Донецька область - одномандатний виборчий округ №46

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ Бахмутської РДА

50

Відділ ведення ДРВ Бахмутської міської ради

53

Відділ ведення ДРВ Дебальцівської міської ради

2

Відділ ведення ДРВ виконавчого комітету Лиманської міської ради

47

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
140041 м.Сіверськ – вул.Вишнева, вул.Дачна, вул.Донецька, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.ім.З.Космодем’янської, вул.ім.Л.Толстого, вул.ім.М.Колесникова, вул.ім.М.Коцюбинського, вул.Партизанська, вул.Прибережна, вул.Слобожанська, вул.Тиха, вул.Травнева, вул.Шосейна, пров.Безіменний, пров.Забахмутський вул.Залізнична, 76, м.Сіверськ, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84522 (школа №1, фойє) Середня

140042 м.Сіверськ – вул.Бахмутська, вул.Залізнична, вул.ім.Д.Мєндєлєєва, вул.ім.М.Лермонтова, вул.ім.М.Ломоносова, вул.ім.О.Нахімова, вул.ім.П.Чайковського, вул.Лугова, вул.Мирна, вул.Набережна, вул.Нижня, вул.Павлова, вул.Покровська, вул.Поштова, вул.Радивонівська, вул.Радивонівських патріотів, вул.Річна, вул.Центральна, вул.Шкільна, вул.Ямська, пров.ім.В.Ватутіна, пров.ім.В.Маяковського, пров.ім.І.Черняховського, пров.ім.К.Тимирязєва, пров.ім.Ф.Чернишевського, пров.Пасічний, тупик Дачний вул.Залізнична, 76, м.Сіверськ, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84522 (школа №1, фоє) Середня

140043 м.Сіверськ – вул.Енергетиків: 23–34; вул.Молодіжна, вул.Садова: 30, 32, 34, 38, 40, 53–55, 59; вул.Енергетиків, 25, м.Сіверськ, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84523 (школа №3, фоє) Середня

140044 м.Сіверськ – вул.Журби, вул.Західна, вул.ім.В.Сосюри, вул.ім.О.Кошового, вул.ім.О.Суворова: 2–30, 34, 36, 38; вул.ім.С.Кисіленка, вул.Лікарняна, вул.Північна, вул.Садова: 57; вул.Східна, вул.Теплична, вул.Ювілейна: 4–6; вул.40-років Перемоги, пров.Дружби, пров.Заводський, пров.ім.І.Мічуріна, пров.Приозерний вул.ім.О.Суворова, 32, м.Сіверськ, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84523 (професійний ліцей, фоє) Середня

140045 м.Сіверськ – вул.Абрикосова, вул.Доломітників, вул.Енергетиків: 1–21; вул.Затишна, вул.Зоряна, вул.Івана Франка, вул.ім.А.Чехова, вул.ім.Б.Хмельницького, вул.ім.В.Чкалова, вул.ім.І.Тургєнєва, вул.ім.М.Кутузова, вул.ім.О.Матросова, вул.ім.О.Суворова: 31–33, 35, 37, 39–93; вул.ім.П.Новодрана, вул.ім.Т.Шевченко, вул.Лесі Українки, вул.Миколи Закаряна, вул.Польова, вул.Праці, вул.Садова: 1–29, 31, 33, 35–37, 39, 41–49; вул.Степова, вул.Ювілейна: 1, 8–38; пров.Нагірний вул.ім.Б.Хмельницького, 2, м.Сіверськ, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84523 (школа №2, фоє, 1 поверх) Середня

140046 м.Сіверськ – вул.Верхня, вул.Виноградна, вул.Джерельна, вул.ім.Е.Циолковського, вул.ім.К.Білостоцького, вул.ім.М.Гоголя, вул.ім.О.Пушкіна, вул.ім.Ю.Гагаріна, вул.Кленова, вул.Клубна, вул.Курортна, вул.Лісна, вул.Нова, вул.Новоселецька, вул.Перемоги, вул.Першотравнева, вул.Південна, вул.Підгірна, вул.Робітнича, вул.Руднічна, вул.Сільськогосподарська, вул.Хуторська, вул.Широка, пров.ім.М.Некрасова, просп.Миру просп.Миру, 1, м.Сіверськ, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84523 (центр культури, фоє) Середня

140047 смт Луганське – вул.Аптечна, вул.Больнична, вул.Кар’єрна, вул.Леваневського, вул.Миру: 2–57, 59; вул.Партизанська, вул.Річна, вул.Садова, вул.Сєвєрна, вул.Ситника, вул.Центральна, вул.Шевченко, вул.Шкільна вул.Шкільна, 59, смт Луганське, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84580 (школа, фоє) Середня

140048 смт Луганське – вул.Аеродромна, вул.Верхня, вул.Гоголя, вул.Западна, вул.Матросова, вул.Первомайська, вул.Пушкіна, вул.Соборна, вул.Степова, вул.Хліборобів, пров.Зелений, пров.Красношапки, с.Лозове вул.Шкільна, 59, смт Луганське, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84580 (Луганська школа, спортивна зала) Середня

140049 смт Луганське – вул.Миру: 58, 60–195; вул.Скелєва, с.Розсадки вул.Миру, 1, смт Луганське, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84580 (яслі-садок "Зірочка", к.1) мала

140050 с.Воздвиженка, с.Криничне, с.Миронівка, с-ще Роти вул.Залізнична, 4А, с.Воздвиженка, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84581 (Приватний будинок, к.1) мала

140051 с.Берестове, с-ще Виїмка, с-ще Нагірне, с-ще Спірне вул.Садова, 40, с.Берестове, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84541 (школа, к.3)
/
вул.Центральна, 2, с.Берестове, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84541
Середня

140052 с.Бахмутське, с-ще Підгородне пл.Перемоги, 3, с.Бахмутське, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84592 (школа, фоє) Середня

140053 с.Васюківка, с.Бондарне, с.Пазено, с.Сакко І Ванцетті, с.Хромівка вул.Миру, 48, с.Васюківка, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84530 (будинок культури, фоє) мала

140054 с.Федорівка вул.Зарічна, 45, с.Федорівка, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84530 (Сільський клуб, фоє) мала

140055 с.Верхньокам’янське, с.Івано-Дар’ївка, с.Новоселівка пров.Шкільний, школа, с.Верхньокам’янське, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84525 (школа, спортивна зала)
/
вул.Землянова, 120А, с.Верхньокам’янське, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84525
Середня

140056 с.Володимирівка, с.Пилипчатине, с.Стряпівка, с.Трипілля вул.Гагаріна, 87, с.Володимирівка, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84560 (будинок культури, фоє) Середня

140057 с.Дронівка, с.Платонівка вул.Шкільна, 6, с.Дронівка, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84521 (школа, фоє) мала

140058 с.Зайцеве, с.Вершина, с.Весела Долина(Зайцівська с/р) вул.Кооперативна, 14А, с.Зайцеве, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84570 (Філія Зайцівського сільського клубу, зал урочистостей) Середня

140059 с.Званівка просп.Перемоги, 2, с.Званівка, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84528 (школа, фоє) Середня

140060 с.Кузьминівка, с.Переїзне вул.Центральна, 196, с.Переїзне, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84529 (школа, фоє) Середня

140061 с-ще Калинівка, с.Богданівка, с.Григорівка(Часовоярська міська територіальна громада) вул.Лісова, 29, с-ще Калинівка, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84550 (школа, спортивна зала) Середня

140062 с.Клинове вул.Козаченка, 1, с.Клинове, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84562 (адмінбудинок ТОВ "Агроінвест", зал засідань) мала

140063 с.Відродження, с.Мідна Руда вул.Клубна, 29, с.Відродження, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84562 (адмінбудинок, к.1) мала

140064 с.Кодема, с.Дача, с.Миколаївка(Світлодарська міська територіальна громада), с.Миколаївка Друга, с.Одрадівка вул.Центральна, 65, с.Кодема, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84572 (будинок культури, фоє) мала

140065 с.Дебальцівське, с.Калинівка, с.Логвинове вул.Центральна, 1, с.Дебальцівське, Горлівський р-н, Донецька обл., 84583 (будинок культури, фоє) мала

