Донецька область - одномандатний виборчий округ №49

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ Покровської РДА

10

Відділ ведення ДРВ виконавчого комітету Мирноградської міської ради

1

Відділ ведення ДРВ виконавчого комітету Дружківської міської ради

37

Відділ ведення ДРВ Костянтинівської міської ради

47

Відділ ведення ДРВ Покровської міської ради

7

Відділ ведення ДРВ Новогродівської міської ради

2

Відділ ведення ДРВ Селидівської міської ради

1

Відділ ведення ДРВ апарату Краматорської РДА

15

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
140246 с-ще Довга Балка, с-ще Розкішне вул.Центральна, 8Б, с-ще Довга Балка, Краматорський р-н, Донецька обл., 85140 (районний будинок культури, фойє) Середня

140247 с.Степанівка(Іллінівська сільська територіальна громада) вул.Квіткова, 13, с.Степанівка, Краматорський р-н, Донецька обл., 85141 (сільський клуб, фойє) мала

140248 с.Білокузьминівка вул.Шкільна, 8А, с.Білокузьминівка, Краматорський р-н, Донецька обл., 85130 (сільський центр культури та дозвілля, глядацька зала) мала

140249 с.Віролюбівка, с-ще Безім’яне, с.Клинове, с.Попасне вул.Шкільна, 60А, с.Віролюбівка, Краматорський р-н, Донецька обл., 85131 (школа, спортивна зала) мала

140250 с-ще Зоря вул.Каспійська, 56, с-ще Зоря, Краматорський р-н, Донецька обл., 85184 (приміщення сільського клубу, фоє) Середня

140251 с.Іванопілля, с.Неліпівка вул.Садова, 36А, с.Іванопілля, Краматорський р-н, Донецька обл., 85160 (сільський будинок культури, фойє) Середня

140252 с.Біла Гора, с.Диліївка, с.Олександро-Шультине вул.Шкільна, 29, с.Олександро-Шультине, Краматорський р-н, Донецька обл., 85162 (навчально-виховний комплекс, актова зала) мала

140255 с.Іллінівка – вул.Агрономічна, вул.Адміністративна, вул.Ашхабадська, вул.Бородіна, вул.Весіння, вул.Донецька, вул.Дорожна, вул.Кирпична, вул.Космонавтів, вул.Кринична, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Новоселівська, вул.Польова, вул.Прибережна, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Стадіонна, вул.Степна, вул.Теплична, вул.Трудова, вул.Центральна, вул.Черкаська вул.Героїв праці, 4, с.Іллінівка, Краматорський р-н, Донецька обл., 85143 (сільський будинок культури, глядацька зала) Середня

140256 с-ще Бересток вул.Восточна, 30, с-ще Бересток, Краматорський р-н, Донецька обл., 85107 (селищний клуб, глядацька зала) мала

140257 с.Іллінівка – вул.Зарічна, вул.Учбова, вул.Череповецька, вул.Чернишевського вул.Учбова, 1, с.Іллінівка, Краматорський р-н, Донецька обл., 85100 (Технікум Луганського національного аграрного університету, фойє) мала

140258 с.Катеринівка(Іллінівська сільська територіальна громада) вул.Вишнева, 1, с.Катеринівка, Краматорський р-н, Донецька обл., 85150 (сільська рада, к.4) мала

140259 с-ще Клебан-Бик вул.Шкільна, 6А, с-ще Клебан-Бик, Краматорський р-н, Донецька обл., 85150 (сільський будинок культури, фойє) мала

140260 с.Плещіївка вул.Степова, 2А, с.Плещіївка, Краматорський р-н, Донецька обл., 85160 (сільський будинок культури, глядацька зала) мала

140261 с.Кіндратівка вул.Заборського, 134, с.Кіндратівка, Краматорський р-н, Донецька обл., 84208 (Кіндратівський культурно-просвітницький центр, фойє) Середня

140262 с.Куртівка вул.Центральна, 54, с.Куртівка, Краматорський р-н, Донецька обл., 85119 (навчально-виховний комплекс, фойє) мала

140263 с.Осикове вул.Заборського, 101, с.Кіндратівка, Краматорський р-н, Донецька обл., 84208 (школа, фойє) мала

140264 с.Маркове, с.Майське, с.Новомаркове, с.Федорівка(Костянтинівська міська територіальна громада) вул.Молодогвардійців, 93, с.Маркове, Краматорський р-н, Донецька обл., 85132 (школа, фойє) мала

140265 с.Миколайпілля вул.Гагаріна, 33, с.Миколайпілля, Краматорський р-н, Донецька обл., 85189 (Миколайпільський сільський клуб, фойє) мала

140266 с.Миколаївка, с.Подільське вул.Чкалова, 32, с.Миколаївка, Краматорський р-н, Донецька обл., 85134 (сільський клуб, глядацька зала) мала

140267 с.Софіївка(Дружківська міська територіальна громада) вул.Дружби, 8, с.Софіївка, Краматорський р-н, Донецька обл., 85171 (Софіївський Центр надання інформаційно-культурних послуг, фойє) мала

140268 с-ще Новодмитрівка, с.Іжевка, с-ще Молочарка, с-ще Стінки, с-ще Червоне вул.Севастопольська, 1, с-ще Новодмитрівка, Краматорський р-н, Донецька обл., 85135 (навчально-виховний комплекс, спортивна зала) Середня

140271 с.Нова Полтавка вул.Молодіжна, 11, с.Нова Полтавка, Краматорський р-н, Донецька обл., 85174 (дошкільний навчальний заклад, актова зала) мала

140272 с.Олександро-Калинове пл.Танкістів, 2, с.Олександро-Калинове, Краматорський р-н, Донецька обл., 85142 (сільський будинок культури, хол) мала

140273 с.Яблунівка вул.Центральна, 124, с.Яблунівка, Краматорський р-н, Донецька обл., 85144 (Яблунівська амбулаторія, к.1) мала

140274 с.Стара Миколаївка, с.Гнатівка, с.Калинове, с.Романівка вул.Садова, 43А, с.Стара Миколаївка, Краматорський р-н, Донецька обл., 85183 (сільський будинок культури, фойє) Середня

140276 с.Полтавка, с.Попів Яр, с.Русин Яр вул.Ювілейна, 39, с.Полтавка, Краматорський р-н, Донецька обл., 85172 (Полтавський навчально-виховний комплекс, фойє) мала

140277 с.Предтечине, с.Ступочки вул.Гагаріна, 2Б, с.Предтечине, Краматорський р-н, Донецька обл., 85161 (сільський будинок культури, фойє) мала

140278 с.Тарасівка, с.Березівка, с.Водяне Друге, с.Зелене Поле, с.Новооленівка, с.Олександропіль вул.Московська, 94, с.Тарасівка, Краматорський р-н, Донецька обл., 85180 (навчально-виховний комплекс, фойє) мала

140280 с.Торське(Дружківська міська територіальна громада), с.Новопавлівка(Дружківська міська територіальна громада), с.Павлівка, с.Петрівка, с-ще Приют, с.Райське, с.Торецьке вул.Ювілейна, 27, с.Торське, Краматорський р-н, Донецька обл., 85170 (навчально-виховний комплекс, фойє) мала

140281 смт Гродівка, с.Журавка, с.Красний Яр, с.Крутий Яр, с.Миколаївка(Гродівська селищна територіальна громада), с.Московське, с.Промінь вул.Донецька, 106, смт Гродівка, Покровський р-н, Донецька обл., 85345 (будинок народних традицій, хол) Велика

140283 смт Новоекономічне – вул.Єжова, вул.Зарічна, вул.Зелена: 37–39, 42–174; вул.Молодіжна, вул.Пушкіна, вул.Торецька: 38, 42–274; вул.Чкалова: 121, 123, 125, 127, 131, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147А, 149, 151, 153–334; пров.Гладкий, пров.Європейський, пров.Калиновий, пров.Незалежності, пров.Світлий, пров.Український, пров.9 Мая, просп.Миру: 4, 6–20; с.Федорівка, с.Разіне вул.Богдана Хмельницького, 25, смт Новоекономічне, Покровський р-н, Донецька обл., 85340 (будинок культури та дозвілля, хол) Середня

