Донецька область - одномандатний виборчий округ №45

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ Покровської РДА

15

Відділ ведення ДРВ Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Покровського району

11

Відділ ведення ДРВ Ясинуватської міської ради

23

Відділ ведення ДРВ Київської районної у м.Донецьку ради

53

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
140566 смт Верхньоторецьке – вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Відродження, вул.Зарєчна, вул.Лазурна, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Орєхова, вул.Первомайська, вул.Привокзальна, вул.Садова, вул.Шкільна, с.Троїцьке(Очеретинська селищна територіальна громада) вул.Відродження, 92, смт Верхньоторецьке, Покровський р-н, Донецька обл., 86040 (школа, К2) Велика

140567 смт Верхньоторецьке – вул.Красна, вул.Степна, вул.Фабрична, с.Василівка(Очеретинська селищна територіальна громада), с-ще Бетманове вул.Відродження, 81, смт Верхньоторецьке, Покровський р-н, Донецька обл., 86040 (Молодіжний центр, малий зал) Середня

140568 смт Желанне, с-ще Восход вул.Центральна, 89, смт Желанне, Покровський р-н, Донецька обл., 86023 (школа, К2) Середня

140569 смт Очеретине – вул.Вишнева, вул.Гоголя, вул.Декабристів, вул.Дружби, вул.Енергетиків, вул.Желєзнодоріжна, вул.Заводська, вул.Зелена, вул.Індустріальна, вул.Лермонтова, вул.Первомайська, вул.Побєди, вул.Пушкіна, вул.Світла, вул.Степова, вул.Строітелів, вул.Учительська, вул.Фестивальна, вул.Франко, вул.Чайковського, вул.Чкалова, вул.Шевченко, МПС, 430 км, 432 км, смт Керамік вул.Заводська, 2, смт Очеретине, Покровський р-н, Донецька обл., 86020 (палац культури, К2) Середня

140570 смт Очеретине – вул.Виноградна, вул.Гідростроітелів, вул.Каштанова, вул.Комарова, вул.Маяковського, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Некрасова, вул.Новоселів, вул.Попова, вул.Романтиків, вул.Садова, м-н Гідростроітелів вул.Набережна, 12, смт Очеретине, Покровський р-н, Донецька обл., 86020 (школа, К2) Середня

140572 с.Красногорівка, с.Веселе(Очеретинська селищна територіальна громада), с-ще Кам’янка, с.Новоселівка Друга вул.Гагаріна, 11А, с.Красногорівка, Покровський р-н, Донецька обл., 86042 (школа, К2) Середня

140573 с.Новобахмутівка(Очеретинська селищна територіальна громада) вул.Шкільна, 1, с.Новобахмутівка, Покровський р-н, Донецька обл., 86032 (школа, , К2) мала

140574 с.Новоселівка Перша, с.Межове, с.Новопокровське, с.Скучне вул.Первомайська, 13Б, с.Новоселівка Перша, Покровський р-н, Донецька обл., 86024 (будинок культури, , К2) Середня

140575 с.Орлівка(Очеретинська селищна територіальна громада), с.Бердичі, с-ще Степове, с.Семенівка, с.Тоненьке, с.Уманське, с.Яснобродівка вул.Єлагіна, 29А, с.Орлівка, Покровський р-н, Донецька обл., 86050 (будинок народних традицій, , К2) Середня

140576 с-ще Ласточкине вул.Центральна, 7А, с-ще Ласточкине, Покровський р-н, Донецька обл., 86050 (адміністративна будівля Орлівської сільської ради, зала для засідань) мала

140577 с.Первомайське(Очеретинська селищна територіальна громада), с-ще Невельське вул.Шкільна, 30, с.Первомайське, Покровський р-н, Донецька обл., 86051 (школа, К2) Велика

140578 с.Нетайлове вул.Набережна, 3, с.Нетайлове, Покровський р-н, Донецька обл., 86051 (школа, К2) Середня

140579 с-ще Піски, с.Водяне, с-ще Лозове, с-ще Сєверне вул.Паркова, 2, с.Первомайське, Покровський р-н, Донецька обл., 86051 (будинок дозвілля, К2) Велика

140580 с.Олександропіль(Очеретинська селищна територіальна громада), с.Новоселівка, с.Пантелеймонівка вул.Свободи, 1, с.Новоселівка, Покровський р-н, Донецька обл., 86030 (школа, К2) Середня

140582 с.Соловйове, с.Архангельське, с.Новобахмутівка(Очеретинська селищна територіальна громада), с.Новокалинове, с.Сокіл вул.Чкалова, 11Б, с.Соловйове, Покровський р-н, Донецька обл., 86020 (клуб-бібліотека, К2) Середня

140583 с.Спартак – вул.Аеродромна, вул.Дружби, вул.Київська, вул.Леніна, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Новосельська, вул.Октябрська, вул.Побєди, вул.Садова, вул.Совєтська, вул.Солнєчна, вул.Центральна, вул.Чапаєва, вул.60 лєт Октября вул.Центральна, школа, с.Спартак, Донецький р-н, Донецька обл., 86080 (школа, фойє) Середня

