Донецька область - одномандатний виборчий округ №44

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ Кіровської районної у м.Донецьку ради

57

Відділ ведення ДРВ Петровської районної у м.Донецьку ради

42

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
141763 м.Донецьк – вул.Алуштинська, вул.Бібліотечна, вул.Борзова, вул.Волго-Уральська, вул.Державна, вул.Желєзногорська, вул.Жердєва: 1–84; вул.Зоря комунізму: 1–78, 80, 82–82А; вул.Ковтюха: 1–82, 84, 86–88; вул.Коллонтай: 1–90, 92, 106, 108, 110, 112, 114, 139; вул.Красна Зоря: 1–43, 45, 47, 49–51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69; вул.Луганська, вул.Петровського: 1, 5, 7–73; вул.Південногірницька: 1–34, 39, 41; вул.Приозерна, вул.Рибакова, вул.Рязанська, вул.Салавата Юлаєва, вул.Старошахтна, вул.Суворова: 2–82, 86, 88, 90, 102; вул.Тухачевського, вул.Фучика, вул.Холмогірська: 1–33; пров.Шевченківський вул.Петровського, 51, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83025 (школа №76, хол) Велика

141764 м.Донецьк – вул.Азовстальська, вул.Айлантова, вул.Астрономічна, вул.Біловезька, вул.Жердєва: 85–204; вул.Зоря комунізму: 79, 81, 83–157; вул.Ковтюха: 83, 85, 90–169; вул.Коллонтай: 91, 93–105, 107, 109, 111, 113, 115–138, 140–218; вул.Красна Зоря: 44, 46, 48–48А, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 71–155; вул.Петровського: 76–91; вул.Південногірницька: 36–38А, 40, 42–147; вул.Солідарності, вул.Суворова: 83–85, 87, 89, 91–101, 103–173; вул.Трубопрокатна, вул.Холмогірська: 35–127; вул.Чернівецька, вул.Юридична, просп.Іваницького вул.Петровського, 66, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83025 (міжшкільний навчально-виробничий комбінат, хол, 2-й поверх) Велика

141765 м.Донецьк – вул.Валентини Терешкової: 7; вул.Петровського: 93, 95, 97, 99, 101, 103; вул.Пінтера: 2–10; вул.Пінтера, 20, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83120 (гімназія №92, хол, ліва сторона) Велика

141766 м.Донецьк – вул.Валентини Терешкової: 1, 3, 5, 15–17А; вул.Миколи Островського: 6–9; вул.Пінтера, 20, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83120 (гімназія №92, хол, права сторона) Велика

141767 м.Донецьк – вул.Миколи Островського: 11, 19, 23; вул.Петровського: 105; вул.Пінтера: 15–28А; вул.Пінтера, 20, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83120 (гімназія №92, фойє, ліва сторона) Велика

141768 м.Донецьк – вул.Валентини Терешкової: 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39–43; вул.Валентини Терешкової, 47, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83120 (школа №30, хол, права сторона) Велика

141769 м.Донецьк – вул.Миколи Островського: 12–18, 20, 24–30А; вул.Валентини Терешкової, 47, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83120 (школа №30, хол, ліва сторона) Велика

141770 м.Донецьк – вул.Валентини Терешкової: 25; вул.Миколи Островського: 10; вул.Пінтера: 36–40, 52–58; вул.Валентини Терешкової, 47, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83120 (школа №30, хол, центр) Середня

141771 м.Донецьк – вул.Валентини Терешкової: 10–13; вул.Петровського: 111–111В; вул.Миколи Островського, 29, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83117 (школа №88, хол, центральна частина) Велика

141772 м.Донецьк – вул.Валентини Терешкової: 2, 4, 6, 9, 18–24; вул.Висоцького: 1–2; вул.Миколи Островського, 29, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83117 (школа №88, хол, права сторона) Середня

141773 м.Донецьк – вул.Висоцького: 3–12, 14–15; вул.Миколи Островського, 29, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83117 (школа №88, хол, ліва сторона) Велика

141774 м.Донецьк – вул.Жарикова вул.Висоцького, 1, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83117 (школа №112, хол, права сторона) Велика

141775 м.Донецьк – вул.Валентини Терешкової: 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38; вул.Ляшенка: 7–9; вул.Висоцького, 1, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83117 (школа №112, хол, 2-й поверх) Велика

141776 м.Донецьк – вул.Висоцького: 13, 16–20; вул.Миколи Островського: 41; вул.Петровського: 99А; вул.Пінтера: 42–50, 60; вул.Висоцького, 1, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83117 (школа №112, хол, ліва сторона) Велика

141777 м.Донецьк – вул.Бахметьєва, вул.Миколи Островського: 31–32; вул.Новобудови, вул.Петровського: 107–107Б, 109; вул.Поченкова вул.Висоцького, 19, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83117 (фізично-оздоровчий комплекс, спортзал, права сторона) Велика

141778 м.Донецьк – вул.Ляшенка: 6; вул.Миколи Островського: 33–37, 49–55; вул.Петровського: 113–113В; вул.Висоцького, 19, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83117 (фізично-оздоровчий комплекс, спортзал, ліва сторона) Велика

141779 м.Донецьк – вул.Ляшенка: 2–4А; вул.Миколи Островського: 39, 43–47; вул.Петровського: 123А–123Б, 129А; вул.Петровського, 117, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83117 (центр реабілітації "Радуга", хол) Велика