140284 смт Новоекономічне – вул.Богдана Хмельницького, вул.Гоголя, вул.Зелена: 2–36, 40; вул.Польова, вул.Садова, вул.Синянська, вул.Торецька: 2–37, 39–41; вул.Чкалова: 2–118А, 122, 124, 126, 128–130, 132–134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152; пров.Виноградний, пров.Козацький, пров.Суворова, пров.Талалихіна, пров.Франко, пров.Центральний, пров.Шкільний, пров.Южний, просп.Миру: 5; с.Балаган, с.Миколаївка(Гродівська селищна територіальна громада), с.Михайлівка(Гродівська селищна територіальна громада) вул.Гоголя, 25, смт Новоекономічне, Покровський р-н, Донецька обл., 85340 (школа, спортивна зала) Середня

140285 смт Удачне, с.Молодецьке, с.Муравка, с.Новомиколаївка, с.Новосергіївка вул.Севєрна, 1, смт Удачне, Покровський р-н, Донецька обл., 85334 (школа, актова зала) Велика

140287 с.Гришине пров.Гагаріна, 6, с.Гришине, Покровський р-н, Донецька обл., 85330 (центр культури та дозвілля, зал) Середня

140288 с.Іванівка(Гродівська селищна територіальна громада), с.Веселе(Гродівська селищна територіальна громада), с.Вовче, с.Євгенівка, с.Лисичне, с-ще Лозуватське, с.Новоторецьке(Гродівська селищна територіальна громада), с.Прогрес, с.Свиридонівка, с.Сергіївка(Гродівська селищна територіальна громада) вул.Центральна, 76А, с.Іванівка, Покровський р-н, Донецька обл., 85350 (сільський клуб, хол) Середня

140289 с.Сонцівка, с.Берестки, с.Зоря, с.Новодмитрівка вул.Центральна, 6Б, с.Сонцівка, Покровський р-н, Донецька обл., 85374 (центр культури та дозвілля, хол) Середня

140290 с.Лисівка, с.Гнатівка, с.Даченське, с.Зелене(Покровська міська територіальна громада), с.Новий Труд, с.Новопавлівка, с.Новоукраїнка(Покровська міська територіальна громада), с.Ріг, с.Сухий Яр, с-ще Чунишине вул.Центральна, 234, с.Лисівка, Покровський р-н, Донецька обл., 85362 (центр культури та дозвілля, зал) Велика

140291 с.Миколаївка(Новогродівська міська територіальна громада), с.Завітне, с.Калинове, с.Маринівка, с.Новожеланне, с.Орлівка(Новогродівська міська територіальна громада), с-ще Птиче вул.Центральна, 48Б, с.Миколаївка, Покровський р-н, Донецька обл., 85347 (школа, фойє ) Середня

140293 с.Миролюбівка, с.Єлизаветівка(Гродівська селищна територіальна громада) вул.Молодіжна, 9А, с.Миролюбівка, Покровський р-н, Донецька обл., 85344 (школа, хол) мала

140294 с.Михайлівка(Новогродівська міська територіальна громада), с.Мемрик вул.Шкільна, 47А, с.Михайлівка, Покровський р-н, Донецька обл., 85380 (школа, спортивна зала) Середня

140295 с.Новоєлизаветівка, с-ще Котлярівка, с-ще Надеждинка, с-ще Пушкіне вул.Широка, 36Б, с.Новоєлизаветівка, Покровський р-н, Донецька обл., 85372 (сільський клуб, хол) Середня

140296 с.Новоолександрівка(Гродівська селищна територіальна громада), с.Баранівка, с.Воздвиженка, с.Тимофіївка вул.Гагаріна, 47, с.Новоолександрівка, Покровський р-н, Донецька обл., 85352 (Навчально виховний комплекс) Середня

140297 с.Новотроїцьке(Покровська міська територіальна громада), с.Жовте, с.Нововасилівка, с.Новоолександрівка(Покровська міська територіальна громада), с.Новооленівка, с-ще Новопустинка, с.Успенівка(Покровська міська територіальна громада) вул.Центральна, Центр культури та дозвіля, с.Новотроїцьке, Покровський р-н, Донецька обл., 85370 (центр культури та дозвілля, зал) Середня

140298 с-ще Перше Травня, с-ще Котлине, с.Троянда вул.Зотова, 8, с-ще Перше Травня, Покровський р-н, Донецька обл., 85305 (будівля Першотравневої сільської ради, зал засідань) Середня

140299 с.Петрівка(Селидівська міська територіальна громада), с.Юр’ївка(Селидівська міська територіальна громада), с.Григорівка, с.Новоолексіївка, с.Пустинка вул.Центральна, 2, с.Петрівка, Покровський р-н, Донецька обл., 85364 (Адміністративна будівля виконавчого комітету Петрівської сільської ради, актова зала) мала

140300 с.Піщане, с.Вовкове, с.Звірове, с.Солоне вул.Сазонова, 95, с.Звірове, Покровський р-н, Донецька обл., 85305 (сільський клуб, зал ) Середня

140301 с.Рівне, с.Красний Лиман, с.Сухецьке вул.Центральна, 14, с.Рівне, Покровський р-н, Донецька обл., 85325 (дошкільний навчальний заклад "Сонечко", хол) Середня

140303 с.Сергіївка(Удачненська селищна територіальна громада), с.Калинівка вул.Поштова, 35, с.Сергіївка, Покровський р-н, Донецька обл., 85333 (центр культури та дозвілля, хол) Середня

140304 с.Срібне, с.Богданівка, с.Запоріжжя, с.Новоандріївка, с.Горіхове, с.Преображенка, с.Троїцьке(Покровська міська територіальна громада), с.Українка, с.Ясенове вул.Шкільна, 2А, с.Срібне, Покровський р-н, Донецька обл., 85373 (школа, спортивна зала) Середня

140305 с.Малинівка, с.Мирне(Гродівська селищна територіальна громада), с.Шевченко Перше вул.Молодіжна, 23, с.Малинівка, Покровський р-н, Донецька обл., 85343 (спортивна зала Малинівського НВК)
/
вул.Центральна, Центр культури та дозвіля, с.Малинівка, Покровський р-н, Донецька обл., 85343
мала

140804 м.Дружківка – вул.В. Кайди, вул.Вільямса, вул.Гріна О., вул.Дніпровська, вул.Колективна, вул.Коростоянової Лілі, вул.Красна, вул.Кутузова, вул.Л. Костіна, вул.О. Тихого: 1–183; вул.Проточна, вул.Сагайдачного, вул.Самарська, вул.Сільська, вул.Сметаніна Н., вул.Трояндова, вул.Трудова, вул.Франка, вул.Цегляна вул.Трояндова, 77, м.Дружківка, Краматорський р-н, Донецька обл., 84202 (школа №4, коридор, 2-й поверх) Велика

140805 м.Дружківка – вул.Вереснева, вул.Вознесенська, вул.Гоголя, вул.Джерельна, вул.Добролюбова, вул.Зубарева, вул.І. Белякова: 1–89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107; вул.Інтернаціональна, вул.Козака Дружка: 1–103А, 105, 107–109; вул.Котляревського: 1–137; вул.О. Вишні, вул.О. Гончара: 1–93; вул.О. Тихого: 185–239; вул.Пасічна, вул.Пушкіна, вул.Степова: 1–95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109–111; вул.Східна: 1–84, 86, 88, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114; вул.Толстого: 1–72, 75, 77, 79, 83, 85, 87, 89–91, 93, 95, 97, 99, 101, 103; вул.Чернишевського, вул.Шевченка: 1–97, 99, 101, 103, 105, 107, 109А, 111; вул.Щаслива, вул.Яківлівська: 1–107; вул.О. Тихого, 228, м.Дружківка, Краматорський р-н, Донецька обл., 84201 (комплекс "МАН", хол) Велика

140806 м.Дружківка – вул.Бахмутська, вул.Блока О., вул.Братська: 1–26; вул.Дубініна, вул.І. Белякова: 109, 111–113, 115, 117, 119, 121, 125, 127; вул.І. Кожедуба, вул.І. Піддубного, вул.Каховська, вул.Кустанайська: 1–24, 26, 28–36, 40–40А; вул.Л. Бикова, вул.Лібкнехта К., вул.Люксембург Р., вул.О. Гончара: 94–159; вул.Першогвардійців, вул.Поштова, вул.Саратівська, вул.Слобожанська, вул.Степова: 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 112–199; вул.Стефаника, вул.Тичини, вул.Тімірязєва, вул.Урожайна, вул.Хабаровська: 1–40, 42, 44–46, 48, 50; вул.Цілинна, вул.Шевченка: 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112–119, 121, 123; вул.Яківлівська: 110–117, 119, 121; вул.О. Гончара, 111, м.Дружківка, Краматорський р-н, Донецька обл., 84201 (школа №1, коридор 2-й поверх) Середня