140066 с-ще Хромове – вул.Булавіна, вул.Віл’ямса, вул.Докучаєва, вул.Донецька, вул.Є.Мартинова, вул.Київська, вул.Лугова, вул.Л.Українки, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Підгорна, вул.Румянцева, вул.Сосюри, вул.Сумська, вул.Толбухіна, вул.Трудова, вул.Чайковського, пров.Лісний вул.Віл’ямса, 1А, с-ще Хромове, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84591 (адмінбудинок СТОВ "Ілюс", фоє) Середня

140067 с-ще Хромове – вул.Весела, вул.Мічуріна, вул.Недогибченко, вул.Радужна, вул.Сільська, вул.Трудові резерви, вул.Центральна, с.Берхівка вул.Освітня, 10, с.Іванівське, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84557 (Іванівська школа, фоє) мала

140068 с.Іванівське вул.Зарічна, 4, с.Іванівське, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84557 (будинок культури, фоє) Середня

140069 с.Андріївка, с.Кліщіївка вул.Шкільна, 103А, с.Кліщіївка, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84558 (соціальний центр, фоє) мала

140070 с.Міньківка, с.Голубівка, с.Дубово-Василівка, с.Оріхово-Василівка, с.Привілля вул.Залісна, 126, с.Міньківка, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84532 (центр культури, фоє) Середня

140071 с.Никифорівка, с.Діброва, с.Липівка, с.Федорівка Друга вул.Тімірязєва, 43А, с.Никифорівка, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84531 (школа, фоє) мала

140072 с.Новогригорівка, с.Нижнє Лозове, с.Санжарівка вул.Восточна, 2А, с.Новогригорівка, Горлівський р-н, Донецька обл., 84582 (школа, учбове приміщення)
/
вул.Октябрьська, 40, с.Новогригорівка, Горлівський р-н, Донецька обл., 84582
мала

140073 с-ще Новолуганське – вул.кв-л Дружба, вул.кв-л Молодіжний, вул.кв-л Радужний, с-ще Доломітне, с.Семигір’я, с-ще Травневе, с-ще Гладосове вул.Первомайська, 40, с-ще Новолуганське, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84573 (центр дозвілля "Юність", фоє 1) Велика

140074 с-ще Новолуганське – вул.Бахмутська, вул.Вишнева, вул.Затишна, вул.Інженерна, вул.кв-л Сонячний, вул.Космонавтів, вул.Мічуріна, вул.Набережна, вул.Олімпійська, вул.Первомайська, вул.Побєди, вул.Пушкіна, вул.Свободи, вул.Сергієнко, вул.Спортивна, вул.Цвіточна, вул.Шкільна, вул.Щастя, вул.8 Марта, пров.Мирний, пров.Некрасова, пров.Пушкіна вул.Первомайська, 40, с-ще Новолуганське, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84573 (центр дозвілля "Юність", фоє 2) Середня

140075 с-ще Опитне, с.Іванград вул.Київська, 2, с-ще Опитне, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84571 (Комунальний заклад "Бахмутський районний будинок культури", фоє) Середня

140076 с-ще Зеленопілля вул.Ювілейна, 23, с-ще Зеленопілля, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84593 (будинок культури, фоє) мала

140077 с-ще Ягідне вул.Садова, 73, с-ще Ягідне, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84505 (станція питомниководства, їдальня) мала

140078 с.Покровське – вул.Гагаріна, вул.Механізаторів, вул.Миру: 1–11, 13, 15, 17, 19, 21, 23; вул.Садова, вул.Степова, вул.Східна, вул.Центральна: 1–30, 32–36, 38, 42–46; вул.Шосейна вул.Механізаторів, 12, с.Покровське, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84561 (Адміністративна будівля СФГ "Артеміда", фоє) мала

140079 с.Покровське – вул.Васі Носакова, вул.Гафура Гуляма, вул.Горянка, вул.Зелена, вул.Калинова, вул.Литовченка, вул.Миру: 12, 14, 16, 18–18А, 20, 22, 24–77; вул.Міліцейська, вул.Набережна, вул.Підгірна, вул.Польова, вул.Річкова, вул.Трудова, вул.Центральна: 31, 37, 39–41, 47–100; вул.Шевченка, вул.40 років Перемоги, пров.Парковий, пров.Шевченка, с.Нова Кам’янка вул.40 років Перемоги, 11, с.Покровське, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84561 (будинок культури, фоє) мала

140080 с.Парасковіївка – вул.Л.Зайченко, вул.Побєди, вул.Привокзальна, вул.Садова, вул.Сіверська, вул.Центральна: 1–106, 108, 110; вул.Чапліна, пров.Новий, пров.Парковий, пров.Річний, с.Благодатне, с.Залізнянське вул.Л.Зайченко, 2, с.Парасковіївка, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84536 (будинок культури, фоє) мала

140081 с.Парасковіївка – вул.Верхня, вул.Гірників, вул.Железнодорожна, вул.Зелена, вул.Лугова, вул.Льотчиків, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Первомайська, вул.Польова, вул.Світла, вул.Соляників, вул.Центральна: 107, 109, 111–160; вул.Шкільна, вул.Шосейна, вул.8-Марта, пров.Кирпичний, пров.Короленко, пров.Красногорський, пров.Лермонтова, пров.Л.Толстого, пров.Чехова, пров.Южний вул.Шкільна, 2, с.Парасковіївка, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84536 (школа, фоє) Середня

140082 с.Різниківка вул.Центральна, 129, с.Різниківка, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84526 (будинок культури, фоє) мала

140083 с.Свято-Покровське вул.Шкільна, 5, с.Свято-Покровське, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84527 (школа, фоє) мала

140084 с.Роздолівка, с.Краснополівка, с.Миколаївка(Соледарська міська територіальна громада) просп.Незалежності, Будинок культури, с.Роздолівка, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84540 (Будинок культури, фоє 1) мала

140085 с.Серебрянка, с.Григорівка(Сіверська міська територіальна громада) вул.Центральна, школа, с.Серебрянка, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84520 (школа, спортивна зала) мала

140086 с.Яковлівка, с.Білогорівка, с.Василівка, с.Веселе, с.Липове вул.Донецька, 3, с.Яковлівка, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84542 (будинок культури, фоє) Середня

140603 м.Бахмут – вул.Гоголя: 74, 76, 78–78А, 79А–80А, 81А–116А; вул.Дослідна, вул.Миру: 144, 146, 148–150А, 152–152А, 154, 156, 158, 160–206Б; вул.Незалежності: 170–245; вул.Садова: 308–308А, 310, 312, 314, 327–337; вул.Суворова, вул.2-га Набережна, пров.Великий Троїцький, пров.Малий Троїцький, пров.2-й Гоголя, пров.2-й Цегельний, пров.3-й Гоголя вул.Незалежності, 218, м.Бахмут, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84511 (ТОВ "УМВЕЛЬТ Бахмут", к.1) Середня

140604 м.Бахмут – вул.Базарна, вул.Бориса Грінченка: 63–96; вул.Ентузіастів, вул.Кооперативна: 56, 58, 60–155Б; вул.Маріупольська: 1–24; вул.Минаєвська, вул.Миру: 74–143, 145–145А, 147–147А, 151–151А, 153, 155–155А, 157, 159–159А; вул.Набережна, вул.Незалежності: 69–169А; вул.Омеляна Бірюкова, вул.Партизанська: 40–42, 44–44А, 46, 48, 59–71А; вул.Піщана, вул.Профсоюзна, вул.Ростовська: 4, 8, 24, 30, 38, 40, 42, 44–44А, 48, 50, 52, 54, 56, 58–58А, 60–62, 64–68; вул.Степова, вул.Червона: 53–92; вул.Щедра: 57–99; пров.Індустріальний, пров.Кооперативний, пров.Набережний, пров.Ростовський, пров.Степовий, пров.Цегляний, пров.Червоний, пров.1-й Бірюковський: 1–15; вул.Маріупольська, 2, м.Бахмут, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84511 (школа №5, фоє) Середня

