Донецька область - одномандатний виборчий округ №43

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ Кіровської районної у м.Донецьку ради

7

Відділ ведення ДРВ Куйбишевської районної у м.Донецьку ради

39

Відділ ведення ДРВ Ленінської районної у м.Донецьку ради

52

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
141805 м.Донецьк – вул.Уютна, вул.Шутова вул.Шутова, 20, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83064 (школа №69, хол, ліва сторона) Велика

141806 м.Донецьк – вул.Генерала Максима Козиря: 11–29; вул.Шутова, 20, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83064 (школа №69, хол, ліва сторона) Велика

141807 м.Донецьк – вул.Генерала Максима Козиря: 31–49; вул.Шутова, 20, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83064 (школа №69, хол, права сторона) Велика

141808 м.Донецьк – вул.Вані Дреля, вул.Туполєва: 13–15, 20, 26–31; просп.Ленінський: 71, 73А, 75, 75Ж, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 129, 131А; вул.Туполєва, 14, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83112 (школа №115, вестибюль, права сторона) Велика

141809 м.Донецьк – вул.Туполєва: 1–11, 18, 21; вул.Туполєва, 14, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83112 (школа №115, вестибюль, ліва сторона) Велика

141810 м.Донецьк – вул.Кольцова: 1–3, 5, 7, 9–11, 13, 15; вул.Скляренка: 1, 3–3А, 5, 7; вул.Кольцова, 25Г, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83112 (школа №90, хол, права сторона) Велика

141811 м.Донецьк – вул.Адонісова: 102–108; вул.Боровиченська, вул.Казбецька, вул.Кашкарова, вул.Кольцова: 4, 6, 8, 12, 14, 16–23; вул.Краснохолмська, вул.Купріна: 85, 85А, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 156, 158, 160, 162, 164, 168, 170, 172, 178, 180; вул.Логинова, вул.Максимова, вул.Обоянська, вул.Прямолінійна: 2–8; вул.Самойлова: 1–11; вул.Скляренка: 48–50, 52–54; вул.Старицького: 1–13; просп.Ленінський: 57, 63; вул.Кольцова, 25Г, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83112 (школа №90, хол, ліва сторона) Велика

141827 м.Донецьк – вул.Декабрська, вул.Куйбишева: 211, 213, 215, 217, 221, 223/225, 227, 229; вул.Полярна, вул.Словацька: 51–55; вул.Куйбишева, 209А, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83012 (школа №51, вестибюль) Велика

141828 м.Донецьк – вул.Анадольська, вул.Бродського, вул.Горнова, вул.Каспійська, вул.Кистяковського, вул.Кристальна, вул.Куйбишева: 195, 197, 206, 209, 210; вул.Любави, вул.Овражна, вул.Славградська, вул.Соколина, вул.Териконна, вул.Терпигорева, вул.Туранська, вул.Чорноморська вул.Куйбишева, 167, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83012 (школа №62, 1-й корпус, їдальня) Велика

141829 м.Донецьк – вул.Аграрна, вул.Вугільного Путі, вул.Куйбишева: 179, 181, 199, 201, 201А, 203; вул.Словацька: 57–61; вул.Куйбишева, 209А, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83012 (школа №51, вестибюль) Велика

141830 м.Донецьк – вул.Дмитра Ульянова, вул.Курнатовського, вул.Мельникова, вул.Попова, вул.Словацька: 1–25А; вул.Стандартна вул.Словацька, Донецьквантажтранс, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83012 (ДП "Донецьквантажтранс", вестибюль) Велика

141831 м.Донецьк – вул.Агротехнічна, вул.Великоруська, вул.Вознесенського, вул.Жовтневої революції, вул.Космонавтів, вул.Красносулинська, вул.Куйбишева: 202, 212, 214; вул.Ладозька, вул.Празька, вул.Сергія Лазо, вул.Середземна, вул.Сніжна, вул.Степана Разіна, вул.Юрія Смирнова, вул.Янтарна, пров.Пірамідальний, просп.Черепніна вул.Соколина, 1А, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83012 (ПАТ "Топаз", к.48) Велика

141832 м.Донецьк – вул.Куйбишева: 155, 155Б, 157, 159, 161, 163, 165, 169, 169А, 169Б, 171, 173, 175, 177, 191, 193, 216, 218; вул.Куйбишева, 167, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83012 (школа №62, 2-й корпус, вестибюль) Велика

141834 м.Донецьк – вул.Амурська, вул.Великолуцька, вул.Григоровича, вул.Ентузіастів, вул.Калініна: 107, 109, 111, 113, 115, 117, 121–121А, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143–145, 147–147Б, 149, 151, 153, 155, 157, 159–159А, 161, 163–163А, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 190–280; вул.Кисловодська, вул.Лучезарна, вул.Новоодеська: 75–91; вул.Порт-Артурна: 155, 157–192; вул.Ростовська: 9, 11–11А, 13–54; вул.Толбухіна: 10А, 12, 14–61; вул.Успенського, вул.Хороводна, вул.Чкалова, вул.Шахтарів Донбасу: 1–34, 38–38А, 40, 44, 46, 48, 50, 52–52А, 56–86; просп.Білокамінний, просп.Гвардійський: 1–30, 32, 36; просп.Офіцерський: 1–65Б, 67, 69Г; просп.Пржевальського вул.Свідерського, 48, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83060 (школа №68, вестибюль, 1-й поверх) Велика