141780 м.Донецьк – вул.Петровського: 126Г–126Д, 130–136А; вул.Текстильників: 16; вул.Текстильників, 15Б, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83117 (школа №97, хол) Велика

141781 м.Донецьк – вул.Петровського: 117Б–117В, 119–119Б, 125–125А, 127–129, 129Б; вул.Текстильників: 6; вул.Текстильників, 6, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83117 (Донецький професійний ліцей сфери послуг, вестибюль) Велика

141782 м.Донецьк – вул.Безіменна, вул.Білібіна, вул.Верещагіна, вул.Гаргаєва, вул.Заломова, вул.Капітанська, вул.Кропоткінська, вул.Левітана, вул.Петровського: 126–126В; вул.Сєвєродонецька, вул.Смирнова, вул.Співдружності, пров.Преси, пров.Стасової вул.Флотська, 1, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83120 (Донецький ліцей професійно-технічної освіти, фойє) Велика

141783 м.Донецьк – вул.Петровського: 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114–116, 118, 120–122, 124–124Б; вул.Серьогіна вул.Флотська, 1, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83120 (Донецький ліцей професійно-технічної освіти, фойє, 2-й поверх) Велика

141784 м.Донецьк – вул.Баталова, вул.Беранже, вул.Верхоянська, вул.Возз’єднання, вул.Вузлова: 2–31А; вул.Геленджицька, вул.Дніпровська, вул.Лебедєва-Кумача, вул.Ливанова, вул.Миклухо-Маклая, вул.Натуралістів, вул.Нижньотагільська: 1–52; вул.Новокомсомольська, вул.Павла Корчагіна, вул.Першовідкривачів, вул.Рибальська, вул.Спеціалістів, вул.Шилова, вул.Юності, вул.Ярославського, вул.Ярцевська вул.Шилова, 1, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83095 (школа №86, коридор, 1-й поверх) Велика

141785 м.Донецьк – вул.Афанасьєва, вул.Дунайська, вул.Невинномиська, вул.Онезька, вул.Текстильників: 5А–5Б, 7–15; вул.Флотська вул.Текстильників, 5, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83117 (Донецький індустріально-педагогічний технікум, вестибюль) Велика

141786 м.Донецьк – вул.Бежецька, вул.Вузлова: 32–161; вул.Десняка, вул.Комунарів: 52, 54–54А; вул.Нижньотагільська: 53–115; вул.Перекопська, вул.Південнослов’янська, вул.Прикордонна, вул.Саврасова: 70, 72, 74, 76–76А, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 102, 104, 106, 110, 112, 114, 141–193; вул.Станційна, вул.Фруктова, просп.Семашка: 37–40; просп.Семашка, 34А, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83095 (НВК №78, спортзал) Велика

141787 м.Донецьк – вул.Володимирська, вул.Комунарів: 29, 31–45, 46А–47, 49–51, 53, 55–89; вул.Савицького, вул.Сальська, вул.Слов’яногірська, пров.Боброва, пров.Землячки, просп.Семашка: 5, 7–17А, 19–20А, 23–25; просп.Семашка, 34А, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83095 (НВК №78, актовий зал) Велика

141788 м.Донецьк – вул.Комунарів: 46, 48; просп.Семашка: 18, 22, 26–36, 41; просп.Семашка, 34А, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83095 (НВК №78, хол) Велика

141789 м.Донецьк – вул.Буревісника, вул.Інститутська: 1–9; вул.Кірова: 180, 182, 184, 184 к.3, 186, 188, 190, 192, 205, 207, 209, 211, 213; вул.Комунарів: 10–27А; вул.Кронштадтська: 77–78, 80–133; вул.Мартовська, вул.Некрасова, вул.Профінтерну, вул.Саврасова: 7, 12–25, 27–27А; вул.Уральська: 1–19; вул.Фрунзенська, вул.Яковлєва вул.Кірова, 178, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83011 (палац дитячої та юнацької творчості, фойє, права сторона) Велика

141790 м.Донецьк – вул.Бериславська, вул.Донська, вул.Дороніна: 9–15; вул.Електромеханічна, вул.Зорєва, вул.Іловайська, вул.Керамічна: 11, 15–16, 40–42; вул.Кірова: 172, 174, 176, 193, 195, 199, 201, 203; вул.Коломенська, вул.Комунарів: 28, 30; вул.Лідіївська, вул.Нафтова, вул.Нізами: 7–22; вул.Пам’ятна, вул.Рівна, вул.Саврасова: 26–26В, 29–69А, 71, 73–73А, 75–75А, 77–79, 81, 83–83А, 85, 87, 89, 91, 93А, 95, 97, 99–101, 103, 105, 107–109, 111, 113, 115–139; вул.Уральська: 20–35; пров.Леніногорський, пров.Мудрова, пров.Червоноградський, пров.Шмідта, просп.Семашка: 1–4, 6; вул.Кірова, 178, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83011 (палац дитячої та юнацької творчості, фойє, 2-й поверх) Велика