140584 с.Веселе(Спартаківська с/р) вул.Колхозна, 69, с.Веселе, Донецький р-н, Донецька обл., 86080 (СВК "Спартак", фойє) Середня

140585 с-ще Опитне вул.Братів Паукових, 54, с.Орлівка, Покровський р-н, Донецька обл., 86050 (навчально-виховний комплекс, , К2) Середня

140586 с.Спартак – роз’їзд 7 км, роз’їзд 73 км, с-ще Каштанове, с-ще Крута Балка, с-ще Мінеральне, с.Яковлівка вул.Колхозна, 1, с.Яковлівка, Донецький р-н, Донецька обл., 86080 (школа, фойє) Середня

140588 м.Авдіївка – вул.Виноградна, вул.Донецька, вул.Лесі Українки, вул.Незалежності: 1–1В, 3, 5–9, 13, 15, 17–17А, 19, 21, 23А–216; вул.Первомайська: 48, 50, 52, 54, 58–60, 62–291; вул.Сапронова, вул.Соборна: 2–46, 49; вул.Степова, вул.Фестивальна, вул.Чистякова, вул.Шестакова, пров.Аптекарський, пров.Залізничний, пров.Кар’єрний, пров.Коцюбинського, пров.Робочий, пров.Стадіонний, пров.Стрілковий, пров.Толстого, пров.50-ти річчя АКХЗ, квартал МПС: 1, 2, 35, 37–60, 66–72, 74–74А, 76–90, 104; 437 км, 438 км, 442 км вул.Виноградна, 1, м.Авдіївка, Покровський р-н, Донецька обл., 86060 (школа №1, спортзал, 1-й поверх) Велика

140589 м.Авдіївка – вул.Дружби, вул.Заводська, вул.Каштанова, вул.Княгині Ольги, вул.Коксохіміків, вул.Котляревського, вул.Красна: 1–79, 81–83, 85, 87, 89–91, 95, 97, 99, 101–101А; вул.Металургів, вул.Миру, вул.Незалежності: 2, 4, 12, 14, 16, 18, 20, 22; вул.Нечаєва, вул.Первомайська: 3–47, 49, 51, 53, 55–57, 61; вул.Перемоги, вул.Поштова, вул.Садова, вул.Свободи, вул.Сільгосптехніки, вул.Соборна: 48, 52–200; вул.Тимірязєва, вул.Чехова, пров.Благодатний, пров.Гурова, пров.Світлий, пров.Солов’яненко, пров.Театральний, пров.Тісний, квартал МПС: 1А, 2А–34, 36, 63, 73, 75, 93; вул.Поштова, 23, м.Авдіївка, Покровський р-н, Донецька обл., 86060 (ПТУ №43, спортивний зал, 1-й поверх) Велика

140592 м.Авдіївка – вул.Абрикосова, вул.Белінського, вул.Весняна, вул.Дачна, вул.Джерельна, вул.Добролюбова, вул.Довіри, вул.Єлагіна, вул.Зелена, вул.Колосова, вул.Красна: 80, 84, 86–86А, 88, 92, 96, 98, 100, 102–211; вул.Леваневського, вул.Лермонтова, вул.Ломоносова, вул.Некрасова, вул.Паркова, вул.Пушкіна, вул.Спортивна, вул.Суворова, вул.Тургенєва, вул.Франка, вул.Чайковського, вул.Чепижного, вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.8 Березня, пров.Больничний, пров.Клубний, пров.Лісний, пров.Нахімова, пров.Сєдова, пров.Суворова, пров.Шкільний, пров.Ясинуватський, 447 км, 448 км, 449 км, 450 км пров.Клубний, 1, м.Авдіївка, Покровський р-н, Донецька обл., 86062 (школа №4, спортивний зал, 1-й поверх) Велика

140594 м.Авдіївка – вул.Гагаріна: 6–7, 14, 16; вул.Грушевського: 1А–79; вул.Маяковського, вул.Молодіжна: 13; просп.Центральний: 7; квартал Ювілейний: 3–10; бульв.Шевченка, 1, м.Авдіївка, Покровський р-н, Донецька обл., 86065 (школа №6, хол, 1-й поверх) Велика

140595 м.Авдіївка – вул.Воробйова: 1, 7–9; вул.Гагаріна: 8–9, 12–12А, 15, 18–18А; вул.Корольова: 3–6; вул.Менделеєва: 1–2, 4; вул.Соборна: 201А–324; вул.Чернишевського, просп.Центральний: 11; вул.Менделеєва, 6, м.Авдіївка, Покровський р-н, Донецька обл., 86066 (школа №5, хол, 1-й поверх) Велика

140596 м.Авдіївка – бульв.Шевченка: 2, 4, 6, 8; вул.Гагаріна: 13, 17, 19–27; вул.Грушевського: 81; вул.Комунальна: 1–3, 5, 7, 9, 13–21; вул.Молодіжна: 9–12; просп.Центральний: 1, 5; Будинок бригадира путі, квартал Ювілейний: 1–2; бульв.Шевченка, 1, м.Авдіївка, Покровський р-н, Донецька обл., 86065 (школа №6, вестибюль, 1-й поверх) Велика