141835 м.Донецьк – вул.Клари Цеткін, вул.Краківська: 24–43; вул.Куйбишева: 174, 176, 178, 180, 186, 188, 189, 190, 190А, 192; вул.Порт-Артурна: 193–238; вул.Свідерського, вул.Тесленка, вул.Фрунзе: 157, 159, 161, 163–163А, 165–165А, 167, 169, 171, 173, 175–228; вул.Хлібодарна: 100, 102–104, 106, 108, 110–110А, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126–128, 130–132, 134, 136, 138, 140, 142, 144–154А; вул.Цимлянська вул.Свідерського, 48, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83060 (школа №68, вестибюль, 2-й поверх) Велика

141843 м.Донецьк – вул.Ванникова: 1, 3, 5, 6А–7, 9–50; вул.Віті Коробкова, вул.Воїнська, вул.Декабристів: 2, 4–6, 8–23; вул.Дмитра Козака: 26–99, 101, 103, 107, 109, 111, 113, 117–119, 121, 123, 125–125А; вул.Єрмолая Жукова: 53–55, 57–72; вул.Ізотова: 85–133А, 135–135А, 137, 139, 141–141А; вул.Корнієнка: 97–114; вул.Куйбишева: 68, 68Ж, 70, 72, 74, 76, 85, 87, 101, 101А, 103, 105; вул.Лебединського: 7, 9–32; вул.Ленінградська, вул.Олексія Толстого: 108–108А, 110–112А, 114, 116, 118, 120–120А, 122–124, 126, 128, 130, 132, 134–136, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158–158А, 160, 162, 166, 168; вул.Олімпієва: 111, 113, 115, 117, 121, 123, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 158, 160, 162, 164, 166, 168; вул.Уржумська: 88–141, 143, 145, 147; вул.Швейна вул.Куйбишева, 89, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83087 (школа №60, вестибюль) Велика

141844 м.Донецьк – вул.Великоновосілківська: 97, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119–192; вул.Дмитра Козака: 100, 102, 104, 108, 110, 112–112А, 114–116, 120, 122, 124, 126–181; вул.Зоринська, вул.Ізотова: 134А, 136, 138, 140–140А, 142–207; вул.Моспинська, вул.Одинцова, вул.Олексія Толстого: 165, 167–167А, 169–215; вул.Олімпієва: 125, 127, 129, 131, 133, 133А, 135, 137, 139, 141, 170, 172, 174, 176, 178, 178А, 180, 182, 184, 186, 186А, 188, 190, 190А, 192, 194, 196, 196А, 198, 198А, 200, 202, 204, 206, 210, 212, 214, 216, 218, 220; вул.Правди: 131–133, 137, 139, 141, 143–143А, 147, 149, 151–210; вул.Уржумська: 142, 144, 146–146А, 148–193; вул.Югославська вул.Югославська, 36, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83008 (ККП Донецької міської ради "Донелектроавтотранс", їдальня) Середня

141845 м.Донецьк – вул.Ванникова: 2, 4, 6, 8; вул.Декабристів: 1, 3, 32–43; вул.Єрмолая Жукова: 1–52, 56–56А; вул.Корнієнка: 1–96; вул.Кортунова, вул.Куйбишева: 56, 75, 75А, 75Б; вул.Лебединського: 1–6, 8; вул.Олексія Толстого: 1–64; вул.Олімпієва: 2, 3, 4, 4А, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 39, 40, 40А, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56А, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67А, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75А, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 85, 85А, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94А, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 108А, 109, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 120А, 124, 126, 128, 130, 130А, 132, 132А; вул.Професорів Богославських: 6, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 42А, 44, 44А, 46, 46А, 48, 50, 52, 54, 56, 58; вул.10-а Олександрівка: 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 20А, 22, 107, 109, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125; вул.11-а Олександрівка, вул.8-а Олександрівка: 107, 109, 111, 114, 116, 117, 118, 120, 121, 121А, 122, 123, 123А, 124, 125, 126, 127, 127А, 129, 130, 131, 132, 134, 136, 138; вул.9-а Олександрівка: 119, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 141А, 142, 143, 143А, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 155, 157; вул.Дмитра Козака, 16, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83049 (школа №66, вестибюль 1) Велика

141846 м.Донецьк – вул.Байкова, вул.Великоновосілківська: 1–96, 98–100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114А, 116, 118; вул.Гродненська, вул.Дмитра Козака: 1–25; вул.Ізотова: 1–84А; вул.Кінцева, вул.Мироненка, вул.Олексія Толстого: 66–107А, 109, 113, 115, 117, 119, 121, 125, 127, 129, 131, 133–133Б, 137–139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153–153А, 155, 157, 159, 161, 163; вул.Планова, вул.Правди: 1–130, 134–136, 138–138Б, 140–140А, 142, 144–146, 148, 150; вул.Тельмана, вул.Уржумська: 1–87; вул.Фасадна, пров.Ліста, просп.Ленінський: 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 39А, 41, 43, 45, 45А, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 63, 65, 65А, 67, 69, 71, 73, 75, 79, 81, 81А, 83, 85, 85А, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 121, 123, 125, 127, 129, 129А, 131, 133, 135, 135А; вул.Дмитра Козака, 16, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83049 (школа №66, вестибюль 2) Велика