140605 м.Бахмут – вул.Бахмутська: 2–31, 33–33А; вул.Благовіщенська: 4–6, 13, 19, 21; вул.Гоголя: 2–73, 74А–74Б, 77, 79, 81; вул.Лікарняна: 3, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 25, 27–27А, 29, 31, 33–33А, 37, 39, 41–41А, 43–43А, 45–45А, 47; вул.Маріупольська: 25–76; вул.Миру: 60–71; вул.Н.Маріупольська: 1–10; вул.О.Сибірцева: 27, 29, 31, 33, 37, 61, 216–218; вул.Садова: 187–189, 191–193А, 195, 197–197А, 203–267А, 269, 271, 273–273А, 277, 279, 281–281А, 283, 285, 287–287А, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 303, 305, 307, 309–309А, 311, 313–313А, 315–325; пров.Бахмутський, пров.Філатова, пров.1-й Бірюковський: 19–46, 48–52, 54; пров.1-й Благовіщенський, пров.1-й Гоголя, пров.2-й Бірюковський, пров.2-й Благовіщенський, пров.4-й Гоголя, тупик Лікарняний вул.Миру, 58, м.Бахмут, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84511 (міський Центр дітей та юнацтва, актова зала) Середня

140606 м.Бахмут – вул.Арона Китаєва, вул.Бахмутського козацтва, вул.Лікарняна: 4–8Б, 10–10А, 12–12А, 14, 16–18, 20, 22–24, 26, 28, 30, 32, 34–36, 38–38А, 40, 42, 44, 46, 48–87; вул.Маріупольська: 84А–136А; вул.Медова, вул.Н.Маріупольська: 11–132; вул.Південна, вул.Садова: 268, 270, 272, 274–276, 278, 280, 282, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302–302А, 304–304А, 306; вул.Тургенєва, пров.Медовий, пров.Південний, пров.1-й Бірюковський: 47, 53, 55–74А; пров.1-й Китаєвський, пров.1-й Козацький, пров.2-й Козацький, пров.3-й Козацький вул.Тургенєва, 1, м.Бахмут, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84511 (школа №1, фоє) Середня

140607 м.Бахмут – вул.Бахмутська: 48, 54, 56, 58, 60, 62–64, 66, 68, 89–101; вул.Благодатна, вул.Вишнева, вул.Джерельна, вул.Ковальська: 75, 77, 79, 146–174; вул.Колодязна, вул.Павлова, вул.Слобідська, вул.Смирнова, вул.Тімірязєва, вул.Широка, пров.Джерельний, пров.Кутузова, пров.Михайла Любова, врб. Казарма 485 км вул.Ковальська, 121, м.Бахмут, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84511 (школа №7, фоє) Середня

140608 м.Бахмут – вул.Бахмутська: 32, 34–47, 49–53, 55, 57, 59, 61, 65, 67, 69–87А; вул.Благовіщенська: 25, 27, 29А, 31–45; вул.Броварська, вул.Василя Першина: 32, 34А–34Б, 36, 37А–42А; вул.Ковальська: 110–144; вул.Різдвяна: 18–20, 22–24, 26–65; вул.Садова: 164, 166–166А, 170, 174А, 176–176А, 178–178А, 180–186А, 190, 194, 196, 198; вул.Севастопольська, вул.Спартаківська, вул.Тітова, пров.Садовий, пров.Севастопольський вул.Благовіщенська, 43, м.Бахмут, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84511 (педагогічний коледж, фоє) Середня

140609 м.Бахмут – вул.Василя Першина: 1–4; вул.Гагаріна, вул.Лермонтова: 7–11; вул.Миру: 50–52; вул.Незалежності: 55, 57, 63, 65; вул.Торгова пл.Свободи, 1, м.Бахмут, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84511 (центр культури і дозвілля, зала клубу ветеранів) Середня

140610 м.Бахмут – вул.Благовіщенська: 10–12, 14–16, 20, 22–24, 26, 28, 30; вул.Василя Першина: 5–31, 33, 35, 37; вул.О.Сибірцева: 196–214; вул.Різдвяна: 4–15, 21, 25; вул.Садова: 130, 138–150, 152–163А, 165, 169, 173, 175, 177, 179; вул.Ковальська, 121, м.Бахмут, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84511 (школа №7, к.2) Середня

140611 м.Бахмут – вул.Б.Горбатова: 1–16; вул.Ковальська: 42–42А, 44–74А, 76, 78, 80–108; вул.Козаченка, вул.Космонавтів, вул.1-ша Вокзальна, вул.9 Травня, пров.Всіхсвятський, пров.Вчительський, пров.Кузнечний, пров.1-й Вокзальний, пров.2-й Вокзальний вул.Космонавтів, 4, м.Бахмут, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84511 (СП "ДГМТС" філії "Донзалізниця", к.1) Середня

140612 м.Бахмут – вул.Б.Горбатова: 20–36; вул.Ковальська: 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 33, 35, 39, 41, 43; вул.Лермонтова: 25–39А; вул.Садова: 78–78А, 80, 90–90А, 94, 96–96А, 98, 102, 104–110, 112, 114–118, 120, 126, 128, 133–135А, 151; вул.Свободи: 11–24; вул.Миру, 22, м.Бахмут, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84511 (школа №11, фоє) Середня

140613 м.Бахмут – вул.Лермонтова: 20; вул.Миру: 40–42, 47–49, 53; вул.Незалежності: 50–52, 56, 58–62, 64; вул.О.Сибірцева: 5–9, 11, 13, 19, 21, 25, 186–190; вул.Свободи: 7; вул.О.Сибірцева, 15, м.Бахмут, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84511 (КНП "Центр первинної медичної допомоги м.Бахмута", фоє) Середня

140614 м.Бахмут – вул.Б.Горбатова: 54–56, 64–64А, 66А, 68, 70, 76–76А, 78; вул.Лермонтова: 1–6А; вул.Магістратська: 20В–64; вул.Незалежності: 25, 29, 35, 37–37А, 39–39А, 41, 43, 45, 47; вул.Нижня, вул.Соборна: 25–67; пров.Магістратський, пров.Соборний, пров.Тихий вул.Лермонтова, 12, м.Бахмут, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84511 (коледж мистецтв, фоє) Середня

140615 м.Бахмут – вул.Б.Горбатова: 63, 65, 67, 69, 71–75, 77, 79–89; вул.Магістратська: 2А–18А; вул.Соборна: 11–20А; вул.Ціолковського: 39–49; тупик Магістратський вул.Б.Горбатова, 69, м.Бахмут, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84511 (кімната школярів "Бригантина", актова зала) Середня

140616 м.Бахмут – вул.Ковальська: 1–12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26–28, 30–32, 34, 36–38, 40; вул.Леваневського: 1А, 2А, 3А–3Б, 4А–5А, 6А–7А, 8А, 9А–13А, 14А, 16А; вул.М.Лєскова, вул.О.Сибірцева: 10, 12, 14–18А, 20А, 22–24, 26, 28, 30, 32, 34–36, 40–60, 62–142; вул.Привокзальна: 6; вул.Садова: 1–77А, 79, 81–89А, 91–93А, 95, 97, 99, 103, 111, 113, 119, 121–125А, 127; вул.Ціолковського: 1–3А, 4А–7, 17–19, 23–25; пров.Солов’їний, пров.Ціолковського, пров.1-й Садовий, пров.2-й Садовий, пров.3-й Садовий, пров.4-й Садовий, пров.5-й Садовий, пров.6-й Садовий, пров.7-й Садовий, тупик Сибірцева, окр.буд. З.Д.Пітомник, окр.буд. ПЧ(Залізна дорога) вул.Ціолковського, 6, м.Бахмут, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84511 (Спортивний клуб "Атлет", спортивна зала) Велика

140617 м.Бахмут – вул.Б.Горбатова: 39–53, 59–61Б; вул.Миру: 11–39, 43–45; вул.Незалежності: 3–24, 26–28, 30–34, 36, 38–38А, 40, 42, 44, 46, 48; вул.О.Сибірцева: 146–182; вул.Привокзальна: 1–5, 9; вул.Трудова, вул.Ціолковського: 8, 22, 27–37; врп.ст.Артемівськ-1 вул.Миру, 5, м.Бахмут, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84511 (Навчально-науковий професійно-педагогічний інститут УІПА, каб. 109) Велика

140618 м.Бахмут – вул.І.Івкіна: 24, 26, 28, 30, 32; вул.Корсунського: 59, 61, 67, 69, 88–96; вул.Чайковського: 93–107; пров.Новий вул.Корсунського, 65, м.Бахмут, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84509 (школа №2, фоє) Велика