140599 м.Авдіївка – вул.Воробйова: 5; вул.Корольова: 1, 7–11; вул.Менделеєва: 3, 5–9; вул.Молодіжна: 16–20; вул.Менделеєва, 6, м.Авдіївка, Покровський р-н, Донецька обл., 86066 (школа №5, хол, 1-й поверх) Велика

140600 м.Авдіївка – вул.Гагаріна: 2–4; вул.Рубінова, просп.Центральний: 4, 15–17; квартал 9: 1, 7–11А, 15–15А, 22, 24, 26; вул.Комунальна, 10, м.Авдіївка, Покровський р-н, Донецька обл., 86065 (школа №7, хол, 1-й поверх) Велика

140601 м.Авдіївка – бульв.Шевченка: 3, 5, 7, 9; вул.Гагаріна: 1, 5, 11; вул.Комунальна: 4, 6, 8, 12, 23–31; просп.Центральний: 2А; квартал Будівельників вул.Комунальна, 10, м.Авдіївка, Покровський р-н, Донецька обл., 86065 (школа №7, хол, 1-й поверх) Велика

140602 м.Авдіївка – вул.Воробйова: 15; просп.Центральний: 23–27; квартал 9: 2, 12–14А, 16–21, 23, 25, 27; просп.Центральний, 28, м.Авдіївка, Покровський р-н, Донецька обл., 86066 (палац культури, фойє, 1-й поверх) Велика

141433 м.Ясинувата – вул.Ватутіна, вул.Вокзальна, вул.Воровського, вул.Гоголя, вул.Курортна, вул.Лісова Поляна, вул.Маяковського, вул.Орджонікідзе: 209–211; вул.Побєди, вул.Подлєсна, вул.Пушкіна, вул.Сонячна, вул.Франка, пров.Світлий, 454 км вул.Орджонікідзе, 215, м.Ясинувата, Донецький р-н, Донецька обл., 86000 (Ясинуватський автодор, актова зала) Середня

141434 м.Ясинувата – вул.Бабушкіна, вул.Димитрова, вул.Енгельса, вул.Зої Космодем’янської, вул.Красний Октябрь, вул.Лесі Українки, вул.Орджонікідзе: 140–148, 177–203; вул.Орєхова, вул.Совєтська, вул.Спортивна, вул.Чкалова, пров.Іловайський вул.Орджонікідзе, 150А, м.Ясинувата, Донецький р-н, Донецька обл., 86000 (дистанція електропостачання, актова зала, 2-й поверх) Середня

141435 м.Ясинувата – вул.Дзержинського, вул.Іловайська, вул.Лермонтова, вул.Орджонікідзе: 169–175А; вул.Транспортна, вул.Фестивальна, вул.Шкільна: 10–18А, 24–26А, 30; вул.Лермонтова, 20, м.Ясинувата, Донецький р-н, Донецька обл., 86000 (професійний будівельний ліцей, вестибюль, 2-й поверх) Середня

141436 м.Ясинувата – вул.Дніпропетровська, вул.Донецька, вул.Єсеніна, вул.Железнодорожна, вул.Запорізька, вул.Калініна, вул.Комунальна: 6–90; вул.Крупської, вул.Куйбишева, вул.Ломоносова, вул.Павла Тичини, вул.Петровського, вул.Полтавська, вул.Рєпіна, вул.Свободи, вул.Севастопольська, вул.Слов’янська, вул.Сумська, вул.Тімірязева, вул.Українська, вул.Харківська, вул.Чехова, вул.Шкільна: 23; пров.Донецький, пров.Малий вул.Шкільна, 23, м.Ясинувата, Донецький р-н, Донецька обл., 86007 (гуртожиток колійної машинної станції №7, актова зала) Середня

141437 м.Ясинувата – вул.Комунальна: 2А–2Б, 4А; вул.Шкільна: 19, 27, 32–38; кв-л 55: 5А; м-н № 3: 1; м-н Центральний: 6–8, 24; вул.Шкільна, 13, м.Ясинувата, Донецький р-н, Донецька обл., 86000 (школа №2, їдальня) Велика

141438 м.Ясинувата – бульв.Леніна, вул.Некрасова: 1–17, 20; вул.Орджонікідзе: 116, 118, 120, 149–167; бульв.Леніна, 2, м.Ясинувата, Донецький р-н, Донецька обл., 86000 (будинок науки і техніки, фойє) Середня

141439 м.Ясинувата – вул.Комунальна: 3А; вул.Некрасова: 18; кв-л Дубрава, кв-л 55: 1–5, 9; Лісництво, м-н Центральний: 10–15; вул.Комунальна, 3А, м.Ясинувата, Донецький р-н, Донецька обл., 86007 (гуртожиток №4 Ясинуватського будівельного технікуму транспортного будівництва, кімната зимового саду) Велика

141440 м.Ясинувата – м-н № 3: 4–17; м-н Центральний: 16–23, 26; м-н Центральний, 26, м.Ясинувата, Донецький р-н, Донецька обл., 86007 (професійний ліцей залізничного транспорта, актова зала, 2-й поверх) Велика