140807 м.Дружківка – вул.А. Коваленка, вул.Ангеліної П., вул.Ахматової, вул.Братська: 27–42; вул.Громова, вул.Зіркова, вул.Зоряна, вул.І. Белякова: 90–90А, 92, 94–94Б, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 114, 116, 118, 120, 122–124, 126, 128–177; вул.І. Руссіянова, вул.Козака Дружка: 104, 106, 110–209; вул.Котляревського: 138А–189; вул.Кринична, вул.Кустанайська: 25, 27, 37–39, 41–62; вул.О. Тихого: 240–273; вул.Подольська, вул.Привокзальна, вул.Сахненка, вул.Східна: 85, 87, 89–91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115–196; вул.Толстого: 74, 76, 78, 80–82, 84, 86, 88, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104–179; вул.Хабаровська: 41, 43, 47, 49, 51–76; вул.Шевченка: 120–120А, 122, 124–187; вул.Шосейна, вул.Яківлівська: 118, 120, 122–213; вул.О. Гончара, 111, м.Дружківка, Краматорський р-н, Донецька обл., 84201 (школа №1, коридор 1-й поверх) Середня

140808 м.Дружківка – вул.Армійська, вул.Артилерійська, вул.Гастелло, вул.Гвардійська, вул.Героїв підпільників, вул.Гребенюка П., вул.Запорізька, вул.Козацька: 1–39, 41, 43, 45, 47, 49–51, 53, 55, 57–57А, 61, 63, 65, 67, 69, 71; вул.Комарова, вул.Курчатова, вул.Лесі Українки, вул.Некрасова, вул.Новосадова, вул.Новосибірська: 3–33; вул.Павлова, вул.Переяславська, вул.Пірогова, вул.Репіна, вул.Робітнича, вул.Саксаганського, вул.Салтикова-Щедріна, вул.Свободи, вул.Святогірська, вул.Стаханівська, вул.Сумська, вул.Театральна, вул.Тельмана, вул.Фестивальна, вул.Ціолковського, вул.Чайкіної Л., вул.Челюскінців, пров.Азовський, пров.Лиманський вул.Гвардійська, 44, м.Дружківка, Краматорський р-н, Донецька обл., 84206 (КП "Компанія" "Вода Донбасу", актова зала) Велика

140809 м.Дружківка – вул.Бєлінського, вул.Вавілова, вул.Вітчизняна, вул.Волгоградська, вул.Герцена, вул.Городня, вул.Горького, вул.Дарвіна: 12–30; вул.Донська, вул.Зелена, вул.Зрошувальна, вул.Клубна: 11, 13, 15, 17–48; вул.Ковальська: 8, 10, 12, 14, 16, 18, 21–53; вул.Коненкова, вул.Краснодонців: 27–57; вул.Лебедина, вул.Макаренка, вул.Махонька С., вул.Машинобудівників: 1–20, 22, 24–26; вул.Менделєєва, вул.Миру: 35, 37–62; вул.Н. Откаленко: 32, 34, 36, 38–40, 42, 44, 46, 48, 50, 52–75; вул.Нова, вул.Обухової, вул.Одеська: 34–154; вул.Олімпійська, вул.П. Орлика: 11–11А, 13–15, 18–44; вул.Паризької Комуни: 1, 3, 5–7, 9А, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39–39А; вул.Паторжинського, вул.Перемоги, вул.Перетрухіна О.І.: 9, 11, 13–33; вул.Північна, вул.Польова, вул.Попова, вул.Правди, вул.Промислова: 5–15; вул.Пугачова, вул.Реміснича: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15–30; вул.Ростовська, вул.С. Сєрова: 1–29, 31, 33, 35, 37, 41; вул.Семашка, вул.Стадіонна, вул.Твардовського, вул.Толбухіна, вул.Філатова, вул.Хмельницького Б., пров.Виноградний, пров.Новий, пров.Полтавський вул.Хмельницького Б., 28, м.Дружківка, Краматорський р-н, Донецька обл., 84205 (школа №8, спортивна зала 2-й поверх) Велика

140810 м.Дружківка – вул.Дарвіна: 1–11А; вул.Залізнична, вул.Келдиша академіка, вул.Кисловодська, вул.Клубна: 1–10, 12, 14, 16; вул.Ковальська: 1–7, 9, 11, 13, 15, 17, 19; вул.Краснодонців: 1–26; вул.Купріянова, вул.Леваневського, вул.Ломоносова, вул.Машинобудівників: 21–21А, 23, 27–32; вул.Миру: 1–34, 36; вул.Н. Откаленко: 1–31, 33, 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 51; вул.Нелідова, вул.Одеська: 1–33; вул.П. Орлика: 1–10, 12–12А, 16–16А; вул.Паризької Комуни: 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53–55, 57, 59–71; вул.Перетрухіна О.І.: 1–7, 10, 12; вул.Промислова: 2–4; вул.Реміснича: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14; вул.Рибіна В.І., вул.Слов’янська, вул.Соборна: 10, 12, 14, 20, 28–31; вул.Суворова, вул.Тверська, вул.Харківська, вул.Чайковського вул.Соборна, 8, м.Дружківка, Краматорський р-н, Донецька обл., 84205 (Дружківський професійний ліцей, спортивна зала) Велика

140811 м.Дружківка – вул.Базарна, вул.Благоєва, вул.Брянська, вул.Дружби: 1–44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 72, 74; вул.Енгельса Ф.: 2–44; вул.Жертв революції, вул.Лермонтова, вул.Маріупольська, вул.Маяковського, вул.Паризької Комуни: 2–2А, 4, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 58; вул.Покровська: 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54–56, 58–109; вул.Потьомкіна, вул.П’ятигорська, вул.С. Сєрова: 30, 32–32А, 34, 36, 38–40, 42–111; вул.8-го Березня, пров.Західний, пров.Парковий, пров.Перекопський, пров.Ялтинський вул.Соборна, 32, м.Дружківка, Краматорський р-н, Донецька обл., 84205 (Дружківський технікум ДДМА, спортивна зала) Середня

140812 м.Дружківка – вул.Амурська, вул.Бурденка: 1–10; вул.Г. Прощаєва, вул.Гаврилівська: 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 51–89; вул.Енгельса Ф.: 46, 48, 50, 52, 54; вул.Житомирська, вул.Квіткова, вул.Київська: 26, 28, 30, 32, 34, 36–36А, 38, 40, 42, 44, 46, 50А, 52–54, 56, 58, 60, 62, 64; вул.Короленка, вул.Косарева: 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 48–66; вул.Крилова, вул.Кримська: 1–10, 14; вул.Маркса К.: 40, 51–55; вул.Молокова, вул.Новоцегляна, вул.Плеханова, вул.Разіна: 1–19А; вул.Соборна: 33–44; вул.Солідарності: 1–19, 21, 23, 25; вул.Сонячна, вул.Станіславського, вул.Сурікова: 1–8, 10; вул.Ушакова, вул.Чехова, вул.Шахтарська вул.Соборна, 25, м.Дружківка, Краматорський р-н, Донецька обл., 84205 (Кінодосуговий центр "Космос", фойє) Середня

140813 м.Дружківка – вул.Косарева: 4–6; вул.Маркса К.: 5; вул.Петліна, вул.Соборна: 11, 13, 15–19, 21–26; вул.Ломоносова, 1, м.Дружківка, Краматорський р-н, Донецька обл., 84205 (Дружківський житлово-комунальний коледж, хол, 2-й поверх) Середня

140814 м.Дружківка – вул.Паризької Комуни: 56, 73–81; вул.Ломоносова, 1, м.Дружківка, Краматорський р-н, Донецька обл., 84205 (Дружківський житлово-комунальний коледж, хол, 3-й поверх) Середня

140815 м.Дружківка – вул.Авіаційна: 1–16А, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 32; вул.Гаврилівська: 2–21, 23, 25, 27, 29, 31–31А, 33, 35–49; вул.Енгельса Ф.: 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69; вул.Індустріальна, вул.Київська: 1–25, 27, 29; вул.Косарева: 1–3, 9–30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46; вул.Кошового О.: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22–24; вул.Маркса К.: 11–38, 49; вул.Машинобудівників: 34–52; вул.Покровська: 8–41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57; вул.Севастопольська, вул.Чернігівська: 1–27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43–43А, 45, 47, 49; вул.Чкалова: 2–34, 36; вул.Я. Мудрого: 1–28, 30–34; вул.Косарева, 7, м.Дружківка, Краматорський р-н, Донецька обл., 84205 (школа №6, спортивна зала 1-й поверх) Велика