140619 м.Бахмут – вул.Вербна: 1–32; вул.Геологів: 22–71; вул.Григорія Сковороди: 1–33, 35, 37, 39, 41, 43, 47; вул.І.Івкіна: 16, 18, 20–23, 25, 27, 29, 31, 33–53; вул.Комунальна, вул.Корсунського: 1А–57, 60, 64–66, 68, 70–84; вул.Народна, вул.Полярна, вул.Робоча, вул.Сосюри, вул.Спортивна, вул.Центральна: 2–32; пров.Геологічний, пров.Жуковського, пров.Корсунського, пров.Нахімова, пров.Недєліна, пров.Полярний, пров.Центральний, пров.2-й Корсунського вул.Корсунського, 1, м.Бахмут, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84509 (КП "Бахмут-Вода", к.2) Середня

140620 м.Бахмут – вул.Вербна: 33–46; вул.В.Кібенка, вул.Геологів: 3–21; вул.Григорія Сковороди: 34, 36, 38, 40, 42, 44–46, 48–52; вул.І.Івкіна: 5–15А, 17, 19–19А; вул.Костянтинівська, вул.Крилова, вул.Студентська, вул.Центральна: 33–48А; вул.Чайковського: 34, 51–92; вул.Ювілейна: 2–4; вул.1-ша Лісна, вул.2-га Лісна, пров.Григорія Сковороди, пров.Лісний вул.Чайковського, 63, м.Бахмут, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84506 (Індустріальний технікум ДонНТУ, фоє) Середня

140621 м.Бахмут – вул.Носакова, вул.Павла Новгородцева: 1–44, 46, 48; вул.Польова: 6–45А; вул.Чайковського: 21, 23, 25, 27, 29–33, 35–37; вул.1-ша Залізнична: 1–10, 12, 14; вул.Носакова, 3, м.Бахмут, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84506 (Артемівське УГГ, к.3) Середня

140622 м.Бахмут – вул.Донецька, вул.Павла Новгородцева: 45, 47, 49–82; вул.Польова: 46–78; вул.Пушкіна: 1–39, 41–59А; вул.Чайковського: 15, 17–19; вул.1-ша Залізнична: 11, 13, 15–43, 49; пров.1-й Пушкіна, пров.2-й Пушкіна, пров.4-й Пушкіна вул.Польова, 63, м.Бахмут, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84506 (адмінбудинок ВАТ АТП-11406, зала) Середня

140623 м.Бахмут – вул.Захисників України: 1, 3, 5, 9; вул.Леваневського: 93, 97, 99; вул.Чайковського: 2, 6, 8, 10А, 12, 22, 24, 26, 28; вул.Носакова, 9, м.Бахмут, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84506 (медичний коледж, фоє) Велика

140624 м.Бахмут – вул.Захисників України: 15; вул.Леваневського: 103, 105, 107, 113, 115, 117, 150–168; вул.Леваневського, 111, м.Бахмут, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84506 (школа №12, спортивна зала) Велика

140625 м.Бахмут – вул.Чайковського: 14, 16; вул.Ювілейна: 6–24, 53–57, 61, 67, 71, 73; вул.Леваневського, 111, м.Бахмут, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84506 (школа №12, фоє) Велика

140626 м.Бахмут – вул.Ювілейна: 69, 75–85, 99–113; вул.Ювілейна, 115, м.Бахмут, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84510 (адмінбудівля, к.1) Велика

140627 м.Бахмут – вул.Ювілейна: 28–50, 89–97А; вул.Ювілейна, 91, м.Бахмут, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84510 (кімната школярів "Мрія", тренажерна зала) Велика

140628 м.Бахмут – вул.Декабристів: 25, 27, 29, 31–37, 39, 41, 43–45, 49; вул.Захисників України: 17, 21, 23–27, 29, 33; вул.Ювілейна, 34, м.Бахмут, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84510 (школа №18, фоє) Велика

140629 м.Бахмут – вул.Весела: 1–19, 21, 23; вул.Колпакової: 1–29; вул.Крайня: 2–10А, 12, 14, 16–16А, 18, 20; вул.Павла Новгородцева: 86; вул.Пушкіна: 40; вул.Чайковського: 1–1А к.28, 3–5, 7, 9, 11; вул.Червоносільська, вул.1-ша Залізнична: 47; пров.Чайковського, пров.1-й Залізничний, пров.2-й Залізничний вул.Чайковського, 1А, м.Бахмут, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84506 (гуртожиток, фоє) Середня

140630 м.Бахмут – вул.Воїнів-інтернаціоналістів, вул.Гвардійська: 19–86; вул.Декабристів: 38, 40, 42, 46–48, 50–84; вул.Захисників України: 28, 30, 34–92; вул.Зелена: 38–39; вул.І.Левченко: 18, 20–111; вул.Лариси Шепітько, вул.Л.Українки: 29–86; вул.Матросова: 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 47, 49, 51, 55, 57, 61, 67, 69, 71; вул.Медведєва, вул.Перемоги: 83–220; вул.П.Осипенко: 28–86; вул.Рум’янцева, вул.Толбухіна: 78–167; вул.Черняховського: 89–131; вул.Ювілейна: 60, 62–66, 68, 70, 72, 74; пров.Декабристів, пров.Перемоги, пров.Черняховського вул.Ювілейна, 34, м.Бахмут, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84510 (школа №18, спортивна зала) Велика

140631 м.Бахмут – вул.Весела: 46–55; вул.Гвардійська: 3–18; вул.Гліба Слободіна: 61, 63–63А, 65–90; вул.Декабристів: 2–24, 26, 28, 30; вул.Захисників України: 2, 4, 6–8, 10–14, 16, 18–20, 22; вул.З.Космодем’янської, вул.І.Левченко: 1–17, 19; вул.Крайня: 11, 13, 15, 17, 19, 21, 42–46; вул.Леваневського: 48–54, 56, 58, 60, 62, 64, 66–92, 94–96, 98, 100–102, 104, 106, 108–112, 114, 116, 118–146; вул.Л.Українки: 1–28; вул.Матросова: 3–20, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 38, 40, 42, 44–46, 48, 50, 52–54, 56, 58–60, 62–66, 68, 70, 72–74; вул.Оборони: 56, 58, 60, 62, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78–149; вул.О.Кошового, вул.Перемоги: 37–80; вул.П.Осипенко: 1–24; вул.Сєрова, вул.Толбухіна: 59–77; вул.Черняховського: 57–75; пров.З.Космодем’янської, пров.Леваневського, пров.Оборони вул.Зелена, 41, м.Бахмут, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84502 (ТОВ "Бахмут-Енергія", конференцзал) Середня

140632 м.Бахмут – бульв.Металургів, вул.Зелена: 27–35; вул.Леваневського: 18, 36; вул.Оборони: 21, 25–55, 57, 59, 61, 63–65, 67, 69, 71, 73, 75, 77; вул.Перемоги: 23–36; пров.3-й Червоносільський: 50; вул.Перемоги, 23А, м.Бахмут, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84502 (міський народний Дім, к.8) Велика

140633 м.Бахмут – вул.Весела: 20, 22, 24–45; вул.Виноградна: 1–78; вул.Гліба Слободіна: 1–60А, 62, 64; вул.Дачна, вул.Дорожна, вул.Колпакової: 31–107А; вул.Крайня: 24–34; вул.Леваневського: 2, 3, 4, 6, 8, 9, 14, 15, 17, 19, 21–35, 37–43, 55, 57, 59, 61, 63, 65; вул.Чапліна: 1–24А, 28–30, 32, 34–46; вул.Чкалова, пров.Виноградний, пров.Дачний, пров.Сергія Кримського, пров.1-й Червоносільський, пров.2-й Червоносільський, пров.3-й Червоносільський: 1–36; вул.Чапліна, 1, м.Бахмут, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84502 (школа №3, фоє) Середня

140634 м.Бахмут – вул.Виноградна: 84–88; вул.Зелена: 16–25; вул.Колпакової: 109–117; вул.Леваневського: 16, 20; вул.Оборони: 1–20, 22–24; вул.Перемоги: 1–21; вул.Чапліна: 25, 31, 33; вул.Оборони, 18, м.Бахмут, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84502 (центр професійно-технічної освіти, к.3) Середня