141791 м.Донецьк – вул.Аросєва, вул.Баштанська, вул.Бєлградська, вул.Біломорська, вул.Бодайбинська, вул.Великотокмацька, вул.Гамалія, вул.Гаріна, вул.Гете, вул.Дороніна: 2–8; вул.Дослідницька, вул.Дубова, вул.Заполярна, вул.Інститутська: 10–13; вул.Касаткіна, вул.Керамічна: 1–10, 12, 17–39; вул.Кірова: 196, 198, 200, 204, 206, 206А, 206Г, 208, 210, 212, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 243, 245, 247, 249, 255, 257, 259, 261, 262, 263, 265, 267А, 271, 273, 275, 277, 279, 283, 285, 287, 291, 293, 293А, 295, 297; вул.Клавдії Назарової, вул.Кузьміна, вул.Мала Будівельна, вул.Малиновського, вул.Мещерського, вул.Нізами: 1–6А; вул.Ніколаївська, вул.Новорічна, вул.Південно-Східна, вул.Райська, вул.Ревпуті, вул.Рождественського, вул.Світлоярська, вул.Слєпньова: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 44, 48, 49, 49А, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 58А, 61, 62, 64, 66, 68, 70, 71, 71А, 74, 76, 77, 78, 79, 79Б, 80; вул.Удмуртська, вул.Шумана, пров.Сизранський, просп.Леніна вул.Уральська, 18, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83011 (школа №82, хол) Велика

141792 м.Донецьк – вул.Воздушна, вул.Дмитра Донського: 1–11, 60–66; вул.Куценка, вул.Павла Колодіна, вул.Фета вул.Павла Колодіна, 1Б, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83036 (палац культури, фойє, 2-й поверх) Велика

141793 м.Донецьк – вул.Ашхабадська, вул.Бастіонна, вул.Вакуленчука, вул.Велика Північна, вул.Весняна, вул.Вітебська, вул.Дмитра Донського: 12–58; вул.Івана Сусаніна, вул.Каменська, вул.Краснополянська, вул.Логановського, вул.Монченка, вул.Отрадна, вул.Підлісна, вул.Світлолуцька, вул.Чичеріна, вул.Ярова вул.Дмитра Донського, 59, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83036 (школа №80, коридор, 2-й поверх) Велика

141794 м.Донецьк – вул.Авдєєва, вул.Аральська, вул.Баренцева, вул.Вуглеградська, вул.Делегатська, вул.Живописна, вул.Красноводська, вул.Лобачевського, вул.Любарського, вул.Патріса Лумумби, вул.Піддубного, вул.Сухумська вул.Конєва, 28, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83036 (школа №94, хол, права сторона) Велика

141795 м.Донецьк – вул.Алмазна, вул.Велика Шахтна, вул.Волинська, вул.Володі Горячева, вул.Кірова: 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 254А, 256, 258, 260, 260А, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 280, 282, 284, 301, 303, 305, 307, 309, 311, 315, 317, 319, 321, 323, 325, 327, 329, 331, 331А, 333, 335, 337, 339, 339А, 341А, 341Б, 343А, 345, 347, 349, 351, 353, 355, 357, 359, 361, 361А; вул.Конєва, вул.Курсантів, вул.Лісогорська, вул.Лучева, вул.Пензенська, вул.Південнодонецька, вул.Пулківська, вул.Путьова Казарма, вул.Рубльова, вул.Топчиєва, вул.Чорноусова, вул.Шишкіна, вул.Юрія Долгорукого, вул.Якуба Коласа, пров.Газетний, просп.Примакова вул.Конєва, 28, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83036 (школа №94, хол, ліва сторона) Середня

141796 м.Донецьк – вул.Залізнична, вул.Лозова, вул.Любимого, вул.Малишкіна, вул.Новозалізнична, вул.Новолозова, вул.Письменників, вул.Токарева, вул.Хлопіна, вул.Юшкова, пров.Стефана Цвейга вул.Токарева, 88А, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83095 (колишня школа №79, хол) Велика

141797 м.Донецьк – вул.Авіценни, вул.Алексинська: 2–49; вул.Арсеньєва: 1–6, 7, 8, 8А–9, 10–11, 12, 13–50; вул.Бірюзова: 8–18, 38; вул.Восходу, вул.Кірова: 363, 365, 367, 369, 371, 373, 375, 377, 379, 381, 383, 385, 387, 389, 391, 393, 395; вул.Малигіна, вул.Могилевська, вул.Нижньокринська, вул.Третьякова, вул.Уляни Громової, вул.Цандера вул.Бірюзова, 1А, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83084 (школа №98, коридор) Велика

141798 м.Донецьк – вул.Бірюзова: 1–7, 19–28, 36–37, 40, 43; вул.Бірюзова, 1А, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83084 (школа №98, фойє) Велика

141799 м.Донецьк – вул.Бірюзова: 29–35А, 53, 57–60, 62; вул.Бірюзова, 44А, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83084 (НВК №91, хол, права сторона) Велика

141800 м.Донецьк – вул.Бірюзова: 41–42, 44–50, 54–56, 61; вул.Бірюзова, 44А, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83084 (НВК №91, їдальня) Велика

141801 м.Донецьк – вул.Бойченка, вул.Голубина, вул.Грибна, вул.Дагестанська: 21–47А, 49, 51, 53А–119А; вул.Казкова, вул.Кірова: 435, 437, 439, 441, 443, 445, 447; вул.Костянтинівська: 1, 3, 5; вул.Кружевна, вул.Лебедина, вул.Новокаховська, вул.Пісенна, вул.Сільська, пров.Персиковий вул.Кірова, 429, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83020 (школа №77, вестибюль) Велика