140816 м.Дружківка – вул.Космонавтів: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 22, 30; вул.Машинобудівників: 58–60; вул.Космонавтів, 16, м.Дружківка, Краматорський р-н, Донецька обл., 84207 (гімназія "Інтелект", коридор, 1-й поверх) Велика

140817 м.Дружківка – вул.Енгельса Ф.: 77, 79–81; вул.Космодем’янської, вул.Космонавтів: 24, 26, 28, 32, 34–36; вул.Кошового О.: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21; вул.Матросова, вул.Новгородська, вул.Я. Мудрого: 29, 36–38; вул.Космонавтів, 16, м.Дружківка, Краматорський р-н, Донецька обл., 84207 (гімназія "Інтелект", коридор 2-й поверх) Середня

140818 м.Дружківка – вул.Енгельса Ф.: 85–87; вул.Космонавтів: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33; вул.Машинобудівників: 62; вул.Новосибірська: 2; вул.Космонавтів, 37, м.Дружківка, Краматорський р-н, Донецька обл., 84206 (школа №7, коридор 1-й поверх) Велика

140819 м.Дружківка – вул.Енгельса Ф.: 89, 91; вул.Козацька: 40, 42, 44, 46, 48, 52, 54, 56, 58–60, 62; вул.Космонавтів: 41, 43, 47, 49; вул.Космонавтів, 37, м.Дружківка, Краматорський р-н, Донецька обл., 84206 (школа №7, коридор 2-й поверх) Велика

140820 м.Дружківка – вул.Енгельса Ф.: 98, 102–108, 120; вул.Козацька: 74–82А; вул.Космонавтів: 57, 61, 63, 65; вул.Козацька, 86, м.Дружківка, Краматорський р-н, Донецька обл., 84207 (школа №17, спортивна зала 1-й поверх) Велика

140821 м.Дружківка – вул.Дружби: 81–91; вул.Козацька: 64, 66, 68, 88–100; вул.Космонавтів: 83; вул.Козацька, 86, м.Дружківка, Краматорський р-н, Донецька обл., 84207 (школа №17, вестибюль 1-й поверх) Велика

140822 м.Дружківка – вул.Енгельса Ф.: 100, 110–112А; вул.Козацька: 70, 72 к.1–72А; вул.Космонавтів: 51, 53, 55, 59, 69–71; вул.Козацька, 86, м.Дружківка, Краматорський р-н, Донецька обл., 84207 (школа №17, коридор 2-й поверх) Велика

140823 м.Дружківка – вул.Енгельса Ф.: 70–74, 78, 82А–84, 88, 90, 92; вул.Космонавтів: 42, 44–46, 48, 52; вул.Кошового О.: 25, 33, 35, 37; вул.Солідарності: 61; вул.Космонавтів, 40, м.Дружківка, Краматорський р-н, Донецька обл., 84207 (ДЮСШ, спортивна зала) Велика

140824 м.Дружківка – вул.Дружби: 79; вул.Космонавтів: 54, 56, 58, 60, 62, 64; вул.Смоленська: 2, 4, 6, 8, 10; вул.Солідарності: 55–57; вул.Кошового О., 31, м.Дружківка, Краматорський р-н, Донецька обл., 84207 (школа №12, коридор 2-й поверх) Велика

140825 м.Дружківка – вул.Авіаційна: 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29–31, 33–138; вул.Бурденка: 11–16А; вул.Воронезька, вул.Дружби: 45, 47–47А, 49, 51–51А, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69–71, 73, 75–78, 80; вул.Енгельса Ф.: 56, 58, 60–60А, 62, 64, 66, 68; вул.Київська: 31, 33, 35–35А, 37, 39–39А, 41, 43, 45, 47–49, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 65–97; вул.Кошового О.: 26–32, 34, 36, 38–102; вул.Кримська: 11–13, 15–22; вул.Курська, вул.Орловська, вул.Разіна: 25–27; вул.Смоленська: 1, 3, 5, 7, 9, 11–23; вул.Солідарності: 20, 22, 24, 26–53; вул.Сурікова: 9, 12–16; вул.Тамбовська, вул.Танкістів, вул.Чернігівська: 28, 30, 32, 34–34А, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50–141; вул.Чкалова: 35, 37–139; вул.Кошового О., 31, м.Дружківка, Краматорський р-н, Донецька обл., 84207 (школа №12, коридор 1-й поверх) Середня

140826 м.Дружківка – вул.Декабристів, вул.Депутатська, вул.Зарічна, вул.І. Богуна, вул.Кузнецова, вул.Лісова, вул.Лугова, вул.Мінська, вул.Молодіжна, вул.Народна, вул.Нахімова, вул.Педагогічна, вул.Південна, вул.Світла, вул.Соціалістична, вул.Тополина, вул.Торецька, вул.Шефська, пров.Травневий вул.Мінська, 12, м.Дружківка, Краматорський р-н, Донецька обл., 84205 (школа №10, спортивна зала) Середня

140827 смт Райське, смт Новогригорівка, смт Новомиколаївка, с.Красний Кут, с-ще Старорайське вул.Дорошенка П.Я., Героя Радянського Союзу, 1, смт Райське, Краматорський р-н, Донецька обл., 84291 (селищний клуб, фойє) Середня

140828 смт Олексієво-Дружківка – вул.Бабушкіна М.С.: 5–16; вул.Волкова космонавта, вул.Залізничний будинок, вул.Зелена 1, вул.Лукашева, вул.О. Тихого: 1–122, 124, 126, 128, 132, 138, 140–142, 146, 148, 150; вул.Папаніна, вул.Путєва казарма 1065 км, вул.Руставелі Шота, вул.Садова, вул.Седова, вул.Сухомлинського В.О., вул.Тореза Мориса вул.Тореза Мориса, 39, смт Олексієво-Дружківка, Краматорський р-н, Донецька обл., 84293 (Майновий комплекс Олексієво-Дружківської селищної ради, фойє) Середня

140829 смт Олексієво-Дружківка – вул.Бабушкіна М.С.: 2–4, 17–19; вул.Бібліотечна: 1А–4, 6, 8, 10, 12, 14–14А; вул.Вахтангова, вул.Г. Сковороди, вул.Довженка О., вул.Екологічна, вул.І. Каліберди, вул.Каштанова, вул.Кожушка, вул.Космонавта Гречка, вул.Лівобережна, вул.Нежданової Н., вул.О. Тихого: 123, 125, 127, 129–131, 133–137, 139, 143–145, 147, 149, 151–232; вул.П. Сахна, вул.Партизанська, вул.Рокосовського, вул.С. Наливайка, вул.Тольятті Пальміро: 1–2; вул.Юності, вул.Ясна вул.Каштанова, 10, смт Олексієво-Дружківка, Краматорський р-н, Донецька обл., 84293 (Базовий поліфункціональний культурний центр Дружківської міської ради, к.9, кімната директора) Середня

140830 смт Олексієво-Дружківка – вул.Бібліотечна: 5, 7, 9, 11, 13, 15–36; вул.Гайдара А., вул.Квітуча, вул.Ковпака С.А., вул.М. Янка, вул.Муси Джаліля, вул.Неруди Пабло, вул.Носулі, вул.Первомайська, вул.Славна, вул.Спортивна, вул.Тольятті Пальміро: 4–15; вул.Ушинського, вул.Фабрична, вул.Фучика Ю., вул.Центральна, вул.Шварова, пров.З’єднуючий, пров.Крайній, пров.Сквозний, пров.Стадіонний вул.Первомайська, 83, смт Олексієво-Дружківка, Краматорський р-н, Донецька обл., 84294 (школа №14, спортивна зала 2-й поверх) Велика

140831 м.Дружківка – вул.Благовіщенська, вул.Героїв Малоземельців, вул.Горбатова, вул.Грибоєдова, вул.Демченко М., вул.Затишна, вул.Калинова, вул.Карбишева, вул.Костянтинівська, вул.Кошелева, вул.Криворізька, вул.Лісневського, вул.Львівська, вул.Мальцева, вул.Мелітопольська, вул.Механізаторів, вул.Миргородська, вул.Новосільська, вул.Обручева, вул.Привітна, вул.Річкова, вул.Тульська, вул.Туполєва академіка, вул.Ювілейна вул.Туполєва академіка, 4, м.Дружківка, Краматорський р-н, Донецька обл., 84204 (школа №9, вестибюль 2-й поверх) Середня