141441 м.Ясинувата – вул.Октябрська: 53–55, 59, 61, 63, 65, 67–67А, 69, 73, 81–184; вул.Октябрська, проспект 1, вул.Октябрська, проспект 2, вул.Октябрська, проспект 3, вул.Октябрська, проспект 4, вул.Орджонікідзе: 128, 130, 132, 134, 136–138; вул.Свердлова, вул.Свердлова, проспект 1, вул.Скрипника: 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 99; вул.Шкільна: 1–4; вул.Октябрська, 168А, м.Ясинувата, Донецький р-н, Донецька обл., 86000 (дистанція колії, актова зала, 2-й поверх) Середня

141442 м.Ясинувата – вул.Артема: 3–29; вул.Красноармійська, вул.Мічуріна, вул.Орджонікідзе: 1–115, 117, 119–119А, 121–127, 129, 131, 133, 135; вул.Скрипника: 1–61А, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75–75А, 77, 79, 81–85; вул.Чернишевського, пров.Пирогова, пров.Толбухіна, пров.Фрунзе: 3–41; пров.Фурманова, пров.Ціолковського вул.Скрипника, 91, м.Ясинувата, Донецький р-н, Донецька обл., 86000 (школа №1, вестибюль, 2-й поверх) Середня

141443 м.Ясинувата – вул.Артема: 42; вул.Дачна, вул.Заводська, вул.Карла Маркса, вул.Щорса, кв-л 100, кв-л 102: 5–10, 13; вул.Машиностроїтелів, 32, м.Ясинувата, Донецький р-н, Донецька обл., 86001 (школа №7, вестибюль) Велика

141444 м.Ясинувата – вул.Гагаріна, вул.Дружби, вул.Комарова, вул.Кубанська, вул.Одеська, вул.Озерна, вул.Плеханова, вул.Польова, вул.Полярна, вул.Сиренєва, вул.Степана Разіна, вул.8 Марта, пров.Тихий, пров.Фрунзе: 45–53; кв-л 102: 11–12, 13А; кв-л 103 кв-л 100, 4А, м.Ясинувата, Донецький р-н, Донецька обл., 86006 (школа №6, актова зала, 2-й поверх) Велика

141445 м.Ясинувата – вул.Б. Хмельницького, вул.Ленінградська, вул.Машиностроїтелів, вул.Миру, вул.Молодіжна вул.Молодіжна, 1, м.Ясинувата, Донецький р-н, Донецька обл., 86001 (будинок дитячої і юнацької творчості, вестибюль, 2-й поверх) Велика

141446 м.Ясинувата – кв-л Молодіжний, м-н Зорька: 1–7; вул.Артема, 29, м.Ясинувата, Донецький р-н, Донецька обл., 86006 (професійно-технічне училище, вестибюль) Велика

141447 м.Ясинувата – вул.Артема: 31А; вул.Бєлінського, вул.Войкова, вул.Кармелюка, вул.Каховська, вул.Київська, вул.Котляревського, вул.Кримська, вул.Менделєєва, вул.Павлова, вул.Панфілова, вул.Пархоменка, вул.Сєвєрна, вул.Толстого, вул.Тургенєва, вул.Урицького, м-н Восточний, м-н Зорька: 8–20; вул.Бєлінського, 31, м.Ясинувата, Донецький р-н, Донецька обл., 86008 (школа №3, вестибюль) Велика

141448 м.Ясинувата – вул.Весела Поляна, вул.Герцена, вул.Горького, вул.Енергетиків, вул.Карла Лібкнехта, вул.Леваневського, вул.Макіївська, вул.Нахімова, вул.Октябрська: 2–52, 56, 60, 62, 64, 66, 68, 70–72, 74–80; вул.Островського, вул.Первомайська, вул.Рози Люксембург, вул.Складська, вул.Флотська, вул.Чапаєва, 2 км, 50 км вул.Горького, 36, м.Ясинувата, Донецький р-н, Донецька обл., 86001 (виробнича база комунального підприємства "Комбінат комунальних підприємств", актова зала, 2-й поверх) Середня

141449 м.Ясинувата – вул.Водна, вул.Котовського, вул.Коцюбинського, вул.Кутузова, вул.Набережна, вул.Олександра Невського, вул.Суворова, вул.Шевченка, Будинок водопостачальників, 1119 км вул.Чайковського, 2, м.Ясинувата, Донецький р-н, Донецька обл., 86000 (школа №5, актова зала) Середня

141450 м.Ясинувата – вул.Баєвича, вул.Добролюбова, вул.Кірова, вул.Комсомольська, вул.Лісна, вул.Піонерська, вул.Пролетарська, вул.Садова, вул.Тельмана, вул.Южна сторона вул.Лісна, 41, м.Ясинувата, Донецький р-н, Донецька обл., 86004 (будівельно-монтажне і експлуатаційне управління №9, зала їдальні) мала