141802 м.Донецьк – вул.Абакумова: 1–10А; вул.Бахрушина, вул.Березіна, вул.Братська, вул.Верхньоактюбинська, вул.Верхня, вул.Вуглекам’яна, вул.Дагестанська: 1–20; вул.Єлизарової, вул.Кірова: 286, 288В, 294, 399, 399А, 401, 401А, 401Б, 403, 405, 407А, 413, 415, 417, 419, 421, 423, 425, 427, 431, 433; вул.Корнилова, вул.Костянтинівська: 2, 4; вул.Ленінабадська, вул.Малоозерна, вул.Марата, вул.Махарадзе, вул.Михайлівська: 6–44; вул.Начальна, вул.Новопівнічна, вул.Світлогорська, вул.Соболєвського: 3–15, 21, 23–31; вул.Чайковського: 1–24, 26, 28, 30, 36А; вул.Абакумова, 80, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83020 (філія школи №77, хол, ліва сторона) Велика

141803 м.Донецьк – вул.Абакумова: 30, 34, 36, 38–84, 86, 88, 90, 96–154; вул.Ахматової, вул.Джанкойська: 1, 7, 9, 11, 13–15, 17, 19, 23, 25; вул.Достоєвського, вул.Кірова: 298, 300, 302, 304, 308, 310, 312, 316, 318, 322, 324, 328, 330, 330А; вул.Костянтинівська: 9–17; вул.Кубанська, вул.Леонтовича, вул.Михайлівська: 49–88; вул.Печерська, вул.Соболєвського: 20, 22, 37–47; вул.Чайковського: 25, 27, 29, 31–35, 37–128; вул.Шопена вул.Кірова, 320, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83020 (палац культури, фойє) Велика

141804 м.Донецьк – вул.Абакумова: 29, 31–33, 35, 37, 85, 87, 89, 91–93; вул.Дагестанська: 48, 50, 52; вул.Джанкойська: 2–6, 8, 10, 12, 16, 18, 20–22, 24, 26–56; вул.Кірова: 449, 451, 453, 455, 457; вул.Прудова вул.Кірова, 334, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83020 (школа №85, коридор, 1-й поверх) Велика

141812 м.Донецьк – вул.Адигейська, вул.Жилуновича, вул.Ільїнська: 13–19; вул.Красочна, вул.Купріна: 107, 109, 109А, 111, 113, 115, 182, 184, 186, 190, 192, 198, 200, 201, 202, 203, 204, 204А, 208, 209, 210, 212, 212А; вул.Мирна: 16, 18–31; вул.Новолуганська, вул.Російська, вул.Самойлова: 12–38; вул.Скляренка: 2, 4, 6, 8–10, 12, 14, 16; вул.Старицького: 16–47; вул.Туполєва: 22; вул.Усть-Каменогірська, вул.Якіра вул.Кольцова, 25Г, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83112 (школа №90, хол цокольного поверху) Велика

141813 м.Донецьк – вул.Адонісова: 29–100, 129; вул.Азіна, вул.Аристотеля, вул.Арсеньєва: 6, 7, 8, 9А, 11–11А, 12А; вул.Баканова, вул.Вінтера, вул.Волзька, вул.Гірничорудна, вул.Ільїнська: 2–12; вул.Ішимська, вул.Камо, вул.Карпова, вул.Кірова: 71, 74, 75, 81, 82, 96, 98, 100, 102; вул.Коненкова, вул.Коротка, вул.Краснопольська, вул.Краснопресненська, вул.Купріна: 260, 260А, 260Б, 260В; вул.Лернера, вул.Мацегори, вул.Мирна: 2–15, 17; вул.Прямолінійна: 29–33; вул.Радісна, вул.Скляренка: 11, 13, 15, 19–47, 51, 58; вул.Слави, вул.Тинянова, вул.Торпедна, вул.Хліборобна, вул.Циклічна, вул.Чорноземна, вул.Шишкова, вул.Шулейкіна, вул.Шушенська, вул.Юона, вул.Ясна вул.Кірова, 90, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83042 (будинок "Ринок "Дружба", хол) Велика

141814 м.Донецьк – вул.Бессемера, вул.Вербоноля, вул.Виноградна, вул.Газети ’Комсомолець Донбасу’: 35А; вул.Житлкоопівська, вул.Загородна, вул.Кірова: 91, 93, 101, 103, 104, 105, 107, 109, 111, 112; вул.Короленка, вул.Купріна: 123, 127, 129, 131, 133, 135, 135А, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 159, 161, 163, 167, 169, 171, 173, 177, 179, 197, 199, 205, 207, 211, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 255, 256, 257, 258, 259, 261, 267, 269, 270, 271, 273, 277, 281; вул.Лізи Чайкіної, вул.Полтавська, вул.Ясинуватська вул.Кірова, 99, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83037 (школа №89, актовий зал) Середня

141815 м.Донецьк – вул.Академічна, вул.Балхаська, вул.Воронова, вул.Жигулівська: 3–9А; вул.Кірова: 142А, 146, 147, 147А, 149, 151, 153, 155, 159; вул.Ревкомівська, вул.Халтуріна, вул.Центральнозаводська, пров.Журавського вул.Карла Маркса, 10, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83037 (школа №93, актовий зал) Середня