140930 м.Костянтинівка – вул.Батумська, вул.Бердянська, вул.Бійська: 85–103; вул.Бобильова, вул.Ватутіна, вул.Джерельна, вул.Дружківська, вул.Запорізька: 24, 26–116; вул.Зелена, вул.Ізюмська: 62, 64–78; вул.Кар’єрна: 63–101; вул.Комарова: 36–117; вул.Мєндєлєєва, вул.Олекси Тихого: 436–516; вул.Партизанська: 11, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47–47А, 49–51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85; вул.Паші Ангеліної, вул.Подгорна: 63, 74; вул.Преображенська: 50, 52–52А, 54, 56, 58–143; вул.Райдужна, вул.Софіївська, вул.Тимірязєва, вул.Тітова, вул.Толбухіна, вул.Черняховського, пров.Краматорський вул.Преображенська, 60, м.Костянтинівка, Краматорський р-н, Донецька обл., 85106 (школа №16, хол 1, 1-й поверх) Середня

140931 м.Костянтинівка – вул.Алтайська, вул.Барнаульська, вул.Бєлогорська, вул.Бійська: 1–67; вул.Горлівська, вул.Запорізька: 1–23, 25; вул.Ізюмська: 1–61, 63; вул.Іпподромна, вул.Кар’єрна: 1–59; вул.Комарова: 1–35; вул.Краматорська, вул.Кринична, вул.Носулі: 3–5А, 7, 9–97; вул.Олекси Тихого: 404–434; вул.Олеся Гончара, вул.Партизанська: 16, 18–18А, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86–98; вул.Пірогова, вул.Подгорна: 1–62, 64–72А; вул.Преображенська: 1–49, 51, 53, 55, 57; вул.Прогонна, вул.Сілікатна, вул.Степна, вул.Хімічна вул.Преображенська, 60, м.Костянтинівка, Краматорський р-н, Донецька обл., 85106 (школа №16, хол 2, 1-й поверх) Середня

140932 м.Костянтинівка – вул.Армійська: 359–369; вул.Бахмутська: 307, 309, 311, 313, 315, 317, 319, 321, 323, 325, 327, 329, 331, 333, 335, 337, 339, 341–341А, 343–343А, 345, 347, 349, 351, 353, 355, 357, 359, 362–450; вул.Бєлоусова: 1–3, 5, 13, 15–45, 50–68; вул.Бутилочна, вул.Гетьманська, вул.Інтернаціональна: 455–463, 465, 467, 469, 471, 473, 475–566; вул.Мінська: 367, 369–457; вул.Незалежності: 330–332, 334–408; вул.Новосадова: 285–394; вул.Носулі: 6, 8; вул.Олекси Тихого: 310–400; вул.О.Островського: 347–373, 403–425, 427–439, 441, 443, 445–538; вул.Пушкінська: 341, 343–351А, 353–458; вул.Тбіліська: 367–431; вул.Театральна: 33, 39–41, 53, 55, 57, 59–59А, 61–65, 67, 287; вул.Торецька: 299–305, 307, 309, 311, 313–313А, 315, 317, 319, 321, 323–418А; вул.Трудова: 444, 446, 448, 450–464, 466–468, 470–559; вул.Українська: 224, 226, 228, 230, 232, 234–314; вул.Футбольна, вул.Чорноморська, вул.Шевченко: 269, 271, 273, 275–338; Грузський Масив вул.Трудова, 479, м.Костянтинівка, Краматорський р-н, Донецька обл., 85114 (школа-інтернат, кінозала, 1-й поверх) Велика

140933 м.Костянтинівка – вул.Бєлоусова: 4, 6–12, 14; вул.Злагоди: 3–7, 13–17, 20–29; вул.Кузнечна, вул.Незалежності: 288, 325, 333; вул.Олекси Тихого: 272–276; вул.Пушкінська: 339; вул.Торецька: 287–289, 318, 320, 322; вул.Трудова: 430, 469; вул.Трудова, 479, м.Костянтинівка, Краматорський р-н, Донецька обл., 85114 (школа-інтернат, спортзала, 1-й поверх) Велика

140935 м.Костянтинівка – вул.Гоголя, вул.Злагоди: 10–12, 18; вул.Інтернаціональна: 439–445, 464, 466, 468, 470, 472, 474; вул.Незалежності: 278, 280, 282, 284, 299–301; вул.Новосадова: 259, 278; вул.Олекси Тихого: 264–266; вул.О.Островського: 381, 440, 442, 444; вул.Пушкінська: 313; вул.Театральна: 9–13; вул.Торецька: 247, 275–283, 306, 308, 310, 312, 314–314А, 316; вул.Трудова: 398, 400, 445, 447, 449, 465; вул.Шмідта: 4–6; вул.Пушкінська, 352, м.Костянтинівка, Краматорський р-н, Донецька обл., 85114 (гуртожиток КП "Служба єдиного замовника", спортзала 2) Велика

140936 м.Костянтинівка – вул.Бахмутська: 269, 271, 273, 275, 279, 281, 283, 285, 287, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 303, 305; вул.Бєлоусова: 46; вул.Злагоди: 41–43; вул.Інтернаціональна: 428–438, 446–452; вул.Московська: 8–20; вул.Незалежності: 260, 262, 266, 268, 272–277, 279, 281, 283, 285, 289–295; вул.Новосадова: 235, 237, 250–252, 260–262; вул.Олекси Тихого: 240–254; вул.О.Островського: 426; вул.Первомайська: 284, 286, 288–336; вул.Поштова: 20; вул.Пугачова: 29; вул.Пушкінська: 277, 279, 283, 285, 287, 289–293, 295, 297, 352; вул.Театральна: 16–28; вул.Толстого, вул.Торецька: 284, 292–294; вул.Трудова: 362, 366, 368, 370, 374, 376, 378, 380, 382, 386, 388, 390, 392, 394, 396, 413–429, 433–441; вул.Шевченко: 233, 256–268, 270, 272, 274; вул.Торецька, 302, м.Костянтинівка, Краматорський р-н, Донецька обл., 85114 (КП "Об’єднання парків та кінотеатрів Костянтинівської міської ради", хол, 1-й поверх) Велика

140937 м.Костянтинівка – вул.Армійська: 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192–192А, 196А, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252–355; вул.Бахмутська: 191, 193–193А, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207–207А, 209, 211, 213, 215, 217, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233–233А, 235, 237, 239, 241–241А, 243, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 270А, 272, 274–274А, 276–278, 280, 282, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304, 306, 308, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 328, 330, 332, 334, 336, 338, 340, 342, 344, 346, 348, 350, 352, 354, 356, 358, 360; вул.Гагаріна, вул.Демещенко: 173–275; вул.Злагоди: 46–61; вул.Лермонтова: 44–96; вул.Мінська: 241, 243, 245, 247, 249, 251–366, 368–368А; вул.Московська: 37–61А; вул.Первомайська: 204, 206, 208, 210, 212–283, 285, 287; вул.Поштова: 19, 21–69; вул.Пугачова: 33–37А, 41–86; вул.Пушкінська: 272, 274, 276–276А, 278, 280–282, 284, 286, 288, 294, 296, 298–312, 314–338, 340, 342; вул.Ситалова: 43, 61, 65, 71, 73, 77; вул.Тбіліська: 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245–245А, 247, 249, 251–366; вул.Театральна: 38, 42–50, 54, 56, 58, 60, 66, 68–72; вул.Українська: 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128–128А, 130А–223, 225, 227, 229, 231, 233; вул.Чехова: 43–84; вул.Шевченко: 179, 181–232, 234–248; вул.Пушкінська, 306, м.Костянтинівка, Краматорський р-н, Донецька обл., 85114 (школа №5, хол, 1-й поверх) Велика