141847 м.Донецьк – вул.Аврори, вул.Аерофлотська, вул.Азотна, вул.Білопольського, вул.Гарібальді, вул.Добронравова, вул.Електронна: 1–20; вул.Іванова, вул.Красовського, вул.Островського: 32, 34, 36–38, 40, 42, 44, 48; вул.Реактивна, вул.Українська, вул.Умова, вул.Цілиноградська, вул.60-річчя СРСР: 1–9, 18, 20–26, 28, 30; вул.Лермонтова, 1А, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83008 (Донецький професійний ліцей будівництва, вестибюль) Велика

141848 м.Донецьк – вул.Валерія Арсьонова, вул.Електронна: 24–28; вул.Курганова, вул.60-річчя СРСР: 10–17, 19; вул.Курганова, 14, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83008 (Спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №29, їдальня) Велика

141849 м.Донецьк – вул.Алданська, вул.Бутурлінівська, вул.Горійська, вул.Коробчанського, вул.Краснолиманська, вул.Лермонтова, вул.Островського: 2–31, 33, 35, 39, 41, 43–43Б, 45–47, 55; вул.Саянська, вул.Семенова-Тянь-Шаньського: 1–1А, 3, 5, 7, 9, 11, 13; вул.Смольна, вул.Федоренка, вул.Читинська вул.Валерія Арсьонова, 5, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83008 (школа №46, спортивна зала) Велика

141850 м.Донецьк – вул.Альпіністів, вул.Арбатська, вул.Величкіної, вул.Весела, вул.Віктора Ісакова, вул.Гірничозаводська, вул.Грибоєдова, вул.Грозненська: 2–5, 11–47; вул.Гудкова, вул.Дальня, вул.Драйзера, вул.Дружби, вул.Екваторна, вул.Желтовського, вул.Зілова, вул.Камська, вул.Ключова, вул.Кузнечна, вул.Матюшенка, вул.Мідногорська, вул.Місцевих рад, вул.Нагірна, вул.Олека Дундича, вул.Переяславська, вул.Пирогова, вул.Рентгенівська, вул.Старомонтажна, вул.Тимірязєва, вул.Хіміків, вул.Чукотська, вул.Южина, пров.Капітальний, пров.Новий вул.Вугільна, 33, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83057 (школа №67, фойє) Велика

141851 м.Донецьк – вул.Врубова, вул.Вугільна, вул.Долинська, вул.Електрозварників, вул.Естонська, вул.Забійників, вул.Зугреська, вул.Корейська, вул.Красна Гірка, вул.Краснолісна, вул.Курганна, вул.Латвійська, вул.Лісгоспна, вул.Нижньоангарська, вул.Педагогічна, вул.П’ятигірська, вул.Сєвєродвінська, вул.Славіна, вул.Слєпньова: 82, 83; вул.Юнокомунарська, вул.Ялтинська, вул.1139 кілометр вул.Вугільна, 30А, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83057 (палац культури "Гірник", вестибюль) Велика

141852 м.Донецьк – вул.Електронна: 22/14; вул.Сомова: 4–12, 25–76; вул.Сушкіна вул.Сомова, 16, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83008 (школа №52, спортивна зала) Велика

141853 м.Донецьк – вул.Гаршина, вул.Героїв Шипки, вул.Звьоздна: 1–73, 75–91; вул.Кільцева, вул.Ломова, вул.Нікополь-Маріупольська, вул.Писарева, вул.Семенова-Тянь-Шаньського: 2/25, 4, 6, 8, 10, 12, 14–116; вул.Сомова: 22–24; вул.Ушакова, вул.Чижевського, вул.60-річчя СРСР: 27, 29, 31–39; пров.Кварцитний, пров.Тихорєцький, Блок-Пост вул.60-річчя СРСР, ліцей №52 "Меркурій", м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83008 (школа №52, вестибюль) Велика

141854 м.Донецьк – вул.Туманяна: 15, 17–43; вул.Шахтарської слави вул.Туманяна, 3А, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83077 (спортивний комплекс "Олімп", боксерська кімната) Велика

141855 м.Донецьк – вул.Софійська, вул.Степова, вул.Туманяна: 1–14, 16; вул.Туманяна, 3А, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83077 (спортивний комплекс "Олімп", спортивна зала) Велика

141856 м.Донецьк – вул.Зуївська: 11–19А; вул.Ленкоранська вул.Нарвська, 8, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83077 (школа №71 імені П.Ф.Батули, спортивна зала) Велика

141857 м.Донецьк – вул.Героїв труда, вул.Даугавська, вул.Зуївська: 6, 20–28; вул.Колесникової, вул.Нарвська вул.Нарвська, 8, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83077 (ліцей №71 імені П.Ф.Батули, вестибюль) Велика

141858 м.Донецьк – вул.Альпійська, вул.Артемівська: 330, 330А, 332, 334, 336, 338, 340, 340А, 342, 342А, 346, 348, 350, 352, 354, 356, 358, 360, 362, 364, 364А, 366, 366А, 368, 370, 372, 372А, 374, 374А, 378, 378А; вул.Білостоцька, вул.Бородіна, вул.Викладачів, вул.Волховська, вул.Геохімічна, вул.Денисенка, вул.Дмитра Медведєва, вул.Євсєєва, вул.Железнякова, вул.Заварзіна, вул.Ігнатових, вул.Кропивницького, вул.Микитенка, вул.Новошахтинська, вул.Паскаля, вул.Поштова, вул.Старопартизанська, вул.Стартова, просп.Веселий, просп.Шведова вул.Дмитра Медведєва, 14, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83077 (Донецький інститут межрегіональної академії управління персоналом, 2-й корпус, вестибюль) Велика