141710 м.Донецьк – вул.Амосова, вул.Батули, вул.Бутакова, вул.Вагжанова, вул.Вєстова, вул.Воронихіна, вул.Гулака-Артемовського, вул.Давидова, вул.Єсеніна, вул.Кармалюка, вул.Кобилянської, вул.Корольова, вул.Манюшка, вул.Марковникова, вул.Новочеркаська, вул.Панорамна, вул.Рубенса, вул.Сорочинська, вул.Чебишева, вул.Черепанових, вул.Шубіна, вул.Юр’єва, вул.Якутська, пров.Золотарьова, просп.Блажка, просп.Партизанський: 2–24, 28–28Б, 30, 32, 34–36, 38, 42, 104–129А; просп.Партизанський, 14А, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83108 (школа №9 для глухих дітей, хол) Велика

141711 м.Донецьк – вул.Азізбекова, вул.Анадирська, вул.Аргунових, вул.Болгарська, вул.Вершигори, вул.Глієра, вул.Городовикова, вул.Джапарідзе, вул.Здоровцева, вул.Кассіна, вул.Курнакова, вул.Латиська, вул.Лебедєва, вул.Новикова, вул.Подбєльського, вул.Пришвіна, вул.Роз’їзд 2 км, вул.Рубіжна, вул.Світла, вул.Солнцева, вул.Студентська, вул.Фаворського, вул.Фіолетова, вул.Харківська, вул.Хруничева, вул.Цюрупи, вул.Яблочкова, пров.Богучарського, пров.Засядька, пров.Мясковського, просп.Київський: 36; просп.Партизанський: 44; пров.Засядька, 56, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83009 (школа №43, актова зала) Велика

141712 м.Донецьк – вул.Берзаріна, вул.Бетховена, вул.Богословського, вул.Бориса Горбатова, вул.Бубнова: 7; вул.Ваніна, вул.Галілея, вул.Недєліна, вул.Новгородська, вул.Потаніна, вул.Сакко і Ванцетті, вул.Чапаєва: 2, 4–10; вул.Шаумяна, вул.Шафранна, вул.Штрауса, просп.Партизанський: 33, 39, 46–52; просп.Партизанський, 1А, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83108 (ТОВ "Донецьке АТП МОК", актова зала) Велика

141713 м.Донецьк – вул.Бубнова: 1–6, 10А; просп.Партизанський: 25–27, 29, 31–31А, 37–37Б, 41, 54–60, 66–84; просп.Партизанський, 35А, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83009 (Коледж технологій та дизайну, хол) Велика

141714 м.Донецьк – вул.Буслаєва: 31, 35; вул.Листопрокатників: 13–15, 17–19; вул.Свєтлова: 1А; вул.Чапаєва: 1–1Б, 3–3А; просп.Партизанський: 45, 64; вул.Благовєщенська, 3, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83009 (школа №117, хол) Велика

141715 м.Донецьк – вул.Благовєщенська: 4–8, 10–14, 16, 18–75; вул.Бутовська, вул.Депутатська, вул.Желябова, вул.Лєскова, вул.Листопрокатників: 1–3, 4–10, 16; вул.Лісна, вул.Лісна Поляна, вул.Маркова, вул.Менжинського, вул.Міцкевича, вул.Новоросійська, вул.Панаса Мирного, вул.Польська, вул.Прохладна, вул.Путилівська Роща, вул.Руданського, вул.Рудзутака, вул.Свєтлова: 8–24; вул.Сенявина, вул.Федорова, пров.Обський вул.Свєтлова, 1, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83009 (Товариство з додатковою відповідальністю"Орендне підприємствро "Шахта Путилівська", хол) Велика

141716 м.Донецьк – вул.Артемівська: 1З, 19, 23, 24, 36, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 69, 71, 73, 75, 75А, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103Б, 105, 107, 107А, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 119А, 121, 123, 123А, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 143А, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 181А, 181Б, 181В, 183, 185, 189, 191, 193, 195, 195А, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 213А, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 229, 231, 231А, 233; вул.Башкирська: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31А, 32, 32А, 33, 34, 35, 35А, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78А, 79, 81А, 153; вул.П’ятницького: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 32, 34, 34А, 35, 36, 37, 37А, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44А, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59А, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 71А; вул.Артемівська, 103Б, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83018 (Донецька дистанція колії, актова зала) Середня

141717 м.Донецьк – вул.Венгерська, вул.Говорова, вул.Збєжнєва, вул.Зльотна, вул.Крупської, вул.Ніжинська, вул.Новоясинуватська, вул.Перша Піонерська, вул.Свободи, вул.Стратонавтів: 1, 1Д, 1Є, 1С, 2, 3, 4, 4А, 4Б, 4В, 5, 6А, 7, 7А, 8, 8А, 10, 11, 12А, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 29/2, 30, 31, 32, 33, 33/3, 35, 35/12, 35/13, 36, 37, 39, 39/4, 40, 40/1, 42, 42А, 44, 45А, 45Б, 46, 47, 47А, 47Б, 47В, 47Г, 48, 49, 49А, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77А, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 88А, 89, 90, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 111, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121Е, 122, 123, 123Б, 124, 125Б, 126, 128, 130, 132, 134, 135, 136, 137, 138, 138Б, 139, 141, 142, 144, 146, 148, 148А; вул.Чеканна, вул.50-річчя України, пров.Амвросіївський, пров.Воскресенський, пров.Навої, пров.Софії Ковалевської, пров.Тарлє, пров.Тимура Фрунзе, пров.Тищенка, пров.Шоріна, просп.Манежний: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41; вул.Зльотна, 1Ю, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83007 (Міжнародний аеропорт "Донецьк", хол, 1-й поверх) Велика