140938 м.Костянтинівка – вул.Армійська: 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170–170А, 172, 174, 176, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235–237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251; вул.Бахмутська: 151, 153, 155–155А, 157, 159, 161, 163–165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244–246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268–268А; вул.Булгакова, вул.Демещенко: 137–171; вул.Інтернаціональна: 327, 329, 331, 333, 335, 337, 339, 341, 343, 345, 347, 349–426; вул.Лермонтова: 13–41; вул.Мінська: 197, 199, 201–240, 242, 244, 246, 248, 250; вул.Незалежності: 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220–259, 261, 263–265, 267, 269–271; вул.Новосадова: 201–203А, 205, 207, 209–234, 236, 238–248; вул.Номікосових: 11, 23–25, 33–43, 45, 53, 55–59, 61, 67, 69–71; вул.Олекси Тихого: 180–234; вул.О.Островського: 316–324; вул.Первомайська: 168–168А, 170–176, 178, 180–203, 205, 207, 209, 211; вул.Пугачова: 30–32, 38; вул.Пушкінська: 229–231, 233, 235, 237, 239–271, 273, 275; вул.Ситалова: 12–38, 44–56, 62–64, 70, 72, 74, 80–82; вул.Тбіліська: 197, 199, 201–201А, 203, 205, 207, 209–232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250; вул.Торецька: 131, 133, 135, 137, 147, 176–246, 248–256; вул.Трудова: 304, 306, 308, 310, 312, 314, 316, 318–320, 322–326, 328, 330, 332, 334, 336, 338–361, 363–365, 367, 369, 371–373, 375, 377, 379, 381, 383, 387, 389, 391, 393, 395, 397, 399, 403–411; вул.Українська: 80, 82, 84, 86, 88, 90–113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129; вул.Чехова: 20–38; вул.Шевченко: 144, 146, 148, 150–178, 180; вул.Пушкінська, 306, м.Костянтинівка, Краматорський р-н, Донецька обл., 85114 (школа №5, хол, 1-й поверх) Велика

140939 м.Костянтинівка – вул.Армійська: 64–66, 68, 70–72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114–118, 120–122, 124–126, 128, 130, 132, 134, 136–136А, 138–141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193–195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211; вул.Бахмутська: 111, 113, 115, 117, 119–121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149–149А, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218–220, 222, 224, 226, 228, 230; вул.Волгоградська: 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105; вул.Демещенко: 60, 62, 64, 66–135; вул.Інженерна: 15, 17, 19, 25–27, 29, 31–35, 37, 41–43, 45, 57, 61, 63–75; вул.Інтернаціональна: 303, 305, 307–326, 328, 330, 332, 334, 336, 338, 340, 342, 344, 346, 348; вул.Квартальна, вул.Костюшка: 162–181; вул.Лесі Українки: 6–66, 72–74, 76, 78–80, 90; вул.Мінська: 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144–196А, 198, 200; вул.Незалежності: 168, 172, 174, 176, 178, 180, 182–182А, 184, 186, 188, 190, 192–200, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219; вул.Новосадова: 177–200, 204, 206, 208; вул.Номікосових: 22, 32, 44, 52, 54, 60, 64–66, 68, 72–82; вул.Олекси Тихого: 168–178; вул.О.Островського: 287, 294–312; вул.Первомайська: 138–138А, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152–167, 169, 177, 179; вул.Пушкінська: 209, 211, 213, 215, 219, 221, 223, 225, 227, 232, 234, 236, 238; вул.Тбіліська: 129, 131, 133, 135–196, 198, 200, 202, 204, 206, 208; вул.Торецька: 121, 123, 125, 127, 129, 146, 148–174; вул.Трудова: 280, 282, 284, 286–286А, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 327, 329, 331, 333, 335, 337; вул.Тульська, вул.Українська: 1–79, 81, 83, 85, 87, 89; вул.Фізкультурна, вул.Целіноградська: 1–103; вул.Шанхайська: 58, 60, 62, 64, 66, 68–93; вул.Незалежності, 166, м.Костянтинівка, Краматорський р-н, Донецька обл., 85103 (школа №2, актова зала, 1-й поверх) Велика

140940 м.Костянтинівка – вул.Армійська: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20–20А, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34–34А, 36, 38, 40, 42–42А, 44–44А, 46, 48, 50, 52, 58, 60, 62, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 119, 123, 127, 129, 131, 133, 135, 137; вул.Бєлінського, вул.Волгоградська: 1–60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80–80А, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106–122; вул.Демещенко: 1–59, 61, 63, 65; вул.Дніпровська: 99–115; вул.Інженерна: 30, 36, 38, 44, 46–54, 58–60, 62–62А, 76–111; вул.Костюшка: 71, 73–160; вул.Криворізька: 13, 19, 21, 27, 29–95; вул.Лесі Українки: 67–69, 75, 77, 83–87, 93–124; вул.Мартенівська, вул.Мінська: 70А, 72, 74–131, 133, 135, 137, 139, 141, 143; вул.Паркова: 1–12, 14–123; вул.Радіщева, вул.Сєчкіна: 81, 84–147; вул.Спортивна: 5, 7, 13–94; вул.Сталеплавильна, вул.Тбіліська: 69, 71, 73–128, 130, 132, 134; вул.Целіноградська: 106–149; вул.Шанхайська: 1–57, 59, 61, 63, 65, 67; пров.Дніпровський: 79–115; вул.Незалежності, 166, м.Костянтинівка, Краматорський р-н, Донецька обл., 85103 (школа №2, спортзала, 1-й поверх) Середня

140941 м.Костянтинівка – вул.Бахмутська: 65, 67, 69–110, 112, 114, 116, 118, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 166; вул.Брестська: 72, 74, 76–137; вул.Дніпровська: 3–5, 7, 9, 11–19А, 21, 29, 31, 41, 43, 45–49, 53, 55–59, 61, 63, 65–67, 69, 71–75, 77, 79, 81, 83–97; вул.Інженерна: 4–14, 16, 18, 20–24, 28; вул.Інтернаціональна: 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238–302, 304, 306; вул.Калужська, вул.Криворізька: 1–12, 14–18, 20, 22, 28; вул.Незалежності: 105, 107–107А, 109–165, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191; вул.Новосадова: 125–174; вул.Олекси Тихого: 126–166; вул.О.Островського: 235, 237, 239, 241, 243, 247, 249, 251, 253, 255–286, 288–292; вул.Паркова: 13; вул.Первомайська: 75, 77–137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151; вул.Пушкінська: 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175–208, 210, 212, 214, 216, 220, 222, 224, 226; вул.Сєчкіна: 1–80, 82; вул.Спортивна: 4, 6, 12; вул.Торецька: 82–120, 122–122А, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138–144; вул.Трудова: 200, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230–230А, 232, 234–279, 281, 283, 285, 287, 289, 291, 293–293А, 295, 297, 299, 301, 303, 305, 307, 309, 311, 313, 315, 317, 321; вул.Шевченко: 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 92, 94, 96, 98–143, 145, 147, 149; пров.Дніпровський: 3–17, 29–31, 49; пров.Лісичанський, пров.Лозовський, пров.Старобєльський вул.Торецька, 142, м.Костянтинівка, Краматорський р-н, Донецька обл., 85103 (Костянтинівське вище професійне училище, каб.19, 2-й поверх) Велика

140942 м.Костянтинівка – вул.Братів Котельникових: 4–11А, 16; вул.Дніпровська: 6А, 8А, 10, 20; вул.Інтернаціональна: 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188–225, 227, 229, 231, 233, 235, 237–237А; вул.Краснодарська: 2–17; вул.Курська: 1–11; вул.Незалежності: 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93–93А, 95, 97, 99, 101, 103; вул.Олекси Тихого: 100–124; вул.О.Островського: 211–234, 236, 238, 240, 242, 244–246, 248, 250, 252, 254; вул.Соборності: 5–15; вул.Торецька: 37–81; вул.Трудова: 134, 136, 138, 140, 142–142А, 144, 146, 148, 150, 152, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180–199, 201–203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233; вул.Соборності, 9, м.Костянтинівка, Краматорський р-н, Донецька обл., 85103 (школа №15, хол, 1-й поверх) Середня

140943 м.Костянтинівка – вул.Армійська: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53–57, 59, 61, 63, 67, 69; вул.Бахмутська: 1–64, 66, 68; вул.Братів Котельникових: 15, 17–92; вул.Брестська: 1–71, 73, 75; вул.Дніпровська: 24, 30, 36, 42, 44, 50–52, 54, 60, 62, 64, 68, 70, 76, 78, 80, 82; вул.Інтернаціональна: 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150–150А, 152, 154–156, 158, 160–167А, 169, 171, 173, 175, 177–177А, 179, 181, 183, 185, 187; вул.Київська: 5–5А, 7, 13, 19, 21, 27, 29, 33, 35, 41, 43; вул.Костюшка: 1–70, 72; вул.Краснодарська: 23–90; вул.Курська: 20–91; вул.Макіївська, вул.Мінська: 1–70, 71, 73; вул.Незалежності: 1–32, 34, 36, 38–38Б, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86–86А, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 106, 108; вул.Новосадова: 18, 20–124; вул.Одеська: 3–46; вул.Олекси Тихого: 80–98; вул.О.Островського: 176–209А; вул.Первомайська: 1–74, 76; вул.Пушкінська: 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93–154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174; вул.П’ятигорська, вул.Соборності: 16–41, 45, 49–59; вул.Тбіліська: 1–68, 70, 72; вул.Торецька: 1–34; вул.Трудова: 96, 98, 100, 102, 104–104А, 106–108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 147, 149, 151, 153–155, 157, 159, 161, 163, 165–165А, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179; вул.Шевченко: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26–65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89–91, 93, 95, 97; пров.Дніпровський: 24, 36–48, 62–78; вул.Соборності, 9, м.Костянтинівка, Краматорський р-н, Донецька обл., 85103 (школа №15, хол, 1-й поверх) Велика