140635 м.Бахмут – вул.Абрикосова, вул.Бориса Грінченка: 1–62А; вул.Василя Гайворонського: 1, 3, 5–7, 9, 11–13, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 53, 55, 57, 59–71; вул.Ватутіна, вул.Горького: 2, 4А, 6, 8–8А, 10, 12–12А, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 30–30А, 32–32А, 34, 36–38, 40, 42, 44–44А, 46–46А, 48–48А, 50, 52–52А, 54–54Б, 56–56А, 58–58А; вул.Кооперативна: 1–55, 57, 59; вул.Некрасова: 3–33, 35–37, 39–41; вул.Партизанська: 1–37, 43, 45, 47, 49–55А; вул.Першотравнева, вул.Ростовська: 1Б, 5, 15, 29, 31–37, 39, 41–41А, 43, 45–47А, 49–49А, 51, 53, 55, 57–57А, 59, 63, 69; вул.Червона: 1–51Д; вул.Щедра: 2–55; пров.Ватутіна: 1–16, 18; пров.Озерний, пров.Першотравневий: 1–58; пров.Східний: 2–37, 39, 41, 43, 45, 47, 49; пров.Щедрий: 2–58; пров.1-й Партизанський, пров.2-й Партизанський вул.Некрасова, 1, м.Бахмут, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84507 (університет економіки та права, фоє) Середня

140636 м.Бахмут – вул.Василя Гайворонського: 2, 4, 8, 10, 14–16, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48–52, 54, 56, 58; вул.Гаршина: 1–51; вул.Добролюбова, вул.Коцюбинського, вул.Ростовська: 74–158; вул.Толстого, вул.Федора Максименко, вул.Франко, вул.Чернишевського, пров.Ватутіна: 17, 19–96; пров.Першотравневий: 59–163; пров.Східний: 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50–129; пров.Щедрий: 60–150; окр.буд. Учбове господарство ПТУ-147 вул.Гаршина, 50, м.Бахмут, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84501 (школа №10, перше фоє) Велика

140637 м.Бахмут – вул.Гаршина: 52–78А; вул.Горького: 51, 53, 55–55А, 57, 59–89; вул.Некрасова: 34, 38, 42–46; вул.П.Лумумби: 78–78А, 101–113; вул.Гаршина, 50, м.Бахмут, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84501 (школа №10, друге фоє) Велика

140638 м.Бахмут – вул.Горького: 3, 5–5А, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19–19А, 21, 23, 25–29А, 31, 33–33А, 35–35А, 39, 41, 43, 45, 47, 49; вул.Колгоспна, вул.Ломоносова, вул.Маяковського, вул.Мічуріна, вул.Північна, вул.П.Лумумби: 2–77А, 79–83; вул.Чехова, вул.Шевченка: 1А–49, 51, 53, 55, 57–57А; пров.Вузький, пров.Горького, пров.Шкільний, пров.1-й Ломоносівський, пров.2-й Ломоносівський, пров.3-й Ломоносівський, тупик Ломоносова вул.Чехова, 4, м.Бахмут, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84507 (автошкола ТСОУ, фоє) Велика

140639 м.Бахмут – вул.Алебастрова, вул.Глиняна, вул.Деконівська, вул.Євгена Онопрієнко, вул.Загородня, вул.Зарічна, вул.Михайлівська, вул.Підгірна, вул.Рабкоровська, вул.Силікатна, вул.Сількорівська, вул.Трояндова, вул.Шевченка: 50, 52–52А, 54–54А, 56, 58–227; вул.8-го Березня, пров.Глиняний, пров.Михайлівський, пров.Силікатний, пров.1-й Алебастровий, пров.1-й Трояндовий, пров.1-й Шевченка, пров.2-й Алебастровий, пров.2-й Трояндовий, пров.2-й Шевченка, пров.3-й Шевченка, пров.4-й Шевченка вул.Загородня, 22, м.Бахмут, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84507 (школа № 4, фоє) Велика

140641 м.Бахмут – вул.Ангеліної, вул.Берегова, вул.Глінки, вул.Дружби, вул.Івана Паторжинського, вул.Льотчиків, вул.Макарова, вул.Миколаєва, вул.Можайського, вул.Морська, вул.Нестерова, вул.Пирогова, вул.Поповича, вул.Промислова, вул.Раскової, вул.Річна, вул.Свято-Георгіївська, вул.Сонячна, вул.Танкістів, вул.Ушакова, вул.Харківська, вул.Хмельницького, вул.Шаляпіна, пров.Береговий, пров.Дружби, пров.Можайського, пров.Свято-Георгіївський, пров.Харківський, пров.Хмельницького, пров.1-й Переїзний, пров.1-й Річний, пров.1-й Танкістів, пров.1-й Ушакова, пров.2-й Дружби, пров.2-й Переїзний, пров.2-й Річний, пров.2-й Танкістів, пров.2-й Ушакова, пров.3-й Танкістів, врб. З.Д.Будка(Ступки), ДРП-5 вул.Дружби, 1, м.Бахмут, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84505 (школа №9, фоє) Велика

140642 смт Красна Гора вул.Миру, 2Б, смт Красна Гора, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84536 (гуртожиток, к.1) мала

140643 м.Соледар – вул.Весняна, вул.Енгельса, вул.Залізнична, вул.Зарічна, вул.Медова, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Молодогвардійців, вул.Перемоги, вул.Річна, вул.Стадіонна, вул.Франка, вул.Центральна, вул.Чайковського, вул.Черняховського, вул.Щедра, пров.Весняний, пров.Миру, пров.Мічуріна, Казарми 467 км, окр.буд. Дома Мпс, ст.Сіль буд.ВЧД-1, ст.Сіль буд.ВЧД-2, ст.Сіль буд.ВЧД-3, ст.Сіль буд.ВЧД-4, ст.Сіль 468км вул.Франка, 2, м.Соледар, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84545 (заклад дошкільної освіти №11 "Дзвіночок", зала) мала

140644 м.Соледар – вул.Бездворного, вул.Загиблих героїв, вул.Київська, вул.Лермонтова, вул.Лісова, вул.Паризької Комуни, вул.Піонерська, вул.Полковникова, вул.Поштова, вул.Пушкіна, вул.Соляників, вул.Суворова, вул.Чапліна, вул.Шахтарська, пров.Льотчиків, пров.Поштовий, пров.Танкистів, пров.Шосейний, перегон Попасна-Артемівськ 53км 776м, ст.Сіль путьовий будинок 470км вул.Паризької Комуни, 21А, м.Соледар, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84545 (філія "Соледарського ЦКНТ", фоє) Середня

140645 м.Соледар – вул.Носова, вул.Преображенська: 1, 3, 7; вул.Садова, вул.Соледарська: 1–5; вул.Преображенська, 3А, м.Соледар, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84548 (ясла-садок №8, спортивна зала) Велика

140646 м.Соледар – вул.Гоголя, вул.Дачна, вул.Дружби, вул.Ісидора Зеленого, вул.Карпинського: 6–13; вул.Паркова: 1А; вул.Преображенська: 2, 4, 18–26; вул.Чкалова, пров.Гоголя вул.Паркова, 3А, м.Соледар, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84545 ("Соледарський ЦКНТ", фоє) Велика

140647 м.Соледар – вул.Злагоди, вул.Карпинського: 1–5; вул.Конституції, вул.Кринична, вул.Ликова, вул.Льва Толстого, вул.Майстрова, вул.Маяковського, вул.Набережна, вул.Островського, вул.Паркова: 1, 2–23; вул.Привокзальна, вул.Світла, вул.Свободи, вул.Соледарська: 11–51, 53, 55–57, 59, 61, 63, 67, 69, 73, 77; вул.Сонячна, вул.Тіниста, вул.Цілинників, вул.Червоногвардійська, вул.Чернишевського, вул.Юрія Гагаріна, вул.8-го Березня, пров.Соледарський, пров.Тінистий, пров.Червонофлотський, пров.8-го Березня, окр.буд. Дома Мтс вул.Соледарська, 14, м.Соледар, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84545 (адмінбудинок рудника №1,3, к.2) Велика

140648 м.Соледар – вул.Булавіна, вул.Вокзальна: 38, 42, 44, 46–48, 52, 54, 60, 62, 64–75; вул.Залевського, вул.Комарова, вул.Космонавтів, вул.Металургів, вул.Молодіжна, вул.Пархоменка, вул.Соледарська: 52, 54, 58, 60–60А, 62, 64–66Б, 68, 70, 74–76, 78–151; вул.Степова, вул.Театральна, вул.Тельмана, вул.Червонофлотська, пров.Карла Лібкнехта вул.Червонофлотська, 6, м.Соледар, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84545 (школа №14, фоє) Середня