141816 м.Донецьк – вул.Асаф’єва, вул.Газети ’Комсомолець Донбасу’: 1–9, 11, 17–18; вул.Карла Маркса, вул.Кірова: 117, 118, 119, 120, 121, 123, 124, 125, 126, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 141А, 142, 143; вул.Карла Маркса, 10, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83037 (школа №93, коридор) Середня

141817 м.Донецьк – вул.Джамбула, вул.Єрмолової, вул.Коксохімічна, вул.Марка Вовчка, вул.Россошанська вул.Россошанська, 5, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83042 (клуб ВАТ "Донецьккокс", фойє) Середня

141818 м.Донецьк – вул.Дар’яльська, вул.Корольової, вул.Крамського, вул.Купріна: 288, 339, 341, 343, 343А, 345, 347, 351, 352, 353, 354; вул.Лазурна, вул.Ломоносова, вул.Погодіна, вул.Сергіївська, вул.Хабаровська, вул.Чекаліна вул.Купріна, 298, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83042 (розважальний центр "Енергетик", фойє) Середня

141819 м.Донецьк – вул.Балтійська, вул.Газети ’Комсомолець Донбасу’: 10, 12–16, 18А–34/2, 37–51/2; вул.Глібова, вул.Грузинська, вул.Дворцова, вул.Жигулівська: 10–12; вул.Заозерна, вул.Кіма, вул.Кірова: 147Б; вул.Лермонтова, вул.Нижньодворцова, вул.Петровського: 4, 6; вул.Спортсменів, вул.Фелікса, вул.Чистопільська, вул.Янки Купали, вул.Яноніса вул.Петровського, 4, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83037 (Донецький гірничий технікум імені Є.Т.Абакумова, вестибюль) Велика

141820 м.Донецьк – вул.Авєріна, вул.Венеціанова, вул.Волоколамська, вул.Даурська, вул.Добролюбова, вул.Інженера Сукача, вул.Керченська, вул.Кірова: 150, 151А, 151Б, 151В, 152, 154, 156, 158, 160, 161, 162, 163, 164, 166, 168, 169, 170, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 189, 191; вул.Комунарів: 2–8; вул.Коротченка, вул.Котляревського, вул.Кронштадтська: 1А–76, 79; вул.Морська, вул.Норильська, вул.Овсянникова, вул.Пашенної, вул.Посєлкова, вул.Саврасова: 1–6, 8–10; вул.Синцова, вул.Уссурійська вул.Кірова, 179, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83011 (Донецьке гірниче професійно-технічне училище, вестибюль) Велика

141821 м.Донецьк – вул.Болотникова, вул.Високовольтна, вул.Гріга, вул.Замоскворічна, вул.Коперника, вул.Лазника, вул.Маршальська, вул.Міллерівська, вул.Надєждинська, вул.Острогорського, вул.Павлоградська, вул.Памірська, вул.Пеєвої, вул.Радченка, вул.Трубна, пров.Лікарняний вул.Радченка, 11, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83042 (школа №83, вестибюль) Велика

141822 м.Донецьк – вул.Алексинська: 55А; вул.Алексинська, 55А, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83084 (Донецький будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів, бібліотека) мала

141926 м.Донецьк – вул.Батурина, вул.Вешенська, вул.Грановського, вул.Домбровського, вул.Желєзноводська, вул.Заболотного, вул.Закарпатська, вул.Запотоцького, вул.Івова, вул.Клочкова, вул.Культурна, вул.Лауреатів, вул.Літня: 36–61; вул.Луніна, вул.Львівська, вул.Мала, вул.Петровського: 187, 227–229Б; вул.Салтикова-Щедріна: 1–7; вул.Татищєва, вул.Ясенева, пров.Військово-Морський вул.Петровського, 231, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83010 (школа мистецтв №2, актова зала, 2-й поверх) Велика

141927 м.Донецьк – вул.Аносова, вул.Байкальська, вул.Берегова, вул.Білоозерська, вул.Віктора Гюго, вул.Звенигородська, вул.Карбишева, вул.Кременчуцька, вул.Ласточкіна, вул.Ленінопольська, вул.Лутугіна, вул.Любовича, вул.Маміна-Сибіряка, вул.Нарофоминська, вул.Паралельна: 20А–50, 54–74, 76–97; вул.Першотравнева, вул.Роборовського, вул.Сабурова, вул.Саранська, вул.Серафимовича: 11; вул.Червона Зірка, вул.Черемухова, вул.Чугаєва, вул.Ямська вул.Петровського, 255, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83039 (школа №106, фойє, 1-й поверх) Середня

141928 м.Донецьк – вул.Добровольського вул.Архітекторів, 21, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83111 (гімназія ім.В.Стуса, вестибюль майстерень) Велика

141929 м.Донецьк – вул.Петровського: 254–256, 258–260, 262, 264, 266; вул.Шуйська: 7, 9; вул.Петровського, 258А, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83111 (приватне підприємство "Петровський будинок Моди", хол) Середня

141930 м.Донецьк – вул.Карамзіна, вул.Первоуральська, вул.Родіонова, вул.Салтикова-Щедріна: 21–24, 28–68; вул.Федьковича: 1–46, 48; вул.Карамзіна, 18, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83010 (школа №101, вестибюль, 1-й поверх) Середня