140944 м.Костянтинівка – вул.Акмолинська, вул.Актюбинська, вул.Арзамаська, вул.Бухарська, вул.Вишнева, вул.Водобаки, вул.Вокзальна: 22–148; вул.Волховська: 65–115; вул.Київська: 49–154; вул.Кустанайська, вул.Магістральна: 45–47, 52–108; вул.Одеська: 52–54; вул.Павлодарська, вул.Пушкінська: 22, 24–30, 32–40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70–70А, 72, 74–74А, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92; вул.Самаркандська: 61–63, 66–118; вул.Соборності: 42–44, 46; вул.Строітельна, вул.Транспортна, вул.Шевченко: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25; вул.Трудова, 66, м.Костянтинівка, Краматорський р-н, Донецька обл., 85109 (школа №4, каб.1, 1-й поверх) Велика

140945 м.Костянтинівка – вул.Адлерська, вул.Архангельська, вул.Вокзальна: 1–21; вул.Вологодська, вул.Володимирська, вул.Волховська: 27–64; вул.Гомельська, вул.Донецька, вул.Желєзнодорожна, вул.Інтернаціональна: 1–135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 157, 159; вул.Каменовата, вул.Київська: 6, 12, 14–18, 20, 22–26, 28, 30–32, 34, 36–40, 42–42А, 46–48; вул.Костромська, вул.Магістральна: 8–44, 50; вул.Маяковського, вул.Нахімова, вул.Новосадова: 1–17, 19; вул.Олекси Тихого: 1–75; вул.О.Островського: 1–175; вул.Переїздна, вул.Пушкінська: 6–19, 23, 31–31А, 41, 43, 45; вул.Рибна, вул.Самаркандська: 7–59, 64; вул.Ташкентська, вул.Трамвайна, вул.Трудова: 1–95, 97, 99, 101, 103, 105, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145; вул.Шахтарська, вул.Ярославська, вул.1080 Км вул.Трудова, 66, м.Костянтинівка, Краматорський р-н, Донецька обл., 85109 (школа №4, спортзала, 2-й поверх) Велика

140946 м.Костянтинівка – вул.Бульварна: 1–22; вул.Вінницька: 2, 4, 6, 8, 10, 14, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78–78А, 80, 82; вул.Героїв праці: 1–50А, 54–56, 58; вул.Глєбова, вул.Грибоєдова, вул.Добролюбова, вул.Житомирська, вул.Каспійська, вул.Керамічна: 1–36, 38; вул.Кишинівська, вул.Котляревського, вул.Коцюбинського, вул.Кременчузька, вул.Кримська: 2–26; вул.Лисенко, вул.Лівобережна: 1А–52; вул.Металургійна, вул.Миргородська: 1–26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58; вул.Мірошниченко: 9А–55, 57, 59; вул.Набережна, вул.Осипенко: 1–18, 20; вул.Пригородна: 2–23; вул.Промислова, вул.Річкова, вул.Ростовська: 1–46, 48, 50, 52, 54; вул.Слобожанська, вул.Слов’янська, вул.Тепловозна, вул.Харківська: 1–31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55; вул.Херсонська: 1–44, 46, 48; вул.Центральна, вул.Цинкова: 1, 3, 5, 7–47; вул.Череповецька, вул.Черкаська, вул.Чернишевського, вул.Ясна вул.Вінницька, 44, м.Костянтинівка, Краматорський р-н, Донецька обл., 85107 (школа №17, хол, 1-й поверх) Велика

140947 м.Костянтинівка – вул.Бєлоруська, вул.Бориславська, вул.Бульварна: 28–101; вул.Вінницька: 1, 3, 5, 7, 9, 11–13, 15–17, 19, 21, 23, 25, 27–29, 31, 33, 35–47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83–115; вул.Героїв праці: 53, 57, 59–76, 78; вул.Дрогобичська, вул.Ізмаїльська, вул.Керамічна: 37, 39–101; вул.Ковельська, вул.Кримська: 27–78; вул.Львівська, вул.Мелітопольська, вул.Миргородська: 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59–96; вул.Мірошниченко: 56, 58, 60–126; вул.Нікопольська, вул.Осипенко: 19, 21–102; вул.Полтавська, вул.Пригородна: 26–91; вул.Прилуцька, вул.Ростовська: 47, 49, 51, 53, 55–114; вул.Станіславського, вул.Сумська, вул.Тернопільська, вул.Харківська: 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56–115; вул.Херсонська: 45, 47, 50–70, 74, 76; вул.Цинкова: 2, 4–4А, 6–6Б, 49–89; вул.Чернігівська, просп.Ломоносова: 1–92, 94–98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118; вул.Вінницька, 44, м.Костянтинівка, Краматорський р-н, Донецька обл., 85107 (школа №17, хол, 1-й поверх) Велика

140948 м.Костянтинівка – вул.Астраханська, вул.Ашхабадська, вул.Вітебська, вул.Героїв праці: 77, 79–155; вул.Грозненська, вул.Єреванська, вул.Іркутська, вул.Калмикова: 23–29; вул.Карагандинська, вул.Кемеровська, вул.Франко, вул.Хабаровська: 1–11, 13–39; вул.Херсонська: 71–73, 75, 77–150; вул.Героїв праці, 82, м.Костянтинівка, Краматорський р-н, Донецька обл., 85113 (палац культури "Берестовой", фойє, 1-й поверх) Середня

140949 м.Костянтинівка – вул.Громова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 16; вул.Калмикова: 17–21, 31; вул.Хабаровська: 12; вул.6-го Сентября, 79, м.Костянтинівка, Краматорський р-н, Донецька обл., 85113 (школа №6, актова зала, 1-й поверх) Середня

140950 м.Костянтинівка – вул.Громова: 7, 9, 9А, 11, 11А, 13, 15; вул.Європейська: 17А–17Б, 65, 78; вул.Калмикова: 1–11; вул.Європейська, 78, м.Костянтинівка, Краматорський р-н, Донецька обл., 85113 (професійний будівельний ліцей, 2-й навчальний корпус, каб.9, 1-й поверх) Середня

140951 м.Костянтинівка – вул.Громова: 23, 25, 27; вул.Європейська: 56, 60, 62, 64; вул.Європейська, 58, м.Костянтинівка, Краматорський р-н, Донецька обл., 85113 (школа №1, актова зала, 2-й поверх) Середня

140952 м.Костянтинівка – вул.Громова: 21, 29, 31, 45, 47, 49, 51; вул.Європейська, 58, м.Костянтинівка, Краматорський р-н, Донецька обл., 85113 (школа №1, мала спортзала, 1-й поверх) Середня

140953 м.Костянтинівка – вул.Воїнів Інтернаціоналістів: 13–47; вул.Громова: 8, 10, 12; вул.Європейська: 29–35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49–51, 53–55, 57–59, 61, 63, 71; вул.Ініціативна: 11, 13–48; вул.Лісна: 1; вул.Народна: 21–37; вул.6-го Сентября: 30–36, 38–71; вул.6-го Сентября, 79, м.Костянтинівка, Краматорський р-н, Донецька обл., 85113 (школа №6, хол, 1-й поверх) Велика

140954 м.Костянтинівка – вул.Громова: 32, 34; вул.Європейська: 36, 38, 40, 42–42А, 44, 46, 48, 52; вул.Ціолковського: 5, 5А, 15; вул.Ціолковського, 13, м.Костянтинівка, Краматорський р-н, Донецька обл., 85113 (школа №3, актова зала, 1-й поверх) Велика

140955 м.Костянтинівка – бульв.Космонавтів: 5, 7, 9, 11, 15; вул.Громова: 36, 38; вул.Ціолковського: 17; вул.Ціолковського, 13, м.Костянтинівка, Краматорський р-н, Донецька обл., 85113 (школа №3, спортзала, 1-й поверх) Велика