140649 м.Соледар – вул.Вокзальна: 1–37, 39–41, 43, 45, 49–51, 53–53А, 55–59, 61, 63, 77–87; вул.Володарського, вул.Горького, вул.Короленка, вул.Ломоносова, вул.Лугова, вул.Павла Тичини, вул.Першотравнева, вул.Польова, вул.Сосюри, вул.Спортивна, вул.Чапаєва, вул.Шевченка, вул.Широка, вул.Шкільна, пров.Вокзальний, пров.Чапаєва вул.Горького, 2А, м.Соледар, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84545 (будинок сімейного дозвілля, фоє) Середня

140650 м.Часів Яр – вул.Вокзальна, вул.Гагаріна, вул.Героїчна, вул.Дачна, вул.Декабристів, вул.Добролюбова, вул.Залізнична, вул.Зоряна, вул.Кленова, вул.Козацька, вул.Крилова, вул.Лазурна, вул.Лермонтова, вул.Лесі Українки, вул.Ломоносова, вул.Маяковського, вул.Медова, вул.Менделєєва, вул.Мироненко, вул.Первомайська, вул.Профсоюзна, вул.Слов’янська, вул.Сонячна, вул.Толстого, вул.Транспортна, вул.Трудова, вул.Чернишевського, вул.Шевченко, вул.Юності, пров.Добролюбова, пров.Лермонтова, ВРП, Газорозподільна станція вул.Комунальна, 4, м.Часів Яр, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84551 (контора Виробничого ремонтно-житлового підприємства, червоний куток) Середня

140651 м.Часів Яр – вул.Б.Хмельницького, вул.Гірників, вул.Громової, вул.Дніпровська: 35, 40–72; вул.Журавлина, вул.Західна, вул.Кобзаря, вул.Кутузова, вул.Народна, вул.Некрасова, вул.Партизанська, вул.Полярна, вул.Привокзальна, вул.Рабкорівська, вул.Спартака, вул.Формовочна, вул.Челюскіна, вул.Чехова вул.Привокзальна, 2, м.Часів Яр, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84551 (червоний куток ВО "ЧасівЯртепломережа", зала) Середня

140652 м.Часів Яр – вул.Вербна, вул.Горького: 12, 14–34; вул.Миру, вул.Міліцейська вул.Горького, 1, м.Часів Яр, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84551 (школа, №15, к.34) Середня

140653 м.Часів Яр – вул.Василя Олійника, вул.Георгія Дубровського, вул.Горького: 1–11, 13; вул.Дмитра Скрипниченка: 1–24; вул.Недогибченко: 1–23; вул.Паркова, вул.Садова, вул.Центральна, пров.Жуковського, пров.Маяковського, пров.Яблуневий, пров.8 Березня вул.Цілинників, 2, м.Часів Яр, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84551 (Школа мистецтв, актова зала) Середня

140654 м.Часів Яр – вул.Дніпровська: 2–34, 36; вул.Заводська, вул.Михайла Ковалевського, вул.Пирогова, вул.Шкільна вул.Горького, 1, м.Часів Яр, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84551 (школа №15, актова зала) Середня

140655 м.Часів Яр – вул.Високовольтна, вул.Злагоди, вул.Кам’янка, вул.Комарова, вул.Костянтинівська, вул.Малинова, вул.Матросова, вул.Миколаївська, вул.Преображенська, вул.Пушкіна, вул.Солідарності, вул.Українська, вул.2-га Матросова, пров.Костянтинівський, пров.Матросова, пров.Пушкіна вул.Горького, 1, м.Часів Яр, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84551 (школа №15, фоє) Середня

140656 м.Часів Яр – вул.Дружби, вул.Енергетична, вул.Жемчужна, вул.Калинова, вул.Коцюбинського, вул.Південна, вул.Плещеєвська, вул.Робоча, вул.Суворова, вул.Франко, вул.Холода, вул.Ціолковського, пров.Ціолковського, пров.1-й Дружби, пров.1-й Суворова, пров.2-й Дружби, пров.2-й Суворова, Підстанція 110 вул.Холода, 2, м.Часів Яр, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84551 (школа-садок №29, навчальний клас 1) Середня

140657 м.Часів Яр – вул.Виноградна, вул.Відродження, вул.Гвардійська, вул.Джерельна, вул.Дмитра Скрипниченка: 25–118; вул.Донецька, вул.Загородня, вул.Квіткова, вул.Ковпака, вул.Космонавтів, вул.Кривоноса, вул.Лісна, вул.Маріупольська, вул.Недогибченко: 24–148; вул.Осипенко, вул.Північна, вул.Покровська, вул.Райдужна, вул.Рокоссовського, вул.Свободи, вул.Сєрова, вул.Толбухіна, вул.Тургенєва, вул.Фільтрувальна, вул.Харківська, вул.Чайковського, вул.Черняхівського, вул.Чкалова, вул.Щастя, вул.Ювілейна, пров.Гоголя, пров.Індустріальний, пров.Красносільський, пров.Ломоносова, пров.Мічуріна, пров.Тімірязєва, пров.Тургенєва, пров.Харківський вул.Дмитра Скрипниченка, 49, м.Часів Яр, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84551 (школа №17, к.2) Середня

140658 м.Часів Яр – вул.О.Кошового: 4, 8, 18–22, 26–38; вул.О.Кошового, 1, м.Часів Яр, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84551 (ТОВ ВФ "Гідрозалізобетон", к.2) Середня

140659 м.Часів Яр – вул.Борисоглібська: 1, 3–11; вул.Зелена вул.Зелена, 6, м.Часів Яр, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84551 (адмінкорпус Часовоярського ПТУ, к.2) Середня

140660 м.Часів Яр – вул.Борисоглібська: 2, 12; вул.Вишнева, вул.Горбатова, вул.Зої Космодем’янської, вул.Образцова, вул.О.Кошового: 1–3, 6, 9–17, 25, 40–58; ПС Кринички, ПС Середні Ступки вул.Зої Космодем’янської, 3, м.Часів Яр, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84551 (червоний куток РВУ "Компанія "Вода Донбасу", зала) Середня

141098 м.Лиман – вул.Гасієва К.: 29, 31–35, 37–44; вул.Деповська, вул.Нова, вул.Правди, вул.Привокзальна: 31–33, 35–38; вул.Студентська, пров.Желанний, пров.Робочий вул.Студентська, 4А, м.Лиман, Краматорський р-н, Донецька обл., 84404 (професійно-технічне училище, спортивна зала) Велика

141099 м.Лиман – вул.Гасієва К.: 17–25, 27–28, 30; вул.Лейко Івана: 10–17, 20–25; вул.Привокзальна: 29; пров.Бригадний вул.Привокзальна, 27А, м.Лиман, Краматорський р-н, Донецька обл., 84404 (будинок науки і техніки "Локомотив", лекційна зала) Велика

141100 м.Лиман – вул.Гасієва К.: 6, 8–16, 26, 36А; вул.Лейко Івана: 1А–8, 18; вул.Привокзальна: 21–24; вул.Слов’янська вул.Гасієва К., 23А, м.Лиман, Краматорський р-н, Донецька обл., 84404 (футбольно-спортнивний клуб "Локомотив", ігрова зала) Середня

141101 м.Лиман – вул.Гасієва К.: 2Б, 5–5А, 7; вул.Матросова, вул.Привокзальна: 1–20, 34; пров.Гасієва К., пров.Матросова: 4, 6–14; пров.Привокзальний, пров.Телеграфний, просп.Гагаріна, просп.Щасливий пров.Привокзальний, 7А, м.Лиман, Краматорський р-н, Донецька обл., 84404 (школа №4, фойє) Середня

141102 м.Лиман – вул.Абрикосова, вул.Виноградна, вул.Гасієва К.: 1–2А, 3–4; вул.Казарма 3 км, вул.Казарма 427 км, вул.Краснолиманське лісництво, вул.Лиманська, вул.Лісна, вул.Лісників, вул.Локомотивна, вул.Переїздна, пров.Лісний, пров.Матросова: 1–3, 5; вул.Гасієва К., 4А, м.Лиман, Краматорський р-н, Донецька обл., 84404 (ліцей, фойє) Середня