141718 м.Донецьк – вул.Ахромєєва, вул.Волчанська, вул.Дворжака, вул.Кисєльова, просп.Засядька просп.Засядька, 9А, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83054 (Адміністративний комплекс "Шахта ім.О.Ф.Засядька", коридор) Середня

141719 м.Донецьк – вул.Аристова, вул.Благовєщенська: 1, 9, 15, 17; вул.Будапештська, вул.Листопрокатників: 3А–3Б; вул.Островського, вул.Собінова: 147–149, 151, 153, 155, 157, 159–187; просп.Партизанський, 68А, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83009 (школа №58, коридор) Велика

141720 м.Донецьк – вул.Буслаєва: 2–30; вул.Єрьоменка, вул.Жмури, вул.Мічурінська, вул.Океанська, вул.Середня, вул.Тарханова, пров.Бахмутський, пров.Геодезичний, пров.Тольятті, просп.Київський: 67, 69–73А; вул.Океанська, 1, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83007 (школа №59, хол) Велика

141721 м.Донецьк – вул.Буслаєва: 33; пров.Верстовського, пров.Обнорського, просп.Київський: 52–66, 68, 77–83; просп.Київський, 57, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83054 (Донецьке вище професійне гірниче училище, хол) Велика

141722 м.Донецьк – вул.Миронова: 5–17А; вул.Політбійців: 3–3А, 18–20; просп.Київський: 36А–36Е, 38–38В, 40, 42, 44; просп.Київський, 7, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83121 (спеціалізована гуманітарна школа №65, коридор, 1-й поверх) Велика

141723 м.Донецьк – вул.Волноваська, вул.Поліграфічна, вул.Політбійців: 1, 4–16; просп.Київський, 48, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83054 (Поліграфіний дім "Донеччина", "дзеркальна зала") Велика

141724 м.Донецьк – вул.Молодих шахтарів: 58–60; вул.Неманська, вул.Обручева, вул.Собінова: 45, 47–144А, 150–150А, 152, 154–154Б, 156, 158; вул.Яснополянська, пров.Музичний вул.Яснополянська, 5, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83054 (школа №57, хол) Велика

141725 м.Донецьк – вул.Брюсова, вул.Кузнецова, вул.Маршака, вул.Петрозаводська, вул.Совєтська: 50–59; вул.Трудової Алеї, вул.Цитрусова, вул.18 Партз’їзду, просп.Київський: 9, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33В, 35, 37–37А, 39, 41, 43, 45–51; просп.Київський, 7, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83121 (спеціалізована гуманітарна школа №65, коридор) Велика

141726 м.Донецьк – вул.Собінова: 1–44, 46; вул.Челюскінців: 291Д; просп.Київський: 3А–3Б, 5–5Г, 7; вул.Собінова, 4, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83121 (школа №19, спортивна зала) Велика

141727 м.Донецьк – вул.Артема: 169Д, 169Є, 169Ш; просп.Київський: 1А–1Б, 3, 30, 32, 34; вул.Собінова, 4, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83121 (школа №19, актова зала) Середня

141728 м.Донецьк – вул.Алексєєва, вул.Байрона, вул.Венедиктова, вул.Головка, вул.Кипарисова, вул.Коларова, вул.Курако, вул.Літературна, вул.Маметової, вул.Нижня, вул.Олімпійська, вул.Очаківська: 1–10, 12, 24; вул.Павла Поповича: 33–37Б; вул.Пєвцова, вул.Рубцовська, пров.Новомосковський, пров.Писемського вул.Павла Поповича, 87, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83056 (Обласний будинок культури глухих, хол) Велика

141729 м.Донецьк – вул.Бахчисарайська, вул.Гамарника, вул.Жовті Води, вул.Зарудного, вул.Курашова, вул.Лавреньова, вул.Мартовича, вул.Молодих шахтарів: 1–54А, 72–88; вул.Озерна, вул.Очаківська: 11, 13–23А, 25А–30; вул.Павла Поповича: 1–29, 85–93; вул.Часов-Ярська, вул.Черняховського, пров.Уманський вул.Павла Поповича, 10, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83056 (школа №53, коридор) Велика

141730 м.Донецьк – вул.Артема: 171, 171А, 171Г, 173, 173А, 175, 181Б; вул.Економічна, вул.Миронова: 1–3; вул.Намьоткіна, вул.Совєтська: 27А; просп.Київський: 2–2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14–16, 18, 20, 22, 24, 26, 28; вул.Совєтська, 27, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83004 (ДПП "Електромагніт", хол, 2-й поверх) Велика

141731 м.Донецьк – вул.Артема: 150, 150А, 152, 154, 154А, 154Б, 154В, 156, 158, 179, 179А, 181; вул.Батищева вул.Батищева, 2, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83004 (ДП "Науково-дослідний інститут комплексної автоматизації", хол) Велика

