39, 41, 43, 45, 47; вул.Пархоменка: 1, 2; вул.Первомайська, вул.Полтавська, вул.Пушкіна, вул.Степна, вул.Строітельна, вул.Чкалова, вул.Щорса, вул.40 лєт Октября, с-ще Вінницьке, с-ще Чумаки вул.40 лєт Октября, 3, смт Стіжківське, Горлівський р-н, Донецька обл., 86233 (школа №9, хол) Середня

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
141390 Лікувальний заклад Комунальна установа "Центральна міська лікарня" м.Харцизьк вул.Краснознаменська, 164, м.Харцизьк, Донецький р-н, Донецька обл., 86700 Мала
141392 Державний заклад "Вузлова лікарня станції Іловайськ" державного підприємства "Донецька залізниця" пров.Побєди, 8, м.Іловайськ, Донецький р-н, Донецька обл., 86793 Мала
141431 Шахтарська центральна міська лікарня вул.Кірова, 37, м.Шахтарськ, Горлівський р-н, Донецька обл., 86200 Мала
141432 Комунальна лікувально-профілактична установа "Міський протитуберкульозний диспансер м.Шахтарська" вул.Плєханова, 2, м.Шахтарськ, Горлівський р-н, Донецька обл., 86200 Мала