141859 м.Донецьк – вул.Арсенальна, вул.Артемівська: 304, 306, 308, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 328; вул.Енгельса: 101, 103, 105, 107, 109, 111; вул.Етюдна, вул.Рибалка, вул.Румунська, вул.Руставелі, вул.Спартака, вул.Степаненка, вул.Ударна, вул.Уткіна, вул.Ушинського, вул.Чернова, вул.Чуваська, вул.Щедріна вул.Степаненка, 4, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83071 (палац культури імені Т.Г.Шевченка, фойє, 2-й поверх) Велика

141860 м.Донецьк – вул.Артемівська: 102, 104, 106, 106А, 108, 108А, 110, 112, 114, 118, 120, 122, 124, 126, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 168/170, 170, 172, 174, 176, 178, 178А, 180, 181Б, 182, 182А, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 202А, 204, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 234А, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 266А, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 302А; вул.Грекова, вул.Енгельса: 25–27А, 29–31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45–45А, 47, 49, 51, 53–53А, 55, 57, 59, 61–61А, 63, 67, 69, 71, 73, 75, 77–77А, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 97, 99, 113, 115, 117, 119; вул.Красна, вул.Краснознаменна, вул.Миргородська, вул.Шверника: 34–34А, 38–115А; вул.Краснознаменна, 86, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83018 (школа №21, танцювальна зала) Велика

141861 м.Донецьк – вул.Вахрушева: 42–95; вул.Енгельса: 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64–66, 68, 70, 72, 74–74А, 76, 78, 80, 82А, 84, 86, 88, 90, 92, 94–96А, 98, 102, 104, 106, 108, 110–110А, 112, 114, 116, 118; вул.Правова, вул.Тимура: 31–94; вул.Вахрушева, 46, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83071 (ТОВ шахтобудівельна компанія "Донецькшахтопроходка", актова зала) Середня

141862 м.Донецьк – вул.Васильченка: 1–47; вул.Вахрушева: 1–9А; вул.Енгельса: 1–24, 28, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50; вул.Ковалька: 88, 96, 100–100А; вул.Лузіна: 14–16; вул.Макаренка: 1–22, 24, 26; вул.Містобудівельників: 53, 57–59А, 61–61А, 63, 65, 67–102; вул.Тимура: 1–29; вул.Шверника: 1–33, 35–37А; пров.Вільний: 2, 4, 6, 8, 10, 12–12А, 14, 16, 18, 20–20А, 22, 24, 26, 28; просп.Колгоспний, просп.Курчатова: 1–35; просп.Колгоспний, 1, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83071 (школа №41, вестибюль, 2-й поверх) Велика

141863 м.Донецьк – вул.Васильченка: 48–95; вул.Корабельна, вул.Лузіна: 1–12; вул.Макаренка: 23–23А, 25, 27–75; просп.Кремлівський: 1–3А, 5, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 27; просп.Кремлівський, 1, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83071 (школа №50, вестибюль) Велика

141864 м.Донецьк – вул.Автострадна, вул.Маршала Жукова: 13–15; вул.Сигнальна, вул.Шахтопрохідників, просп.Кремлівський: 4, 6–8, 10, 12, 14–16, 18, 20, 22, 24, 26, 28–139; вул.Маршала Жукова, 1, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83071 (палац культури та техніки, фойє) Велика

141865 м.Донецьк – вул.Гаджибекова, вул.Двінська, вул.Єршова: 74, 76, 78, 80–108; вул.Зоологічна: 66–98; вул.Ковалька: 70, 72, 74–87, 89–95, 97–99, 101–115; вул.Краснокутська, вул.Кренкеля, вул.Лузіна: 34–130; вул.Маршала Жукова: 17; вул.Морозова: 46–70; вул.Огінського, вул.П’ятницького: 120, 122, 124, 126, 134, 138, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 167, 169, 171; вул.Радянська, вул.Рахманінова, вул.Сергія Тюленіна, вул.Стратонавтів: 150, 152, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 180А, 182, 184, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 248А, 250, 252, 254, 256, 258, 260; вул.Сулеймана Стальського, вул.Ургальська: 21, 23, 25, 31, 33, 35–50; вул.Червонопартизанська, вул.Чехословацька, пров.Вільний: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15–15А, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29–74; пров.Григорія Капустіна, просп.Курчатова: 43–126; просп.Юних ленінців просп.Колгоспний, 1, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83071 (школа №41, вестибюль, 1-й поверх) Велика

141866 м.Донецьк – вул.Абросимова, вул.Айвазовського, вул.Башкирська: 81, 81А, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 102, 103, 104, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 115А, 116, 117, 118, 120, 122, 124, 125, 126, 128, 129, 130, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 139А, 141, 143, 144, 145, 145А, 147, 148, 149, 151, 152, 153, 155, 158, 160, 162, 164; вул.Богатирська, вул.Єршова: 1–73, 75, 77, 79; вул.Зоологічна: 1–65; вул.Ковалька: 1–67, 71, 73; вул.Корсакова, вул.Кузьми Мініна, вул.Лугова, вул.Містобудівельників: 1–52, 54–56, 60, 62, 64, 66; вул.Морозова: 1–45; вул.Преси, вул.Пугачова, вул.П’ятницького: 60, 62, 66, 68, 70, 72, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 113, 114, 115, 116, 116А, 117, 118, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135; вул.Рабфаківська, вул.Світлична, вул.Ургальська: 1–20, 22, 24, 26–28, 32, 34–34А; пров.Хрустальний, просп.Манежний: 2, 4, 6, 8, 10А, 12, 16, 16А, 18, 18А, 20, 24, 26, 28, 30А, 32А, 34А, 38, 40, 42, 50, 50А, 52; вул.Богатирська, 34, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83018 (школа №74, вестибюль, 2-й поверх) Велика