141732 м.Донецьк – вул.Іоніна: 15–24; вул.Савченка: 6–19; вул.Звягильського, 48, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83027 (школа №61, їдальня) Велика

141733 м.Донецьк – вул.Анджиєвського, вул.Васильєвих, вул.Дежнєва, вул.Звягильського: 1–54, 56; вул.Іоніна: 9; вул.Лейтенанта Шмідта, вул.Листвена, вул.Райдужна, вул.Сєвєрська вул.Звягильського, 48, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83027 (школа №61, хол, 1-й поверх) Велика

141734 м.Донецьк – вул.Звягильського: 55, 57–59; вул.Кутузова: 25; вул.Савченка: 1–5; вул.Звягильського, 48, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83027 (школа мистецтв, коридор) Середня

141735 м.Донецьк – вул.Кутузова: 2–24, 26–31; вул.Савченка: 42; вул.Савченка, 42, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83027 (Заслужений академічний ансамбль пісні і танцю"Донбас", хол) Велика

141736 м.Донецьк – вул.Артема: 100, 102, 102А, 102Б, 104, 104А, 147А, 147Б, 147В, 147Г, 149, 151, 151А; вул.Байдукова: 3–79, 81–87; вул.Ванди Василевської, вул.Патріотична, просп.Зої Космодем’янської, просп.Титова: 7–10А; вул.Челюскінців, 189, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83048 (Палац молоді "Юність", хол) Велика

141737 м.Донецьк – вул.Артема: 116, 116А, 118, 120, 159, 161, 163, 163А, 163Б; вул.Левицького, пров.Лепешинського: 1–7, 9–14; пров.Ніколенка, пров.Покришева вул.Артема, 157, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83048 (Науково дослідний інститут гірничорятувальної справи та пожежної безпеки "Респіратор", хол) Середня

141738 м.Донецьк – вул.Ажурна, вул.Грабовського, вул.Дмитра Пожарського, вул.Кальмана, вул.Косіора, вул.Котельникова, вул.Коцюбинського: 1–54, 56, 58, 60–62А; вул.Кочубея, вул.Парківська, вул.Фелікса Кона, вул.Челюскінців: 223, 223А, 225, 227, 241, 241А, 243, 243А, 245, 245А, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 263, 265, 267/269; пров.Лепешинського: 7/2; просп.Ціолковського вул.Левицького, 31, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83048 (Донецький завод гірничорятувальної апаратури, к.102) Велика

141739 м.Донецьк – вул.Артема: 155Д; вул.Байдукова: 80; вул.Коцюбинського: 55, 57–57А, 59, 63–98А; вул.Челюскінців: 191А, 191/2, 193, 195, 197, 197А, 199, 200, 201, 202, 202Б, 203, 204, 204А, 205, 205А, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 212А, 213, 217, 219, 221; просп.Визволення Донбасу: 8, 10–10А, 12–16А; вул.Артема, 155, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83048 (ліцей №54, коридор) Велика

141740 м.Донецьк – вул.Артема: 192А, 196А, 200, 204, 204А, 206, 208, 210, 210А, 210Б; вул.Благоєва, вул.Долинна, вул.Курганська вул.Артема, 184, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83122 (Донецький інститут залізничного транспорту, хол, 1-й поверх) Велика

141741 м.Донецьк – вул.Велозаводська, вул.Дубровінського, вул.Каунаська, вул.Комінтерну, вул.Куїнджі, вул.Локомотивна, вул.Новосінна, вул.Панкратової, вул.Революційна, вул.Садово-Набережна, вул.Фабзавучна вул.Новосінна, 77, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83018 (школа №56, спортивна зала) Велика

141742 м.Донецьк – вул.Артема: 270, 275, 277, 279, 281, 282, 283, 283Б, 284, 285, 286, 287, 288, 290; вул.Гірнича: 8; вул.Дебальцевська, вул.Путилівська, вул.Сіверська вул.Гірнича, 8, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83018 (Донецький інститут залізничного транспорту, актова зала гуртожитку)
/
вул.Гірнича, 6, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83018
Велика

141743 м.Донецьк – вул.Гірнича: 2, 11–62А; вул.Костюшка, вул.Куйбишева: 258, 260, 260А, 262, 264, 266; вул.Радянської Армії, вул.Сочинська, вул.Товарна, пров.Колхідський, пров.Осетинський вул.Костюшка, 20, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83018 (школа №23, спортивна зала) Велика

141744 м.Донецьк – вул.Артема: 192Г, 198, 198А, 198Б, 198В, 202, 202А, 231, 235, 237, 239, 241, 243, 243А, 245, 247, 249, 249А, 251, 253, 253А, 255, 257, 261, 261А, 263, 265, 265А, 267, 269, 269А; вул.Куйбишева: 238, 238А, 250, 252, 268; вул.Артема, 196Б, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83122 (школа №102, хол) Велика

141745 м.Донецьк – вул.Куйбишева: 240, 242, 242А, 244, 244А, 246, 246А, 246Б, 248, 254, 256; вул.Артема, 196Б, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83122 (школа №102, хол) Велика