141931 м.Донецьк – вул.Аляб’єва, вул.Ветеранів, вул.Захарова, вул.Перемоги, вул.Сиромятнікова, вул.Таймирська, вул.Федьковича: 47, 49–91; пров.Звеньєвий вул.Петровського, 231, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83010 (центр дитячої творчості, танцювальна зала) Середня

141932 м.Донецьк – вул.Архітектора Ємельянова, вул.Брикетна, вул.Великоанадольська, вул.Ісакова, вул.Кизильська, вул.Новосадова, вул.Обольська, вул.Петровського: 233, 256В–256Г, 260Б–260Г, 262Б, 264А–264Б, 266А–272; вул.Постройкомівська, вул.Стрельченка, вул.Тевосяна, вул.40-річчя Радянської України, пров.Феодосійський вул.Брикетна, 19, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83111 (приміщення Петровського територіального центру, їдальня) Середня

141933 м.Донецьк – вул.Стаханова: 1, 6–18, 22–24; вул.Стаханова, 8, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83111 (Донецький навчально-виховний комплекс №114, вестибюль) Середня

141934 м.Донецьк – вул.Нижньовартівська, вул.Стаханова: 20; вул.Степана Щипачова: 2–10; вул.Стаханова, 8, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83111 (Донецький навчально-виховний комплекс №114, їдальня) Середня

141935 м.Донецьк – вул.Степана Щипачова: 35–39; вул.Шуйська: 2–6, 8, 10; вул.Степана Щипачова, 41А, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83111 (ясла - садок №386 "Антошка", музичний зал) Середня

141936 м.Донецьк – вул.Архітекторів: 8, 10, 12, 15–21; вул.Петровського: 189–191Г, 233Г; вул.Степана Щипачова: 33; вул.Архітекторів, 21, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83111 (гімназія ім.В.Стуса, вестибюль основної будівлі) Середня

141937 м.Донецьк – вул.Стаханова: 2–4, 26; вул.Степана Щипачова: 12–16; вул.Шуйська: 12; вул.Стаханова, 8, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83111 (Донецький навчально-виховний комплекс №114, зал сухого плавання) Середня

141938 м.Донецьк – вул.Архітекторів: 1–7, 9, 11, 13; вул.Волочаївська, вул.Іюльська, пл.ім.Петровського вул.Карамзіна, 18, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83010 (школа №101, велика спортивна зала) Середня

141939 м.Донецьк – вул.Крамарчука: 3–10; вул.Літня: 1–18, 21–25, 27–27Б, 29–35; пл.Перемоги: 23, 25–27, 29; вул.Петровського, 238, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83010 ("Шахта 4-21" "ДП" Донецька вугільна енергетична кампанія", актова зала) Середня

141940 м.Донецьк – пл.Перемоги: 1–22, 24–24А; пл.Перемоги, 21, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83010 (школа №100, коридор 1-й поверх) Середня

141941 м.Донецьк – вул.Андрусова, вул.Банківська, вул.Джаліля, вул.Енергетична, вул.Калінінградська, вул.Карнавальна, вул.Лейтенанта Ніколенка, вул.Лук’яненка, вул.Максимильянівська, вул.Павловська, вул.Паралельна: 10, 52, 75; вул.Петровського: 235–241, 243, 245, 247–253, 262А, 263, 265, 274–282, 290, 292, 294–294А, 296, 298–298А, 300, 302–302А, 306, 310, 312, 314, 316, 328, 330; вул.Серафимовича: 1–10, 12–76; вул.Федеративна, вул.5-го Грудня, пров.Кантемирівський вул.Петровського, 255, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83039 (школа №106, спортивна зала) Середня

141942 м.Донецьк – вул.Доренського, вул.Дорожна, вул.Зональна, вул.Крамарчука: 12–18; вул.Лациса, вул.Литейна, вул.Новолісна, вул.Петровського: 218–224, 242, 244, 246; вул.Путь Соціалізму, вул.Твардовського, вул.Тельнова, вул.Уборевича вул.Твардовського, 10А, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83010 (ТОВ "Петровчанка", зал) Середня

141943 м.Донецьк – вул.Багрицького, вул.Василькова, вул.Донвугільська, вул.Казанцева, вул.Козлова, вул.Красносільська, вул.Люберецька, вул.Магдебурзька, вул.Петровського: 196–216; вул.Піхотна, вул.Прогресивна, вул.Спаська, вул.Тріумфальна, вул.Чугуївська, вул.Шпагіна, вул.Юпітерська вул.Тріумфальна, 13, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83038 (спортивна дитяча школа олімпійського резерву з велоспорту №4, актова зала) Середня

141944 м.Донецьк – вул.Водолікувальна, вул.Менделєєва, вул.Окраїнна, вул.Олександра Ульянова, вул.Рубена Ібаррурі: 5–28, 30, 40, 42–72, 96; вул.Чусовська просп.Центральний, 2, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83038 (школа №104, рекреація 2-й поверх) Середня