141103 м.Лиман – вул.Вишнева, вул.Партизанська, пров.Весняний, пров.Вишневий, пров.Медовий, пров.Польовий вул.Вишнева, будинок культури, м.Лиман, Краматорський р-н, Донецька обл., 84401 (будинок культури, фойє) мала

141104 м.Лиман – вул.Бикова Леоніда, вул.Восточна, вул.Гвардійська, вул.Горького, вул.Донецька, вул.Казарма 424 км, вул.Комунальна, вул.Красна Зоря, вул.Мічуріна, вул.Новий Бит, вул.Покальчука, вул.Соснова, вул.Харківська, вул.Хвойна, вул.Ціолковського, пров.Грушевського, пров.Рокочого Олексія вул.Пушкіна, 13А, м.Лиман, Краматорський р-н, Донецька обл., 84401 (школа №2, їдальня) Середня

141105 м.Лиман – вул.Грушевського, вул.Гутченка, вул.Лесі Українки, вул.Пушкіна, вул.Тиха, вул.Чайковського, вул.Шкільна, пров.Восточний, пров.Гутченка, пров.Лесі Українки, пров.Шевченка вул.Пушкіна, 13А, м.Лиман, Краматорський р-н, Донецька обл., 84401 (школа №2, фойє) Середня

141106 м.Лиман – вул.Бахмутська, вул.Желєзнодорожна, вул.Комарова, вул.Незалежності, вул.Остапа Вишні, вул.Підлісна, вул.Потьомкіна, вул.Поштова, вул.Свободи, вул.Сердюка, вул.Слави, вул.Шевченка, вул.8-го Березня, пров.Базарний, пров.Бахмутський, пров.Поштовий, пров.Тихого Олекси, пров.Юності вул.Незалежності, 44, м.Лиман, Краматорський р-н, Донецька обл., 84406 (гімназія, спортивна зала) Середня

141107 м.Лиман – вул.Ватутіна, вул.Леваневського, вул.Некрасова, вул.Перемоги, вул.Симеренка Л., вул.Слобожанська: 86, 87А–180; вул.Українська, вул.Франка Івана, вул.Хмельницького Б., пров.Садовий, пров.Слобожанський: 60–125; вул.Незалежності, 17, м.Лиман, Краматорський р-н, Донецька обл., 84406 (центр культури і дозвілля ім.Горького, танцювальна зала) Середня

141108 м.Лиман – вул.Бєлгородська, вул.Волгодонська: 43, 45, 47, 49, 51, 53–118; вул.Дубоноса, вул.Паркова, вул.Пасічна, вул.Ринкова: 3–70, 72–72А, 74; вул.Сумська, вул.Тертичного, вул.Челюскіна: 1–47, 49, 51–51А, 53; вул.1-го Травня, пров.Зелений, пров.Короткий, пров.Пасічний, пров.Промисловий, пров.Ринковий, пров.Сумський вул.Свободи, 104, м.Лиман, Краматорський р-н, Донецька обл., 84406 (притулок, спортивна зала) Середня

141109 м.Лиман – вул.Дружби, вул.Кар’єрна, вул.Лугова, вул.Молодіжна, вул.Озерна, вул.Торгова, вул.Челюскіна: 48–48А, 50, 52, 54–139; вул.Шмідта, пров.Дружби, пров.Луговий, пров.Пісчаний, пров.Торговий, пров.Шмідта вул.Петропавлівська, 72, м.Лиман, Краматорський р-н, Донецька обл., 84403 (школа №3, фойє) Середня

141110 м.Лиман – вул.Героїв десантників: 1–91, 93, 95; вул.Запорізька, вул.Козацька: 1–120; вул.Кринична, вул.Левадна, вул.Мірошниченка, вул.Петропавлівська: 1–144, 146, 148; вул.Підстепна: 1–25, 27–133; вул.Севастопільська, вул.Слобожанська: 1–85А, 87; вул.Софіївська, пров.Героїв десантників, пров.Запорізький, пров.Козацький, пров.Підстепний, пров.Софіївський вул.Петропавлівська, 72, м.Лиман, Краматорський р-н, Донецька обл., 84403 (школа №3, фойє) Велика

141111 м.Лиман – вул.будинок Звірогосподарства, вул.Будівельна, вул.Волгодонська: 1–42, 44, 46, 48, 50, 52–52А; вул.Героїв десантників: 92, 94, 96–221; вул.Козацька: 121–212; вул.Лермонтова, вул.Одеська, вул.Островського, вул.Підстепна: 26, 135–175; вул.Ринкова: 71, 73, 75–146; вул.Солов’яненка Анатолія, вул.Суворова, вул.Цимлянська, вул.Широка, вул.Ювілейна, пров.Островського, пров.Слобожанський: 1–59; пров.Цимлянський вул.Слобожанська, 85, м.Лиман, Краматорський р-н, Донецька обл., 84403 (дитячий садок №6, музична зала) Середня

141112 м.Лиман – вул.Гоголя, вул.Зелений Гай, вул.Кизима, вул.Корольова, вул.Краматорська, вул.Курортна: 1–36, 38; вул.Ломоносова, вул.Миру, вул.Оборони: 1, 2, 3, 5(приватний)–6, 6А(приватний), 7(приватний), 9, 10–121, 123, 125, 127, 129, 131, 133–133А, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147; вул.Петропавлівська: 145, 147, 149–200; вул.Північна, вул.Покровська: 79, 81, 83, 85, 87, 89–175А; вул.Різдвяна, вул.Сонячна, вул.Трудова, вул.Чернишевського, вул.60 років України, пров.Гоголя, пров.Оборони, пров.Петропавлівський пров.Петропавлівський, 30, м.Лиман, Краматорський р-н, Донецька обл., 84403 (Краснолиманський автодор, актова зала) Середня

141113 м.Лиман – вул.Головна, вул.Діамантова, вул.Енергетиків, вул.Заводська, вул.Зоряна, вул.Казкова, вул.Київська, вул.Космодем’янської З., вул.Курортна: 37–37А, 39–94; вул.Оборони: 1А, 2А, 3А–5А, 6А, 7–7А, 8–8А, 9А, 122, 124, 126, 128–128А, 130, 132–132А, 134, 136, 138, 140, 142, 144–144А, 146, 148–227; вул.Покровська: 1–78, 80, 82, 84, 86, 88; вул.Полтавська, вул.Садова, вул.Театральна, вул.Чкалова, пров.Курортний, пров.Полтавський, Садівницьке товариство "Стрункий кипарис", Садове товариство Васильок, Садове товариство "Зелений сад", Садове товариство ім.Мічуріна, Садове товариство Ромашка вул.Театральна, 3А, м.Лиман, Краматорський р-н, Донецька обл., 84402 (будинок культури, диско зал) Велика

141114 с.Щурове вул.Соборна, 1, с.Щурове, Краматорський р-н, Донецька обл., 84453 (санаторій "Щуровський", клуб) мала

141115 с.Брусівка, с.Старий Караван вул.Нахімова, 7Л, с.Старий Караван, Краматорський р-н, Донецька обл., 84122 (Дитяча установа оздоровлення та відпочінку "Ласточка", піонерська кімната) мала

141116 с-ще Ставки вул.Шевченка, 12А, с-ще Ставки, Краматорський р-н, Донецька обл., 84452 (школа № 1, фойє) мала

141117 с.Крива Лука, с.Каленики вул.Центральна, 33А, с.Крива Лука, Краматорський р-н, Донецька обл., 84464 (будинок культури, фойє) мала

141118 с.Озерне вул.Лугова, 18А, с.Озерне, Краматорський р-н, Донецька обл., 84464 (бібліотека, читацька зала) мала

141119 с.Діброва вул.Головна, 1Д, с.Діброва, Краматорський р-н, Донецька обл., 84122 (будинок культури, глядацька зала) мала

141120 смт Ямпіль – вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Вокзальна, вул.Залізнична, вул.Зелена, вул.Казарма 434км, вул.Казарма 436 км, вул.Казарма 441 км, вул.Леваневського, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Партизанська, вул.Підлісна, вул.Піщана, вул.Урожайна: 1–18, 20–20А, 22, 24, 26; вул.Хвойна, вул.Ямпільське лісництво, вул.1-гоТравня, пров.Короткий, пров.Леваневського, пров.Миру, пров.Мічуріна, пров.Молодіжний, пров.Підлісний, пров.Садовий, пров.Урожайний, пров.1-го Травня вул.Миру, 10, смт Ямпіль, Краматорський р-н, Донецька обл., 84461 (школа, фойє) Середня