141746 м.Донецьк – вул.Артеківська, вул.Артема: 188, 194, 194А, 196, 197, 197А, 197Б, 197В, 197Г, 199, 201, 203, 203А, 205, 207, 209, 211, 211А, 213, 217, 219, 219А, 221, 223, 225, 227; вул.Батова, вул.Гранатна, вул.Зініна, вул.Крута, вул.Орбіти, вул.Сормовська, вул.Тиха вул.Артема, 184, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83122 (Донецький інститут залізничного транспорту, хол, 2-й поверх) Велика

141747 м.Донецьк – вул.Артема: 171В, 171Д, 181А, 183, 183А, 185А, 187, 189, 191А, 193, 193А, 193Б, 193В, 195, 195А; вул.Благонравова вул.Артема, 185, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83004 (Центр первинної медико-санітарної допомоги №4 м.Донецька, хол, 2-й поверх) Велика

141748 м.Донецьк – вул.Артема: 108, 108А, 110, 112, 112А, 118А, 122; вул.Університетська: 83, 84, 85, 94А; вул.Щорса: 63, 65, 65А, 67, 69, 69А, 71; просп.Визволення Донбасу: 9, 11; просп.Панфілова: 1А, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13/95; вул.Університетська, 83А, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83048 (ДП "Дондіпровуглемаш", хол) Велика

141749 м.Донецьк – вул.Університетська: 56А, 58, 63, 65, 67, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 76; вул.Щорса: 55, 57, 59, 61; просп.Визволення Донбасу: 2–6; просп.Миру: 2, 4, 6; просп.Титова: 4–6; вул.Університетська, 77, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83048 (НАН України, Інститут економіки промисловості, хол) Велика

141750 м.Донецьк – вул.Університетська: 86, 88, 90, 93, 94, 95, 96А, 97, 97А, 98, 100, 100А, 100Б, 102; вул.Щорса: 73, 75, 77, 80, 80А, 82, 84, 84А, 86, 88, 88А, 90, 90А, 92, 94, 94А; пров.Коломенський, пров.Россіні: 2, 4, 6, 8; вул.Університетська, 94, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83114 (школа №10, хол) Велика

141751 м.Донецьк – вул.Рози Люксембург: 52, 54, 97, 99, 101, 101А, 103, 103А, 105, 107, 109, 109А, 111; вул.Щорса: 96, 98, 100, 104, 104А, 106; пров.Ісаковського, просп.Панфілова: 15І, 19, 21 к.1, 21 к.3, 21 к.4, 21 к.5, 21 к.6, 21 к.7; вул.Щорса, 96А, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83114 (ліцей №48, велика спортивна зала) Велика

141752 м.Донецьк – вул.Артема: 132, 134, 165, 167, 169, 169А, 169Б, 169В; вул.Челюскінців: 271, 275, 279; вул.Артема, 140, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83048 (гімназія №70, коридор) Велика

141753 м.Донецьк – вул.Артема: 136, 138, 142, 144, 144А, 146, 148; вул.Дмитра Гулія, вул.Університетська: 98А, 99, 104, 105, 106, 106А, 108; вул.Щорса: 81, 81А, 83, 85, 116; вул.Університетська, 112, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83004 (ДП "Донецький ПРОМБУДНДІПРОЕКТ", хол) Велика

141754 м.Донецьк – вул.Треньова, вул.Університетська: 101; пров.Россіні: 1, 3, 5, 7, 9; вул.Університетська, 101, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83004 (Коледж харчових технологій, хол) Велика

141755 м.Донецьк – вул.Університетська: 107, 109, 116, 118, 118А, 118Б, 120, 120А, 120Б, 120В, 132, 134, 136, 138; вул.Університетська, 103, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83004 (школа №47, коридор) Велика

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
141451 Державний заклад "Дорожня лікарня станції Ясинувата" ДП "Донецька залізниця" вул.Шкільна, 7А, м.Ясинувата, Донецький р-н, Донецька обл., 86000 Мала
141452 Комунальна установа охорони здоров’я "Ясинуватська центральна районна лікарня" вул.8 Марта, 1А, м.Ясинувата, Донецький р-н, Донецька обл., 86006 Мала
141756 Донецьке казенне експерементальне протезно-ортопедичне підприємство просп.Визволення Донбасу, 11А, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83048 Мала
141757 Донецька обласна клінічна травматологічна лікарня вул.Артема, 106, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83048 Мала
141758 Донецька міська клінічна лікарня №1 вул.Рози Люксембург, 48, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83114 Мала
141759 Державний заклад "Дорожня клінічна лікарня станції Донецьк державного підприємства "Донецька залізниця" вул.Університетська, 60, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83114 Мала
141760 Донецький регіональний центр охорони материнства та дитинства просп.Панфілова, 3, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83114 Мала
141761 Лікарня з поліклінікою м.Донецька Відділу медичного забезпечення Головного Управління МВС України в Донецькій області вул.Рози Люксембург, 111А, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83114 Мала
141762 Міський комунальний лікувально-профілактичний заклад міська лікарня №20 м.Донецьк вул.Артема, 185, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83004 Мала