141875 м.Донецьк – вул.Стадіонна, просп.Ленінський: 1; вул.Стадіонна, 22, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83102 (ПАТ "Вінтер", їдальня) Середня

141876 м.Донецьк – просп.Ленінський: 1А, 3, 5, 7, 7А, 9, 9А, 11, 17; просп.Ленінський, 37Б, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83102 (школа №32, хол) Середня

141877 м.Донецьк – просп.Ленінський: 25, 27, 29, 35, 37, 37А; просп.Ленінський, 37Б, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83102 (школа №32, фойє) Середня

141878 м.Донецьк – вул.Куйбишева: 32, 32А, 34, 36, 38, 40; просп.Ленінський: 11А, 13, 13А, 14; вул.Куйбишева, 42, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83045 (гуманітарна гімназія №33, їдальня) Середня

141879 м.Донецьк – просп.Ленінський: 15А, 21, 23, 31, 33, 39; вул.Куйбишева, 42, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83045 (гуманітарна гімназія №33, спортивна зала) Середня

141880 м.Донецьк – вул.Куйбишева: 28, 30; вул.10-а Олександрівка: 1, 19, 19А, 25, 27, 29, 29А, 31, 35; вул.7-а Олександрівка: 4, 6–6А, 8, 10, 12, 14–16, 20, 22–24-26, 26–26А, 28–28А, 32–32А, 34; вул.8-а Олександрівка: 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7А, 8, 9, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 32, 36, 38, 40, 42, 44; вул.9-а Олександрівка: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22-24, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35; просп.Ленінський: 8, 10, 12; вул.Куйбишева, 67, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83045 (Центр слов’янської культури, фойє) Середня

141881 м.Донецьк – вул.Івана Ткаченка: 1–45, 47, 49; вул.1-а Олександрівка, вул.2-а Олександрівка, вул.3-а Олександрівка, вул.5-а Олександрівка, вул.6-а Олександрівка, вул.7-а Олександрівка: 1–3, 5, 7, 9, 11, 13, 19А, 21, 25А, 27, 29–31, 33–33А; просп.Ленінський: 2, 4, 6; вул.Тушинська, 8, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83062 (школа №29, фойє) Середня

141882 м.Донецьк – вул.Батумська, вул.Івана Ткаченка: 46, 48, 50–119; вул.Іонова: 2–8, 12, 14; вул.Кірова: 3; вул.Колективна, вул.Куйбишева: 22, 24, 26; вул.Мукомельна, вул.Муравйова, вул.Саратовська, вул.Снєгірьовська, вул.Транспортна, вул.Чикирисова, пров.Ампера, пров.Мартенівський, пров.Тракторний вул.Івана Ткаченка, 92, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83062 (художнє училище, ауд.201) Середня

141883 м.Донецьк – вул.Антоновича, вул.Івана Ткаченка: 121–127, 131, 133, 135, 137, 143; вул.Куйбишева: 2, 4, 6, 6А, 8, 10; вул.Прокатників, вул.Тушинська вул.Івана Ткаченка, 104, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83062 (Донецький електро-металургійний технікум, хол) Велика

141884 м.Донецьк – вул.Азовська, вул.Апшеронська, вул.Городня, вул.Івана Ткаченка: 128–130, 132, 134–134Б, 136, 147; вул.Клінічна, вул.Покровського, вул.Потійська, вул.Санаторна, вул.Цвітна, пров.Житомирський вул.Івана Ткаченка, 122, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83062 (будинок техніки Донецького металургійного заводу, фойє, 2-й поверх) Середня

141885 м.Донецьк – вул.Івана Ткаченка: 157; вул.Ізюмівська: 1–2, 4–124Б; вул.Куйбишева: 1, 1А, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 13А, 15, 15А, 17, 17А, 19, 21, 21А, 23; вул.Спортивна вул.Ізюмівська, 36, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83062 (гуртожиток Донецького електро-металургійного технікуму, хол) Велика

141886 м.Донецьк – вул.Аксакова, вул.Берві, вул.Верхньоудинська, вул.Дніпропетровська, вул.Івана Ткаченка: 142, 144–146, 148–156, 158–187; вул.Книжна, вул.Кримська, вул.Орловська, вул.Піонерська: 1–29, 31; вул.Трипільська, вул.Углова, вул.Універсальна: 1–21, 23, 25, 27; вул.Фізкультурна, вул.Язикова, вул.15-річчя ЛКСМУ, пров.Караванний вул.15-річчя ЛКСМУ, 19, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83062 (школа №25, актова зала) Середня

141887 м.Донецьк – вул.Іонова: 11, 13, 15–35; вул.Куйбишева: 31, 31В; вул.Пілотна, вул.Рослого: 1–65, 68, 70; вул.Стратонавта Українського: 1–23А; вул.Куйбишева, 31А, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83101 (Інститут післядипломної освіти, хол) Середня