141121 смт Ямпіль – вул.Вагіна, вул.Гагаріна, вул.Грушева, вул.Донецька, вул.Зарічна, вул.Калинова, вул.Лісна, вул.Площа Слави, вул.Полунична, вул.Приозерна, вул.Пушкіна, вул.Свободи, вул.Тиха, вул.Урожайна: 19, 21, 23, 25, 27–90; вул.Чкалова, вул.Шевченко, вул.Щастя, пров.Донецький, пров.Тихий, пров.Чкалова, пров.Шевченко вул.Донецька, 14, смт Ямпіль, Краматорський р-н, Донецька обл., 84461 (амбулаторія, фойє) Середня

141122 с.Закітне вул.Набережна, 7, с.Закітне, Краматорський р-н, Донецька обл., 84463 (школа, фойє) мала

141123 смт Зарічне – вул.Бульварна, вул.Виноградна, вул.Клеверна, вул.Красна, вул.Лісна, вул.Лугова, вул.Новосадова, вул.Партизанська, вул.Підлісна, вул.Підлужна, вул.Піщана, вул.Побєди, вул.Поштова, вул.Спартака, вул.Центральна: 1–46; вул.Челюскінців, пров.Клеверний, майдан Гагаріна Ю. майдан Гагаріна Ю., 3, смт Зарічне, Краматорський р-н, Донецька обл., 84442 (школа, фойє) Середня

141124 смт Зарічне – вул.Василькова, вул.Весняна, вул.Вишнева, вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Довга, вул.Дружби, вул.Залевадна, вул.Калинова, вул.Квіткова, вул.Матросова, вул.Маяковського, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Озерна, вул.Первомайська, вул.Підстепна, вул.Пушкіна, вул.Слов’янська, вул.Степна, вул.Українська, вул.Центральна: 59–111; вул.Чехова, вул.Шаблін Яр, вул.Шевченка, вул.Широка, вул.Ярівська, вул.8 Марта, пров.Довгий, пров.Озерний, пров.Чехова майдан Гагаріна Ю., 1А, смт Зарічне, Краматорський р-н, Донецька обл., 84442 (адміністративна будівля, зал засідань) Середня

141125 с.Торське(Лиманська міська територіальна громада) вул.Роднікова, 17А, с.Торське, Краматорський р-н, Донецька обл., 84444 (школа, фойє) Середня

141126 с.Терни, с-ще Мирне(Лиманська міська територіальна громада), с.Новосадове, с.Ямполівка вул.Землянського, 2, с.Терни, Краматорський р-н, Донецька обл., 84440 (школа, фойє) Середня

141127 с.Іванівка(Лиманська міська територіальна громада), с.Колодязі вул.Шевченко, 58А, с.Колодязі, Краматорський р-н, Донецька обл., 84122 (будинок культури, фойє) мала

141128 смт Дробишеве – вул.Вишнева, вул.Гусака, вул.Державна: 1–29; вул.Казарма 412 км, вул.Квіткова, вул.Лісна, вул.Магістральна, вул.Матросова, вул.Миру, вул.Морозова, вул.Олімпійська, вул.Перемоги, вул.Полухіна, вул.Пушкіна: 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110–193; вул.Садова, вул.Сомова, вул.Східна, вул.Театральна, вул.Українська: 54, 56, 58, 60–165; вул.Університетська, вул.Форпостна, вул.Центральна, вул.Шевченко, вул.Ювілейна вул.Театральна, 1А, смт Дробишеве, Краматорський р-н, Донецька обл., 84450 (будинок культури, фойє) Середня

141129 смт Дробишеве – вул.будинок РРПС, вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.Державна: 30–189; вул.Зарічна, вул.ім.М.П.Бастицького, вул.Калініна, вул.Кооперативна, вул.Молодіжна, вул.Озерна, вул.Підлісна, вул.Пушкіна: 1–87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107–107А, 109–109А; вул.Сибірська, вул.Слобожанська, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Українська: 1–53, 55, 57–57А, 59–59А; вул.Чкалова, вул.1-го Травня, вул.8-го Березня, пров.Горького, пров.Державний №1, пров.Державний №2, пров.Кооперативний, пров.Молодіжний, пров.Пушкіна, пров.Слобожанський, пров.Степовий, с.Дерилове вул.Слобожанська, 44А, смт Дробишеве, Краматорський р-н, Донецька обл., 84450 (будинок культури, фойє) Середня

141130 с-ще Соснове вул.Привокзальна, 1, ст.Святогірськ, с-ще Соснове, Краматорський р-н, Донецька обл., 84432 (станція Святогірськ, червоний куток) мала

141131 смт Ярова – вул.Гутянська, вул.Донецька: 1–91; вул.Івана Труша, вул.Йолочна, вул.Казарма 404 км, вул.Лісна, вул.Підлісна, вул.Садова, пров.Калиновий, пров.Святогірський вул.Кооперативна, 7А, смт Ярова, Краматорський р-н, Донецька обл., 84432 (будинок культури, фойє) Середня

141132 смт Ярова – вул.Донецька: 92–200; вул.Зелена, вул.Кооперативна, вул.Кузнечна, вул.Мира, вул.Незалежності, вул.Партизанська, вул.Підлужна, вул.Слобідська, вул.Соснова, вул.1-го Мая, пров.Зелений, пров.Мира, пров.Петра Дячкіна вул.Кооперативна, 2А, смт Ярова, Краматорський р-н, Донецька обл., 84432 (школа, актова зала) Середня

141133 с.Олександрівка(Лиманська міська територіальна громада) вул.Шевченко, 10Д, с.Олександрівка, Краматорський р-н, Донецька обл., 84433 (школа, фойє) мала

141134 смт Новоселівка вул.Школьна, школа, смт Новоселівка, Краматорський р-н, Донецька обл., 84431 (школа, фойє) Середня

141135 с.Шандриголове, с.Зелена Долина, с.Середнє вул.Гутченка, 161, с.Шандриголове, Краматорський р-н, Донецька обл., 84430 (адміністративна будівля, актова зала) Середня

141136 с.Карпівка(Лиманська міська територіальна громада) вул.Восточна, 17, с.Карпівка, Краматорський р-н, Донецька обл., 84122 (фельдшерський пункт, каб. здорової дитини) мала

141137 с.Рідкодуб, с.Новомихайлівка вул.Центральна, 77, с.Рідкодуб, Краматорський р-н, Донецька обл., 84422 (школа, актова зала) мала

141138 с.Катеринівка(Лиманська міська територіальна громада), с.Липове, с-ще Нове вул.Молодіжна, 2, с-ще Нове, Краматорський р-н, Донецька обл., 84422 (школа в с-щі Нове, фойє) Середня

141139 с.Рубці вул.Центральна, 18, с.Рубці, Краматорський р-н, Донецька обл., 84411 (адміністративна будівля, зал засідань) Середня

141140 с.Вовчий Яр, с.Лозове вул.Шкільна, 1, с.Лозове, Краматорський р-н, Донецька обл., 84412 (Лозівська школа, спортивна зала) мала

141141 с.Коровій Яр вул.Спортивна, 22, с.Коровій Яр, Краматорський р-н, Донецька обл., 84413 (школа, фойє) мала

141142 с.Яцьківка, с.Кримки адміністративна будівля, с.Яцьківка, Краматорський р-н, Донецька обл., 84410 (адміністративна будівля, актова зала) мала

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
140661 Комунальне некомерційне підприємство "Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування м.Бахмут" вул.Миру, 10, м.Бахмут, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84511 Мала
141143 Лиманська центральна районна лікарня вул.Незалежності, 64, м.Лиман, Краматорський р-н, Донецька обл., 84406 Мала
141144 Південне відділення КЛП закладу "Лиманська центральна районна лікарня" вул.Гасієва К., 36, м.Лиман, Краматорський р-н, Донецька обл., 84404 Мала
142443 Державна установа "Бахмутська установа виконання покарань (№6)" вул.Ціолковського, 4, м.Бахмут, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84511 Мала