140956 м.Костянтинівка – бульв.Космонавтів: 18–26; вул.Громова: 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60–62; вул.Леваневського: 45, 47; бульв.Космонавтів, 12, м.Костянтинівка, Краматорський р-н, Донецька обл., 85110 (школа №13, актова зала, 1-й поверх) Середня

140957 м.Костянтинівка – бульв.Космонавтів: 2–4, 6, 8, 10, 12–14, 16; вул.Леваневського: 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43; вул.Ціолковського: 33; пл.Побєди, 6, м.Костянтинівка, Краматорський р-н, Донецька обл., 85110 (школа мистецтв, хол, 1-й поверх) Середня

140958 м.Костянтинівка – бульв.Космонавтів: 1; вул.Ціолковського: 19, 21, 23, 27, 36–42; пл.Побєди: 11, 13, 17, 19–21; просп.Ломоносова: 113, 115, 117; просп.Ломоносова, 119, м.Костянтинівка, Краматорський р-н, Донецька обл., 85110 (міський комунальний заклад культури "Палац культури та дозвілля", фойє, 2-й поверх) Середня

140959 м.Костянтинівка – вул.Європейська: 24, 26; вул.Ціолковського: 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28–28А, 30, 32–32А, 34; просп.Ломоносова: 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111; вул.Ціолковського, 13, м.Костянтинівка, Краматорський р-н, Донецька обл., 85113 (школа №3, хол, 1-й поверх) Велика

140960 м.Костянтинівка – вул.Безнощенко, вул.Воїнів Інтернаціоналістів: 1–12; вул.Європейська: 17, 19, 21–23, 25, 27; вул.Ініціативна: 1–10, 12; вул.Лісна: 2; вул.Народна: 4; вул.6-го Сентября: 24, 26, 28, 37; вул.6-го Сентября, 79, м.Костянтинівка, Краматорський р-н, Донецька обл., 85113 (школа №6, хол, 2-й поверх) Середня

140961 м.Костянтинівка – вул.Бородіна, вул.Європейська: 11, 15А; вул.Кутузова, вул.Лівобережна: 53–60; вул.Мусоргського, вул.Ползунова, вул.Суворова: 1–18, 20, 22; вул.Чайковського, вул.Школьна: 10–17; вул.6-го Сентября: 3–23, 25, 27, 29; просп.Ломоносова: 93В, 101А, 122, 124–126, 128, 130, 132–132А, 134А; вул.Суворова, 15, м.Костянтинівка, Краматорський р-н, Донецька обл., 85102 (медичний коледж, хол, 1-й поверх) Середня

140962 м.Костянтинівка – вул.Богдана Хмельницького, вул.Європейська: 5–10, 12–14, 18, 20; вул.Лівобережна: 61–63; вул.Молодіжна, вул.Суворова: 19, 21, 23–34; вул.Школьна: 8; просп.Ломоносова: 136, 138, 142; просп.Ломоносова, 146, м.Костянтинівка, Краматорський р-н, Донецька обл., 85102 (школа №11, спортзала, 1-й поверх) Середня

140963 м.Костянтинівка – вул.Бурденко, вул.Глінки, вул.Леваневського: 1–21; вул.Лівобережна: 74–87; вул.Олександра Невського: 16, 18, 22–24; вул.Павлова, пл.Побєди: 1–10, 12, 16, 18; просп.Ломоносова: 121, 123, 127, 129, 152–154А, 158, 160–166; вул.Шмідта, 24, м.Костянтинівка, Краматорський р-н, Донецька обл., 85110 (гімназія, актова зала, 1-й поверх) Велика

140964 м.Костянтинівка – вул.Абрамова, вул.Берестова, вул.Громова: 1., 2., 3.–3Є, 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10.–10А, 11., 11Д., 12., 13.–14В, 15., 16.–20, 21.–22, 23.–24, 25.–26., 27.–28., 29.–30, 31., 32.–33., 34.–35., 36.–37, 39–43., 45., 47., 49., 51., 53, 55, 57, 59.; вул.Знамя Індустрії, вул.Колоколова, вул.Коренькова, вул.Леваневського: 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48–168; вул.Молокова, вул.Нова, вул.Олександра Невського: 3–15, 17, 19, 28–40; вул.Польова, вул.Сєрова, вул.Ушакова, вул.Ціолковського: 3–4, 5., 6–11, 13, 15., 17., 25, 27А, 29, 31, 33А; вул.Челюскінцев, вул.Чкалова, вул.Шмідта: 28–30, 32, 34–147; просп.Ломоносова: 131, 133, 135, 137, 139–141, 143–149, 155, 159; вул.Абрамова, 2, м.Костянтинівка, Краматорський р-н, Донецька обл., 85110 (Дитячо-юнацька спортивна школа, спортзала, 2-й поверх) Велика

140965 м.Костянтинівка – вул.Азовська, вул.Больнична, вул.Верхня, вул.Високовольтна, вул.Ємєльянова, вул.Заводська, вул.Іртишська, вул.Кристальна, вул.Куплевацького, вул.Литейна, вул.Маріупільська, вул.Мира, вул.Мічуріна, вул.Новоселівська, вул.Пісчана, вул.Плотина, вул.Садова, вул.Самарська, вул.Северна, вул.Староторцева, вул.Стекольна, вул.Шмідта: 31, 33; просп.Ломоносова: 167–342; вул.Шмідта, 24, м.Костянтинівка, Краматорський р-н, Донецька обл., 85110 (гімназія, спортзала, 1-й поверх) Середня

140966 м.Костянтинівка – вул.Братська: 18, 22, 24, 29А–43; вул.Верхоянська, вул.Володимира Великого, вул.Гастелло: 1–48, 50, 52–54; вул.Грушевського, вул.Єлецька: 1–52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94; вул.Коломенська, вул.Можайського, вул.Новосибірська, вул.Олександра Матросова: 1–86, 88; вул.Орловська: 2–25; вул.Подольська, вул.Ржевська, вул.Рижська, вул.Соколова: 2–61, 63, 65; вул.Сочінська, вул.Тагільська, вул.Таллінська, вул.Тихвінська, вул.Томська: 7–13, 17, 21, 23, 29–31, 35, 37, 39, 41, 45А–88; вул.Чебоксарська, вул.Шатурська, вул.Якутська, вул.13-ти Розстріляних: 1–51, 53, 55, 57, 59, 61–63, 65, 67–67А, 71, 73, 75; вул.Братська, 14, м.Костянтинівка, Краматорський р-н, Донецька обл., 85105 (школа №9, актова зала, 1-й поверх) Середня

140967 м.Костянтинівка – вул.Армавірська, вул.Братська: 3–17, 19, 23, 25; вул.Гастелло: 49, 51, 55–96; вул.Єлецька: 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95–124; вул.Єнісейська, вул.Іжевська, вул.Керченська, вул.Магнітогорська, вул.Олега Кошевого, вул.Олександра Матросова: 87–87А, 89–326; вул.Олени Рожкової, вул.Орловська: 26–110; вул.Панфілова, вул.Псковська, вул.Смоленська, вул.Соколова: 62–62А, 64, 66–88; вул.Танкістів, вул.Томська: 4–6, 14, 20, 22, 28, 32–34, 36, 38, 40, 42; вул.Шахтинська, вул.13-ти Розстріляних: 52, 54, 56, 58, 60, 64, 66, 70, 72, 74, 76–348А; пров.Ленський вул.Братська, 14, м.Костянтинівка, Краматорський р-н, Донецька обл., 85105 (школа №9, спортзала, 1-й поверх) Середня

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
140832 Комунальний лікувальний заклад "Центральна міська клінічна лікарня м.Дружківка" вул.Короленка, 12, м.Дружківка, Краматорський р-н, Донецька обл., 84207 Мала
140833 Комунальна лікувально-профілактична установа "Дружківська міська клінічна лікарня №1" вул.Котляревського, 151, м.Дружківка, Краматорський р-н, Донецька обл., 84201 Мала
140834 Комунальна лікувально-профілактична установа "Дружківська міська лікарня №2" вул.Машинобудівників, 56, м.Дружківка, Краматорський р-н, Донецька обл., 84205 Мала
140968 Комунальне некомерційне підприємство "Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування Костянтинівської міської ради" просп.Ломоносова, 161, м.Костянтинівка, Краматорський р-н, Донецька обл., 85114 Мала
140969 Комунальне некомерційне підприємство "Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування Костянтинівської міської ради" просп.Ломоносова, 101, м.Костянтинівка, Краматорський р-н, Донецька обл., 85110 Мала