141888 м.Донецьк – вул.Глазкова, вул.Запорізька, вул.Ізюмівська: 3; вул.Каменоломна, вул.Новогірницька, вул.Перевальна, вул.Піонерська: 30, 32–111, 113, 117–125; вул.Промислова, вул.Універсальна: 22, 24, 26, 28–123; вул.Футбольна, вул.Шиллера вул.Куйбишева, 25А, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83062 (стадіон "Металург", спортивна зала) Середня

141889 м.Донецьк – бульв.Франка: 2–36; вул.Ачинська, вул.Борисоглєбська, вул.Єлецька, вул.Краснолуцька, вул.Наукова, вул.Новосибірська, вул.Піонерська: 127–173; вул.Стрілецька, вул.Щербакова вул.Кірова, 39, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83016 (школа №44, хол, 1-й поверх) Середня

141890 м.Донецьк – бульв.Франка: 44–46; вул.Бердянська, вул.Іонова: 36–74; вул.Кірова: 38, 40, 42, 43, 44, 48, 49, 50, 51, 52, 52А, 53, 54, 55, 56; вул.Продольна, вул.Стратонавта Українського: 24–67, 71, 75–75А; вул.Травнева, вул.Урюпінська, вул.Черкашиної, пров.Барабінський, пров.Відвідний вул.Кірова, 39, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83016 (школа №44, фойє, 2-й поверх) Велика

141891 м.Донецьк – вул.Аравійська: 1, 3, 5, 7–11; вул.Кірова: 34, 34А, 36, 36А; вул.Кірова, 39, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83016 (школа №44, спортивна зала) Велика

141892 м.Донецьк – вул.Аравійська: 12; вул.Арктична, вул.Ветеринарна, вул.Казанової, вул.Камчатська, вул.Магістральна, вул.Макара Мазая, вул.Макарова, вул.Олімпієва: 3А; вул.Орська, вул.Савельєва, вул.Сивашська, вул.Суханова, вул.Тютчева, пров.Остапа Вишні, просп.Ленінський: 113; вул.Арктична, 1, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83045 (хореографічна школа, спортивна зала) Середня

141893 м.Донецьк – вул.Бардіна, вул.Воровського: 1–8, 12–46; вул.Нарпітівська, вул.Професорів Богославських: 2, 2А, 2Б; вул.Широка, просп.Ленінський: 18, 20, 22, 24, 26; просп.Ленінський, 16, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83045 (школа №45, спортивна зала) Середня

141894 м.Донецьк – вул.Воровського: 9–9А; вул.Луговцова, вул.Стендаля вул.Луговцова, 2А, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83045 (спортивне училище, актова зала) Середня

141895 м.Донецьк – вул.Аравійська: 2, 4–4Б, 6–6В; вул.Кірова: 24, 26, 28, 30, 32, 32А, 37, 41; пров.Маріупольський вул.Кірова, 39, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83016 (школа №44, хол, 2-й поверх) Середня

141896 м.Донецьк – вул.Авіаційна, вул.Алейна, вул.Кірова: 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33; вул.Олега Кошового, вул.Піонерська: 112, 114; вул.Рослого: 67, 69А, 73–78, 80–82; вул.Станюковича, пров.Громадянський вул.Кірова, 19, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83016 (районна санітарно-епідеміологічна станція, актова зала, 2-й поверх) Середня

141897 м.Донецьк – вул.Куйбишева: 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47; вул.Оборонна вул.Куйбишева, 47, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83045 (гуртожиток Донецького металургійного заводу, фойє) Середня

141898 м.Донецьк – вул.Кірова: 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 22; вул.Куйбишева: 49, 51, 53, 53А, 55, 57, 59, 65, 69; вул.Полководницька, вул.Рослого: 79, 84–86; просп.Ленінський: 41, 43, 43А, 45; вул.Куйбишева, 67, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83045 (Центр слов’янської культури, фойє) Середня

141899 м.Донецьк – вул.Дніпродзержинська: 9, 11, 14, 16, 18–19; вул.Стратонавта Українського: 68, 72–74, 76–88; вул.Циклонна, пров.Алма-Атинський, пров.Толмачова, пров.Щаденка вул.Стратонавта Українського, 79А, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83101 (школа №28, фойє) Велика

141900 м.Донецьк – вул.Дніпродзержинська: 1–8, 10, 12, 15, 17, 21–23; вул.Народна, вул.Передова, просп.Ленінський: 60, 62, 64, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 82А, 84, 86, 88, 88А, 90А; вул.Стратонавта Українського, 79А, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83101 (школа №28, спортивна зала) Велика

141901 м.Донецьк – вул.Актюбінська: 1–23; вул.Архангельська, вул.Бадаєва, вул.Волгоградська, вул.Горловська, вул.Городецька, вул.Єленівська, вул.Камишева, вул.Купріна: 13, 15, 24, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 63, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 89, 97, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 160; вул.Кучука, вул.Мєчникова: 68–102; вул.Пригородна, вул.Севастопольська, вул.Сєдова, вул.Турбінна: 59, 61–63, 65–65А, 67, 69–94; пров.Златопразький, просп.Жуковського: 1–22, 24; вул.Льва Толстого, 32, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83080 (школа №42, спортивна зала) Середня

141902 м.Донецьк – просп.Ленінський: 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106; просп.Ленінський, 88, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83112 (ДП "Донецький дослідний завод Еталон", фойє) Велика