141945 м.Донецьк – вул.Безлісна, вул.Бєлорєченська, вул.Бокія, вул.Валдайська, вул.Ганді, вул.Горянська, вул.Далекосхідна, вул.Дружня, вул.Інгулецька, вул.Кремньова, вул.Мехліса, вул.Мухіної, вул.Полбіна, вул.Романовського, вул.Самарська, вул.Семипалатинська, вул.Соціалістична, вул.Узорна, пров.Виборзький, пров.Радищева вул.Самарська, 1, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83039 (школа №116, спортивна зала) Велика

141946 м.Донецьк – вул.Гаврилюка, вул.Галицька, вул.Доброславіна, вул.Електродна, вул.Зелений Гай, вул.Ірини Левченко, вул.Льотчиків, вул.Марка Озерного, вул.Метеоритна, вул.Павлуновського, вул.Петровського: 285–289, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 303–305, 307–309, 311, 313, 315, 317–327, 329, 331–352; вул.Ринкова, вул.Селидівська, вул.Томська, вул.Урожайна, вул.Фінальна, вул.Чехова, вул.Шестакова, пров.Істоміна, пров.Ліліної, пров.Урбанського, пров.Червоноармійський вул.Шестакова, 16, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83039 (КП "Керуюча компанія Петровського району м.Донецька", актова зала) Велика

141947 м.Донецьк – вул.Дунаєвського: 12–26; вул.Кастуся Калиновського, вул.Петрова, вул.Раціоналізаторів, вул.Соколовського, вул.Соцгородок, пров.Станіславського вул.Дунаєвського, 1, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83061 (школа №103, коридор 1-й поверх) Середня

141948 м.Донецьк – вул.Аксайська: 16, 18–21, 24, 26–69; вул.Вучетича, вул.Дубовського, вул.Дунаєвського: 1–10; вул.Зелінського, вул.Ізумрудна, вул.Ільменська, вул.Каховська, вул.Косарева, вул.Ромоданівська, вул.Софії Перовської, вул.Удачна вул.Удачна, 1, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83061 (палац культури ВП "Шахта "Трудівська" ДП ДВЕК, хол) Велика

141949 м.Донецьк – вул.Вагнера, вул.Красногорівська, вул.Полухіна вул.Дунаєвського, 7, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83061 (Донецький професійний гірничий ліцей, хол) Середня

141950 м.Донецьк – вул.Літня: 19, 26, 28; пл.Перемоги: 28, 30–37; вул.Закарпатська, 3, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83010 (школа №111, спортивний зал) Середня

141951 м.Донецьк – вул.Аксайська: 17, 22–23, 25; вул.Алеутська, вул.Амудар’їнська, вул.Ананченка, вул.Билинна, вул.Гастелло, вул.Кастальського, вул.Кирпичнозаводська, вул.Климашкіна, вул.Клубна, вул.Кобринської, вул.Луговського, вул.Медична, вул.Республіканська, вул.Сафонова, вул.Чорногірська пров.Кантемирівський, 2, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83039 (філія школи №106, спортивна зала) Середня

141952 м.Донецьк – вул.Вельямінова, вул.Косьминського, вул.Мамаєва кургану, вул.Павла Безпощадного, вул.Растреллі, вул.Рощинська, вул.Удальцова, вул.Федоровського, пров.Акулова, просп.Журналістів, просп.Центральний просп.Центральний, 2, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83038 (школа №104, рекреація) Середня

141953 м.Донецьк – вул.Бійцева, вул.Гімалайська, вул.Іжевська, вул.Планерська, вул.Рубена Ібаррурі: 29, 35–39, 41, 78–94А, 98–100; вул.Рубінштейна, вул.Свірського, пров.Анохіна, пров.Данте вул.Рубена Ібаррурі, 102, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83038 (школа №108, спортивна кімната) Середня

141954 м.Донецьк – вул.Вересаєва, вул.Електровозна, вул.Знаменська, вул.Катовицька, вул.Криленка, вул.Родникова вул.Електровозна, 25, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83038 (Донецький завод "Продмаш", зал засідань) Середня

141955 м.Донецьк – вул.Архипова, вул.Балакірева, вул.Карлівська, вул.Одоєвського, вул.Петровського: 127–139, 141, 143–143А, 145–145А, 151А, 153, 155–155А, 157, 159, 161–163, 165, 167, 169, 171, 173, 175–175А; вул.Популярна, вул.Ревякіна, вул.Супутників, вул.Туркменська вул.Ревякіна, 2, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83024 (школа №87, актова зала) Велика

141956 м.Донецьк – вул.Борисових, вул.Бруснична, вул.Гайдара, вул.Глазунова, вул.Гоголя, вул.Готвальда, вул.Даргомижського, вул.Динамо, вул.Забудського, вул.Комсомолу України, вул.Корганова, вул.Молодогвардійців, вул.Переможців, вул.Петровського: 140–140Б, 142, 144, 146–150, 152, 154, 156, 158, 160, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 178–186Б; вул.Свободна, вул.Точиського, вул.Ульянових вул.Лохтіна, 1, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83024 (школа №84, спортивна зала) Середня

141957 м.Донецьк – вул.Брюханова, вул.Вахтангова, вул.Виборна, вул.Вятська, вул.Естафетна, вул.Заборовського, вул.Космічна, вул.Лесі Українки, вул.Лохтіна, вул.Осоавіахіму, вул.Павлова, вул.Парашутна, вул.Пастера, вул.Херсонська, вул.Чибісова, вул.Юннатів, вул.23-го Партз’їзду, пров.Боткіна пров.Боткіна, 1, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83024 (ясла - садок №74 "Маяк", музичнна зала) Велика