141903 м.Донецьк – просп.Ленінський: 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128; просп.Ленінський, 116, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83080 (територіальний центр соціального обслуговування, актова зала) Середня

141904 м.Донецьк – просп.Ленінський: 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146; просп.Ленінський, 148, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83080 (дошкільний навчальний заклад №398, музична зала) Середня

141905 м.Донецьк – вул.Аветисяна, вул.Ангеліної, вул.Араратська, вул.Бажова, вул.Бархатна, вул.Верховинська, вул.Дністровська, вул.Душиста, вул.Квірінга, вул.Лучиста, вул.Масловського, вул.Нова Совєтська, вул.Паркова, вул.Плющиха, вул.Приморська, вул.Солов’їна, вул.Сосновського, вул.Тагільська, вул.Тіниста, вул.Челпанова, вул.Школьна, вул.Щаслива вул.Квірінга, 39, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83072 (школа №39, фойє, 1-й поверх) Велика

141906 м.Донецьк – вул.Актюбінська: 33–75; вул.Батенка: 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145–147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 173–248; вул.Дачна: 197–281; вул.Льва Толстого: 63–97; вул.Одеська: 265, 267, 269, 271, 275, 279–364; вул.Плеханова, вул.Поетична, вул.Садівницька: 67, 69, 71, 75–75Д, 77, 79, 81, 83, 89, 91–91А, 95, 97, 99, 101, 103, 105–154; вул.Столбуна, вул.Шелгунова: 107, 109, 111, 115, 117–192; вул.Ясногорська: 181, 183, 187–189, 191, 195, 197, 199, 201, 203, 205–205А, 207, 209–296; пров.Алимова, пров.Піщаний, пров.Ползунова, пров.Челябінський, просп.Жуковського: 23, 25–80; вул.Льва Толстого, 32, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83080 (школа №42, їдальня, 2-й поверх) Середня

141907 м.Донецьк – вул.Батенка: 61, 63, 65, 67, 71, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 97, 99–99А, 107, 109, 111, 113, 115–126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170–172; вул.Боженка, вул.Гонімова: 23, 25–27, 31–78; вул.Дачна: 85–195; вул.Льва Толстого: 1–61; вул.Малахова: 9, 11–11А, 15, 17–17А, 19, 21, 29, 31, 33, 35–62; вул.Одеська: 121, 123, 125, 127–264, 266, 268, 270, 272–274, 276–278; вул.Радистів, вул.Садівницька: 31–31Б, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45–47, 49, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 65, 68, 70, 74, 76, 78, 80, 82, 84–88, 90, 92–94, 96, 98, 100, 102, 104; вул.Сахалінська: 29, 31, 33, 35, 37–56; вул.Шелгунова: 56, 58–106, 108, 110, 114, 116; вул.Ясногорська: 53–57, 61, 63–63А, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 78–180, 182, 184, 190, 194, 196, 198, 200, 202, 204-206, 206, 208; вул.Героїв-панфіловців, 2, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83005 (школа №26, спортивна зала) Середня

141908 м.Донецьк – вул.Батенка: 1–60, 62, 64, 66, 68–70, 72–76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94–96, 98, 100–106, 108, 110, 112, 114; вул.Діккенса, вул.Куусінена, вул.Малахова: 1–1А; вул.Молодіжна, вул.Одеська: 62, 66–120, 122, 124, 126; вул.Садівницька: 1–29В, 32–32А, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 48–48А, 50, 52, 54, 56–58, 60, 62, 64, 66; вул.Світлоградська, вул.Шелгунова: 1–55, 57; вул.Ясногорська: 11, 13, 17, 19, 21, 23–25, 27, 29–52, 58, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76; пров.Малий Садовий вул.Героїв-панфіловців, 2, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83005 (школа №26, актова зала) Велика

141909 м.Донецьк – вул.Бакинська, вул.Буковинська: 32, 35–81; вул.Гонімова: 1–22, 24, 28–30; вул.Купріна: 58, 96, 98, 100, 102, 104, 108, 110, 112, 114, 116, 116А, 118, 120, 122, 126, 132; вул.Малахова: 5–5А, 7–7Б; вул.Мєчникова: 27, 29А, 31, 33, 35, 39–66; вул.Сахалінська: 22, 26, 28, 30, 32, 34, 36; вул.Танкістів: 1–4; вул.Турбінна: 1–58, 60, 64, 66, 68; вул.Павлодарська, 14А, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83005 (Донецький професійний ліцей автомобільного транспорту, 1-й поверх, хол) Велика

141910 м.Донецьк – вул.Буковинська: 1–31, 33; вул.Героїв-панфіловців, вул.Купріна: 40, 42, 44, 44А, 46, 48, 48А, 50, 52, 52А, 54, 56; вул.Малахова: 2–4, 6, 8, 10, 12–14, 16, 18, 20, 22–28, 30, 32, 34; вул.Мєчникова: 1–26, 28, 30–30А, 32, 34, 36–38; вул.Обільна: 1–2; вул.Сахалінська: 1–21, 23–25, 27; вул.Буковинська, 4, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83005 (Комунальний дошкільний навчальний заклад №367, 1-й поверх, музична зала) Велика

141911 м.Донецьк – вул.Блока, вул.Іванівська, вул.Карельська, вул.Катеринича, вул.Купріна: 19, 21, 21А, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 60, 62, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 76А, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94; вул.Луначарського, вул.Павлодарська, вул.Пейзажна, вул.Перспективна, вул.Саксаганського, вул.Стара Дачна, вул.Стачок, вул.Танкістів: 6–8; пров.Дубненський вул.Купріна, 17, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83005 (будинок торгівлі "Донецькгірмаш", їдальня) Середня

141912 м.Донецьк – вул.Пухова: 27–41, 45; вул.Рєчна, 40, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83005 (ліцей №37, фойє, 1-й поверх) Велика

141913 м.Донецьк – вул.Новокримська, вул.Одеська: 1–61, 63А–65; вул.Південна, вул.Пухова: 60–155; вул.Рєчна: 46Г–50; вул.Урицького, вул.Ясногорська: 2–10, 12, 14–16, 18, 20, 22, 26, 28; вул.Рєчна, 40, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83005 (ліцей №37, спортивна зала) Середня

141914 м.Донецьк – вул.Армійська, вул.Обільна: 3–61; вул.Пухова: 43; вул.Рєчна: 24, 26–36А; пров.Южноуральський вул.Рєчна, 40, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83005 (ліцей №37, актова зала, 2-й поверх) Велика

141915 м.Донецьк – вул.Пухова: 16–18; вул.Рєчна: 2–22, 24А; вул.Пухова, 23, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83005 (навчально-виховний комплекс "Гармонія", фойє) Велика

141916 м.Донецьк – вул.Кіпренського, вул.Металургів, вул.Новозаводська, вул.Старобешівська, вул.Тетяни Соломахи, вул.хутір Рудчанськ вул.Кленова, 1, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83069 (школа №40, спортивна зала) Середня

141917 м.Донецьк – вул.Бучми, вул.Кленова, вул.Комсомольців-підпільників, вул.Мельнична, вул.Просвіти, вул.Садова, вул.Скліфосовського вул.Кленова, 1, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83069 (школа №40, фойє, 1-й поверх) Середня

141918 м.Донецьк – вул.Рєчна: 42–46В, 50А–58А; вул.Рєчна, 40, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83005 (ліцей №37, актова зала, 1-й поверх) Велика

141919 м.Донецьк – вул.Купріна: 26, 28, 30, 32, 34, 34А, 38; вул.Пухова: 1–13; вул.Купріна, 42А, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83005 (Комунальний дошкільний навчальний заклад №254, 2-й поверх, музична зала) Середня

141920 м.Донецьк – вул.Акмолинська, вул.Варшавська, вул.В’єтнамська, вул.Внуковська, вул.Гризодубової, вул.Зубкова, вул.Ізмаїльська, вул.Каменярів, вул.Кемеровська, вул.Краматорська, вул.Красноуральська, вул.Кріпильників: 1А, 2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 15Б, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44; вул.Купріна: 10А, 14; вул.Лівобережна: 23, 35, 59, 62, 64, 64А, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 76А, 77, 78, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111; вул.Новоазовська, вул.Паганіні, вул.Переїзна, вул.Радіо, вул.Раскової, вул.Тургенєва, вул.Чемпіонна, вул.Чистякової, вул.Шлакова, вул.Шуберта, пров.Брестський, пров.Брянський, пров.Кондрашова, пров.Придорожній вул.Зубкова, 2, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83005 (АТП "Геркулес", хол) Велика

141921 м.Донецьк – вул.Купріна: 1, 1Г, 3Г; вул.Солнєчногорська вул.Купріна, 1, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83005 (військовий ліцей, актова зала) мала

142441 м.Донецьк – вул.Військове містечко № 16, вул.Вольтера, вул.Заводська, вул.Столєтова вул.Столєтова, 14, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83069 (Дитячий дошкільний заклад №211, 1 поверх, хол) Середня

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
141867 Комунальна лікувально-профілактична установа "Міський онкологічний диспансер м.Донецька" вул.Калініна, 107В, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83087 Мала
141868 Комунальний клінічний лікувально-профілактичний заклад охорони здоров’я "Обласний шкірно-венерологічний диспансер" вул.Калініна, 107Б, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83087 Мала
141869 Комунальний лікувально-профілактичний заклад "Центральна міська лікарня №17 м.Донецька" просп.Панфілова, 87, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83087 Мала
141870 Комунальна лікувально-профілактична установа "Обласна клінічна психіатрична лікарня м.Донецька" вул.Одинцова, 19, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83008 Мала
141871 Комунальна установа лікувально-профілактичний заклад "Міська клінічна лікарня №23 м.Донецька" вул.Целіноградська, 46, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83008 Мала
141873 Комунальний лікувально-профілактичний заклад "Міська клінічна лікарня №21 м.Донецька" просп.Кремлівський, 12А, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83071 Мала
141874 Обласна клінічна психоневрологічна лікарня-медико-психологічний центр м.Донецька вул.Великоновосілківська, 200, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83049 Мала
141922 Центральна міська клінічна лікарня №6 м.Донецька вул.Клінічна, 11, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83062 Мала
141923 Комунальний лікувально-профілактичний заклад "Центральна міська клінічна лікарня №6 м.Донецька" вул.Молодіжна, 9, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83005 Мала
141924 Державна установа "Інститут невідкладної і відновної хірургії імені В.К.Гусака Академії медичних наук України" просп.Ленінський, 47, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83045 Середня
141925 Комунальна лікувально-профілактична установа "Міська психоневрологічна лікарня №2 м.Донецька" вул.хутір Рудчанськ, 2, м.Донецьк, Донецький р-н, Донецька обл., 83069 Мала