141958 м.Донецьк – вул.Березівська, вул.Богданова, вул.Бринька, вул.Героїв Міуса, вул.Камвольна, вул.Катасанова: 2–30, 34–40А; вул.Красикова, вул.Леонідова, вул.Озеленювачів, вул.Приазовська, вул.Проїжджа, вул.Турунська, пров.Тихоокеанський, просп.Кобзаря вул.Бринька, 23, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83078 (школа №113, коридор основної будівлі) Середня

141959 м.Донецьк – вул.Автобазівська, вул.Амиряна, вул.Дорохова, вул.Житня, вул.Катасанова: 32; вул.Козятинська, вул.Кокшарова, вул.Композиторів, вул.Коршунова, вул.Мурманська, вул.Нахімовська: 1–42, 46–60; вул.Панфіловців, вул.Салтикова-Щедріна: 8–20, 26; вул.Старченка, вул.Товариська, вул.Фінська вул.Карамзіна, 18, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83010 (школа №101, мала спортивна зала) Середня

141960 м.Донецьк – вул.Гейне, вул.Гмирьова, вул.Григор’євська, вул.Житлова, вул.Магнітна, вул.Нахімовська: 44; вул.Петровське Лісництво, вул.Проходська, вул.Туманського, вул.Учнівська, вул.Шухова вул.Магнітна, 25, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83010 (Донецький професійний гірничий ліцей, каб.вчительської, каб.педагогічний) Середня

141961 м.Донецьк – вул.Академіка Ферсмана, вул.Брюллова, вул.Вавилова, вул.Вільгельма Піка, вул.Далекоуральська, вул.Зв’язківців, вул.Новотроїцька, вул.Полупанова, вул.Ризька, вул.Софії Ковалевської, пл.Правди пл.Правди, 5, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83022 (палац культури ВП "Шахта "Трудівська" ДП ДВЕК, хол) Середня

141962 м.Донецьк – вул.Автодорожна, вул.Войнова, вул.Гладківська, вул.Дибенка, вул.Зорге, вул.Комітетська, вул.Курортна, вул.Малишева, вул.Мольєра, вул.Невельська, вул.Новаторів Донбасу, вул.Ольховська, вул.Південношахтарська, вул.Революції, вул.Старогірницька, вул.Тагора, пров.Валуйський, пров.Гірницький, пров.Доватора, пров.Івана Богуна, пров.Крилова, пров.Чубаря, пров.Шахтарський, пров.Ширшова вул.Вуглегорська, 1, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83022 (школа №110, вестибюль) Середня

141963 м.Донецьк – вул.Вернадського: 39–68; вул.Войкова: 35, 37, 39, 41, 43, 45–100; вул.Вуглегорська: 1–63; вул.Желанна: 46, 57–102; вул.Замойського, вул.Кисельовська: 44, 46–88; вул.Кіровоградська: 34–100Г; вул.Крюкова: 106, 108–184; вул.Леваневського: 39–103; вул.Маркіна, вул.Марсельєзи, вул.Мелітопольська: 43, 47, 51, 53, 55, 57, 61, 63, 65, 67–120; вул.Орджонікідзе, вул.Чекістів, вул.Шепетівська вул.Маркіна, 1, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83022 (КП "Керуюча компанія Петровського району м.Донецька", актова зала) Середня

141964 м.Донецьк – вул.Вернадського: 1А–38; вул.Відродження, вул.Войкова: 2–34, 36, 38, 40, 42, 44; вул.Вуглегорська: 65–75; вул.Желанна: 1–43, 51–55; вул.Кисельовська: 1–43, 45; вул.Кіровоградська: 1–33; вул.Крюкова: 1–105, 107; вул.Леваневського: 1–38; вул.Марксистська, вул.Мелітопольська: 1–42, 44–44А, 48–50, 52, 54, 56–56А, 58–60, 62, 64, 66–66А; вул.Москвіна, пров.Чернишевського вул.Войкова, 1, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83022 (школа №105, каб.4, 5) Середня

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
141823 Комунальний лікувально-профілактичний заклад міська лікарня №25 м.Донецька вул.Кірова, 314, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83020 Мала
141824 Комунальна установа "Лікувально-профілактичний заклад центральна міська клінічна лікарня №24 м.Донецька" просп.Семашка, 3А, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83089 Мала
141825 Терапевтичне та хірургічне відділення комунальної установи "Лікувально-профілактичний заклад центральна міська клінічна лікарня № 24 м.Донецька" вул.Радченка, 13, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83042 Мала
141826 Донецька виправна колонія управління Державної пенітенціарної служби України в Донецькій області (№124) вул.Івана Сусаніна, 35, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83036 Середня
141965 Комунальний лікувально-профілактичний заклад "Донецька обласна лікарня відновного лікування" вул.Родникова, 1А, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83078 Мала
141966 Комунальна лікувально-профілактична установа "Міська психіатрична лікарня №1 м.Донецька " вул.Петровського, 268А, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83039 Мала
141967 Комунальний лікувально-профілактичний заклад "Центральна міська лікарня №14 м.Донецька" вул.Петровського, 197, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83111 Мала